jap parukeri me qera Tirane

Ambjente Biznesi me Qera Data: 01/08/2020 21:00 Post Id: 238706

600 Euro

  • jap parukeri me qera


Pagesa 600 Euro
Siperfaqa 40.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa rruga m shyri pall 44,3
Lexime 50

jap me qera ambient biznesi,parukerie te mobiluar me te gjitha paisjet e nevojshme ,ndodhet ne qender te Tiranes,prane gjykates larte ngjitur me hotel Europen,njekohesisht mund te shitet dhe biznesi,te interesuarit nr cel vali