Te Komuna e Parisit Jepet Me Qira Ambient Per Zyra! Tirane

Ambjente Biznesi me Qera Data: 01/04/2020 15:18

500 Euro

  • Te Komuna e Parisit Jepet Me Qira Ambient Per Zyra!
  • Te Komuna e Parisit Jepet Me Qira Ambient Per Zyra!
  • Te Komuna e Parisit Jepet Me Qira Ambient Per Zyra!
  • Te Komuna e Parisit Jepet Me Qira Ambient Per Zyra!

Paris Office For Rent Office Environment!

The Paris Commune, on Joseph San Marin Square, is renting a second-floor office space in a complex built in recent years. The environment is divided into three rooms, adapted for medical laboratory. Three-phase power lines are installed, each room equipped with an internet distribution network and a plumbing system for water distribution and discharge. It is located in a highly populated area which makes it suitable for many types of activities. Easy access to Tirana Ring Road, Tirana-Elbasan highway, Tirana Lake etc.


Pagesa 500 Euro
Siperfaqa 100.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo
Adresa Komuna e Parisit, Tirana, Albania
Lexime 216

Te Komuna e Parisit, ne Sheshin Jozef San Marin, jepet me qira ambient per zyra ne katin e dyte ne nje kompleks te ndertuar vitet e fundit. Ambienti eshte i ndare ne tre dhoma, i pershtatur per laborator mjekesor. Ka te instaluar linje elektrike trefazore, cdo dhome eshte e pajisur me rrjet per shperndarjen e internetit si dhe sistem hidraulik per shperndarjen dhe shkarkimin e ujit. Ndodhet ne nje zone mjaft te populluar cka e ben te pershtatshem per shume lloje aktivitetesh. Aksesohet lehtesisht nga Unaza e Tiranes, autostrada Tirane-Elbasan, Liqeni i Tiranes etj