JEPET ZYRE ME QIRA NE QENDER TEK SHESHI SKENDERBEJ Tirane

Ambjente Biznesi me Qera Data: 11/11/2019 12:57

OFFICE FOR RENT IN CENTER CENTER SKENDERBEJ

Business-friendly office environment in the heart of Tirana at Skanderbeg Square.
It is situated on the 9th floor of a new building, with 85 m2 of living space. The location offers all the necessary facilities and has immediate access to the main streets of the capital.
For any further information please contact us!


Pagesa 550 Euro
Siperfaqa 85.00
Kati 9
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Sheshi Skenderbej, Tirana, Albania
Lexime 57

Ambient biznesi i pershtatshem per zyre ne zemer te Tiranes tek Sheshi Skenderbej.
Pozicionohet ne katin e 9 te nje pallati te ri , dhe ka nje siperfaqe 85 m2.Vendodhja te ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme dhe ka akses te menjehershem ne rruget kryesore te kryeqytetit .
Per cdo informacion me te detajuar jeni te lutur te na kontaktoni!