Ambjent biznesi, 200 m nga Sheshi Skenderbej Tirane

Ambjente Biznesi me Qera Data: 01/08/2020 21:00 Post Id: 238715

1,000 Euro

  • Ambjent biznesi, 200 m nga Sheshi Skenderbej
  • Ambjent biznesi, 200 m nga Sheshi Skenderbej
  • Ambjent biznesi, 200 m nga Sheshi Skenderbej
  • Ambjent biznesi, 200 m nga Sheshi Skenderbej


Pagesa 1,000 Euro
Siperfaqa 120.00
Kati 0
Qyteti - Zona Tirane - Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Adresa Rruga Cameria, Tirana, Albania
Lexime 43

Jepet ambjet me qera. Ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati 5 katesh, 200 m larg nga qendra, sapo kalon Posten Qendrore. Eshte i ndare ne 3 hapsira te brendeshme, koridor, tualet + 2 ballkone dhe nje ambjent i jashtem i bollshem. Siperfaqe totale 120 m2. Ambjenti eshte i sapo restauruar ne menyre teper cilesore dhe moderne. Eshte i pershtatshem per klinika mjekesore, estetike, dentare, laboratore, zyra noteriale etj. Cmimi 1000Euro/muaj.
Gjithashtu ofrohet dhe mundesia per te ndare ambjentin me dike tjeter, duke marre me qera vetem 2 hapsira dhe duke perdorur tualet te perbashket. Ky opsion kushton 800Euro.