banda e lul cakes  5069 njoftime

 Online 112 lexues | 0 njoftime ne pritje

300 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Prane Shkolles Petro Nini Luarasi, Jepet me Qira Ambient Komercial!

Prane Shkolles Petro Nini Luarasi, Jepet me Qira Ambient Komercial! -

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.96 Km nga qendra) Real Deal Properties

B ne nje zone super strategjike, prane shkolles petronin luarasi, jepet ambjent komercial me qira! ambjenti ka nje siperfaqe 54 m2 eshte me vetrate xhami, dhe eshte i organizuar ne nje ambjent te bollshem dhe nje tualet. zona ku ndodhet eshte shume e frekuentuar gje qe e ben shume te pershtatshem per...

300 Euro

Tirane
2,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Jepet Me Qira Super Ambjent Komercial

Jepet Me Qira Super Ambjent Komercial -

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra) Real Deal Properties

B Ne myslym shyr , jepet me qira ambjent komercial buze rruge. dyqani eshte i organizuar ne 5 ambjente te lidhura me njera tjetren, me pamje nga rruga kryesore, si dhe fasada me vetrata xhami cka ofron mundesi brandimi dhe vizibiliteti. vendodhja e ketij ambjenti eshte lokacioni me perfekt per mundesi...

2,000 Euro

Tirane
510 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Ambient Biznesi 155 m2 ,Super Hapesire ( Bulevardi Zogu I ) - 2 Ashensore | 3 Ballkone | 2 Tualete

Ambient Biznesi 155 m2 ,Super Hapesire ( Bulevardi Zogu I ) - 2 Ashens -

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.70 Km nga qendra)

B Super hapesire e bollshme 155 m2 e pershtatshme per zyra dhe biznese te ndryshme - bulevardi zogu l | super zone |4 ambiente pune | 2 ashensor me cip | 4 kondicionere | 3 ballkone | 2 tualete | pallati i survejuar me kamera | izolim akustik dhe termik | dritare dopio xham | instalime elektrike, pri...

510 Euro

Tirane
2,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera  Zyre Absolute - Open Space (Vesa Center) Rruge Kryesore, BLLOK

Zyre Absolute - Open Space (Vesa Center) Rruge Kryesore, BLLOK -

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)

B jepet me qera zyre luksoze e kompletuar 160 m2 ne bllok , tek vesa center , rruge kryesore me fasade supet te gjere q550 ndarjet e ambientit : - 1 dhome e madhe open space , me ndarje shume te regullt ( qe mund te behet me 3 nendarjete rregullta) - 2 dhoma me pamje nga rruga kryesore (...

2,000 Euro

Tirane
240 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Super Ambient 1 + 1 per Zyre tek UET-ja (Vasil Shanto) ne Pallat te Ri | Sistem Ngrohje/Kondicioner

Super Ambient 1 + 1 per Zyre tek UET-ja (Vasil Shanto) ne Pallat te Ri -

Vasil Shanto | Tirane (1.28 Km nga qendra)

B Super ambient 1 + 1 per zyre tek uet-ja (vasil shanto) ne pallat te ri | sistem ngrohje/kondicioner | ashensor me karte | shtruar me parket dhe pllake shume cilesore | fasada xhami | ndricim natyral perfekt | termoizolim/hidroizolim | dritare dopio xham | priza gjate gjithe hapesires brenda | sapo l...

240 Euro

Tirane
950 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Ne Qender te Tiranes,Apartament/Zyre 2+1 me Pamje Fantastike

Ne Qender te Tiranes,Apartament/Zyre 2+1 me Pamje Fantastike

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.63 Km nga qendra)

B Tek turdiu center , jepet me qira apartament 2+1+3 tualete dhe me pamje nga qendra.apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nderteses e pajisur me 2 ashensore .ambjenti mund te organizohet ne 3 zyra dhe nje pjese e tualeteve te perdoren si depo .apartamenti jepet bosh dhe ka siperfaqje prej 142 m2, cka l...

950 Euro

Tirane
1,612 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Tirane, jap me qera lokal Kati 0, 140 m² 1.612 Euro (Xhamlliku)

Tirane, jap me qera lokal Kati 0, 140 m² 1.612 Euro (Xhamlliku)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.72 Km nga qendra)

B Disponomë lokal me qera tek zona e “xhamllikut”. lokalii është i pozicionuar në katin 0 me sipërfaqe totale 140 m2. ambienti është një mundësi e mirë investimi pasi është lehtësish e aksesueshme nga rruga kryesore. për ta vizituar na kontaktoni! opp 2517 cel. : 06970154...

1,612 Euro

Tirane
250 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 1, 28 m² 250 Euro (Bulevardi Gjergj Fishta)

Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 1, 28 m² 250 Euro (Bulevardi

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.28 Km nga qendra)

B Ambjenti eshte i pozicionuar te bulevardi gjergj fishta, perballe pallateve agimi te piceri "tani". informacion mbi ambjentin: • kati 1 • siperfaqja e ambjentit: 28 m2. ambjenti eshte bosh dhe disponon: • tualeti • kubature e rregullt • i investuar • kondicionim • pozicion gjeografik i...

250 Euro

Tirane
60,000 Leke Imobiliare Objekt Biznesi me Qera  Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 1, 41 m² 60.000 Leke (Don Bosko)

Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 1, 41 m² 60.000 Leke (Don B

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)

B Ambjenti ndodhet në zonën don bosko. informacion mbi ambjentin: • kati 0 • sipërfaqa e ambjenti: 41 m2 • fasadë xhami • i investuar • 1 tualet • kondicioner • i përshtatshëm për cdo biznes. për ta vizituar na kontaktoni! cel. : +355697015483...

60,000 Leke

Tirane
2,500 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera  Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 0, 220 m² 2.500 Euro (Qender)

Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 0, 220 m² 2.500 Euro (Qende

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.85 Km nga qendra)

B Disponomë ambient me qera tek rruga e barrikadave në afërsi të qendrës. ambienti është i pozicionuar në katin 0 me sipërfaqe totale 220 m2. ambienti është një mundësi e mirë investimi dhe ndodhet buzë rruge. për ta vizituar na kontaktoni! opp 2515 cel. : 0697015475...

2,500 Euro

Tirane
500 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Jepet me qera per zyra  ambjent tek Rr. Elbasanit!!!

Jepet me qera per zyra ambjent tek Rr. Elbasanit!!!

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.23 Km nga qendra)

B Jepet me qera per zyra ambjent tek rr. elbasanit ka nje siperfaqe prej 87m/2 ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri, me ashensor jepet bosh, gjithsej 3 ambjente, 1 banjo eshte e pershtatshme per bar kafe, restorant, zyra te ndryshme call center etj. cmimi i qerase 500 euro/muaji ...

500 Euro

Tirane
483 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 0, 350 m² 483 Euro (Rruga Siri Kodra)

Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 0, 350 m² 483 Euro (Rruga Si

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.85 Km nga qendra)

B Disponomë magazinë me qera tek rruga “siri kodra”. ambienti është i pozicionuar në katin 0 me sipërfaqe totale 350 m2, 5 m i lartë. aktualisht është i ndarë në dy kate me strukturë metalike . ambienti është një mundësi e mirë investimi pasi është lehtësish e aksesueshme nga r...

483 Euro

Tirane
500 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera ZYRE ME QERA

ZYRE ME QERA

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.25 Km nga qendra)

B *-zyre me qera e mobiluar *- siperfaqe e zyres eshte 100m2. *- zyra ndodhet ne katin e 5 te nje ndertimi te ri. *-vendodhja e zyres eshte prane postes nr8 prane sheshit willson. *- cmimi i zyres eshte 500euro. neto....

500 Euro

Tirane
450 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Jepet me qera ambient me siperfaqe 21m2 tek rruga Moskat.

Jepet me qera ambient me siperfaqe 21m2 tek rruga Moskat.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.01 Km nga qendra)

B Jepet me qera ambient me siperfaqe 21m2 tek rruga moskat.ambienti eshte i organizuar ne 1open space me fasad xhami qe te jep mundesi reklami dhe 1 tualet. ambienti jepet bosh pre te realizuar aktivitete te ndryshme si estetizyra etj sip:21m2 kati:1 buze rruge cmimi:450 euro i diskutueshem pe...

450 Euro

Tirane
280 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Ambient Zyre tek ETC-ja - Pallat i Ri | Zone shume e Preferuar | Kondicioner | Mundesi Parkimi

Ambient Zyre tek ETC-ja - Pallat i Ri | Zone shume e Preferuar | Kondi -

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (0.52 Km nga qendra)

B Jepet me qera ambient zyre tek etc-ja | pallat i ri | zone shume e preferuar | kondicioner | mundesi parkimi ne zone | shtruar me pllake cilesore | ndricim natyral shume i mire dhe ai artificial me neone | hidrosanitare te mirembajtura | instalime hidraulike dhe elektrike funksionale q684 te d...

280 Euro

Tirane
35,000 Leke Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Jepet me qera ambient me siperqaqe 13m2, ne rrugen Moskat.

Jepet me qera ambient me siperqaqe 13m2, ne rrugen Moskat.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.01 Km nga qendra)

B Jepet me qera ambient me siperqaqe 13m2, ne rrugen moskat.ambienti eshte i organizuar ne 1 open space me fasad xhami ,te jep mundesi reklamimi,dhe 1 tualet. ambienti jepet me qera bosh per te realizuar aktivitete te ndryshme biznesi si zyra,dyqan-parfumeri etj sip:13m2 kati:1 buze rruge cmimi:3...

35,000 Leke

Tirane
80,000 Leke Imobiliare Objekt Biznesi me Qera  Tirane, jap me qera ambjent biznesi 120 m² 80.000 Leke (21 Dhjetori)

Tirane, jap me qera ambjent biznesi 120 m² 80.000 Leke (21 Dhjetori)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)

B Ambjenti ndodhet në zonën e 21 dhjetorit në rrugen frederik shiroka. informacion mbi ambjentin: • kati 0 • sipërfaqa e ambjenti: 120 m2 • 2 hyrje • fasadë xhami • i investuar • 1 tualet • kondicioner • i përshtatshëm për cdo biznes. për ta vizituar na kontaktoni! cel....

80,000 Leke

Tirane
70,000 Leke Imobiliare Objekt Biznesi me Qera DYQAN ME QERA

DYQAN ME QERA

Brryli | Tirane

B *-jepet me qera ambjent biznesi.https://www.albaniaone.com/listing/ambjent-biznesi-me-qera-4/ kodi identifikimit të pronës: 20690 *-siperfaqe 53 m2. *-ambjenti ndodhet prane maternitetit te ri ne katin e 2 te nje pallati buze rruge. *-ambjenti ka fasade xhami me mundesi reklamimi per biznesin....

70,000 Leke

Tirane
3,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera  Tirane, jap me qera ambjent biznesi 120 m² 3.000 Euro (Sheshi Willson)

Tirane, jap me qera ambjent biznesi 120 m² 3.000 Euro (Sheshi Willso

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (0.96 Km nga qendra)

B Ambjenti ndodhet në zonën e sheshit willson. informacion mbi ambjentin: • kati 0 • sipërfaqa e ambjenti: 120 m2 • fasadë xhami • i investuar • 1 tualet • kondicioner • i përshtatshëm për cdo biznes. për ta vizituar na kontaktoni! cel. : +355697015480...

3,000 Euro

Tirane
420 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Dyqan ne Bllok (Brigada VIII)

Dyqan ne Bllok (Brigada VIII)

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.62 Km nga qendra)

B Jepet me qira ambjent në zonën e "bllokut", buzë rrugës "brigada viii". totalisht i restauruar me punime shumë cilësore, një tualet, ujë 24 orë, kondicioner, mundësi shumë e mirë reklamimi. ambjenti është i përshtatshëm për dyqan, zyrë etj. cmimi eshte 420 euro/muaj [youtubeid]6...

420 Euro

Tirane
400 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Ambient biznesi SUPER i Madh -  (113 m2) -  BLLOK - 2 Ballkone

Ambient biznesi SUPER i Madh - (113 m2) - BLLOK - 2 Ballkone

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.76 Km nga qendra)

B Jepet me qera ambient per biznes | 113 m2 | rr. vaso pasha, bllok | 2 ballkone | pamje nga rruga kryesore | super zone | hapsire e madhe| mund te perdoret per call center, zyra sherbimesh dhe aktivitete te tjera. te dhenat: -siperfaqja: 113 m2 -kati 2 me shkalle - 2 ballkone -njeri ballk...

400 Euro

Tirane
1,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Jepet me qira ambient komercial per 1000 euro!

Jepet me qira ambient komercial per 1000 euro!

Brryli | Tirane (1.50 Km nga qendra)

B Zona te ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme dhe akses direkt ne rruget kryesore te kryeqytetit. njesia ndodhet ne katin zero te nje pallati te mireadministruar. ambienti i brendshem eshte i organizuar open-space dhe ka një sipërfaqe prej 140m2. njesia ka fasadë xhami që rrit shikueshmerin...

1,000 Euro

Tirane
3,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Jepet ambjent biznesi me qera ne bllok

Jepet ambjent biznesi me qera ne bllok

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.79 Km nga qendra)

B Jepet ambjent biznesi 200 metra katror me qera. ne rrugen pjeter bogdani tek ish blloku perball shkolles edith durham. jepet per zyre, bank, biznes etj. esht open space hapesir e hapur, mund te ndryshohet sipas deshire nga qeramarresi. cmimi 3000/euro ne muaj. mundesi shum e mir investimi dhe zone s...

3,000 Euro

Tirane
500 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Jepet me qera apartament-ambient 2+1 ne rrugen Mustafa Matohiti,mbi City Art.

Jepet me qera apartament-ambient 2+1 ne rrugen Mustafa Matohiti,mbi Ci

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.60 Km nga qendra)

B jepet me qera apartament-ambient 2+1 ne rrugen mustafa matohiti,mbi city art.ambienti eshte iorganizuar ne 3 hapesira te kosiderueshme,2 tualete dhe 1 ballkon. ambienti jepet me qera bosh,per te realizuar aktivitete te ndryshme si qendra estetike,klinik dentare,klinik mjeksore etj. sip:100m2 k...

500 Euro

Tirane
400 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera JEPET ME QERA ZYRE TEK MUZEU

JEPET ME QERA ZYRE TEK MUZEU

Tjeter zone | Tirane (8.84 Km nga qendra)

B Jepet me qera zyre 90m2 kati i 1 banim pas restorant piazza te muzeu cmimi 400€ lirohet 1 janar. per me shum info kontaktoni 0697873301...

400 Euro

Tirane
450 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Durres, jap me qera zyre te bashkia, 90m2 450€

Durres, jap me qera zyre te bashkia, 90m2 450€

Qender | Durres

B Jepet me qera ambjent biznesi i pershtatshem per zyre ose dyqan. ndodhet ne piken me te mire ne durres, ne sheshin prane bashkise, ne pallatin egt center. ambjenti eshte i ndare me xham ne 3 dhoma + reception. eshte i paisur me impiant elektrik, ndricimi dhe komputerik i standarteve me te larta. nje...

450 Euro

Durres
2,500 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Super ambient komercial me qira prane Coin!

Super ambient komercial me qira prane Coin!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.09 Km nga qendra)

B Super ambient komercial me qira prane coin 2500 euro. ambienti ndodhet ne nje zone elitare, ku jane te perqendruar institucione dhe biznese te ndryshme. ambienti ka siperfaqe totale 100 m2 me fasade te konsuderueshme xhami e cila mundeson reklamimin sa me te mire te biznesit dhe eshte i organiz...

2,500 Euro

Tirane
800 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Tirane, jap me qera dyqan Kati 1, 70 m² 800 Euro (Kinostudio)

Tirane, jap me qera dyqan Kati 1, 70 m² 800 Euro (Kinostudio)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.78 Km nga qendra)

B Ambjenti eshte i pozicionuar ne zonen e kinostudios, ne nje zone te preferuar dhe buze rruge . ambjenti ka orientim perendim, ndodhet ne katin 1 dhe ka siperfaqe totale 70 m2. ambjenti eshte i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi. ka lokacion shume te mire sepse ndodhet buze rruge si dhe ...

800 Euro

Tirane
800 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Jepet me qera ambient tek Stadiumi Dinamo, ne rrugen Emin Duraku.

Jepet me qera ambient tek Stadiumi Dinamo, ne rrugen Emin Duraku.

Vasil Shanto | Tirane (1.08 Km nga qendra)

B Jepet me qera ambient tek stadiumi dinamo, ne rrugen emin duraku.ambienti eshte i organizuar ne 4 hapesira me sistem kondicionimi,1tualet dhe 2 ballkone. ambienti jepet me qera per te realizuar aktivitete te ndryshme si klinik dentare ,zyra etj. sip:150m2 kati:2 cmimi:800 euro per me shume i...

800 Euro

Tirane
550 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 0, 76 m² 550 Euro (Tregu Elektrik)

Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 0, 76 m² 550 Euro (Tregu Ele

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.18 Km nga qendra)

B Ambjenti është i pozicionuar te tregu elektrik. informacion mbi ambjentin: • kati 0 përdhes • sipërfaqja e ambjentit: 76 m2. ambjenti është bosh dhe disponon: • tualeti • i investuar totalisht • sistem kamerash • parket • ndriçim • kondicioner inverter • kubaturë e rregullt...

550 Euro

Tirane
280 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Ambient per Zyre 2 + 1 (120 m2) tek 21 Dhjetori - i Investuar | Pallat i Ri | Parket

Ambient per Zyre 2 + 1 (120 m2) tek 21 Dhjetori - i Investuar | Pallat

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.78 Km nga qendra)

B Jepet me qera ambient 2 + 1 (120 m2) per zyre tek 21 dhjetori (rezidenca alba) - pallat i ri me sistem sigurie | shume e investuar brenda | 2 dhoma me parket | mundesi parkimi ne zone | ndricim gjate gjithe dites | kundrabufe e re | dritare dopio xham | 2 tualete | hidrosanitare te reja | instalimet...

280 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas