dyqan ne astir  

 Online 34 lexues | 1 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 34 lexues | 1 njoftime ne pritje
280 Euro id:16120 - Super Amb i Pershtatshem per Zyra etj. Buze Rruge (BLLOK - Brigada e VIII) ZONE SUPER PERFEKTE Biznesi

Super Amb I Pershtatshem Per Zyra Etj. Buze Rruge (bllok - Brigada E Viii) Zone Super Perfekte Bizne

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
1.62 KM nga qendra
35.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Zyre e pershtatshem per shume lloje biznesi (bllok - brigada e viii) zone super perfekte per biznes | kondicioner q1698 te dhenat e ndarjes: -1 ambinete pune -1 tualet -1 korridor - sip totale: 35...

280 Euro

2,000 Euro id:114089 - Tek Turdiu Center, jepet super ambjent komercial me qira

Tek Turdiu Center, Jepet Super Ambjent Komercial Me Qira

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane Real Deal Properties
0.63 KM nga qendra
115.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tek turdiu center, jepet super ambjent komercial me qira , me nje lokacion fantastik ne qender. ambjenti eshte totalisht openspace dhe ne brendesi ka 1 tualet te kompletuar. aktualisht eshte i shtuar me pllaka,...

2,000 Euro

285 Euro id:53714 - Amb Open Space (Stadiumi Dinamo) Zone Perfekte Biznesi - Buze Rruge | Kondicioner | Fasade Xhami

Amb Open Space (stadiumi Dinamo) Zone Perfekte Biznesi - Buze Rruge | Kondicioner | Fasade Xhami

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1.64 KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ambient open space (stadiumi dinamo - pallatet ferrari) zone perfekte biznesi - buze rruge, reklamim perfekt | ambienti eshte i larte | pajisjur me tende - kondicioner | fasade xhami | hapesire e shfrytezueshme...

285 Euro

290 Euro id:29907 - Ambient Open Space I Investuar + Tualet (Rruga Bardhyl - Kryqezimi Brrylit)

Ambient Open Space I Investuar + Tualet (rruga Bardhyl - Kryqezimi Brrylit)

Brryli | Tirane
1.78 KM nga qendra
42.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

ambient open space i investuar + tualet (rruga bardhyl - kryqezimi brrylit) * pershtatshme per klinika mjeksore, laborator, farmaci, per ambient per konsulta ** vendodhje perfekte, reklamim perfekt q1557 ...

290 Euro

700 Euro id:114921 - Tek Stadiumi Dinamo, Jepet me Qira Bar-Restorant

Tek Stadiumi Dinamo, Jepet Me Qira Bar-restorant

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane Real Deal Properties
1.17 KM nga qendra
80.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Prane stadiumit dinamo jepet me qira bar-restorant totalisht i mobiluar me cdo pajisje te mundshme per ta vendosur ne funksion qe diten e pare si per restorant edhe per bar. ambienti ka lartesi dhe fasada xhami...

700 Euro

1,000 Euro Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 0, 126 m² 1.000 Euro (21 Dhjetori) Ambienti ndodhet tek 21 Dhjetori. Informacion mbi ambientin: • Kati 0 • Sip

Tirane, Jap Me Qera Ambjent Biznesi Kati 0, 126 M² 1.000 Euro (21 Dhjetori)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
126.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

26.02.2020 (18:07): Ambienti ndodhet tek 21 dhjetori. informacion mbi ambientin: • kati 0 • sipërfaqja e ambientit : 126 m2 ambienti disponon: • tualet • fasade xhami • i pershtatshem per zyra, call center • i investuar • i organizuar mirë • kubaturë ...

1,000 Euro

1,000 Euro Qera, Ambjent, Rruga e Duresit, 1000 euro Ambjenti është i pozicionuar në Rrugën e Durresit. Informacion mbi Ambjenti

Qera, Ambjent, Rruga E Duresit, 1000 Euro

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
KM nga qendra
90.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

26.02.2020 (18:06): Ambjenti është i pozicionuar në rrugën e durresit. informacion mbi ambjentin: • kati i dytë •buzë rruge me hyrje nga rruga kryesore • sipërfaqa e brendëshme: 90 m2 • tualeti • i investuar • fasadë xhami . për ta vizituar na kon...

1,000 Euro

35,000 Leke Qera, dyqan, Kinema AGIMI Ambjenti ndodhet tek Ish Kinema Agimi. Informacion mbi Ambjentin • Kati 0 •

Qera, Dyqan, Kinema Agimi

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
21.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

26.02.2020 (18:05): Ambjenti ndodhet tek ish kinema agimi. informacion mbi ambjentin • kati 0 • sipërfaqa 21 m2 • tualeti • fasade xhami • mundesi e mire investimi. për ta vizituar na kontaktoni!0693181171...

35,000 Leke

500 Euro Qera, Ambjent Biznesi, Sheshi Willson, 500 Euro Pro+14438
Ambjenti ndodhet pranë sheshit Willson.
Informacion i përgjithshë

Qera, Ambjent Biznesi, Sheshi Willson, 500 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
45.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

26.02.2020 (18:02): Pro+14438 ambjenti ndodhet pranë sheshit willson. informacion i përgjithshëm mbi apartamentin : • sipërfaqja e ambjentit : 45 m2. • kati 0. detaje të tjera : • fasadë xhami. • spote ndricimi. • pranë rrugës kryesore. • ta...

500 Euro

2,200 Euro Ambjent me Qera, Myslym Shyr, buze rruges kryesore Pro+14937
Ambjenti ndodhet në Myslym Shyr. 
Informacion i përgjithshem mbi a

Ambjent Me Qera, Myslym Shyr, Buze Rruges Kryesore

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
250.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

26.02.2020 (17:59): Pro+14937 ambjenti ndodhet në myslym shyr. informacion i përgjithshem mbi ambjentin : • siperfaqja e ambjentit : 250 m2. • kati 1. detaje të tjera : • fasadë xhami. • buzë rrugës kryesore. • totalisht i investuar. •...

2,200 Euro

25,000 Leke Qera, Ambjent, Myslym Shyr Pro+14801
Ambjenti ndodhet pranë Sigurimeve Shoqërore, në Myslym Shyr.
 Inf

Qera, Ambjent, Myslym Shyr

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
18.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

26.02.2020 (17:59): Pro+14801 ambjenti ndodhet pranë sigurimeve shoqërore, në myslym shyr. informacion i përgjithshem mbi ambjentin : • sipërfaqja e ambjentit : 18 m2. • kati 0. detaje të tjera : • sistem kondicionimi. • tualet. i përshtats...

25,000 Leke

370 Euro Qera, Ambjent , Ish Ekspozita Pro+14391
Jepet me qera ambjent pranë Ish Ekspozitës.
 Informacione mbi amb

Qera, Ambjent , Ish Ekspozita

Vasil Shanto | Tirane
0.83 KM nga qendra
124.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

26.02.2020 (17:58): Pro+14391 jepet me qera ambjent pranë ish ekspozitës. informacione mbi ambjentin : • sipërfaqja : • 124 m2. • kati 2. organizimi : • 3 ambjente. • 1 tualet me dritare . detaje te tjera : • pallat i ri. • me ashen...

370 Euro

740 Euro Qera, Ambjent, Myslym Shyr Pro+14915
Ambjenti ndodhet në Myslym Shyr.
 Informacion i përgjithshem mbi a

Qera, Ambjent, Myslym Shyr

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
27.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

26.02.2020 (17:58): Pro+14915 ambjenti ndodhet në myslym shyr. informacion i përgjithshem mbi ambjentin : • siperfaqja e ambjentit : 27 m2. • kati 0. detaje të tjera : • fasadë xhami. • buzë rrugës kryesore. • i investuar. • sistem kond...

740 Euro

1,987 Euro Qera, Ambjent Turdiu Center, Qendër Pro+14718
Ambjenti ndodhet tek Turdiu Center ne Qendër.
 Informacione mbi amb

Qera, Ambjent Turdiu Center, Qendër

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
132.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

26.02.2020 (17:58): Pro+14718 ambjenti ndodhet tek turdiu center ne qendër. informacione mbi ambjentin : • sipërfaqja 132 m2. • kati 3. organizimi. • open space. • sistem kondicionimi. • tualet. • orientim i mire. zona ku ndodhet ambjent...

1,987 Euro

500 Euro id:117165 - Ambjent Biznesi me Qera ne Lezhe, 262 m2, 500 Euro

Ambjent Biznesi Me Qera Ne Lezhe, 262 M2, 500 Euro

Tjeter zone | Tirane Albprona
1.25 KM nga qendra
262.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera ambjent biznesi ne lezhe - qender, kati 2 me hyrje indipendente nga rruga, siperfaqe 262 m2, vetrate e madhe nga rruga, 2 tualete, i pershtatshem per biznese te ndryshme. ne gjendje shume te m...

500 Euro

2,000 Euro id:185797 - Qera,Ambjent Biznesi,Autostrada Tirane-Durres,Future Home Real Estate

Qera,ambjent Biznesi,autostrada Tirane-durres,future Home Real Estate

Zone Periferike | Tirane Future Home - Info
15.47 KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera ambjent biznesi. ambjenti ndodhet ne autostraden tirane - durres, km7,ka siperfaqje totale 1000m2 dhe lartesi 4.5m, eshte i vendosur ne katin e 4 te nje godine biznesi. ambjenti eshte i perbere ng...

2,000 Euro

1,300 Euro id:30965 - Me Qera Super Ambient i Pershtatshem per Lokal - (Pazari i Ri - Qender) Cmimi Okazion

Me Qera Super Ambient I Pershtatshem Per Lokal - (pazari I Ri - Qender) Cmimi Okazion

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
0.26 KM nga qendra
200.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Me qera super ambient i pershtatshem per lokal - (pazari i ri - qender) zone perfekte - cmimi eshte okazion q1654 - sip totale:200 m - sip neto (e brendhme) : 200m - kati:1 - katet e pallatit - vit...

1,300 Euro

1,200 Euro Qera, Ambjent, Myslym Shyr Pro+14723
Ambjenti ndodhet buzë rrugës kryesore ne Myslym Shyr. Informacion i

Qera, Ambjent, Myslym Shyr

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
140.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

26.02.2020 (17:58): Pro+14723 ambjenti ndodhet buzë rrugës kryesore ne myslym shyr. informacion i përgjithshem mbi ambjentin : • sipërfaqja e ambjentit : 140 m2.• kati 2. ambjenti është i ndarë në 4 ambjente te medha dhe 1 korridor. • open space. detaje t...

1,200 Euro

5,000 Euro Ambjent me Qera, Myslym Shyr,250m2, buze rruges kryesore, totalisht i investuar Pro+14938
Ambjenti ndodhet në Myslym Shyr.
 Informacion i përgjithshem mbi a

Ambjent Me Qera, Myslym Shyr,250m2, Buze Rruges Kryesore, Totalisht I Investuar

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
250.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

26.02.2020 (17:57): Pro+14938 ambjenti ndodhet në myslym shyr. informacion i përgjithshem mbi ambjentin : • siperfaqja e ambjentit : 250 m2. • kati 0. detaje të tjera : • fasadë xhami. • buzë rrugës kryesore. • totalisht i investuar. •...

5,000 Euro

30,000 Leke Qera, Ambjent, Bllok Pro+14484
Jepet me qera ambjent në Bllok, rruga Nikolla Tupe. 
Informacione m

Qera, Ambjent, Bllok

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

26.02.2020 (17:56): Pro+14484 jepet me qera ambjent në bllok, rruga nikolla tupe. informacione mbi ambjentin : • sipërfaqja : 40 m2. • kati 1. organizimi : • 2 ambjente. • 1 tualet me dritare .detaje te tjera : • ne proces rikonstruktimi. a...

30,000 Leke

1,300 Euro Ambjenti me qera 320m2. Stacioni I Trenit Ambienti ndodhet tek Stacioni I Trenit.
Informacione mbi ambientin :
 • Sip

Ambjenti Me Qera 320m2. Stacioni I Trenit

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
KM nga qendra
320.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

26.02.2020 (17:56): Ambienti ndodhet tek stacioni i trenit. informacione mbi ambientin : • sipërfaqja : 320m2. • kati 3. detaje të tjera : • i investuar. • fasadë xhami. opsion ideal investimi. për ta vizituar na kontaktoni!...

1,300 Euro

1,200 Euro Qera ambjent biznesi Kati 0, 25 m² 1.200 Euro (Pallatet Agimi) Ambjenti ndodhet tek Pallatet Agimi. Informacion mbi Ambjentin • Kati 0 • S

Qera Ambjent Biznesi Kati 0, 25 M² 1.200 Euro (pallatet Agimi)

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
0.86 KM nga qendra
25.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

26.02.2020 (17:55): Ambjenti ndodhet tek pallatet agimi. informacion mbi ambjentin • kati 0 • sipërfaqa 25 m2 • duplex • tualeti • fasade xhami me pamje nga rruga kryesore • i investuar • aktualisht me qera • mundesi ideale per investim. për ta vizi...

1,200 Euro

1,800 Euro Qera, Ambient, Bllok PRO+14648
Ambienti ndodhet në Bllok, në rrugën Vaso Pasha.
 Informacione mb

Qera, Ambient, Bllok

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
70.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

26.02.2020 (17:55): Pro+14648 ambienti ndodhet në bllok, në rrugën vaso pasha. informacione mbi ambientin : • sipërfaqja 70 m2. • kati 0. detaje të tjera : • fasadë xhami. • i investuar. • aspirim. • kondicionim. • tualet. • ku...

1,800 Euro

400 Euro Zyre me qera ne zonen e Bllokut prane Sheshit Willson (ID 4261332 ) Property ID : 4261332

Bllok, prane Sheshit Willson dhe Stadiumit Dinamo, jepe

Zyre Me Qera Ne Zonen E Bllokut Prane Sheshit Willson (id 4261332 )

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
75.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

26.02.2020 (17:54): Property id : 4261332 bllok, prane sheshit willson dhe stadiumit dinamo, jepet me qera ambjent per zyre ne pallat te ri, e mobiluar (ose bosh), siperfaqe 75 m², kati i 6 me ashensore, e ndare ne 2 ambjente (mund te behen 3), koridor, tualet, 2 ko...

400 Euro

800 Euro Zyre me qera ne zonen e Bllokut prane Sheshit Willson ne Tirane (ID 4261335 ) Property ID : 4261335

Bllok, prane Sheshit Willson, jepet Zyre me qera ne pal

Zyre Me Qera Ne Zonen E Bllokut Prane Sheshit Willson Ne Tirane (id 4261335 )

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
145.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

26.02.2020 (17:54): Property id : 4261335 bllok, prane sheshit willson, jepet zyre me qera ne pallat te ri, siperfaqe 145 m², kati 2 me ashensor, 3 kondicioner, 2 tualete, ballkon. zyra eshte e investuar jepet bosh, e shtruar e gjitha me parket dhe e ndare ne 3 ambj...

800 Euro

500 Euro Zyre me qera ne zonen e Bllokut prane Ish Ujvares (ID 4261333 ) Property ID : 4261333

Bllok, prane Ish Ujvares, jepet Zyre me qera, siperfaqe

Zyre Me Qera Ne Zonen E Bllokut Prane Ish Ujvares (id 4261333 )

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
60.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

26.02.2020 (17:53): Property id : 4261333 bllok, prane ish ujvares, jepet zyre me qera, siperfaqe 60 m², kati 2, tualet, buze rruge, open space, mundesi reklamimi, ambjenti eshte i pershtatshem per call center, zyre noterie etj. jepet me qera 500 euro...

500 Euro

330 Euro id:123677 - Ambient ne Fillim te Ali Demit i Pershtatshem per Cdo Lloj Biznesi | Fasade Xhami | Kondicioner

Ambient Ne Fillim Te Ali Demit I Pershtatshem Per Cdo Lloj Biznesi | Fasade Xhami | Kondicioner

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
0.33 KM nga qendra
38.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ambient ne fillim te rruges ali demi qe mund te perdoret per cdo lloj biznesi | hapesire e bolleshme me strukture te rregullt, fasade xhami, ndricim dhe reklamim perfekt ne rruge kryesore | kondicioner | tualet...

330 Euro

1,500 Euro Qera, Ambjent, Myslym Shyri Pro+14707
Ambjenti ndodhet në Myslym Shyr.
 Informacione mbi ambjentin :

Qera, Ambjent, Myslym Shyri

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
130.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

26.02.2020 (17:53): Pro+14707 ambjenti ndodhet në myslym shyr. informacione mbi ambjentin : • sipërfaqja 130 m2. • kati 2. organizimi : • e ndarë ne katër ambjente. • dhomë gatimi. • dy tualete. detaje të tjera : • sistem kondicionim...

1,500 Euro

1,000 Euro Tek Zogu Zi, Jepet Ambient me Qira Me Hapesira te Bollshme . Tek Zogu Zi, prane Qatar Center, jepet me qira ambient ne katin 0 te nje pallat

Tek Zogu Zi, Jepet Ambient Me Qira Me Hapesira Te Bollshme .

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
KM nga qendra
117.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

26.02.2020 (17:52): tek zogu zi, prane qatar center, jepet me qira ambient ne katin 0 te nje pallati te ri. ambienti ka nje siperfaqe prej 200 m2, avantazh ky qe te lejon mundesine e organizimit ne disa ndarje. ambienti ka hapesire te bollshme dhe mundesi modifikimi pe...

1,000 Euro

600 Euro Ne Bllok, Jepet me Qira Apartament 2+1, Ideal per zyra! Ne zonene e Bllokut, Rruga Nikolla Tupe, jepet me Qira Apartament 3+1 me siperfa

Ne Bllok, Jepet Me Qira Apartament 2+1, Ideal Per Zyra!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
135.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

26.02.2020 (17:52): Ne zonene e bllokut, rruga nikolla tupe, jepet me qira apartament 3+1 me siperfaqe te madhe, ideal per zyra. apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri te mireadministruare me ashensor, dhe ka siperfaqe 135 m2 neto. eshte i organizuar ne n...

600 Euro

3,900 Euro Dyqan me qera prane Stadiumit Dinamo ne Tirane (ID 4271387) Property ID : 4271387

Stadiumi Dinamo, jepet me qera Dyqan, siperfaqe 150 m²

Dyqan Me Qera Prane Stadiumit Dinamo Ne Tirane (id 4271387)

Vasil Shanto | Tirane
KM nga qendra
150.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

26.02.2020 (17:52): Property id : 4271387 stadiumi dinamo, jepet me qera dyqan, siperfaqe 150 m², kati 0, buze rruge, fasad xhami, i ndare ne dy ambjente, i pershtatshem per disa lloj aktivitetesh si, banka, zyra te ndryshme etj. jepet me qera 3900 euro...

3,900 Euro

2,000 Euro id:196120 - Magazine me qera ne Prush.

Magazine Me Qera Ne Prush.

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane Elite Properties
KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera magazine ne prush. magazina ndodhet ne periferi te tiranes, eshte godine nje kateshe. magazina ka nje siperfaqe prej 1000 m2 dhe me lartesi 6 metra. magazina disponon siperfaqe te madhe perpara pe...

2,000 Euro

600 Euro id:127798 - Lezhe, Ambjent Biznesi 155 m2 me Qera, per Zyra / Call Center, i kompletuar

Lezhe, Ambjent Biznesi 155 M2 Me Qera, Per Zyra / Call Center, I Kompletuar

Tjeter zone | Tirane Albprona
0.52 KM nga qendra
155.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Ambjent zyre me qera, 155 m2 i kompletuar si call center, ne lezhe ne qender te lezhes, ne godine biznesi te re dhe me ashensor, japet me qera ne katin e 3-te, ambjent / zyre 155 m2 neto, ne gjendje shum...

600 Euro

2,000 Euro Bar Kafe Dyqan me qera tek 21 Dhjetori, prane Oslo Bar(ID 4271386 ) Property ID : 4271386

21 Dhjetori, prane Oslo Bar, rreshti i dyte, jepet me q

Bar Kafe Dyqan Me Qera Tek 21 Dhjetori, Prane Oslo Bar(id 4271386 )

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
504.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

26.02.2020 (17:52): Property id : 4271386 21 dhjetori, prane oslo bar, rreshti i dyte, jepet me qera ambjent bisnesi, i pershtatshem per restorant, bar kafe, siperfaqe totale 504 m², 204 m² siperfaqe e brendshme dhe 300 m² verande, kati perdhe, open space, bosh, 2...

2,000 Euro

1,000 Euro Zyre me qera Rruga Asim Vokshi (ID 4261334) Property ID : 4261334

Rruga Asim Vokshi prane Kompleksit Panorama, jepet Zyre

Zyre Me Qera Rruga Asim Vokshi (id 4261334)

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
KM nga qendra
186.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

26.02.2020 (17:52): Property id : 4261334 rruga asim vokshi prane kompleksit panorama, jepet zyre me qera, siperfaqe 186 m², pallati i ri dhe cilesor, kati 1 banimi, tualet, open space, mundesi reklamimi, ambjenti eshte i pershtatshem per call center, zyre noterie ,...

1,000 Euro

600 Euro Zyre me qera ne zonen e Komunes se prane Kika 2 ne Tirane (ID 4261331 ) Property ID : 4261331

Komuna e Parisit, prane kompleksit Kika 2, jepet Zyre m

Zyre Me Qera Ne Zonen E Komunes Se Prane Kika 2 Ne Tirane (id 4261331 )

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
100.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

26.02.2020 (17:51): Property id : 4261331 komuna e parisit, prane kompleksit kika 2, jepet zyre me qera ne pallat te ri, siperfaqe 100 m²,jepet bosh, ( me pare eshte dhene me qera e mobiluar per banim) , kati 2 me ashensor, kondicioner, tualet, ballkon, orientim me...

600 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim