Jepet me qira ambient biznesi te ''Kullat Binjake '' Tirane

Ambjente Biznesi me Qera Data: 22/05/2020 16:19

200 Euro

  • Jepet me qira ambient biznesi te ''Kullat Binjake ''

"Business Towers" business environment for rent

Business environment for rent, positioned at "Twin Towers", a very popular location that offers a variety of private and public services. Significant office space. For more information please contact us.


Pagesa 200 Euro
Siperfaqa 30.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Bulevardi Deshmoret e Kombit, Tirana, Albania
Lexime 107

Jepet me qira ambient biznesi , pozicionuar te ''Kullat Binjake'' , vendodhje tejet e preferuar qe ofron larmishmeri sherbimesh private dhe publike. Siperfaqe e konsiderueshme e pershtatshme per zyre . Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.