Jepet dyqan me qera Tirane

Ambjente Biznesi me Qera Data: 15/11/2019 17:05

85,000 Leke

  • Jepet dyqan me qera
  • Jepet dyqan me qera
  • Jepet dyqan me qera

Shop for rent

SHOP FOR RENT. THE WAY TO DURRES
The shop has 40sqm of living space.
It is situated on the 0 floor, on the main road.
It is in very good working order
Totally invested in the interior, with parquet and glass facade for business advertising.
Price: 85,000 Leke


Pagesa 85,000 Leke
Siperfaqa 40.00
Kati 0
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Adresa Rruga e Durresit, Tirana, Albania
Lexime 140

📣DYQAN PER QIRA. RRUGA E DURRESIT👌
Dyqani ka siperfaqe 40m2.
Ndodhet ne katin 0, buze rruge kryesore.
Eshte ne gjendje mjaft te mire pune😊
Totalisht i investuar ne brendesi, me parket dhe fasad xhami per reklamimin e biznesit.
Cmimi: 85,000 Leke (i diskutueshem)