Bar me Qira te 21 Djetori Tirane

Ambjente Biznesi me Qera Data: 25/05/2020 18:49

Bar for rent on December 21

Bar for rent in the area of 21 Dhetori, very close to the main road.

The restaurant has an area of 150 m2, of which 30 m2 are verandas (without municipal taxes).
It is located on the first floor and is fully invested in a contemporary way, but it is also open to any kind of ideas for possible changes.

And this environment located in a very good and wanted area, where the streets are filled with students or workers of various agencies located in that area and with already established clients, is given at a super price, of only 1500 Euro.

What do you expect more, hurry to make it your own as soon as possible!


Pagesa 1,500 Euro
Siperfaqa 150.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga Frederik Shiroka, Tirana, Albania
Lexime 817

Jepet Bar me Qira ne zonen e 21 Dhetorit, shume prane rruges kryesore.

Lokali ka nje siperfaqe prej 150 m2, nga ku 30 m2 jane verande(pa takse Bashkie).
Ndodhet ne katin e pare dhe eshte teresisht i investuar ne menyre bashkekohor, por gjithashtu eshte i hapur nga cdo lloj ideje per ndryshime te mundshme.

Dhe ky ambjent i ndodhur ne nje zone mjaft te mire dhe te kerkuar, aty ku rruget jane te mbushur nga studentet apo punetoret e agjensive te ndryshme te ndodhura ne ate zone dhe me klientele tashme te krijuar, jepet me nje super cmim, prej vetem 1500 Euro.

Cfare prisni me teper, nxitoni ta beni tuajen sa me shpejt!