Jepet me qira Ambjent biznesi 120 M2 ne Rrugen Aleksander Moisiu Tirane Tirane

Ambjente Biznesi me Qera Data: 26/03/2020 14:25

Commercial space for rent 120 m2 in Aleksander Moisiu Street Tirana

120 m2 business space for rent in Aleksander Moisiu Street near Kinostudios in Tirana. It is located on the ground floor by the main road. The environment is organized by a large hall with long glass facade that serves the business advertisement. The environment has natural lighting throughout the day and a modern lighting and air conditioning system with all the equipment. The environment has regular mortgage documentation. It is adapted for various business activities. For information or a visit to the property contact.


Pagesa 100,000 Leke
Siperfaqa 120.00
Kati 0
Qyteti - Zona Tirane - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa Rruga Aleksander Moisiu, Tirana, Albania
Lexime 167

Jepet me qira Ambient biznesi 120 M2 ne Rrugen Aleksander Moisiu afer Kinostudios ne Tirane . Ambjenti ndodhet ne katin perdhe buze rruges kryesore. Ambienti eshte i organizuar nga nje salle e madhe me fasade xhami te gjate qe sherben per reklamimin e Biznesit. Ambjenti ka ndricim natyral gjate gjithe dites dhe nje sistem ndricimi dhe kondicionimi modern me te gjitha paisjet.Ambjenti ka dokumentacion te rregullt hipotekor.Eshte i pershtatur per aktivitete te ndryshem biznesi. Per informacion apo nje vizite ne prone kontaktoni.