apartament banimi 1+1 kombinat  

 Online 34 lexues | 1 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 34 lexues | 1 njoftime ne pritje
280 Euro id:16120 - Super Amb i Pershtatshem per Zyra etj. Buze Rruge (BLLOK - Brigada e VIII) ZONE SUPER PERFEKTE Biznesi

Super Amb I Pershtatshem Per Zyra Etj. Buze Rruge (bllok - Brigada E Viii) Zone Super Perfekte Bizne

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
1.62 KM nga qendra
35.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Zyre e pershtatshem per shume lloje biznesi (bllok - brigada e viii) zone super perfekte per biznes | kondicioner q1698 te dhenat e ndarjes: -1 ambinete pune -1 tualet -1 korridor - sip totale: 35...

280 Euro

2,000 Euro id:114089 - Tek Turdiu Center, jepet super ambjent komercial me qira

Tek Turdiu Center, Jepet Super Ambjent Komercial Me Qira

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane Real Deal Properties
0.63 KM nga qendra
115.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tek turdiu center, jepet super ambjent komercial me qira , me nje lokacion fantastik ne qender. ambjenti eshte totalisht openspace dhe ne brendesi ka 1 tualet te kompletuar. aktualisht eshte i shtuar me pllaka,...

2,000 Euro

285 Euro id:53714 - Amb Open Space (Stadiumi Dinamo) Zone Perfekte Biznesi - Buze Rruge | Kondicioner | Fasade Xhami

Amb Open Space (stadiumi Dinamo) Zone Perfekte Biznesi - Buze Rruge | Kondicioner | Fasade Xhami

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1.64 KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ambient open space (stadiumi dinamo - pallatet ferrari) zone perfekte biznesi - buze rruge, reklamim perfekt | ambienti eshte i larte | pajisjur me tende - kondicioner | fasade xhami | hapesire e shfrytezueshme...

285 Euro

290 Euro id:29907 - Ambient Open Space I Investuar + Tualet (Rruga Bardhyl - Kryqezimi Brrylit)

Ambient Open Space I Investuar + Tualet (rruga Bardhyl - Kryqezimi Brrylit)

Brryli | Tirane
1.78 KM nga qendra
42.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

ambient open space i investuar + tualet (rruga bardhyl - kryqezimi brrylit) * pershtatshme per klinika mjeksore, laborator, farmaci, per ambient per konsulta ** vendodhje perfekte, reklamim perfekt q1557 ...

290 Euro

700 Euro id:114921 - Tek Stadiumi Dinamo, Jepet me Qira Bar-Restorant

Tek Stadiumi Dinamo, Jepet Me Qira Bar-restorant

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane Real Deal Properties
1.17 KM nga qendra
80.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Prane stadiumit dinamo jepet me qira bar-restorant totalisht i mobiluar me cdo pajisje te mundshme per ta vendosur ne funksion qe diten e pare si per restorant edhe per bar. ambienti ka lartesi dhe fasada xhami...

700 Euro

1,600 Euro Tirane, jap me qera ambjent biznesi 177 m² 1.600 Euro (Zogu i Zi) Ambjenti ndodhet tek Zogu I Zi. Informacion mbi Ambjentin: • Buze Rruge • Ka

Tirane, Jap Me Qera Ambjent Biznesi 177 M² 1.600 Euro (zogu I Zi)

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
1.40 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

26.02.2020 (18:07): Ambjenti ndodhet tek zogu i zi. informacion mbi ambjentin: • buze rruge • kati 0 • siperfaqa e ambjenti: 177 m2 • 2 tualet • sistem kondicionimi. per ta vizituar na kontaktoni! cel. : +355697015480...

1,600 Euro

1,000 Euro Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 0, 126 m² 1.000 Euro (21 Dhjetori) Ambienti ndodhet tek 21 Dhjetori. Informacion mbi ambientin: • Kati 0 • Sip

Tirane, Jap Me Qera Ambjent Biznesi Kati 0, 126 M² 1.000 Euro (21 Dhjetori)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
126.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

26.02.2020 (18:07): Ambienti ndodhet tek 21 dhjetori. informacion mbi ambientin: • kati 0 • sipërfaqja e ambientit : 126 m2 ambienti disponon: • tualet • fasade xhami • i pershtatshem per zyra, call center • i investuar • i organizuar mirë • kubaturë ...

1,000 Euro

1,000 Euro Qera, Ambjent, Rruga e Duresit, 1000 euro Ambjenti është i pozicionuar në Rrugën e Durresit. Informacion mbi Ambjenti

Qera, Ambjent, Rruga E Duresit, 1000 Euro

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
KM nga qendra
90.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

26.02.2020 (18:06): Ambjenti është i pozicionuar në rrugën e durresit. informacion mbi ambjentin: • kati i dytë •buzë rruge me hyrje nga rruga kryesore • sipërfaqa e brendëshme: 90 m2 • tualeti • i investuar • fasadë xhami . për ta vizituar na kon...

1,000 Euro

35,000 Leke Qera, dyqan, Kinema AGIMI Ambjenti ndodhet tek Ish Kinema Agimi. Informacion mbi Ambjentin • Kati 0 •

Qera, Dyqan, Kinema Agimi

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
21.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

26.02.2020 (18:05): Ambjenti ndodhet tek ish kinema agimi. informacion mbi ambjentin • kati 0 • sipërfaqa 21 m2 • tualeti • fasade xhami • mundesi e mire investimi. për ta vizituar na kontaktoni!0693181171...

35,000 Leke

500 Euro Qera, Ambjent Biznesi, Sheshi Willson, 500 Euro Pro+14438
Ambjenti ndodhet pranë sheshit Willson.
Informacion i përgjithshë

Qera, Ambjent Biznesi, Sheshi Willson, 500 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
45.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

26.02.2020 (18:02): Pro+14438 ambjenti ndodhet pranë sheshit willson. informacion i përgjithshëm mbi apartamentin : • sipërfaqja e ambjentit : 45 m2. • kati 0. detaje të tjera : • fasadë xhami. • spote ndricimi. • pranë rrugës kryesore. • ta...

500 Euro

2,200 Euro Ambjent me Qera, Myslym Shyr, buze rruges kryesore Pro+14937
Ambjenti ndodhet në Myslym Shyr. 
Informacion i përgjithshem mbi a

Ambjent Me Qera, Myslym Shyr, Buze Rruges Kryesore

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
250.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

26.02.2020 (17:59): Pro+14937 ambjenti ndodhet në myslym shyr. informacion i përgjithshem mbi ambjentin : • siperfaqja e ambjentit : 250 m2. • kati 1. detaje të tjera : • fasadë xhami. • buzë rrugës kryesore. • totalisht i investuar. •...

2,200 Euro

25,000 Leke Qera, Ambjent, Myslym Shyr Pro+14801
Ambjenti ndodhet pranë Sigurimeve Shoqërore, në Myslym Shyr.
 Inf

Qera, Ambjent, Myslym Shyr

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
18.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

26.02.2020 (17:59): Pro+14801 ambjenti ndodhet pranë sigurimeve shoqërore, në myslym shyr. informacion i përgjithshem mbi ambjentin : • sipërfaqja e ambjentit : 18 m2. • kati 0. detaje të tjera : • sistem kondicionimi. • tualet. i përshtats...

25,000 Leke

370 Euro Qera, Ambjent , Ish Ekspozita Pro+14391
Jepet me qera ambjent pranë Ish Ekspozitës.
 Informacione mbi amb

Qera, Ambjent , Ish Ekspozita

Vasil Shanto | Tirane
0.83 KM nga qendra
124.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

26.02.2020 (17:58): Pro+14391 jepet me qera ambjent pranë ish ekspozitës. informacione mbi ambjentin : • sipërfaqja : • 124 m2. • kati 2. organizimi : • 3 ambjente. • 1 tualet me dritare . detaje te tjera : • pallat i ri. • me ashen...

370 Euro

740 Euro Qera, Ambjent, Myslym Shyr Pro+14915
Ambjenti ndodhet në Myslym Shyr.
 Informacion i përgjithshem mbi a

Qera, Ambjent, Myslym Shyr

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
27.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

26.02.2020 (17:58): Pro+14915 ambjenti ndodhet në myslym shyr. informacion i përgjithshem mbi ambjentin : • siperfaqja e ambjentit : 27 m2. • kati 0. detaje të tjera : • fasadë xhami. • buzë rrugës kryesore. • i investuar. • sistem kond...

740 Euro

500 Euro id:117165 - Ambjent Biznesi me Qera ne Lezhe, 262 m2, 500 Euro

Ambjent Biznesi Me Qera Ne Lezhe, 262 M2, 500 Euro

Tjeter zone | Tirane Albprona
1.25 KM nga qendra
262.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera ambjent biznesi ne lezhe - qender, kati 2 me hyrje indipendente nga rruga, siperfaqe 262 m2, vetrate e madhe nga rruga, 2 tualete, i pershtatshem per biznese te ndryshme. ne gjendje shume te m...

500 Euro

2,000 Euro id:185797 - Qera,Ambjent Biznesi,Autostrada Tirane-Durres,Future Home Real Estate

Qera,ambjent Biznesi,autostrada Tirane-durres,future Home Real Estate

Zone Periferike | Tirane Future Home - Info
15.47 KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera ambjent biznesi. ambjenti ndodhet ne autostraden tirane - durres, km7,ka siperfaqje totale 1000m2 dhe lartesi 4.5m, eshte i vendosur ne katin e 4 te nje godine biznesi. ambjenti eshte i perbere ng...

2,000 Euro

1,300 Euro id:30965 - Me Qera Super Ambient i Pershtatshem per Lokal - (Pazari i Ri - Qender) Cmimi Okazion

Me Qera Super Ambient I Pershtatshem Per Lokal - (pazari I Ri - Qender) Cmimi Okazion

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
0.26 KM nga qendra
200.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Me qera super ambient i pershtatshem per lokal - (pazari i ri - qender) zone perfekte - cmimi eshte okazion q1654 - sip totale:200 m - sip neto (e brendhme) : 200m - kati:1 - katet e pallatit - vit...

1,300 Euro

1,987 Euro Qera, Ambjent Turdiu Center, Qendër Pro+14718
Ambjenti ndodhet tek Turdiu Center ne Qendër.
 Informacione mbi amb

Qera, Ambjent Turdiu Center, Qendër

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
132.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

26.02.2020 (17:58): Pro+14718 ambjenti ndodhet tek turdiu center ne qendër. informacione mbi ambjentin : • sipërfaqja 132 m2. • kati 3. organizimi. • open space. • sistem kondicionimi. • tualet. • orientim i mire. zona ku ndodhet ambjent...

1,987 Euro

1,200 Euro Qera, Ambjent, Myslym Shyr Pro+14723
Ambjenti ndodhet buzë rrugës kryesore ne Myslym Shyr. Informacion i

Qera, Ambjent, Myslym Shyr

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
140.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

26.02.2020 (17:58): Pro+14723 ambjenti ndodhet buzë rrugës kryesore ne myslym shyr. informacion i përgjithshem mbi ambjentin : • sipërfaqja e ambjentit : 140 m2.• kati 2. ambjenti është i ndarë në 4 ambjente te medha dhe 1 korridor. • open space. detaje t...

1,200 Euro

5,000 Euro Ambjent me Qera, Myslym Shyr,250m2, buze rruges kryesore, totalisht i investuar Pro+14938
Ambjenti ndodhet në Myslym Shyr.
 Informacion i përgjithshem mbi a

Ambjent Me Qera, Myslym Shyr,250m2, Buze Rruges Kryesore, Totalisht I Investuar

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
250.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

26.02.2020 (17:57): Pro+14938 ambjenti ndodhet në myslym shyr. informacion i përgjithshem mbi ambjentin : • siperfaqja e ambjentit : 250 m2. • kati 0. detaje të tjera : • fasadë xhami. • buzë rrugës kryesore. • totalisht i investuar. •...

5,000 Euro

30,000 Leke Qera, Ambjent, Bllok Pro+14484
Jepet me qera ambjent në Bllok, rruga Nikolla Tupe. 
Informacione m

Qera, Ambjent, Bllok

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

26.02.2020 (17:56): Pro+14484 jepet me qera ambjent në bllok, rruga nikolla tupe. informacione mbi ambjentin : • sipërfaqja : 40 m2. • kati 1. organizimi : • 2 ambjente. • 1 tualet me dritare .detaje te tjera : • ne proces rikonstruktimi. a...

30,000 Leke

1,300 Euro Ambjenti me qera 320m2. Stacioni I Trenit Ambienti ndodhet tek Stacioni I Trenit.
Informacione mbi ambientin :
 • Sip

Ambjenti Me Qera 320m2. Stacioni I Trenit

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
KM nga qendra
320.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

26.02.2020 (17:56): Ambienti ndodhet tek stacioni i trenit. informacione mbi ambientin : • sipërfaqja : 320m2. • kati 3. detaje të tjera : • i investuar. • fasadë xhami. opsion ideal investimi. për ta vizituar na kontaktoni!...

1,300 Euro

1,200 Euro Qera ambjent biznesi Kati 0, 25 m² 1.200 Euro (Pallatet Agimi) Ambjenti ndodhet tek Pallatet Agimi. Informacion mbi Ambjentin • Kati 0 • S

Qera Ambjent Biznesi Kati 0, 25 M² 1.200 Euro (pallatet Agimi)

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
0.86 KM nga qendra
25.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

26.02.2020 (17:55): Ambjenti ndodhet tek pallatet agimi. informacion mbi ambjentin • kati 0 • sipërfaqa 25 m2 • duplex • tualeti • fasade xhami me pamje nga rruga kryesore • i investuar • aktualisht me qera • mundesi ideale per investim. për ta vizi...

1,200 Euro

1,800 Euro Qera, Ambient, Bllok PRO+14648
Ambienti ndodhet në Bllok, në rrugën Vaso Pasha.
 Informacione mb

Qera, Ambient, Bllok

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
70.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

26.02.2020 (17:55): Pro+14648 ambienti ndodhet në bllok, në rrugën vaso pasha. informacione mbi ambientin : • sipërfaqja 70 m2. • kati 0. detaje të tjera : • fasadë xhami. • i investuar. • aspirim. • kondicionim. • tualet. • ku...

1,800 Euro

400 Euro Zyre me qera ne zonen e Bllokut prane Sheshit Willson (ID 4261332 ) Property ID : 4261332

Bllok, prane Sheshit Willson dhe Stadiumit Dinamo, jepe

Zyre Me Qera Ne Zonen E Bllokut Prane Sheshit Willson (id 4261332 )

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
75.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

26.02.2020 (17:54): Property id : 4261332 bllok, prane sheshit willson dhe stadiumit dinamo, jepet me qera ambjent per zyre ne pallat te ri, e mobiluar (ose bosh), siperfaqe 75 m², kati i 6 me ashensore, e ndare ne 2 ambjente (mund te behen 3), koridor, tualet, 2 ko...

400 Euro

800 Euro Zyre me qera ne zonen e Bllokut prane Sheshit Willson ne Tirane (ID 4261335 ) Property ID : 4261335

Bllok, prane Sheshit Willson, jepet Zyre me qera ne pal

Zyre Me Qera Ne Zonen E Bllokut Prane Sheshit Willson Ne Tirane (id 4261335 )

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
145.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

26.02.2020 (17:54): Property id : 4261335 bllok, prane sheshit willson, jepet zyre me qera ne pallat te ri, siperfaqe 145 m², kati 2 me ashensor, 3 kondicioner, 2 tualete, ballkon. zyra eshte e investuar jepet bosh, e shtruar e gjitha me parket dhe e ndare ne 3 ambj...

800 Euro

330 Euro id:123677 - Ambient ne Fillim te Ali Demit i Pershtatshem per Cdo Lloj Biznesi | Fasade Xhami | Kondicioner

Ambient Ne Fillim Te Ali Demit I Pershtatshem Per Cdo Lloj Biznesi | Fasade Xhami | Kondicioner

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
0.33 KM nga qendra
38.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ambient ne fillim te rruges ali demi qe mund te perdoret per cdo lloj biznesi | hapesire e bolleshme me strukture te rregullt, fasade xhami, ndricim dhe reklamim perfekt ne rruge kryesore | kondicioner | tualet...

330 Euro

500 Euro Zyre me qera ne zonen e Bllokut prane Ish Ujvares (ID 4261333 ) Property ID : 4261333

Bllok, prane Ish Ujvares, jepet Zyre me qera, siperfaqe

Zyre Me Qera Ne Zonen E Bllokut Prane Ish Ujvares (id 4261333 )

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
60.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

26.02.2020 (17:53): Property id : 4261333 bllok, prane ish ujvares, jepet zyre me qera, siperfaqe 60 m², kati 2, tualet, buze rruge, open space, mundesi reklamimi, ambjenti eshte i pershtatshem per call center, zyre noterie etj. jepet me qera 500 euro...

500 Euro

1,500 Euro Qera, Ambjent, Myslym Shyri Pro+14707
Ambjenti ndodhet në Myslym Shyr.
 Informacione mbi ambjentin :

Qera, Ambjent, Myslym Shyri

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
130.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

26.02.2020 (17:53): Pro+14707 ambjenti ndodhet në myslym shyr. informacione mbi ambjentin : • sipërfaqja 130 m2. • kati 2. organizimi : • e ndarë ne katër ambjente. • dhomë gatimi. • dy tualete. detaje të tjera : • sistem kondicionim...

1,500 Euro

1,000 Euro Tek Zogu Zi, Jepet Ambient me Qira Me Hapesira te Bollshme . Tek Zogu Zi, prane Qatar Center, jepet me qira ambient ne katin 0 te nje pallat

Tek Zogu Zi, Jepet Ambient Me Qira Me Hapesira Te Bollshme .

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
KM nga qendra
117.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

26.02.2020 (17:52): tek zogu zi, prane qatar center, jepet me qira ambient ne katin 0 te nje pallati te ri. ambienti ka nje siperfaqe prej 200 m2, avantazh ky qe te lejon mundesine e organizimit ne disa ndarje. ambienti ka hapesire te bollshme dhe mundesi modifikimi pe...

1,000 Euro

600 Euro Ne Bllok, Jepet me Qira Apartament 2+1, Ideal per zyra! Ne zonene e Bllokut, Rruga Nikolla Tupe, jepet me Qira Apartament 3+1 me siperfa

Ne Bllok, Jepet Me Qira Apartament 2+1, Ideal Per Zyra!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
135.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

26.02.2020 (17:52): Ne zonene e bllokut, rruga nikolla tupe, jepet me qira apartament 3+1 me siperfaqe te madhe, ideal per zyra. apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri te mireadministruare me ashensor, dhe ka siperfaqe 135 m2 neto. eshte i organizuar ne n...

600 Euro

2,000 Euro id:196120 - Magazine me qera ne Prush.

Magazine Me Qera Ne Prush.

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane Elite Properties
KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera magazine ne prush. magazina ndodhet ne periferi te tiranes, eshte godine nje kateshe. magazina ka nje siperfaqe prej 1000 m2 dhe me lartesi 6 metra. magazina disponon siperfaqe te madhe perpara pe...

2,000 Euro

600 Euro id:127798 - Lezhe, Ambjent Biznesi 155 m2 me Qera, per Zyra / Call Center, i kompletuar

Lezhe, Ambjent Biznesi 155 M2 Me Qera, Per Zyra / Call Center, I Kompletuar

Tjeter zone | Tirane Albprona
0.52 KM nga qendra
155.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Ambjent zyre me qera, 155 m2 i kompletuar si call center, ne lezhe ne qender te lezhes, ne godine biznesi te re dhe me ashensor, japet me qera ne katin e 3-te, ambjent / zyre 155 m2 neto, ne gjendje shum...

600 Euro

3,900 Euro Dyqan me qera prane Stadiumit Dinamo ne Tirane (ID 4271387) Property ID : 4271387

Stadiumi Dinamo, jepet me qera Dyqan, siperfaqe 150 m²

Dyqan Me Qera Prane Stadiumit Dinamo Ne Tirane (id 4271387)

Vasil Shanto | Tirane
KM nga qendra
150.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

26.02.2020 (17:52): Property id : 4271387 stadiumi dinamo, jepet me qera dyqan, siperfaqe 150 m², kati 0, buze rruge, fasad xhami, i ndare ne dy ambjente, i pershtatshem per disa lloj aktivitetesh si, banka, zyra te ndryshme etj. jepet me qera 3900 euro...

3,900 Euro

2,000 Euro Bar Kafe Dyqan me qera tek 21 Dhjetori, prane Oslo Bar(ID 4271386 ) Property ID : 4271386

21 Dhjetori, prane Oslo Bar, rreshti i dyte, jepet me q

Bar Kafe Dyqan Me Qera Tek 21 Dhjetori, Prane Oslo Bar(id 4271386 )

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
504.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

26.02.2020 (17:52): Property id : 4271386 21 dhjetori, prane oslo bar, rreshti i dyte, jepet me qera ambjent bisnesi, i pershtatshem per restorant, bar kafe, siperfaqe totale 504 m², 204 m² siperfaqe e brendshme dhe 300 m² verande, kati perdhe, open space, bosh, 2...

2,000 Euro

1,000 Euro Zyre me qera Rruga Asim Vokshi (ID 4261334) Property ID : 4261334

Rruga Asim Vokshi prane Kompleksit Panorama, jepet Zyre

Zyre Me Qera Rruga Asim Vokshi (id 4261334)

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
KM nga qendra
186.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

26.02.2020 (17:52): Property id : 4261334 rruga asim vokshi prane kompleksit panorama, jepet zyre me qera, siperfaqe 186 m², pallati i ri dhe cilesor, kati 1 banimi, tualet, open space, mundesi reklamimi, ambjenti eshte i pershtatshem per call center, zyre noterie ,...

1,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim