JEPET AMBJENT BIZNESI ME QIRA NE DON BOSKO Tirane

Ambjente Biznesi me Qera Data: 31/07/2020 23:43 Post Id: 238572

1,000 Euro


Pagesa 1,000 Euro
Siperfaqa 150.00
Kati 0
Qyteti - Zona Tirane - Don Bosko
Adresa Rruga Don Bosko, Tirana, Albania
Lexime 39
JEPET AMBJENT BIZNESI ME QIRA NE DON BOSKO 08A6DA10-DFB1-45A1-8DBA-C565D30C2A07.png (Format png) |

Jepet ambjent me qira ne katin 0 ne Don Bosko.
Prona ka siperfaqe 150 m2 dhe eshte me fasade xhami.
Ambienti eshte i pershtatshem per:
klinike mjekesore, market, butik, call center, zyra administrative, qender gjuhesh te huaja etj...

Per me shume informacione dhe nje vizite ne prone na kontaktoni.