Ne Zonen e Brrylit, Jepet Me Qira Ambient Buze Rruges Kryesore! Tirane

Ambjente Biznesi me Qera Data: 01/06/2020 17:11

2,000 Euro

  • Ne Zonen e Brrylit, Jepet Me Qira Ambient Buze Rruges Kryesore!
  • Ne Zonen e Brrylit, Jepet Me Qira Ambient Buze Rruges Kryesore!
  • Ne Zonen e Brrylit, Jepet Me Qira Ambient Buze Rruges Kryesore!

In the Brryli Area, Leased Environmental Route Main Street For Rent!

In Brryli Area For Rent Environment! The environment is restored and is in perfect condition for any kind of activity. The bar is organized in two rooms and a veranda. The fact that it is located on the side of the road gives you the opportunity for perfect branding and you can use it as Pharmacy, Exchange, Silver, Bar Etc. If you are thinking of expanding your business or if you are thinking of starting a new business, this is the right store.


Pagesa 2,000 Euro
Siperfaqa 125.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Brryli
Adresa brryli
Lexime 598

Ne Zonen e Brrylit Jepet Ambient Me Qira! Ambienti eshte i restauruar dhe eshte ne gjendje perfekte per cdo lloj aktiviteti. Bar-i eshte i organizuar ne dy ambiente dhe nje verande. Fakti qe ndodhet buze rruge te jep mundesine e brandimit perfekt dhe mund ta shfrytezosh si Farmaci, Exchange, Argjendari, Bar Etj. Ne qofte se po mendon ta zgjerosh aktivitetin ose nese po mendon te hapesh nje biznes te ri ky eshte dyqani i duhur.