Lokal me qera, Rruga e Elbasanit Tirane

Ambjente Biznesi me Qera Data: 27/05/2020 17:46

3,500 Euro

  • Lokal me qera, Rruga e Elbasanit

Commercial space for rent, Elbasan Street

The shop is located on Elbasan Street. Premises Information: • Street edge • 0th floor • Living space: 630 m2 • 100 m2 veranda • New and modern furniture • Toilet • Glass facade • Detail invested • Very good investment opportunity. Contact us on 0697015480 to visit us


Pagesa 3,500 Euro
Siperfaqa 630.00
Kati 0
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa
Adresa Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania
Lexime 2846

Lokali ndodhet ne Rrugen e Elbasanit.
Informacion mbi lokalin:
• Buze rruge • Kati i 0
• Siperfaqja e ambientit: 630 m2 • Verande 400 m2
• Mobilim I ri dhe modern • Tualet • Fasade xhami
• I investuar ne detaje • Mundesi shume e mire investimi.
• Per ta vizituar na kontaktoni!