domethenia e emrit rona  

 Online 5 lexues | 0 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 5 lexues | 0 njoftime ne pritje
320 Euro id:16120 - Ambient 2+1 (120 m2) per Zyra, i Investuar- tek 21 Dhjetori (Rezidenca Alba)|Pallat i Ri | Parket

Ambient 2+1 (120 M2) Per Zyra, I Investuar- Tek 21 Dhjetori (rezidenca Alba)|pallat I Ri | Parket

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.62 KM nga qendra
120.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera ambient 2 + 1 (120 m2) per zyra tek 21 dhjetori (rezidenca alba) - pallat i ri me sistem sigurie | shume e investuar brenda | me parket e gjitha | mundesi parkimi ne zone | ndricim gjate gjithe ...

320 Euro

2,000 Euro id:114089 - Tek Turdiu Center, jepet super ambjent komercial me qira

Tek Turdiu Center, Jepet Super Ambjent Komercial Me Qira

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane Real Deal Properties
0.63 KM nga qendra
115.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tek turdiu center, jepet super ambjent komercial me qira , me nje lokacion fantastik ne qender. ambjenti eshte totalisht openspace dhe ne brendesi ka 1 tualet te kompletuar. aktualisht eshte i shtuar me pllaka,...

2,000 Euro

1,450 Euro id:53714 - Amb Biznesi Bllok 200 M2 NETO (Piceri. Era) Zone Perfekte | Kondicioner | Parket | Hapesire e Madhe

Amb Biznesi Bllok 200 M2 Neto (piceri. Era) Zone Perfekte | Kondicioner | Parket | Hapesire E Madhe

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
1.64 KM nga qendra
200.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera amb biznesi ne bllok 200 m2 neto ( per zyra call center, etj. ) (tek piceri. era) zone perfekte | kondicioner | parket | hapesire e madhe q1723 te dhenat e ndarjes: -4 ambinete pune -1 t...

1,450 Euro

2,300 Euro id:29907 - Cmim Okazion: Lokal/ Restorant (TOPTANI - QENDER) ne Gjendje Pune* |Bere Investimi me Arkitekt para 1 VITI

Cmim Okazion: Lokal/ Restorant (toptani - Qender) Ne Gjendje Pune* |bere Investimi Me Arkitekt Para

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1.78 KM nga qendra
390.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Cmim okazion: super amb per restorant ose cdo lloj tjeter biznes ne zemer te tiranes (toptani - qender) me dalje ne rruge kryesore| i super investuar 1 vit me pare** | ne gjendje pune| cdo gje eshte bere me ark...

2,300 Euro

500 Euro id:114921 - Ne Myslym Shyr, Jepet Me Qira Ambient Teper Komod Per Zyra .

Ne Myslym Shyr, Jepet Me Qira Ambient Teper Komod Per Zyra .

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane Real Deal Properties
1.17 KM nga qendra
60.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

ne myslym shyr, perballe drejtorise se policise jepet me qira ambient per zyra 60m², ne katin e dyte te nje godine te destinuar vetem per ambiente komerciale dhe zyra. ambienti ehste totalisht me fasade xhami...

500 Euro

1,300 Euro Me Qera Super Ambient i Pershtatshem per Lokal - (Pazari i Ri - Qender) Cmimi Okazion Me Qera Super Ambient i Pershtatshem per Lokal - (Pazari i Ri - Qender) Zone Per

Me Qera Super Ambient I Pershtatshem Per Lokal - (pazari I Ri - Qender) Cmimi Okazion

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
0.26 KM nga qendra
200.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

09.04.2020 (02:43): Me qera super ambient i pershtatshem per lokal - (pazari i ri - qender) zone perfekte - cmimi eshte okazion q1654 - sip totale:200 m - sip neto (e brendhme) : 200m - kati:1 - katet e pallatit - viti i ndertimit: 2000 - ashensor: jo k...

1,300 Euro

2,500 Euro Ambient biznesi me qera, lokal/restorant, 2500€, sheshi wilson jepet me qera ambient biznesi restorant aktualisht, me siperfaqe 220m2, si dhe d

Ambient Biznesi Me Qera, Lokal/restorant, 2500€, Sheshi Wilson

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
220.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

09.04.2020 (00:22): Jepet me qera ambient biznesi restorant aktualisht, me siperfaqe 220m2, si dhe dyqan 40 m2,ne funksion te restorantit, qe mund te sherbeje si magazine ose si markate, jepet i investuar dhe mobiluar ne gjendje pune. cmimi 2500 euro, ne rruge kryesore,...

2,500 Euro

1,000 Euro ne qender jepet me qera ambient per zyra Ambienti open space ndodhet ne katin 3 te Turdiu Center, prane 9-katesheve. ka f

Ne Qender Jepet Me Qera Ambient Per Zyra

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
80.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

08.04.2020 (21:48): Ambienti open space ndodhet ne katin 3 te turdiu center, prane 9-katesheve. ka fasad nga rruga kryesore. jepet per zyra, klinika etj. sip 80m2. ne cmim perfshihen taksat...

1,000 Euro

1,300 Euro JEPET ME QIRA HOTEL NE ZONEN E ISH BLLOKUT! OKAZION
Jepet me qira biznes ne zonen e Ish Bllokut, ne rrugen Sami Frasheri .

Jepet Me Qira Hotel Ne Zonen E Ish Bllokut!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
150.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

08.04.2020 (20:17): Okazion jepet me qira biznes ne zonen e ish bllokut, ne rrugen sami frasheri . biznesi sherben si hotel. i arreduar me shije dhe me klientele te ngritur. ky biznes ushtron aktivitetin prej gushtit 2019. ambienti ka 4 dhoma, 4 tualete dhe nje lav...

1,300 Euro

600 Euro Lezhe, Ambjent Biznesi 155 m2 me Qera, per Zyra / Call Center, i kompletuar Ambjent Zyre me Qera, 155 m2 i kompletuar si Call Center, ne Lezhe
Ne Qender

Lezhe, Ambjent Biznesi 155 M2 Me Qera, Per Zyra / Call Center, I Kompletuar

Tjeter zone | Tirane
0.52 KM nga qendra
155.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

08.04.2020 (19:07): Ambjent zyre me qera, 155 m2 i kompletuar si call center, ne lezhe ne qender te lezhes, ne godine biznesi te re dhe me ashensor, japet me qera ne katin e 3-te, ambjent / zyre 155 m2 neto, ne gjendje shume te mire. salle open space rreth 130...

600 Euro

500 Euro Ambjent Biznesi me Qera ne Lezhe, 262 m2, 500 Euro Jepet me Qera Ambjent Biznesi ne Lezhe - qender, Kati 2 me hyrje indipendente ng

Ambjent Biznesi Me Qera Ne Lezhe, 262 M2, 500 Euro

Tjeter zone | Tirane
1.25 KM nga qendra
262.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

08.04.2020 (19:07): Jepet me qera ambjent biznesi ne lezhe - qender, kati 2 me hyrje indipendente nga rruga, siperfaqe 262 m2, vetrate e madhe nga rruga, 2 tualete, i pershtatshem per biznese te ndryshme. ne gjendje shume te mire. qeraja 500 euro ne muaj. ...

500 Euro

4,300 Euro JEPET ME QIRA AMBIENT PER ZYRA TEK KOMPLEKSIT DELIJORGJI Jepet me Qira ambient komercial (zyra) tek Kompleksi Delijorgji, ambienti ka nje

Jepet Me Qira Ambient Per Zyra Tek Kompleksit Delijorgji

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
428.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

08.04.2020 (17:54): Jepet me qira ambient komercial (zyra) tek kompleksi delijorgji, ambienti ka nje siperfaqe totale 428m2, te brendshme 372.8 m2, aktualisht ambienti perdoret per zyra dhe eshte totalisht i investuar (vertrata dopio xham, parket, sistem qendror kondici...

4,300 Euro

200 Euro Jepet Dyqan / Magazin me qera n Fier buze rruge Magazine /Dyqan per qera ne Sheq te Madh.
Hapesire e pershtatshme per cdo lloj

Jepet Dyqan / Magazin Me Qera N Fier Buze Rruge

Qender | Fier
KM nga qendra
130.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

08.04.2020 (17:13): Magazine /dyqan per qera ne sheq te madh. hapesire e pershtatshme per cdo lloj biznesi. 120m2 ne te cilen perfshihet nje tualet magazina eshte e pozicionuar ne vend strategjik me akses te menjehershem ne rrugen kryesore. me mundesi parkimi 🚚🚗...

200 Euro

150 Euro Jepet Dyqan / Magazin me qera n Fier  Jepet magazine me qera fier ( ne ruajtje ) vend parkimi 🚚🚗

Jepet Dyqan / Magazin Me Qera N Fier

Qender | Fier
KM nga qendra
130.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

08.04.2020 (17:13): Jepet magazine me qera fier ( ne ruajtje ) vend parkimi 🚚🚗...

150 Euro

500 Euro id:117165 - Ambjent Biznesi me Qera ne Lezhe, 262 m2, 500 Euro

Ambjent Biznesi Me Qera Ne Lezhe, 262 M2, 500 Euro

Tjeter zone | Tirane Albprona
1.25 KM nga qendra
262.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera ambjent biznesi ne lezhe - qender, kati 2 me hyrje indipendente nga rruga, siperfaqe 262 m2, vetrate e madhe nga rruga, 2 tualete, i pershtatshem per biznese te ndryshme. ne gjendje shume te m...

500 Euro

1,300 Euro id:30965 - Me Qera Super Ambient i Pershtatshem per Lokal - (Pazari i Ri - Qender) Cmimi Okazion

Me Qera Super Ambient I Pershtatshem Per Lokal - (pazari I Ri - Qender) Cmimi Okazion

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
0.26 KM nga qendra
200.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Me qera super ambient i pershtatshem per lokal - (pazari i ri - qender) zone perfekte - cmimi eshte okazion q1654 - sip totale:200 m - sip neto (e brendhme) : 200m - kati:1 - katet e pallatit - vit...

1,300 Euro

320 Euro Qera, Ambient, Myslym Shyri, Tiranë 320 € /Muaj ID: PRI15259 Ambienti ndodhet në zonën e Myslym Shyrit.
Informacion mbi Ambientin:
• Ka

Qera, Ambient, Myslym Shyri, Tiranë 320 € /muaj Id: Pri15259

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

08.04.2020 (17:13): Ambienti ndodhet në zonën e myslym shyrit. informacion mbi ambientin: • kati i 2 banim. • sipërfaqja e ambienti:75 • 1 tualet • me dokumentacion të rregullt hipotekor. • ambieti është i përshtatshëm për zyra. • mundesi shu...

320 Euro

3,000 Euro Qera, Hotel, Fier, Tiranë, PRI13639 Hoteli ndodhet në Fierë. Informacion mbi hotelin: • Buzë rruge • Ndërtim

Qera, Hotel, Fier, Tiranë, Pri13639

Qender | Fier
70.04 KM nga qendra
550.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

08.04.2020 (17:13): Hoteli ndodhet në fierë. informacion mbi hotelin: • buzë rruge • ndërtim 3 katësh. • sipërfaqja e ambientit: 550 m2 • sipërfaqe trualli 1800m2. • 4 dhoma dhe 2 suita. • i investuar. • me dokumentacion të rregullt hipotekor. • ...

3,000 Euro

3,200 Euro Jepet ambjent biznesi Open Space me qira prane Stadiumit Dinamo Ambjenti me qira Open Space, ka nje vendodhje elitare, afer institucioneve arsim

Jepet Ambjent Biznesi Open Space Me Qira Prane Stadiumit Dinamo

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
255.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

08.04.2020 (17:13): ...

3,200 Euro

500 Euro Dyqan me qera ne Rrugen e Durresit Property ID : 4271396

Rruga e Durresit,jepet me qera ambjent dyqani duplex, s

Dyqan Me Qera Ne Rrugen E Durresit

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
KM nga qendra
50.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

08.04.2020 (16:41): Property id : 4271396 rruga e durresit,jepet me qera ambjent dyqani duplex, siperfaqe 50 m², kati perdhe, bosh, open space, kondicioner, tualet, buze rruge, i rikonstruktuar totalisht, parket, orientim me diell. ...

500 Euro

500 Euro Ne Myslym Shyr, Jepet Me Qira Ambient Teper Komod Per Zyra . Ne Myslym Shyr, perballe Drejtorise se Policise jepet me qira ambient per zyra

Ne Myslym Shyr, Jepet Me Qira Ambient Teper Komod Per Zyra .

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1.17 KM nga qendra
60.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

08.04.2020 (15:36): ne myslym shyr, perballe drejtorise se policise jepet me qira ambient per zyra 60m², ne katin e dyte te nje godine te destinuar vetem per ambiente komerciale dhe zyra. ambienti ehste totalisht me fasade xhami, me pamje nga bulevardi kryesor dhe e a...

500 Euro

320 Euro Ambient 2+1 (120 m2) per Zyra, i Investuar- tek 21 Dhjetori (Rezidenca Alba)|Pallat i Ri | Parket Jepet me Qera Ambient 2 + 1 (120 m2) per Zyra tek 21 Dhjetori (Rezidenca Alba)

Ambient 2+1 (120 M2) Per Zyra, I Investuar- Tek 21 Dhjetori (rezidenca Alba)|pallat I Ri |

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.62 KM nga qendra
120.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

08.04.2020 (15:04): Jepet me qera ambient 2 + 1 (120 m2) per zyra tek 21 dhjetori (rezidenca alba) - pallat i ri me sistem sigurie | shume e investuar brenda | me parket e gjitha | mundesi parkimi ne zone | ndricim gjate gjithe dites | kundrabufe e re | dritare dopio ...

320 Euro

2,000 Euro Qera, Lokal Duplex, Qendër, Tiranë 2,000 € /Muaj ID: PRI 8690 Lokali është i pozicionuar në Qendër.
Informacion mbi Ambjentin: • Kati 0

Qera, Lokal Duplex, Qendër, Tiranë 2,000 € /muaj Id: Pri 8690

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
170.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

08.04.2020 (14:38): Lokali është i pozicionuar në qendër. informacion mbi ambjentin: • kati 0 • buzë rruge • sipërfaqa e brendëshme: 170 m2 •i mobiluar. •i investuar • fasadë xhami • 2 tualete. për ta vizituar na kontaktoni!...

2,000 Euro

2,000 Euro Kapanon me qera ,Autostrade Tirane Durres Jepet me qera kapanon me siperfaqe prej 550m dhe 500m truall qe mund te perdor

Kapanon Me Qera ,autostrade Tirane Durres

Zone Periferike | Tirane
KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

08.04.2020 (13:31): Jepet me qera kapanon me siperfaqe prej 550m dhe 500m truall qe mund te perdoret per parkim apo per ngarkim shkarkim,kapanoni ndodhet buze rruge,prane kompleskit eifel...

2,000 Euro

500 Euro JEPET ME QIRA ZYRE 113 m2 NE BLLOK Jepet me qira ambient me siperfaqe 113 m2 i cili ndodhet ne nje pallat te ri

Jepet Me Qira Zyre 113 M2 Ne Bllok

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
113.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

08.04.2020 (13:31): Jepet me qira ambient me siperfaqe 113 m2 i cili ndodhet ne nje pallat te ri te mireadministruardhemirembajtur ne bllok. eshtë i organizuar ne 3 ambiente pune, 2 ballkone, 2 tualete, sistem ngrohje me kondicioner. ambienti eshte mjaft i per...

500 Euro

330 Euro id:123677 - Ambient ne Fillim te Ali Demit i Pershtatshem per Cdo Lloj Biznesi | Fasade Xhami | Kondicioner

Ambient Ne Fillim Te Ali Demit I Pershtatshem Per Cdo Lloj Biznesi | Fasade Xhami | Kondicioner

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
0.33 KM nga qendra
38.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ambient ne fillim te rruges ali demi qe mund te perdoret per cdo lloj biznesi | hapesire e bolleshme me strukture te rregullt, fasade xhami, ndricim dhe reklamim perfekt ne rruge kryesore | kondicioner | tualet...

330 Euro

45,000 Leke Jepet me qera ambient Tregu Elektrik Jepet me qera ambient tek Rruga Mihal Grameno ne zonen e Tregut Elektrik.
Ambie

Jepet Me Qera Ambient Tregu Elektrik

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1.07 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

08.04.2020 (13:13): Jepet me qera ambient tek rruga mihal grameno ne zonen e tregut elektrik. ambienti disponon nje siperfaqe prej 66 m2, kati 0, pallat i ri, fasade xhami, 1 tualet. ndodhet ne nje zone totalisht te banuar dhe shume te frekuentuar ne tirane. per me...

45,000 Leke

1,500 Euro Qera,Ambjent,Unaza E Re,Future Home Real Estate(future14397) Ambjenti është i pozicionuar në zonën e Unazës së Re,pranë 2 Rotondove. I

Qera,ambjent,unaza E Re,future Home Real Estate(future14397)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1.37 KM nga qendra
268.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

08.04.2020 (13:10): ...

1,500 Euro

4,500 Euro Jepet ambient me qira ne zemer te Bllok-ut! Jepet ambient me qera ne zemer te Bllokut. Ambienti ndodhet ne nje super pozicio

Jepet Ambient Me Qira Ne Zemer Te Bllok-ut!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
320.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

08.04.2020 (13:08): Jepet ambient me qera ne zemer te bllokut. ambienti ndodhet ne nje super pozicion ne katin 0, mund te perdoret si restorant, si show room, si bar lounge etj. ka nje siperfaqe te brendshme prej 320 m2 dhe gjithashtu dhe 100 m2 parking. cmimi eshte 45...

4,500 Euro

3,500 Euro JEPET ME QIRA KAPANON,AUTOSTRADE Jepet me qera kapanon me siperfaqe totale prej 2200m
Kapanoni eshte i organizua

Jepet Me Qira Kapanon,autostrade

Tjeter zone | Tirane
KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

08.04.2020 (13:04): Jepet me qera kapanon me siperfaqe totale prej 2200m kapanoni eshte i organizuar ne dy kate,kati -1 me siperfaqe 1000m dhe me lartesi 3.9m dhe kati 0 me siperfaqe 1000m me lartesi 9m ne kulm,buze rruge,e pershtatshme per cdo lloj biznesi autostrad...

3,500 Euro

600 Euro id:127798 - Lezhe, Ambjent Biznesi 155 m2 me Qera, per Zyra / Call Center, i kompletuar

Lezhe, Ambjent Biznesi 155 M2 Me Qera, Per Zyra / Call Center, I Kompletuar

Tjeter zone | Tirane Albprona
0.52 KM nga qendra
155.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Ambjent zyre me qera, 155 m2 i kompletuar si call center, ne lezhe ne qender te lezhes, ne godine biznesi te re dhe me ashensor, japet me qera ne katin e 3-te, ambjent / zyre 155 m2 neto, ne gjendje shum...

600 Euro

820 Euro Qera,Bar-Kafe,Unaza E Re,Future Home Real Estate(future15066) Jepet me Qera Ambjent Bar-Kafe ne zonen e Unazes se Re,prane 2 Rotondove.Informa

Qera,bar-kafe,unaza E Re,future Home Real Estate(future15066)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
KM nga qendra
180.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

08.04.2020 (12:52): Jepet me qera ambjent bar-kafe ne zonen e unazes se re,prane 2 rotondove.informacion mbi ambientin: • kati 1 • siperfaqja e ambientit : 180 m2. ambienti disponon: • 20 tavolina ne pjesen e brendshme • 2 tualete • fasade xhami • 2 veranda ...

820 Euro

500 Euro Tirane, jap me qera lokal Kati 0, 170 m² 500 Euro (Yzberisht) Lokali eshte i pozicionuar ne Yzberisht, 100 m nga Kmy. Informacion mbi lokalin:

Tirane, Jap Me Qera Lokal Kati 0, 170 M² 500 Euro (yzberisht)

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
KM nga qendra
170.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

08.04.2020 (12:12): Lokali eshte i pozicionuar ne yzberisht, 100 m nga kmy. informacion mbi lokalin: • kati 0 perdhes • siperfaqja e ambjentit brenda : 70 m2 • siperfaqja e verandes : 100 m2 • siperfaqja totale : 170 m2 • dokumentacioni : me hipoteke. lokali d...

500 Euro

500 Euro Zyre me qira te Toptani prane qendres se Tiranes Per me shume info, klikoni ketu: [urlcode]https://homeland.al/property/zyre-pran

Zyre Me Qira Te Toptani Prane Qendres Se Tiranes

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
60.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

08.04.2020 (12:11): Per me shume info, klikoni ketu: [urlcode]https://homeland.al/property/zyre-prane-toptanit/[/urlcode]...

500 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim