Jepet ambjent per qera Tirane

Ambjente Biznesi me Qera Data: 03/08/2020 16:22 Post Id: 238693


Pagesa 900 Euro
Siperfaqa 200.00
Kati 9
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa Rruga e Kavajes, Tirana, Albania
Lexime 42

Jepet ambjent zyrashper qera ne Qender te Tiranes, te rruga e Kavajes prane Raiffeisen. E organizuar ne sistem duplex ne katin e 9 dhe te 10 me shkalle te brendshme, ku secili kat ka nje siperfaqe prej 100 m2. Cdo kat ofron 3 ambjente pune, ballkon, ambjent gatimi dhe tualet. Siperfaqja mund te shfrytezohet per ambjente zyrash, studio grafike, klinika apo sherbime te ndryshme. Ne cmim jane te perfshire dhe taksat .Per me shume info na kontaktoni !