Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 2, 270 m2 1.500 Euro (Tregu Elektrik) Tirane

Ambjente Biznesi me Qera Data: 26/03/2020 13:50

Tirana, for rent Business premises Floor 2, 270 m² 1,500 Euro (Electricity Market)

Renting the Environment at the Electric Market. Environmental information: • Floor 2 • Surface area: 270 m2 • Documentation: With Mortgage. The space is empty and has: • Toilet • Investing • Regular cabling • Favorable geographic position • Private elevator • Glass facade • Double glazing • Extensive use possibilities. To visit us please contact us!


Pagesa 1,500 Euro
Siperfaqa 0.00
Kati 0
Qyteti - Zona Tirane - Ali Demi/Tregu Elektrik
Adresa Tregu Elektrik
Lexime 229

Jepet me qera ambjent te Tregu Elektrik. Informacion mbi ambjentin: • Kati 2 • Siperfaqja e ambjentit: 270 m2 • Dokumentacioni : Me Hipoteke. Ambjenti eshte bosh dhe disponon: • Tualeti • I investuar • Kubature e rregullt • Pozicion i favorshem gjeografik • Ashensor privat • Fasade xhami • Dopio xham • Mundesi te shumta shfytezimi. Per ta vizituar na kontaktoni!