dyqane me qera durres  

 Online 31 lexues | 0 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 31 lexues | 0 njoftime ne pritje
1,500 Euro id:16120 - Ambjent Komercial Gjigand ( 180 M2) Tek Stacioni I Trenit - Hapesira Perfekte Per Zhvillimin E Biznesit Tuaj

Ambjent Komercial Gjigand ( 180 M2) Tek Stacioni I Trenit - Hapesira Perfekte Per Zhvillimin E Bizn

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1.62 KM nga qendra
180.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Super ambjent biznesi (180 m2) tek stacioni i trenit - zone perfekte | hapesire e madhe me ndricim dhe strukture e rregullt q2130 te dhenat e ndarjes: - 5 ambiente pune - 1 tualete - sip totale...

1,500 Euro

2,300 Euro id:29907 - Cmim Okazion: Lokal/ Restorant (TOPTANI - QENDER) ne Gjendje Pune* |Bere Investimi me Arkitekt para 1 VITI

Cmim Okazion: Lokal/ Restorant (toptani - Qender) Ne Gjendje Pune* |bere Investimi Me Arkitekt Para

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1.78 KM nga qendra
390.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Cmim okazion: super amb per restorant ose cdo lloj tjeter biznes ne zemer te tiranes (toptani - qender) me dalje ne rruge kryesore| i super investuar 1 vit me pare** | ne gjendje pune| cdo gje eshte bere me ark...

2,300 Euro

2,700 Euro id:53714 - Lokal (160 m2) Ne Zemer Te Bllokut (Rr. Brigada E VIII) Vendodhje Perfekte Per Biznes | Verande dhe Fasada Xhami

Lokal (160 M2) Ne Zemer Te Bllokut (rr. Brigada E Viii) Vendodhje Perfekte Per Biznes | Verande Dhe

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
1.64 KM nga qendra
160.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera lokal ne zemer te bllokut (rr. brigada e viii) vendodhje perfekte per biznes, fasada xhami super te gjera - pallat i ri - i investuar si ambjent | sistem aspirimi | te gjitha instalimet e reja ...

2,700 Euro

1,500 Euro id:114089 - Komuna E Parisit, Jepet Me Qira Vile Me Hapesire Parkimi !

Komuna E Parisit, Jepet Me Qira Vile Me Hapesire Parkimi !

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane Real Deal Properties
0.63 KM nga qendra
430.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tek komuna e parisit, jepet me qira vile 3-kateshe me hapesire parkimi. vila eshte 3-kateshe dhe ka nje siperfaqe 144 m2 per cdo kat gjithashtu ka dhe nje bodrum qe mund te perdoret per lavandari. vila organizo...

1,500 Euro

1,100 Euro JEPET ME QIRA RESTORANT 70 M2 + 20 M2 VERANDE . MBRAPA QENDRES TREGTARE TOPTANI TEK PEDONALJA . JEPET ME QIRA RESTORANT 70 M2 + 20 M2 VERANDE KATI 0 TEK PEDONALJA MBRAPA QENDRE

Jepet Me Qira Restorant 70 M2 + 20 M2 Verande . Mbrapa Qendres Tregtare Toptani Tek Pedona

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
90.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

07.07.2020 (14:44): Jepet me qira restorant 70 m2 + 20 m2 verande kati 0 tek pedonalja mbrapa qendres tregtare toptani . aktualisht ne gjendje pune . cmimi 1100 ne muaj . ...

1,100 Euro

55,000 Leke Ambient Biznesi me qera Bulevardi Bajram Curri 40.40 m2, kati 0 me qera ne BLV Bajram Curri, prane gjykates se shkalles se par

Ambient Biznesi Me Qera Bulevardi Bajram Curri

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
43.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

07.07.2020 (14:44): 40.40 m2, kati 0 me qera ne blv bajram curri, prane gjykates se shkalles se pare. eshte i pershtatshem per ambient zyre, dyqan....

55,000 Leke

1,200 Euro Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 2, 130 m² 1200 Euro Myslym Shyri Ambjenti ndodhet ne Zonen e Myslym Shyrit prane Gjykates se Larte prane rruges K

Tirane, Jap Me Qera Ambjent Biznesi Kati 2, 130 M² 1200 Euro Myslym Shyri

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.87 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

07.07.2020 (14:39): ...

1,200 Euro

55,000 Leke Ambient biznesi me qera te bulevardi Barjam Curri, prane kryqezimit Vasil Shantos Ambient biznesi 40.40 m2, kati 0 me qera ne BLV Bajram Curri, prane gjykates se

Ambient Biznesi Me Qera Te Bulevardi Barjam Curri, Prane Kryqezimit Vasil Shantos

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
KM nga qendra
41.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

07.07.2020 (14:31): Ambient biznesi 40.40 m2, kati 0 me qera ne blv bajram curri, prane gjykates se shkalles se pare. eshte i pershtatshem per ambient zyre, dyqan. ne cmim nuk eshte i perfshire 15%. ...

55,000 Leke

600 Euro Restorant me qera ne bllok Jap me qera nje ambinet biznesi ka funksionuar si Rsetorant ne zonen e Blloku, t

Restorant Me Qera Ne Bllok

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
151.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

07.07.2020 (14:30): Jap me qera nje ambinet biznesi ka funksionuar si rsetorant ne zonen e blloku, te stadiumi dinamo. ambienti ka nje siperfaqe te brendshme prej 70 m2 dhe nje verande me siperfaqe 80 m2. i ka te gjitha pasijet e nevojshme per kuzhinen dhe pjesen tjete...

600 Euro

1,250 Euro Jepet ambjent me qera me sip.250 m2 Astir Jepet ambjent me qera (biznes) 
Kati 2,fasade xhami,pozicion kend.
250 m2
Amb

Jepet Ambjent Me Qera Me Sip.250 M2 Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
KM nga qendra
250.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

07.07.2020 (14:24): Jepet ambjent me qera (biznes) kati 2,fasade xhami,pozicion kend. 250 m2 ambjent i investuar 5 euro/m2 astir i pershtatshem per kopesht/cerdhe, sallon bukurie,call center,... ...

1,250 Euro

2,800 Euro Qera ambjent duplex, 470 m² 2.800 Euro (Don Bosko) Pro15821 Ambienti ndodhet ne Don Bosko. Informacion mbi ambientin: • Siperfaqja totale:

Qera Ambjent Duplex, 470 M² 2.800 Euro (don Bosko) Pro15821

Don Bosko | Tirane
1.09 KM nga qendra
470.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

07.07.2020 (14:15): ...

2,800 Euro

8,000 Euro Qera,Godinë Biznesi, Pezë-Helmës,Tiranë PRI+16408 Godinë Biznesi ndodhet në Peze-Helmës. Informacion mbi Ambientin : • Ndërt

Qera,godinë Biznesi, Pezë-helmës,tiranë Pri+16408

Zone Periferike | Tirane
KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

07.07.2020 (13:21): Godinë biznesi ndodhet në peze-helmës. informacion mbi ambientin : • ndërtim 5 katësh • 3000 m2 ndërtim • 760 m2 truall • kati i 1 është parking, hapsire e madhe e shfrytëzueshme për parkim, magazine etj. • kati i 2 është i paji...

8,000 Euro

2,000 Euro NJESI ME QERA NE ZONEN E ASTIRIT Ambient per qira ne katin e 2 te nje pallati ne rruge kryesore.
Siperfaqe total

Njesi Me Qera Ne Zonen E Astirit

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
KM nga qendra
440.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

07.07.2020 (13:19): Ambient per qira ne katin e 2 te nje pallati ne rruge kryesore. siperfaqe totale e ambjentit eshte 448 m2. ka fasade xhami totalisht nga rruga kryesore qe ju jep mundesine per reklamim. organizohet ne 4 ndarje si dhe 3 tualete. ka mundesi aksesi ...

2,000 Euro

345 Euro id:30965 - Super Ambient Biznesi | Afer Fakultetit Te Mjekesise | Mundesi Konvertimi ne Duplex (Fasade Xhami)

Super Ambient Biznesi | Afer Fakultetit Te Mjekesise | Mundesi Konvertimi Ne Duplex (fasade Xhami)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
0.26 KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera super ambient | 40 m2 | rr. njazi meka, afer fakultetit te mjekesise | super cilesor q2117 te dhenat: - dyqan +banjo + depo/magazine - dyqan me fasade xhami - siperfaqe 40 m2 - m...

345 Euro

500 Euro id:117165 - Ambjent Biznesi me Qera ne Lezhe, 262 m2, 500 Euro

Ambjent Biznesi Me Qera Ne Lezhe, 262 M2, 500 Euro

Tjeter zone | Tirane Albprona
1.25 KM nga qendra
262.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera ambjent biznesi ne lezhe - qender, kati 2 me hyrje indipendente nga rruga, siperfaqe 262 m2, vetrate e madhe nga rruga, 2 tualete, i pershtatshem per biznese te ndryshme. ne gjendje shume te m...

500 Euro

2,000 Euro id:215074 - Prane Mozaikut Te Tiranes, Jepet Me Qira Super Ambjent Komercial, Per Cdo Lloj Aktiviteti

Prane Mozaikut Te Tiranes, Jepet Me Qira Super Ambjent Komercial, Per Cdo Lloj Aktiviteti

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane Real Deal Properties
KM nga qendra
650.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Prane mozaikut te tiranes, jepet me qira super ambjent komercial, i shfrytezueshem per nje sere aktivitetesh. ambjenti eshe i strukturuar ne dy hapsira teper te medha openspace, te shkallezuara, si dhe njekohes...

2,000 Euro

2,500 Euro Qera,Kapanon,Vorë,Tiranë  PRI+16614 Kapanoni ndodhet në zonën e Vorë • Informacion mbi kapanonin: • Buzë rru

Qera,kapanon,vorë,tiranë Pri+16614

Vore | Tirane
KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

07.07.2020 (13:16): Kapanoni ndodhet në zonën e vorë • informacion mbi kapanonin: • buzë rruge • kati -1 ka nje siperfaqe prej 430m2. • kati 0 ka nje siperfaqe prej 780m2 • 1300m2 siperfaqa e jashtme • 2 tualete • i investuar • me dokumentacion t...

2,500 Euro

1,100 Euro Qera, Ambient, Fresku  ID: plus14163(FH Opportunity +) Jepet me qera ambient biznesi në zonën Freskut, në rrugën Muhamet Deliu.
In

Qera, Ambient, Fresku Id: Plus14163(fh Opportunity +)

Fresku/Linze | Tirane
KM nga qendra
426.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

07.07.2020 (13:14): Jepet me qera ambient biznesi në zonën freskut, në rrugën muhamet deliu. informacion mbi ambientin: • sipërfaqja e ambientit: 426m2 • pozicionuar në katin 0. • me hipotek. • e restauruar. • me parket. • kubaturë e rregullt. ...

1,100 Euro

1,300 Euro Qera,Godine Biznesi,Pakuqan ,Tirane PRI14434 Qender Biznesi ne zonen e Paskuqanit. Objekti ka strukture 2-kateshe , me siperf

Qera,godine Biznesi,pakuqan ,tirane Pri14434

Zone Periferike | Tirane
KM nga qendra
500.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

07.07.2020 (13:14): Qender biznesi ne zonen e paskuqanit. objekti ka strukture 2-kateshe , me siperfaqe te brendshme 500 m2. • kati i pare i godines ka nje siperfaqe prej 250 m2 dhe kati i dyte po 250 m2. • godina ka nje pozicion te favorshem per zhvillimin e nje bi...

1,300 Euro

1,600 Euro Qera Vile 3 Kateshe per Shkolla ose Kopesht Jepet me Qera Vile 3 Katshe me sip,360 ndertim ku nga secili kate ka 120m,dhe 64

Qera Vile 3 Kateshe Per Shkolla Ose Kopesht

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
KM nga qendra
600.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

07.07.2020 (13:14): Jepet me qera vile 3 katshe me sip,360 ndertim ku nga secili kate ka 120m,dhe 64m eshte pjesa e bodrumit qe mund te perdoret per magazine.vila ka sherbyer per shkolle,por eshte shume e pershtatshme edhe per kopesht ose hostel.eshte edhe pjesa e trual...

1,600 Euro

450 Euro Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 0, 77 m² 450 Euro (Tregu Elektrik) Jepet me qira ambient te Tregu Elektrik me siperfaqe 77.14 m2 ne katin 0 perdhes

Tirane, Jap Me Qera Ambjent Biznesi Kati 0, 77 M² 450 Euro (tregu Elektrik)

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
KM nga qendra
77.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

07.07.2020 (13:14): Jepet me qira ambient te tregu elektrik me siperfaqe 77.14 m2 ne katin 0 perdhes. ambienti disponon 1 tualet, fasade xhami, ndodhet buze rruge, eshte i investuar dhe i pershtatshem per biznese te ndryshme. per me shume informacion na kontaktoni!...

450 Euro

30,000 Leke Jepet dyqan me qira,tek ish Ekspozita,30.000 leke Dyqani eshte me shkalle dhe me tualet brenda,eshte i pershtatshem per lloje te n

Jepet Dyqan Me Qira,tek Ish Ekspozita,30.000 Leke

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
0.83 KM nga qendra
15.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

07.07.2020 (13:14): Dyqani eshte me shkalle dhe me tualet brenda,eshte i pershtatshem per lloje te ndryshme biznesi. ...

30,000 Leke

400 Euro Jap me qera ambient zyre Jepet me qira zyre e pershtatshme per 7 persona, zyre kontabiliteti, avokatie et

Jap Me Qera Ambient Zyre

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1.04 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

07.07.2020 (13:14): Jepet me qira zyre e pershtatshme per 7 persona, zyre kontabiliteti, avokatie etj ,.e pershtatshme per kurse etij, ne myslym shyri ne rrugen adem kruja.. ambienti ndodhet ne katin e pare buze rruge me fasade xhami. organizohet ne dy ambiente te ndar...

400 Euro

35,000 Leke Jepet me qira Ambjent Biznesi te 21-Shi Te 21-Shi.
Perballe Spitalit Gjerman.
Buze rruges kryesore.
Jepet me qira Amb

Jepet Me Qira Ambjent Biznesi Te 21-shi

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
82.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

07.07.2020 (13:04): Te 21-shi. perballe spitalit gjerman. buze rruges kryesore. jepet me qira ambjent per biznesi. sip 82 m2. kati 3. i pershtatshem per klinike dentare, laborator, zyra etj. cmimi 35.000 lek/te reja....

35,000 Leke

280 Euro Qera, Ambient, Jordan Misja, Tiranë OPP15899
Ambienti ndodhet në rrugën Jordan Misja.
Informacion mbi Ambientin:

Qera, Ambient, Jordan Misja, Tiranë

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
KM nga qendra
100.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

07.07.2020 (13:04): Opp15899 ambienti ndodhet në rrugën jordan misja. informacion mbi ambientin: • buzë rruge • kati i 2 • sipërfaqja e ambientit: 100m2 • 1 tualet • fasadë xhami • i investuar • me dokumentacion të rregullt hipotekor. • a...

280 Euro

440 Euro id:123677 - Amb 2+1+2WC (110 M2) I Persht. per Zyra (Myslym Shyr) PARKET | Pallat i Ri me Ashensor dhe Ndertime Cilesore

Amb 2+1+2wc (110 M2) I Persht. Per Zyra (myslym Shyr) Parket | Pallat I Ri Me Ashensor Dhe Ndertime

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.33 KM nga qendra
110.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Ambient biznesi (110 m2) ne myslym shyr, i pershtatshem per cdo lloj zyre | pallat i ri me ashensor dhe ndertime cilesore | parket | hapesire e madhe | ndricim perfekt | izolim akustik | termoizolim | hidroiz...

440 Euro

550 Euro Qera, Apartament 2+1, Pranë Toptanit, Tiranë, AL16650 Apartamenti ndodhet pranë Toptanit, Tiranë.
Informacion mbi apartamentin:

Qera, Apartament 2+1, Pranë Toptanit, Tiranë, Al16650

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
108.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

07.07.2020 (12:56): Apartamenti ndodhet pranë toptanit, tiranë. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 108 m2. • kati i 5 banim. organizimi : • ambient ndenje. • ambient gatimi. • 2 dhoma gjumi. • 2 tualete. • 1 ballkon. ci...

550 Euro

650 Euro Bar Kafe Dyqan me qera ne rrugen Mine Peza prane Prokurorise ne Tirane (ID 4271325 ) Property ID : 4271325

Rruga Mine Peza prane Prokurorise jepet me qera Bar Kaf

Bar Kafe Dyqan Me Qera Ne Rrugen Mine Peza Prane Prokurorise Ne Tirane (id 4271325 )

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
KM nga qendra
80.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

07.07.2020 (12:45): Property id : 4271325 rruga mine peza prane prokurorise jepet me qera bar kafe , i mobiluar ose bosh siperfaqe 80m², kati 1, kondicioner, 2 tualete, verande 250 m² , orientim me diell, jepet i mobiluar 650 euro...

650 Euro

4,500 Euro 🏘 Jepet me qera Ndertesa me Fasade Xhami, Bulevard Durres 🏘 Jepet me qera Ndertesa me Fasade Xhami, Bulevard Durres
👉Ambientet 4 ka

🏘 Jepet Me Qera Ndertesa Me Fasade Xhami, Bulevard Durres

Qender | Durres
KM nga qendra
752.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

07.07.2020 (12:35): 🏘 jepet me qera ndertesa me fasade xhami, bulevard durres 👉ambientet 4 kate jane me siperfaqe 119 m2 secila, dhe 2 kate me siperfaqe 138m3 secila ne rruge kryesore 👉me ashensor 👉te pershtatshme per aktivitete te ndryshme 💶cmimi:...

4,500 Euro

1,000 Euro Jepet me qera ambient biznesi Dyqan Qender ,Tirane 🔷Jepet me qera Qyqan 57 m2
Adresa:Qender,Tirane ,Tek Kafe Flora 
I pershta

Jepet Me Qera Ambient Biznesi Dyqan Qender ,tirane

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.09 KM nga qendra
57.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

07.07.2020 (12:09): 🔷jepet me qera qyqan 57 m2 adresa:qender,tirane ,tek kafe flora i pershtatshem per cdo lloj showroom 💰cmimi 1000/€ ne muaj per me shum informacion ose vizit kontaktoni ☎️0697603399...

1,000 Euro

600 Euro id:127798 - Lezhe, Ambjent Biznesi 155 m2 me Qera, per Zyra / Call Center, i kompletuar

Lezhe, Ambjent Biznesi 155 M2 Me Qera, Per Zyra / Call Center, I Kompletuar

Tjeter zone | Tirane Albprona
0.52 KM nga qendra
155.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Ambjent zyre me qera, 155 m2 i kompletuar si call center, ne lezhe ne qender te lezhes, ne godine biznesi te re dhe me ashensor, japet me qera ne katin e 3-te, ambjent / zyre 155 m2 neto, ne gjendje shum...

600 Euro

440 Euro Amb 2+1+2WC (110 M2) I Persht. per Zyra (Myslym Shyr) PARKET | Pallat i Ri me Ashensor dhe Ndertime Cilesore Ambient Biznesi (110 M2) Ne Myslym Shyr, I Pershtatshem Per Cdo Lloj Zyre | Pall

Amb 2+1+2wc (110 M2) I Persht. Per Zyra (myslym Shyr) Parket | Pallat I Ri Me Ashensor Dhe

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.33 KM nga qendra
110.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

07.07.2020 (11:53): Ambient biznesi (110 m2) ne myslym shyr, i pershtatshem per cdo lloj zyre | pallat i ri me ashensor dhe ndertime cilesore | parket | hapesire e madhe | ndricim perfekt | izolim akustik | termoizolim | hidroizolim | tualetet me hidrosanitare te mire...

440 Euro

600 Euro Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 1-2, 140 m² 600 Euro (Rruga "Siri Kodra") Jepet ambjent me qera tek Rruga "Siri Kodra", afer kryqezimit te unaze

Tirane, Jap Me Qera Ambjent Biznesi Kati 1-2, 140 M² 600 Euro (rruga "siri Kodra")

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
KM nga qendra
140.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

07.07.2020 (11:44): Jepet ambjent me qera tek rruga "siri kodra", afer kryqezimit te unazes. ambjenti ndodhet ne nje godine 3-kateshe buze rruges kryesore. ambjenti i disponueshem ndodhet ne katin e pare dhe te dyte, te cilat lidhen me shkalle te brendshme. kati i pare ...

600 Euro

800 Euro AMBIENT BIZNESI PER QIRA , RRUGA KAVAJES Jepet me qira ambienti per biznes me siperfaqe 100m2 ne Rrugen e Kavajes ne nje

Ambient Biznesi Per Qira , Rruga Kavajes

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.41 KM nga qendra
100.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

07.07.2020 (11:44): Jepet me qira ambienti per biznes me siperfaqe 100m2 ne rrugen e kavajes ne nje zone shume te mire te tiranes. ndodhet ne katin e 2. ofrohet per biznese te ndyshme si klinik dentare, call center, etj. cmimi:800 eur...

800 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim