biznes me qera  

 Online 38 lexues | 2 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 38 lexues | 2 njoftime ne pritje
300 Euro id:16120 - Amb Biznesi per Call Center, Zyra ejt. MYSLYM (Buze Rruge) Parket | Kondicioner

Amb Biznesi Per Call Center, Zyra Ejt. Myslym (buze Rruge) Parket | Kondicioner

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
2.84 KM nga qendra
69.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ambient biznesi i pershtatshem per zyra, call center etj, ne myslym shyr (buze rruge) - zone perfekte | hapesire e bolleshme me parket | kondicioner | ndricim perfekt | muret e sapo lyer | instalimet te gjitha ...

300 Euro

1,700 Euro id:114089 - Tek Stadiumi Dinamo, Jepet Me Qera Super Ambient Openspace Per Zyra + 2 Poste Parkimi !

Tek Stadiumi Dinamo, Jepet Me Qera Super Ambient Openspace Per Zyra + 2 Poste Parkimi !

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane Real Deal Properties
2.23 KM nga qendra
156.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Tek stadiumi dinamo jepet me qira ambient per zyra openspace , plus 2 poste parkimi ne pallat te ri te 2019 dhe te mireadministruar. ambienti ndodhet ne katin e 2 dhe ka siperfaqe 156 m2 dhe organizohet ne nje ...

1,700 Euro

500 Euro id:53714 - Ambient i Pershtatshem per Cdo Lloj Zyre (Sheshi Willson - Qendra Olimpia) Ndertese e Re me Ashensor

Ambient I Pershtatshem Per Cdo Lloj Zyre (sheshi Willson - Qendra Olimpia) Ndertese E Re Me Ashensor

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
1.70 KM nga qendra
54.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ambient perfekt per cdo lloj zyre, tek sheshi willson (qendra olimpia - buze rruge) ndertese e re me ashensor | hapesire e shfrytezueshme | kondicioner | pllake cilesor | fasade xhami | ndricim me neone | insta...

500 Euro

600 Euro id:29907 - Amb 3+1+2 WC i Pershtatshem per Cdo Lloj Zyre, tek Pazari i RI | Pallat i Ri | Ashensor | Kondicioner

Amb 3+1+2 Wc I Pershtatshem Per Cdo Lloj Zyre, Tek Pazari I Ri | Pallat I Ri | Ashensor | Kondicione

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
1.64 KM nga qendra
121.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament 3+1+2wc i pershtatshem per zyra dhe biznese te tjera tek pazari i ri - zone perfekte biznes | pallat i ri me ashensor | kondicioner | hapesire e madhe me planimetri te rregullt | ndricim shume i mire...

600 Euro

1,000 Euro id:114921 - Te Prokuroria Ne Rrugen Mine Peza Jepet Me Qira Ambient Per Zyra I Mobiluar!

Te Prokuroria Ne Rrugen Mine Peza Jepet Me Qira Ambient Per Zyra I Mobiluar!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane Real Deal Properties
1.78 KM nga qendra
125.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Te prokuroria ne rrugen mine peza jepet me qera ambient per zyra i mobiluar! zyrat ndodhen ne katin e dyte te nje pallati te ri te mireadministruar dhe te pajisur me ashensor i cili pozicionohet ne nje zone mja...

1,000 Euro

16,000 Euro Qera, Ambjent, Komuna e Parisit, Tirane Ambjenti ndodhet ne zonen e Komunes se Parisit, tek Kompleksi Kika 2. Informacio

Qera, Ambjent, Komuna E Parisit, Tirane

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1.62 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

14.11.2019 (09:39): Ambjenti ndodhet ne zonen e komunes se parisit, tek kompleksi kika 2. informacion mbi ambjentin: • kati 0 • buze rruge • siperfaqa e ambjenti:400 m2 • fasade xhami • i investuar • tualet • i pershtatshem per zyra, klinike apo dyqane. pe...

16,000 Euro

290 Euro Qera, Ambjent, Stadium Dinamo, Tiranë Ambjenti ndodhet tek Stadiumi Dinamo. Informacion mbi Ambjentin: • Buzë rruge

Qera, Ambjent, Stadium Dinamo, Tiranë

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
57.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

14.11.2019 (09:35): Ambjenti ndodhet tek stadiumi dinamo. informacion mbi ambjentin: • buzë rruge • kati i 1 • sipërfaqa e ambjenti: 57 m2 • i investuar • me dokumentacion të rregullt hipotekor. • ambjeti është i përshtatshëm për zyra, parukleri etj....

290 Euro

320 Euro Qera, Ambient, Bllok, Tiranë Amienti ndodhet në zonën e Bllokut. Informacion mbi Ambientin: • Buzë rruge

Qera, Ambient, Bllok, Tiranë

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
38.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

14.11.2019 (09:35): Amienti ndodhet në zonën e bllokut. informacion mbi ambientin: • buzë rruge • kati i 2 • orientim veri-perendim • sipërfaqja e ambienti: 38 m2 • 1 tualet • i investuar • me dokumentacion të rregullt hipotekor. • ambieti është i...

320 Euro

1,000 Euro Te Prokuroria Ne Rrugen Mine Peza Jepet Me Qira Ambient Per Zyra I Mobiluar! Te prokuroria Ne Rrugen Mine Peza Jepet Me Qera Ambient Per Zyra I Mobiluar! Zyr

Te Prokuroria Ne Rrugen Mine Peza Jepet Me Qira Ambient Per Zyra I Mobiluar!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1.78 KM nga qendra
125.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

14.11.2019 (07:59): Te prokuroria ne rrugen mine peza jepet me qera ambient per zyra i mobiluar! zyrat ndodhen ne katin e dyte te nje pallati te ri te mireadministruar dhe te pajisur me ashensor i cili pozicionohet ne nje zone mjaft strategjike. ambienti ka nje siperfaq...

1,000 Euro

30,000 Leke Objekt bizensi me qira ne Zog te Zi 🏢Obejkt bizensi me qira
📌 Ne Zog te Zi
•Me siperfaqe 32m2
•Kati 1

Objekt Bizensi Me Qira Ne Zog Te Zi

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
KM nga qendra
32.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

14.11.2019 (07:01): 🏢obejkt bizensi me qira 📌 ne zog te zi •me siperfaqe 32m2 •kati 1 🔹i pershtatshem⤵ •agjensi udhetimesh •zyra •bar-kafe •etj cmimi: 30,000all...

30,000 Leke

40,000 Leke Jepet lokali me qira, ne Fresk! Jepet super lokali me qira ne Fresk.
🕹LOCATIONFresku 📐 Siperfaqja》 57.6

Jepet Lokali Me Qira, Ne Fresk!

Fresku/Linze | Tirane
KM nga qendra
90.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

14.11.2019 (03:16): Jepet super lokali me qira ne fresk. 🕹locationfresku 📐 siperfaqja》 57.6m2 brendshme dhe 40 verande! 💴 cmimi》 400 mije lek ambjent eshte me hipoteke kati 0, buze rruge, ambjenti eshte i rregulluar dhe i kompletuar. i gjithe ambjenti k...

40,000 Leke

500 Euro Bar me qira afer zogut te zi JEPET ME QERA BAR KAFE E KOMPLETUAR
4 muaj parapagim

Bar Me Qira Afer Zogut Te Zi

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
100.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

13.11.2019 (23:49): Jepet me qera bar kafe e kompletuar 4 muaj parapagim...

500 Euro

650 Euro Tirane, jap me qera lokal Kati 0, 130 m² 650 Euro (Rruga Ndre Mjeda , Kompleksi Jap lokal (dyqan) me qera ne nje nga zonat me te mira sot ne Tirane, ne kompleks

Tirane, Jap Me Qera Lokal Kati 0, 130 M² 650 Euro (rruga Ndre Mjeda , Kompleksi

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
130.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

13.11.2019 (23:38): Jap lokal (dyqan) me qera ne nje nga zonat me te mira sot ne tirane, ne kompleksin magnet, ish klubi partizani, pas inxhinierise se ndertimit. lokali aktualisht eshte i adoptuar per bar-kafe por mund te behet dhe biznes tjeter. siperfaqja e lokalit e...

650 Euro

1,000 Euro BAR ME QIRA I KOMPLETUAR TEK STADIUMI "QEMAL STAFA" Jepet me qira bar i kompletuar prane stadiumit "Qemal Stafa".Lokali es

Bar Me Qira I Kompletuar Tek Stadiumi "qemal Stafa"

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
1.21 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

13.11.2019 (23:20): Jepet me qira bar i kompletuar prane stadiumit "qemal stafa".lokali eshte krejtesisht i kompletuar dhe i arreduar ne menyre moderne dhe organizohet nga 100m2 ambient i brendshem dhe 35m2 verande.cmimi eshte i diskutueshem.per me shume informacion mo...

1,000 Euro

25,000 Leke id:165975 - Dyqan me qera ne qender te Kombinatit

Dyqan Me Qera Ne Qender Te Kombinatit

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
KM nga qendra
24.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Jepet dyqan me qera 24 m2 ne qender te kombinatit. banjo e kompletuar si dhe linje trefazore korenti. i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti. cmimi 25.000 leke i diskutueshem. ...

25,000 Leke

3,270 Euro id:169578 - Jepet me Qira ZYRA TE GARDA NE BLLOK!

Jepet Me Qira Zyra Te Garda Ne Bllok!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
218.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jeper me qira ambjent biznesi tek garda. i pershtatshem per zyra dhe aktivitete te tjera. 218m2 sistem aspirimi sistem kondicionimi sistem antizjarr sistem alarmi sistem kamera dere e blinduar 2 tualete...

3,270 Euro

12,000 Euro id:127201 - Ne Bllok, Jepet me Qira Ambjent 900 m2 open space

Ne Bllok, Jepet Me Qira Ambjent 900 M2 Open Space

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane Exclusive Properties
0.86 KM nga qendra
900.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Exclusive! nje nder pronat me te mira ne zonen e bllokut, rr. abdyl frasheri, e listuar nga exclusive properties, jepet me qira. me nje siperfaqe prej 750 m2 te brendshme + 150 m2 verande, open space, vizibi...

12,000 Euro

900 Euro id:30965 - Vile me 2 Kate, e INVESTUAR( Kondicioner/ Fasade Dopio Xham / Grile ) me 4 Vende PARKIMI ne 21Sh

Vile Me 2 Kate, E Investuar( Kondicioner/ Fasade Dopio Xham / Grile ) Me 4 Vende Parkimi Ne 21sh

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.26 KM nga qendra
260.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Vile perfekte 260 m2 (21 dhjetor - ing. e ndertimit) kati 2-te dhe 3-te i pershtatshme per zyra, fondacione, klinika ose dhe per banim | me mundesi parkimi deri ne 4 makina | cdo kat strukture 2+1+ kuzhine me v...

900 Euro

600 Euro JEPET ME QIRA BAR KAFE TEK FUSHA AVIACIONIT JEPET ME QIRA BAR KAFE TEK FUSHA AVIACIONIT .
Ka nje siperfaqe te brendshme pre

Jepet Me Qira Bar Kafe Tek Fusha Aviacionit

Laprake | Tirane
KM nga qendra
120.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

13.11.2019 (22:44): Jepet me qira bar kafe tek fusha aviacionit . ka nje siperfaqe te brendshme prej 75 m2 + pjesa e verandes . per nje vizite ne prone mos hezitoni te kontaktoni ne 0672030828 parapagim 3 muaj ....

600 Euro

700 Euro Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 0, 148 m² 700 Euro (Rruga Artan Lenja) Ambjenti ndodhet ne zonen e 21 Dhjetorit. 
Informacion mbi Ambjentin: • Kati

Tirane, Jap Me Qera Ambjent Biznesi Kati 0, 148 M² 700 Euro (rruga Artan Lenja)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
148.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

13.11.2019 (22:35): Ambjenti ndodhet ne zonen e 21 dhjetorit. informacion mbi ambjentin: • kati 1 • siperfaqja e mjedisit: 148 m2 • i investuar • i veshur me fasade xhami • disonon 1 tualet. • me mundesi te zhvillimit te bizneseve te ndryshme • ambje...

700 Euro

30,000 Leke Jepet zyre me qera 30 m2,tek Myslym Shyri! Jepet zyre me qera 30 m2,tek Myslym Shyri!
Ambjenti ndodhet ne katin e pare buz

Jepet Zyre Me Qera 30 M2,tek Myslym Shyri!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
30.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

13.11.2019 (22:05): Jepet zyre me qera 30 m2,tek myslym shyri! ambjenti ndodhet ne katin e pare buze rruge.ka nje hapesire te hapur rreth 30 m2 te shtruar me parket + 1 tualet.cmimi eshte 30.000 leke i padiskutueshem.momentalisht ne gjendje pune....

30,000 Leke

150 Euro Jepet me qera ambjent per zyre me vend parkimi. Ambjent zyrash me Qera. 
Adresa. Rruga Zef Jubani, tek Sheshi Willson.
 Siperf

Jepet Me Qera Ambjent Per Zyre Me Vend Parkimi.

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
25.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

13.11.2019 (21:33): Ambjent zyrash me qera. adresa. rruga zef jubani, tek sheshi willson. siperfaqja= 25 m2, e rikonstruktuar totalisht, me sistem kapot, per lageshtiren dhe zhurmat. instalime te reja hidraulike dhe elektrikeprona ka akses me 2 porta hyrese dhe dale...

150 Euro

800 Euro Jepet Lokal me Qera Jepet Lokal me qera tek Rr Durrsit I arreduar shume mire ne gjendje pune , sip

Jepet Lokal Me Qera

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
KM nga qendra
127.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

13.11.2019 (20:55): Jepet lokal me qera tek rr durrsit i arreduar shume mire ne gjendje pune , sip e brendshme 81m2 dhe siperfaqe e jashtme 46 m2 me nje pozicion shume te mire buze rruge me qera mujore 800€ ne muaj dhe shitje biznesi 16000€ ...

800 Euro

17,000 Euro JEPET ME QERA LOKAL BUZE RRUGES DURRESIT....!!!! JEPET ME QERA LOKAL BAR KAFE!!!!
Lokali ndodhet buze rruges se durresit, i komp

Jepet Me Qera Lokal Buze Rruges Durresit....!!!!

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
KM nga qendra
130.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

13.11.2019 (20:54): Jepet me qera lokal bar kafe!!!! lokali ndodhet buze rruges se durresit, i kompletuar ne gjendje pune, me verande te shfrytzueshme edhe me klientel te rregullt...! munde te perdoret per cfar do lloj biznesi pasi eshte ne nje vend shum te mire. shi...

17,000 Euro

700 Euro Bar Kafe Dyqan me qera prane 21 Dhjetori ne Tirane (ID 4271256) Property ID : 4271256

Tek 21 Dhjetori, jepet me qera Duplex Bar Kafe Piceri,

Bar Kafe Dyqan Me Qera Prane 21 Dhjetori Ne Tirane (id 4271256)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.09 KM nga qendra
100.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

13.11.2019 (20:35): Property id : 4271256 tek 21 dhjetori, jepet me qera duplex bar kafe piceri, ne pallat te ri, i mobiluar totalisht me te gjitha ne menyre bashkohore , siperfaqe 100 m², kati perdhe, kondicioner qendror, tualet, verande, e rikonstruktuar totalisht...

700 Euro

30,000 Leke JEPET ME QIRA AMBIENT BUZE RRUGE PERBALL ISH EKSPOZITES Jepet me qira ambient perball ish Ekspozites. Ambienti ndodhet ne katin e pare b

Jepet Me Qira Ambient Buze Rruge Perball Ish Ekspozites

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
28.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

13.11.2019 (20:31): Jepet me qira ambient perball ish ekspozites. ambienti ndodhet ne katin e pare buze rruge ne bulevardin bajram curri. ambienti ka siperfaqe prej 28m2 dhe eshte i organizuar ne open space dhe nje tualet. ambienti eshte i pershtatshem per aktivitete te...

30,000 Leke

1,400 Euro Zyrë - Me Qira - Bllok, Shqipëri Jepet Ambjent me qira ne zonen e Bllokut, shume prane Bkt. Ndodhet ne Katin e 2.

Zyrë - Me Qira - Bllok, Shqipëri

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
130.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

13.11.2019 (20:26): Jepet ambjent me qira ne zonen e bllokut, shume prane bkt. ndodhet ne katin e 2. ka nje siperfaqe prej 130m2. eshte i ndare ne 3 ambjente, materialet qe jane perdorur jane moderne dhe shume cilesore. eshte shume i pershtashem per zyra, qender estetik...

1,400 Euro

350 Euro id:123677 - Ambient i Madh (100 m2) per Cdo Lloj Biznesi (Kristali-Kom. Parisit) Pallat i Ri | Hapesire e Shfrytezueshme

Ambient I Madh (100 M2) Per Cdo Lloj Biznesi (kristali-kom. Parisit) Pallat I Ri | Hapesire E Shfryt

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
0.33 KM nga qendra
100.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Ambient i madh 2+1+2wc+ballkon per biznes (kristali-kom. e parisit) ne pallat te ri me ashensor dhe ndertime me standarte | hapesire e madhe, e pershtatshme per cdo lloj pune me ndricim perfekt dhe planimetri t...

350 Euro

450 Euro Jepet me qera Lokal super i arreduar tek Liqeni i Thate Jepet me qera Lokal super i arreduar tek Liqeni i Thate,
Cdo gje eshte vendosur

Jepet Me Qera Lokal Super I Arreduar Tek Liqeni I Thate

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
KM nga qendra
163.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

13.11.2019 (20:22): Jepet me qera lokal super i arreduar tek liqeni i thate, cdo gje eshte vendosur e re! ne nje zone shume komode! ambjenti eshte funksional dhe i kompletuar me cdo gje! per nje vizite ne prone dhe per me shume detaje na kontaktoni! adresa e agj...

450 Euro

300 Euro Amb Biznesi per Call Center, Zyra ejt. MYSLYM (Buze Rruge) Parket | Kondicioner Ambient Biznesi i Pershtatshem per Zyra, Call Center etj, ne Myslym Shyr (Buze R

Amb Biznesi Per Call Center, Zyra Ejt. Myslym (buze Rruge) Parket | Kondicioner

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
2.84 KM nga qendra
69.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

13.11.2019 (20:20): Ambient biznesi i pershtatshem per zyra, call center etj, ne myslym shyr (buze rruge) - zone perfekte | hapesire e bolleshme me parket | kondicioner | ndricim perfekt | muret e sapo lyer | instalimet te gjitha funksionale q1448 te dhenat e ndar...

300 Euro

1,400 Euro Qera,Lokal ,Rruga e Bogdanëve, Tiranë,PRI13007 Lokali ndodhet tek Rruga e Bogdanëve. Informacion mbi ambientin: •Sipërfaqja

Qera,lokal ,rruga E Bogdanëve, Tiranë,pri13007

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
240.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

13.11.2019 (20:18): Lokali ndodhet tek rruga e bogdanëve. informacion mbi ambientin: •sipërfaqja totale: 240m2 • sipërfaqa brenda 120 m2 •sipërfaqa e jashtme : 120 m2 • cilësimi të tjera : •totalish i investuar . • për ta vizituar na kontaktoni!...

1,400 Euro

1,000 Euro JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL TEK SHESHI WILLSON Jepet me qira ambient komercial tek Sheshi Wilson. Ambienti ndodhet buze rruge s

Jepet Me Qira Ambient Komercial Tek Sheshi Willson

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
93.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

13.11.2019 (20:16): Jepet me qira ambient komercial tek sheshi wilson. ambienti ndodhet buze rruge saktesisht e perballe postes nr 8 dhe ka funksionuar me pare si bar lloto. ka siperfaqe totale 93 m2 nga e cila 80 eshte siperfaqe e brendshme dhe pjesa tjeter verande. am...

1,000 Euro

2,000 Euro id:127798 - Lezhe, Ambjent Biznesi 524 m2 me Qera, per Zyra / Call Center

Lezhe, Ambjent Biznesi 524 M2 Me Qera, Per Zyra / Call Center

Tjeter zone | Tirane Albprona
0.52 KM nga qendra
524.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Lezhe, ambjent biznesi 524 m2 me qera, ne qender te qytetit. 2 kate nga 262 m2, kati 0 dhe kati 1, ambjent ne gjendje te mire dhe i pershtatshem per biznese te ndryshme / call center. qeraja 2.000 euro ne m...

2,000 Euro

800 Euro Bar-kafe me qera prane Bulevardit Zogu i pare Jepet me qera bar-kafe me sip te brendshme 80m2 dhe verande me sip 30m2.
Lokali

Bar-kafe Me Qera Prane Bulevardit Zogu I Pare

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
0.70 KM nga qendra
80.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

13.11.2019 (20:15): Jepet me qera bar-kafe me sip te brendshme 80m2 dhe verande me sip 30m2. lokali eshte i mir investuar dhe totalisht i kompletuar dhe i pajisur me sistem kondicionimi, sistem audio, sistem te kamerave etj. vendodhja: prane universitetit te shkencav...

800 Euro

500 Euro BAR ME QIRA I KOMPLETUAR TEK PARKU OLIMPIK Jepet me qira bar i kompletuar te komuna e parisit, fare prane prakut olimpik.Am

Bar Me Qira I Kompletuar Tek Parku Olimpik

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
1.65 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

13.11.2019 (20:14): Jepet me qira bar i kompletuar te komuna e parisit, fare prane prakut olimpik.ambienti organizohet nga nje hapesire e brendshme 45m2 dhe nje verande 200m2.jepet me qira per vetem 500€/muaj pa tatim burim, por nuk ka as1 takse per veranden duke qene...

500 Euro

600 Euro Bar Kafe Dyqan me qera ne rrugen Mine Peza (ID 4271325 ) Property ID : 4271325

Rruga Mine Peza prane Prokurorise jepet me qera Bar Kaf

Bar Kafe Dyqan Me Qera Ne Rrugen Mine Peza (id 4271325 )

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
KM nga qendra
80.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

13.11.2019 (20:14): Property id : 4271325 rruga mine peza prane prokurorise jepet me qera bar kafe , i mobiluar ose bosh siperfaqe 80m², kati 1, kondicioner, 2 tualete, verande 250 m² , orientim me diell, jepet bosh 600 euro jepet i mobiluar 900 euro ...

600 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim