Ofrohet me qira ambient biznesi Bllok (Shkolla 11-Janari). Tirane

Ambjente Biznesi me Qera Data: 02/06/2020 15:55

700 Euro

Bllok business environment (School 11-January) is offered for rent.

Business environment for rent, positioned in a very frequented and preferred area in Tirana. Suitable for various activities. Considerable and easily usable surface. For more information or a visit to the property please contact us.


Pagesa 700 Euro
Siperfaqa 25.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Liqeni Artificial
Adresa Shkolla 11 Janari
Lexime 48

Ofrohet me qira ambient biznesi , i pozicionuar ne nje zone shume te frekuentuar dhe te preferuar ne Tirane.I pershtatshem per aktivitete te ndryshme. Siperfaqe e konsiderueshem dhe lehtesisht e shfrytezueshme. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni.