dyqan me qera te zogu zi  

 Online 41 lexues | 1 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 41 lexues | 1 njoftime ne pritje
280 Euro id:16120 - Super Amb i Pershtatshem per Zyra etj. Buze Rruge (BLLOK - Brigada e VIII) ZONE SUPER PERFEKTE Biznesi

Super Amb I Pershtatshem Per Zyra Etj. Buze Rruge (bllok - Brigada E Viii) Zone Super Perfekte Bizne

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
1.62 KM nga qendra
35.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Zyre e pershtatshem per shume lloje biznesi (bllok - brigada e viii) zone super perfekte per biznes | kondicioner q1698 te dhenat e ndarjes: -1 ambinete pune -1 tualet -1 korridor - sip totale: 35...

280 Euro

2,000 Euro id:114089 - Tek Turdiu Center, jepet super ambjent komercial me qira

Tek Turdiu Center, Jepet Super Ambjent Komercial Me Qira

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane Real Deal Properties
0.63 KM nga qendra
115.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tek turdiu center, jepet super ambjent komercial me qira , me nje lokacion fantastik ne qender. ambjenti eshte totalisht openspace dhe ne brendesi ka 1 tualet te kompletuar. aktualisht eshte i shtuar me pllaka,...

2,000 Euro

285 Euro id:53714 - Amb Open Space (Stadiumi Dinamo) Zone Perfekte Biznesi - Buze Rruge | Kondicioner | Fasade Xhami

Amb Open Space (stadiumi Dinamo) Zone Perfekte Biznesi - Buze Rruge | Kondicioner | Fasade Xhami

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1.64 KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ambient open space (stadiumi dinamo - pallatet ferrari) zone perfekte biznesi - buze rruge, reklamim perfekt | ambienti eshte i larte | pajisjur me tende - kondicioner | fasade xhami | hapesire e shfrytezueshme...

285 Euro

290 Euro id:29907 - Ambient Open Space I Investuar + Tualet (Rruga Bardhyl - Kryqezimi Brrylit)

Ambient Open Space I Investuar + Tualet (rruga Bardhyl - Kryqezimi Brrylit)

Brryli | Tirane
1.78 KM nga qendra
42.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

ambient open space i investuar + tualet (rruga bardhyl - kryqezimi brrylit) * pershtatshme per klinika mjeksore, laborator, farmaci, per ambient per konsulta ** vendodhje perfekte, reklamim perfekt q1557 ...

290 Euro

700 Euro id:114921 - Tek Stadiumi Dinamo, Jepet me Qira Bar-Restorant

Tek Stadiumi Dinamo, Jepet Me Qira Bar-restorant

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane Real Deal Properties
1.17 KM nga qendra
80.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Prane stadiumit dinamo jepet me qira bar-restorant totalisht i mobiluar me cdo pajisje te mundshme per ta vendosur ne funksion qe diten e pare si per restorant edhe per bar. ambienti ka lartesi dhe fasada xhami...

700 Euro

450 Euro zyra me qera pas albtelekomit ne qender Ambienti i zyres ndodhet ne nje pallat shume te mire administruar me nje hyrje t

Zyra Me Qera Pas Albtelekomit Ne Qender

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.33 KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

26.02.2020 (17:16): Ambienti i zyres ndodhet ne nje pallat shume te mire administruar me nje hyrje te dedikuar vetem per ambientet e biznesit. ndodhet ne katin e 2-te dhe ka nje siperfaqe rreth 40 m2, open space, me ndricim shume te mire natyral dhe 1 tualet. shume i ...

450 Euro

200 Euro Jepet Zyre me Qera te Selvia Jepet zyre me qera tek Selvia prane Universitetit Aldent.
Ambienti ndodhet ne k

Jepet Zyre Me Qera Te Selvia

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
KM nga qendra
35.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

26.02.2020 (17:10): Jepet zyre me qera tek selvia prane universitetit aldent. ambienti ndodhet ne katin e dyte teknik te nje pallati te ri buze rruge. siperfaqa e zyres eshte 36 m2, dhe organizohet ne open space. ne kete çmim nuk perfshihet tatimi ne fitim (15%) pe...

200 Euro

360 Euro Ambjent per Zyra /Dyqan  te Pazari Ri !! Jepet me qira ambient per zyra ose dyqan Te Pazari i Ri

Prona eshte e pershta

Ambjent Per Zyra /dyqan Te Pazari Ri !!

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
KM nga qendra
25.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

26.02.2020 (17:10): Jepet me qira ambient per zyra ose dyqan te pazari i ri prona eshte e pershtatshme per dyqan, zyra te ndryshme, etj. cmimi eshte 360 euro per me shume informacione kontaktoni ne whatsapp...

360 Euro

1,500 Euro Jepet Zyre me Qera ne Myslym Shyr !!! Jepet Ambient me qera ne Myslym Shyr prane me Drejtorine e Policise. Ambienti nd

Jepet Zyre Me Qera Ne Myslym Shyr !!!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
140.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

26.02.2020 (17:09): Jepet ambient me qera ne myslym shyr prane me drejtorine e policise. ambienti ndodhet ne katin e 2 te nje godine qe sherben vetem per zyra. ambienti mund te pershtatet sipas kerkesave tuaja. siperfaqe 140m2 cmimi 1500 euro neto per me shume kont...

1,500 Euro

820 Euro Dyqan me qera Rruga Mine Peza ne Tirane (ID 4271381) Property ID : 4271381

Ruga Mine Peza, jepet me qera dyqan 100 m² kati 1, op

Dyqan Me Qera Rruga Mine Peza Ne Tirane (id 4271381)

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
KM nga qendra
100.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

26.02.2020 (16:56): Property id : 4271381 ruga mine peza, jepet me qera dyqan 100 m² kati 1, open space, kondicioner, 2 tualete, i shtruar me parket fasade xhami, mundesi reklamimi, dyqani me pare eshte perdorur per sallon bukurie. jepet me qera 820 euro...

820 Euro

450 Euro Zyre me qera ne Qender Rruga Barrikadave(ID 4271380 ) Property ID : 4271380

Qender, Rruga Barrikadave, prane Ish Kinema 17-Nentorit

Zyre Me Qera Ne Qender Rruga Barrikadave(id 4271380 )

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
KM nga qendra
80.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

26.02.2020 (16:54): Property id : 4271380 qender, rruga barrikadave, prane ish kinema 17-nentorit, jepet zyre me qera, siperfaqe 80 m², kati i 2, me asheensor, ambjent komercial, tualet, e pershtateshme per zyra, agjensi te ndryshme, noteri etj. pamje nga rruga mu...

450 Euro

2,800 Euro Magazine me qera ne Kombinat zona Arbanes (ID 4281061 ) Property ID :4281061

Kombinat, zona Arbanes, jepen Magazina me qera, siperfaq

Magazine Me Qera Ne Kombinat Zona Arbanes (id 4281061 )

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

26.02.2020 (16:54): Property id :4281061 kombinat, zona arbanes, jepen magazina me qera, siperfaqe 1150 m², lartesi 8 metra, kati 0, tualet, magazina eshte ndertim i ri dhe cilesor, e paster, eshte e pershtateshme per nje ser aktivitetesh, punishte, fasoneri, per pr...

2,800 Euro

580 Euro Dyqan me qera ne zonen e Kombinatit prane FNSH ne Tirane (ID 4271382 ) Property ID : 4271382

Kombinat ,buze rruge prane FNSH-se, jepet me qera Dyqan

Dyqan Me Qera Ne Zonen E Kombinatit Prane Fnsh Ne Tirane (id 4271382 )

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
KM nga qendra
240.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

26.02.2020 (16:54): Property id : 4271382 kombinat ,buze rruge prane fnsh-se, jepet me qera dyqan ,siperfaqe brendeshme 240 m², dhe siperfaqe oborri 200 m², kati 0, buze rruge, fasade xhami, e pershtateshme per show room,dyqan per pjese makinash etj, mundesi parkim...

580 Euro

350 Euro Zyre me qera ne zonen Brigada VIII (ID 4261239) Property ID :4261239

Brigada VIII, jepet me qera ambjent zyre ne pallat te Ri

Zyre Me Qera Ne Zonen Brigada Viii (id 4261239)

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

26.02.2020 (16:54): Property id :4261239 brigada viii, jepet me qera ambjent zyre ne pallat te ri, (e pershtatshme për zyrë kontabiliteti, programimi, avokatie) e mobiluar, siperfaqe 40m², kati 2, kondicioner, tualet, ambjent i qete pa zhurme dhe jo shume i ekspo...

350 Euro

500 Euro id:117165 - Ambjent Biznesi me Qera ne Lezhe, 262 m2, 500 Euro

Ambjent Biznesi Me Qera Ne Lezhe, 262 M2, 500 Euro

Tjeter zone | Tirane Albprona
1.25 KM nga qendra
262.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera ambjent biznesi ne lezhe - qender, kati 2 me hyrje indipendente nga rruga, siperfaqe 262 m2, vetrate e madhe nga rruga, 2 tualete, i pershtatshem per biznese te ndryshme. ne gjendje shume te m...

500 Euro

2,000 Euro id:185797 - Qera,Ambjent Biznesi,Autostrada Tirane-Durres,Future Home Real Estate

Qera,ambjent Biznesi,autostrada Tirane-durres,future Home Real Estate

Zone Periferike | Tirane Future Home - Info
15.47 KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera ambjent biznesi. ambjenti ndodhet ne autostraden tirane - durres, km7,ka siperfaqje totale 1000m2 dhe lartesi 4.5m, eshte i vendosur ne katin e 4 te nje godine biznesi. ambjenti eshte i perbere ng...

2,000 Euro

1,300 Euro id:30965 - Me Qera Super Ambient i Pershtatshem per Lokal - (Pazari i Ri - Qender) Cmimi Okazion

Me Qera Super Ambient I Pershtatshem Per Lokal - (pazari I Ri - Qender) Cmimi Okazion

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
0.26 KM nga qendra
200.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Me qera super ambient i pershtatshem per lokal - (pazari i ri - qender) zone perfekte - cmimi eshte okazion q1654 - sip totale:200 m - sip neto (e brendhme) : 200m - kati:1 - katet e pallatit - vit...

1,300 Euro

570 Euro Dyqan me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta prane Vasil Shantos ne Tirane (ID 4271377 ) Property ID :4271377

Bulevardi Gjergj Fishta, prane Vasil Shantos, jepet Dyqa

Dyqan Me Qera Ne Bulevardin Gjergj Fishta Prane Vasil Shantos Ne Tirane (id 4271377 )

Vasil Shanto | Tirane
KM nga qendra
35.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

26.02.2020 (16:53): Property id :4271377 bulevardi gjergj fishta, prane vasil shantos, jepet dyqan me qera, siperfaqe 35 m², kati 0, buze rruge, ambjenti eshte totalisht i rikonstruktuar, i shtruar me parket, tualet, kondicioner, fasade xhami, eshte i pershtatshem p...

570 Euro

450 Euro Qera ambjent biznesi Kati 0, 70 m² 450 Euro Frederik Shiroka(Future Home Property)Pro14943 Ambienti ndodhet ne Rrugen Frederik Shiroka. Informacion mbi ambientin: • Kati

Qera Ambjent Biznesi Kati 0, 70 M² 450 Euro Frederik Shiroka(future Home Property)pro1494

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
70.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

26.02.2020 (16:52): ...

450 Euro

1,500 Euro Qera kapanon Kati 2, 700 m² 1.500 Euro Prush(Future Home Property)Pro14897 Kapanoni ndodhet ne Prush Informacion mbi kapanonin: • 2 kate • Sipërfaqja

Qera Kapanon Kati 2, 700 M² 1.500 Euro Prush(future Home Property)pro14897

Zone Periferike | Tirane
KM nga qendra
700.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

26.02.2020 (16:52): Kapanoni ndodhet ne prush informacion mbi kapanonin: • 2 kate • sipërfaqja e kapanonit : 700 m2 • siperfaqja e katit 1: 550 m2 • siperfaqja e katit 2: 150 m2. kapanoni disponon: • lidhje me shkalle • open space • tualet • sistem kond...

1,500 Euro

650 Euro Jepet Qera ambjent biznesi  Ambienti ndodhet ne Don Bosko. Informacion mbi ambientin: • Kati 0 • Sipërf

Jepet Qera Ambjent Biznesi

Don Bosko | Tirane
KM nga qendra
120.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

26.02.2020 (16:52): Ambienti ndodhet ne don bosko. informacion mbi ambientin: • kati 0 • sipërfaqja e ambientit : 120 m2. ambienti disponon: • lartesi 4m • fasade xhami • pallat i ri • buze rruge • lokacion të favorshëm gjeografik • i investuar • i ...

650 Euro

550 Euro Jepet Qera ambjent biznesi Ambienti ndodhet ne Don Bosko. Informacion mbi ambientin: • Kati 0 • Sipërf

Jepet Qera Ambjent Biznesi

Don Bosko | Tirane
KM nga qendra
110.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

26.02.2020 (16:52): Ambienti ndodhet ne don bosko. informacion mbi ambientin: • kati 0 • sipërfaqja e ambientit : 110 m2. ambienti disponon: • lartesi 4m • fasade xhami • pallat i ri • buze rruge • lokacion të favorshëm gjeografik • i investuar • i ...

550 Euro

280 Euro Qera ambjent biznesi Kati 0, 25 m² 280 Euro Harry Fultz(Future Home Property)Pro14895 Ambienti ndodhet tek Harry Fultz, ne Rrugen Asim Vokshi. Informacion mbi ambient

Qera Ambjent Biznesi Kati 0, 25 M² 280 Euro Harry Fultz(future Home Property)pro14895

Don Bosko | Tirane
KM nga qendra
25.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

26.02.2020 (16:52): Ambienti ndodhet tek harry fultz, ne rrugen asim vokshi. informacion mbi ambientin: • kati 0 • sipërfaqja e ambientit : 25 m2. ambienti disponon: • open space • tualet • fasade xhami 2.5 m2 • sistem aspirimi • sistem kondicionimi • l...

280 Euro

2,800 Euro Kombinat, jepet me qera Kapanon, e sapo ndertuar, bosh, (ID 4281030 ) Property ID : 4281030

Kombinat, jepet me qera Kapanon, e sapo ndertuar, bosh,

Kombinat, Jepet Me Qera Kapanon, E Sapo Ndertuar, Bosh, (id 4281030 )

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
4.47 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

26.02.2020 (16:51): Property id : 4281030 kombinat, jepet me qera kapanon, e sapo ndertuar, bosh, siperfaqe ndertimi 600 m², oborr 620 m², parking, kamera sigurie, sistem kundra zjarrit, ndricim natyral, me projekt qe mund te behet ndarje per 2 kate dhe siperfaqa ...

2,800 Euro

700 Euro Jap me qera, Ambient dhe biznes se bashku, 60m2, Rruga Naim Frasheri (Future Home Property) Pro14273 Ambienti jepet me qera, se bashku me biznesin dhe ndodhet ne Rrugen Naim Frasher

Jap Me Qera, Ambient Dhe Biznes Se Bashku, 60m2, Rruga Naim Frasheri (future Home Property

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.15 KM nga qendra
60.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

26.02.2020 (16:51): Ambienti jepet me qera, se bashku me biznesin dhe ndodhet ne rrugen naim frasheri. informacion mbi ambientin: • kati 0 • siperfaqe: 60 m2 . ambienti disponon: • 40 m2 verande • buze rruges kryesore • fasade xhami • 2 aspiratore • 2 pjat...

700 Euro

330 Euro Qera ambjent biznesi Ish Ekspozita(Future Home Property)Pro14623 Ambienti ndodhet tek Ish Ekspozita, prane Shkolles Pjeter Budi. Informacion mbi

Qera Ambjent Biznesi Ish Ekspozita(future Home Property)pro14623

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
KM nga qendra
30.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

26.02.2020 (16:51): Ambienti ndodhet tek ish ekspozita, prane shkolles pjeter budi. informacion mbi ambientin: • kati 0 • sipërfaqja e ambientit : 30 m2. ambienti disponon: • tualet • sistem kondicionimi • buze rruge • pozicion strategjik per zhvillim bizne...

330 Euro

330 Euro id:123677 - Ambient ne Fillim te Ali Demit i Pershtatshem per Cdo Lloj Biznesi | Fasade Xhami | Kondicioner

Ambient Ne Fillim Te Ali Demit I Pershtatshem Per Cdo Lloj Biznesi | Fasade Xhami | Kondicioner

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
0.33 KM nga qendra
38.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ambient ne fillim te rruges ali demi qe mund te perdoret per cdo lloj biznesi | hapesire e bolleshme me strukture te rregullt, fasade xhami, ndricim dhe reklamim perfekt ne rruge kryesore | kondicioner | tualet...

330 Euro

250 Euro Qera ambjent biznesi Kati 2, 45 m² 250 Euro Don Bosko(Future Home Property)Pro14848 Ambienti ndodhet ne Don Bosko. Informacion mbi ambientin: • Kati 2 • Sipërf

Qera Ambjent Biznesi Kati 2, 45 M² 250 Euro Don Bosko(future Home Property)pro14848

Don Bosko | Tirane
KM nga qendra
45.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

26.02.2020 (16:51): Ambienti ndodhet ne don bosko. informacion mbi ambientin: • kati 2 • sipërfaqja e ambientit : 45 m2. ambienti disponon: • open space • bosh • tualet • lokacion të favorshëm gjeografik • i investuar • i organizuar mirë • i persht...

250 Euro

40,000 Leke Dyqan me qera tek Berryli prane Unazes se vogel (ID 4271376 ) Property ID : 4271376

Tek Brryli, prane Unazes se vogel , jepet me qera Dyqan

Dyqan Me Qera Tek Berryli Prane Unazes Se Vogel (id 4271376 )

Brryli | Tirane
KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

26.02.2020 (16:50): Property id : 4271376 tek brryli, prane unazes se vogel , jepet me qera dyqan, bosh, siperfaqe 4o m², kati 2, open space, buze rruge, kondicioner, tualet, fasade xhami, mundesi reklamimi,i pershtatshem per zyra. jepet me qera 40.000 leke...

40,000 Leke

2,000 Euro Qera Godine Kati 2, 540 m² 2.000 Euro Rruga Dervish Hima(Future Home Property)Pro14702 Godina ndodhet ne Rrugen Dervish Hima. Informacion mbi Godinën: • Ndërtim 2

Qera Godine Kati 2, 540 M² 2.000 Euro Rruga Dervish Hima(future Home Property)pro14702

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
540.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

26.02.2020 (16:49): ...

2,000 Euro

1,000 Euro Tirane,Qera ambjent biznesi Kati 3, 200 m² 1.000 Euro (Pazari i Ri) Future Home Property Pro14238 
Ambienti ndodhet tek Pazari i Ri. Informacion mbi ambientin: • Kati 3 i nje

Tirane,qera Ambjent Biznesi Kati 3, 200 M² 1.000 Euro (pazari I Ri) Future Home Property

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
0.56 KM nga qendra
200.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

26.02.2020 (16:49): ambienti ndodhet tek pazari i ri. informacion mbi ambientin: • kati 3 i nje godine 4 kateshe • sipërfaqja e ambientit : 200 m2. ambienti disponon: • 5 ambiente • 2 ambiente jane me parket • 2 tualete • bosh • sistem chiller • lokac...

1,000 Euro

2,000 Euro id:196120 - Magazine me qera ne Prush.

Magazine Me Qera Ne Prush.

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane Elite Properties
KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera magazine ne prush. magazina ndodhet ne periferi te tiranes, eshte godine nje kateshe. magazina ka nje siperfaqe prej 1000 m2 dhe me lartesi 6 metra. magazina disponon siperfaqe te madhe perpara pe...

2,000 Euro

600 Euro id:127798 - Lezhe, Ambjent Biznesi 155 m2 me Qera, per Zyra / Call Center, i kompletuar

Lezhe, Ambjent Biznesi 155 M2 Me Qera, Per Zyra / Call Center, I Kompletuar

Tjeter zone | Tirane Albprona
0.52 KM nga qendra
155.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Ambjent zyre me qera, 155 m2 i kompletuar si call center, ne lezhe ne qender te lezhes, ne godine biznesi te re dhe me ashensor, japet me qera ne katin e 3-te, ambjent / zyre 155 m2 neto, ne gjendje shum...

600 Euro

500 Euro Qera zyre Kati 2, 107 m² 500 Euro Laprake(Future Home Property)Pro14849 
Zyra ndodhet ne Laprake, tek Blloku Gintas. Informacion mbi zyren: • Kati 2

Qera Zyre Kati 2, 107 M² 500 Euro Laprake(future Home Property)pro14849

Laprake | Tirane
KM nga qendra
107.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

26.02.2020 (16:48): zyra ndodhet ne laprake, tek blloku gintas. informacion mbi zyren: • kati 2 • sipërfaqja e zyres : 107 m2. zyra disponon: • 4 dhoma • kuzhine • tualet • parking • lokacion të favorshëm gjeografik • i investuar • i organizuar mi...

500 Euro

30,000 Leke Zyre me qira te Komuna e Parisit, 40 m2 Zyre me qira te Komuna e Parisit, 40 m2, vetem 30000 leke/muaj!
Per me shume in

Zyre Me Qira Te Komuna E Parisit, 40 M2

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

26.02.2020 (16:47): Zyre me qira te komuna e parisit, 40 m2, vetem 30000 leke/muaj! per me shume info, klikoni ketu: [urlcode]https://homeland.al/property/qera-zyre-te-komuna-e-parisit-2/[/urlcode]...

30,000 Leke

700 Euro Qera, Ambjent, Bllok Pro+14452
Ambjenti ndodhet pranë Librit Universitar, në Bllok.
 Informacion

Qera, Ambjent, Bllok

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

26.02.2020 (16:36): Pro+14452 ambjenti ndodhet pranë librit universitar, në bllok. informacion i përgjithshëm : • sipërfaqe 40 m2. • kati 0 .detaje të tjera : • fasadë xhami. • i investuar. • spote ndricimi. • sistem kondicionimi. •...

700 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim