Lokali me qera Vlore

Ambjente Biznesi me Qera Data: 27/03/2020 00:27

50,000 Leke

  • Lokali me qera
  • Lokali me qera
  • Lokali me qera
  • Lokali me qera
  • Lokali me qera
  • Lokali me qera

Location for rent

The premise is complete with new chairs for tables inside and out of the room as nothing is missing


Pagesa 50,000 Leke
Siperfaqa 80.00
Kati 0
Qyteti - Zona Vlore - Qender
Adresa Rruga Transballkanike, Vlore, Albania
Lexime 165

Lokali eshte I kompletuar me karige tavolina te reja per brenda dhe jash lokait si mungon asgj