biznes e qera prane caza italia  4452 njoftime

 Online 100 lexues | 0 njoftime ne pritje

600 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Ambient 110 m2 me qera ne Qendren Tregtare

Ambient 110 m2 me qera ne Qendren Tregtare -

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.93 Km nga qendra) Kancelari Papirus

B Ofrojme nje ambient 110 m2 me qera. ambienti ndodhet ne qendren tregtare "condor", kati i dyte. ambienti eshte ne forme te rregullt katror, me njeren nga faqet teresisht me xham nga perendimi, si dhe pjesa e brendshme e korridorit. perbehet nha 3 ambiente te brendshme dhe te organizuara estetikisht...

600 Euro

Tirane
650 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Kompleksi KIKA 2, Jepet Apartament 3+1+2 Me Qira Per Zyra

Kompleksi KIKA 2, Jepet Apartament 3+1+2 Me Qira Per Zyra -

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.58 Km nga qendra)

B Ne kompleksin kika 2 jepet apartament 3+1+2 me qira per tu shfrytezuar per ambjent zyre. apartamenti ka nje oraganizim si ne pershkrimin me poshte : salloni i bollshem, zona e gatimit me e vecuar, 1 depo e vogel, 3 dhoma te rregullta qe mund te perdoren per zyra te vecanta, 2 tualete te kompletuara ...

650 Euro

Tirane
450 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Prane Bllokut , super zyre me qera

Prane Bllokut , super zyre me qera -

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.28 Km nga qendra) Living In Tirana

B Ne bulevardin gjergj fishta, jepet me qera super ambjent per zyra 92 m2 . i ndodhur ne nje lokacion ideal , shume prane myslym shyrit ,buze bulevardit gjergj fishta , dhe prane bllokut ky ambjent eshte ideal per zyra dhe biznese si call center , konsulenc financiare , zyra avokatie etj . siperfaqja ...

450 Euro

Tirane
230 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera  Ambient per Biznese 1 + 1 (72 m2) ne Gjendje Perfekte (Harry Fultz - Rr. Panorama) Pallat i Ri

Ambient per Biznese 1 + 1 (72 m2) ne Gjendje Perfekte (Harry Fultz - -

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.29 Km nga qendra)

B Jepet me qera ambient per biznes 1 + 1 (72 m2) ne gjendje perfekte (harry fultz - rr. panorama) pallat i ri (2010) ashensor - survejim me kamera | mundesi parkimi ne zone | parket | hapesire e bolleshme me planimetri te rregullt dhe me sistem ndricimi te avancuar | dritare dhe fasada dopio xham - iz...

230 Euro

Tirane
450 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Zyra Me Qera Tek Pallatet Agimi

Zyra Me Qera Tek Pallatet Agimi -

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (1.28 Km nga qendra)

B Perballe me pallatet agimi jepen me qera zyra te sapo rinovuara. apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati cilesor dhe sapo eshte rinovuar. ka du dhoma dhe nje sallon qe mund te perdoren si tre zyra te veçanta. nga ballkoni ka nje pamje spektakolare te lanes dhe gjelberimit perreth. keto ...

450 Euro

Tirane
500 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Klinike 2+1(80 m2) me Pajisjet Dentare brenda, ne RINGU ( Zog i ZI ) | Furre Porcelani | Kondicioner

Klinike 2+1(80 m2) me Pajisjet Dentare brenda, ne RINGU ( Zog i ZI ) | -

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.76 Km nga qendra)

B Jepet me qera ambient klinike me pajisjet brenda 2 + 1 (80 m2) - zone perfekte (zogu i zi) | fasada xhami | kondicionera | furre porcelani | multimotorr | furre niveli 1 | aparat frances me inuksion | tavoline pune | sistem i avancuar ndricimi dhe cdo gje e pershtatshme per kushte pune | tualeti me...

500 Euro

Tirane
600 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Amb Perfekt per Zyra (80 m2) tek Drejtoria e Policise | PARKET* | Hapesire e Bolleshme me Ndricim

Amb Perfekt per Zyra (80 m2) tek Drejtoria e Policise | PARKET* | Hape -

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)

B Me qera super ambient per zyra (open space - 80 m2) tek drejtoria e policise (rr. sami frasheri) zone shume e preferuar dhe e favorshme per biznes | ambient i shtruar me parket | pallati eshte i ri me ashensor | hapesire e bolleshme, shume e shfrytezueshme dhe me ndricim perfekt | kondicioner | fasa...

600 Euro

Tirane
650 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera ZYRE 100 m2 me Qera, pallati i Hotel Hilton, Blv. Gjergj Fishta, 650 Euro

ZYRE 100 m2 me Qera, pallati i Hotel Hilton, Blv. Gjergj Fishta, 650 E

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane

B Japim me qera, ne bulevardin gjergj fishta, tek pallati i hotel hilton, apartament per perdorim zyre, 100 m2, kati 4. pallat i ri, ne te cilin ndodhen kryesisht zyra te kompanive dhe institucioneve prestigjoze, me videocitofon, shkallet me ndricim natyral, salle e madhe, 2 dhoma, 2 tualete, ball...

650 Euro

Tirane
35,000 Leke Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Jepet me qera sallon estetike parukeri hidromasazhesh:ASTIR

Jepet me qera sallon estetike parukeri hidromasazhesh:ASTIR

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)

B Jepet me qira ambjent per parukeri 3 dhoma dhe 1 tualet zona:astir mbrapa kafe artistit rruga:teodor keko cmimi:350/leke muaj per me teper kontaktoni agjentin ales nr:0697603399 e-mail: info@alesirealestate.com...

35,000 Leke

Tirane
2,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Jepet me qira Ambjent komercial

Jepet me qira Ambjent komercial

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.51 Km nga qendra)

B Jepet me qira ambjent komercial 3 katesh kati-1 siperfaqe 205 m2 kati-2 siperfaqe 205 m2 kati -3 siperfaqe 140 m2 siperfaqe trualli 300 m2 dhe- 6 vende parkimi me hipotek trualli dhe ndertimi vendngodhja parku rruga simon gjoni cmimin i qeras :2000 € muaji per me teper kontakto...

2,000 Euro

Tirane
500 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Jepet me qera ambient biznesi

Jepet me qera ambient biznesi

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.93 Km nga qendra)

B Jepet me qera ambient biznesi me siperfaqe prej 110m2. ambienti ka funksionuar me pare si call center, ndodhet ne katin e 2 te nje godine 4 kateshe. ka fasade xhami, kondicioner. ambienti ndodhet buze rruge dhe ofron mundesi reklamimi. ...

500 Euro

Tirane
18,000 Leke Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Japim dyqan me qera

Japim dyqan me qera

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.88 Km nga qendra)

B Dyqani eshte 50 m2 me cmim 18’000 lek te reja. dyqani eshte ne katin e pare -1. ai ndodhet astir,rruga teodor keko, ne rreth rrotullimin e rruges kryesore , ne pallatin ales perballe kastratit. nr. cel. 0695712119...

18,000 Leke

Tirane
500 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera DYQAN ME QERA NE DON BOSKO

DYQAN ME QERA NE DON BOSKO

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)

B Jepet dyqan me qera ne don bosko me sip: 41m2 i cili esht i pozicionuar prane rruges kryesore. ka hapesire open space eshte me fasad xhami, gjithashtu ka dhe 1 tualet. eshte i pershtatshem per biznese te ndryshme si "bar kafe" "fastfood" etj. per me shume informacion ose nje vizite ne prone mund te ...

500 Euro

Tirane
400 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera DYQAN ME QERA NE MYSLYM SHYR

DYQAN ME QERA NE MYSLYM SHYR

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)

B Jepet dyqan me qera me siperfaqe 67.7 m2, ambjenti mund te shfrytezohet per biznese te ndryshme, eshte i organizuar ne nje salle te madhe dhe nje tualet. per ne vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni: 0694454008...

400 Euro

Tirane
2,500 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Ambient Biznesi me qira 200 m2,2500 EUR(Ish Parku)

Ambient Biznesi me qira 200 m2,2500 EUR(Ish Parku)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B jepet me qera ambient biznesi dyqan kati 1 me siperfaqe 200 m2. ndodhet ne prane 1 qender tregtare me fasade xhami komplet duke ju dhene mundesi reklamimi. eshte ambient open space, i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti. cmimi: 2500 euro/muaj (pa perfshire taksen)....

2,500 Euro

Tirane
100,000,000 Leke Imobiliare Objekt Biznesi me Qera piceri italia

piceri italia

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane

B Jepet me qera piceri italia . e kompletuar me te gjitha gjerat . me cmin te arsyshem. ...

100,000,000 Leke

Tirane
4,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Qera, Ambjent, Sheshi Willson, Tirane.

Qera, Ambjent, Sheshi Willson, Tirane. -

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.09 Km nga qendra) Future Home - Priority

B Ambjenti ndodhet ne zonen e sheshit willson. informacion mbi ambjentin: • kati -1 dhe kati 1 • siperfaqa e ambjenti: 500 m2 dhe 250m2 per cdo kat • i investuar • tualet • i pershtatshem per shumellojshmeri biznesesh • per ta vizituar na kontaktoni!...

4,000 Euro

Tirane
300 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Ambient (45 m2) i Pershtatshem per Zyra ne MYSLYM SHYR** Zone Perfekte per Biznes | Kondicioner

Ambient (45 m2) i Pershtatshem per Zyra ne MYSLYM SHYR** Zone Perfekte -

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)

B Jepet me qera ambient (45 m2) i pershtatshem per zyra ne myslym shyr** zone perfekte per biznes | hapesire e bolleshme me ndricim perfekt | kondicioner | shtruar me pllake cilesore | mure te sapo lyer | dritare dopio xham / izolim akustik | kundrabufe druri | tualet me hidrosanitare cilesore | insta...

300 Euro

Tirane
40,000 Leke Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Jepet me qera dyqan ne laprake 85 metra

Jepet me qera dyqan ne laprake 85 metra

Laprake | Tirane (2.50 Km nga qendra)

B Ne laprake perballe karburant alpet jepet me qera dyqan kati i dyte bosh 85 metra,ka funksionuar si qender estetike. tel : 0683333635...

40,000 Leke

Tirane
600 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Objekt me qera biznesi ne bllok

Objekt me qera biznesi ne bllok

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)

B Jepet ambjent biznesi me qera ne bllok📍 60m2=600 euro i diskutueshem, i pershtatshem per cdo lloj biznesi💰...

600 Euro

Tirane
350 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI RR. NIKOLLË KAÇORRI, TIRANË

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI RR. NIKOLLË KAÇORRI, TIRANË

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (2.33 Km nga qendra)

B Ambienti me sipërfaqe 44.5 m² ndodhet në mes të kompleksit të pallateve afër rrugës kryesore dhe mund të përdoret për disa lloje biznesesh. Është mjaft i përshtatshëm edhe për zyra. për më shumë informacione na kontaktoni ☎️069 702 2840...

350 Euro

Tirane
5,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Ambjent me qera ne Bllok 350 m2 !!

Ambjent me qera ne Bllok 350 m2 !!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Jepet ambient per zyra me hyrje te vecante , direkte nga rruga kryesore ne bllok. ambienti ndodhet ne katin e 2 dhe ka mundesi reklamimi . ambienti ndodhet ne nje zone shume te lakmuar per zyra dhe eshte lehtesisht e aksesueshme. jepet per aktivitete te ndryshme. perferohen qeramarres afatgjate. c...

5,000 Euro

Tirane
1,200 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Shqiperi,Tiranë, jap me qera dyqan Kati 0, 75 m² 1.200 Euro (Qender)

Shqiperi,Tiranë, jap me qera dyqan Kati 0, 75 m² 1.200 Euro (Qender)

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.08 Km nga qendra)

B Jepet me qera dyqan (komercial) në afërsi të qendrës së tiranës. ambienti ka sipësrfaqe totale 75 m2, është i investuar me fasadë xhami, sistem kondicionimi dhe aspirimi, si dhe sistem kamerash. nodhet buzë rruge dhe përbën një munësi shumë të mirë investimi. cel. : 0697015475...

1,200 Euro

Tirane
805 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Okazion !! Jepen me Qera Zyra  ne Bllok !!

Okazion !! Jepen me Qera Zyra ne Bllok !!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)

B Jepen me qera zyra open space qe variojne nga 65m2 - 145 m2 . ambienti ndodhet ne ish bllok ne nje godine te ideuar vetem per zyra. ambientet jane shume komode , te aksesueshme lehtesisht dhe cmim 12 euro/m2. perferohen qiramarres me afat te gjate....

805 Euro

Tirane
200 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Kopeshti zoologjik ,Dyqan/Zyre me qera

Kopeshti zoologjik ,Dyqan/Zyre me qera

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.34 Km nga qendra)

B Tek rruga eduard mano ,prane kopeshtit zoologjik ,jepet me qera ambjent 80 m2 openspace ne katin e 1 te nje pallati . ambjenti eshte i pajisur me vetrata xhami ,me sistem ndricimi dhe ka edhe 1 tualet . dera kryesore eshte vetrat xhami si dhe ka edhe qepen.ambjenti mund te organizohet ne 3 dhoma te...

200 Euro

Tirane
6,500 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Jepet me qera Hotel ne Durres!!

Jepet me qera Hotel ne Durres!!

Currilat | Durres

B Jepet me qera hotel ne durres , gezon nje pozicion kodrinor midis pemëve te ullirit dhe pamjes se mrekullueshme te detit veranda e restorantit ju ofron nje qetesi shpirterore dhe sigurisht ajer te paster, larg zhurmave te bregdetit. hoteli prej 3 katesh (nuk disponon ashensor) ka nje restorant ...

6,500 Euro

Durres
1,200 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Jepet dyqan me qera 230 m2

Jepet dyqan me qera 230 m2

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)

B Jepet objekt biznesi me qera 230 m2 kati i dyte....

1,200 Euro

Tirane
1,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera LOKAL ME QERA NE RINAS !!!

LOKAL ME QERA NE RINAS !!!

Zone Periferike | Tirane (14.74 Km nga qendra)

B Jepet me qira lokal ne rinas. ambienti eshte i kompletuar me te gjitha paisjet e nevojshme per ushtrimin e aktivitetit. lokali organizohet nga 140m2 siperfaqe e brendshme dhe 1100m2 siperfaqja totale.aktualishte eshte ne gjendje pune dhe sherben si bar caffe.cmimi i diskutueshem...

1,000 Euro

Tirane
1,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Ambient me qira totalisht i arreduar per Parukeri , Qender Estetike dhe Masazhesh!

Ambient me qira totalisht i arreduar per Parukeri , Qender Estetike dh

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)

B Jepet ambient me qira prane qendres "kristal" ambienti ndodhet ne katin e pare te nje pallati 6 katesh dhe oftrohet totalisht i kompletuar, gati per te nisur aktivitetin. ambienti ka nje organizim shume te mire me 3 ambiente te kompletuara me te gjitha paisjet e nevojshme per nje parukeri, qender ...

1,000 Euro

Tirane
600 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera JEPET AMBJENT KOMERCIAL ME QIRA TEK SELVIA

JEPET AMBJENT KOMERCIAL ME QIRA TEK SELVIA

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (1.03 Km nga qendra)

B Jepet me qira ambjent komerical 400 m2 dhe ndodhet ne katin -1 te nje pallati te ri. ambjenti eshte me dritare horizontale ne dy anet perballe me njera-tjetren qe ben te kete drite dhe ajrosje natyrale. ka nje lartesi te konsiderueshme prej 3.5 m. eshte i pershtatshem per magazinim, linje prodhim...

600 Euro

Tirane
400 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera LOKAL ME QERA NE FRESK!!!

LOKAL ME QERA NE FRESK!!!

Fresku/Linze | Tirane

B Jepet lokali me qira ne fresk . ambienti eshte i kompletuar me te gjitha pajisjet e nevojshme per ushtrimin e aktivitetit . organizohet nga 128 m2 siperfaqe e brendshme dhe 50 m verand . aktualisht ne gjendje pune . per me shume informacion na kontaktoni ne 0699742728...

400 Euro

Tirane
330 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Jepet me qera ambient biznesi 30m2 tek Selvia 330 Euro!

Jepet me qera ambient biznesi 30m2 tek Selvia 330 Euro!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane

B Jepet me qera ambient biznesi 30m2 tek selvia 330 euro! ambienti ndodhet shume prane qendres ne zonen e selvise, nje zone e aklsesueshme dhe m,e nje xhiro te konsiderueshme. mund te perdoret per klinike, butik, parukeri, zyra konsulencash etj. cmimi per eshte okazion per zonen. per me shume informac...

330 Euro

Tirane
250 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Jepet me qera ambient biznesi 55m2 tek 21 Dhjetori 250 Euro!

Jepet me qera ambient biznesi 55m2 tek 21 Dhjetori 250 Euro!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.09 Km nga qendra)

B Jepet me qera ambient biznesi 55m2 tek 21 dhjetori 250 euro! ambienti ndodhet ne katine dyte te nje ndertese, shume prane rruges kryesore. eshte perdorur me pare si parukeri, bar kafe, si dhe qender lojrash. per me shume detaje kontaktoni tean +355695562905...

250 Euro

Tirane
130 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 0, 30 m² 130 Euro (Ali Demi)

Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 0, 30 m² 130 Euro (Ali Demi)

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)

B Ambjenti është i pozicionuar në rrugën "shemsi haka" te zona e ali demit. informacion mbi ambjentin: • kati 0 përdhes • sipërfaqja e ambjentit : 30 m2 • dokumentacioni: me hipotekë. ambjenti është bosh dhe disponon: • kubaturë e rregullt • i investuar • buzë rruge • pozicion...

130 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas