JEPET ME QIRA BAR-KAFE TEK RRUGA 3 DESHMORET, YZBERISHT, TIRANE Tirane

Ambjente Biznesi me Qera Data: 10/12/2019 12:39

RENT BAR-COFFEE ON ROAD 3 DISHMORI, YZBERISH, TIRANA

Bar-cafe-shisha environment is for rent at 3 Deshmoret street, Yzberisht, Tirana. The environment is located by the main road with high activity and popularity, very convenient and accessible. It is completely completed and new, 130 m², 30 m² veranda, for which no tax is paid because it is documented by the owner of the premises. Rent for immigration fee for only 700 € month.
For more information or a property visit contact us at ☎️ 069 601 1333


Pagesa 700 Euro
Siperfaqa 130.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa Rruga 3 Deshmoret, Tirana, Albania
Lexime 710

Jepet me qira ambient bar-kafe-shisha tek rruga 3 Deshmoret, Yzberisht, Tirane. Ambienti ndodhet buze rruges kryesore me aktivitet dhe popullaritet te larte, shume i pershtatshem dhe i aksesueshem. Eshte totalisht i kompletuar dhe i ri, 130 m2, 30 m2 verand, per te cilen nuk paguhet taks sepse eshte e dokumentuar ne pronesi te lokalit. Jepet me qira per asryse emigrimi per vetem 700 Euro/muaj.
Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni ☎️