dyqane me qera ne shkoder  

 Online 28 lexues | 0 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 28 lexues | 0 njoftime ne pritje
1,250 Euro id:16120 - Okazion: Jepet me qera Ambientin Biznesi Kati 0 - Ne rruge Kryesore ne Zemer te BLLOKUT, NE KRYQEZIM (Fasade 10 m)

Okazion: Jepet Me Qera Ambientin Biznesi Kati 0 - Ne Rruge Kryesore Ne Zemer Te Bllokut, Ne Kryqezim

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
0.76 KM nga qendra
80.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Okazion: jepet me qera ambientin biznesi kati 0 - ne rruge kryesore ne zemer te bllokut, ne kryqezim tek rruga vaso pasha / tek tribeca! siperfaqe 80 m2 neto! ideale per butik, zyre noteriale, avokatie, makina...

1,250 Euro

2,300 Euro id:29907 - Cmim Okazion: Lokal/ Restorant (TOPTANI - QENDER) ne Gjendje Pune* |Bere Investimi me Arkitekt para 1 VITI

Cmim Okazion: Lokal/ Restorant (toptani - Qender) Ne Gjendje Pune* |bere Investimi Me Arkitekt Para

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1.78 KM nga qendra
390.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Cmim okazion: super amb per restorant ose cdo lloj tjeter biznes ne zemer te tiranes (toptani - qender) me dalje ne rruge kryesore| i super investuar 1 vit me pare** | ne gjendje pune| cdo gje eshte bere me ark...

2,300 Euro

2,700 Euro id:53714 - Lokal (160 m2) Ne Zemer Te Bllokut (Rr. Brigada E VIII) Vendodhje Perfekte Per Biznes | Verande dhe Fasada Xhami

Lokal (160 M2) Ne Zemer Te Bllokut (rr. Brigada E Viii) Vendodhje Perfekte Per Biznes | Verande Dhe

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
1.64 KM nga qendra
160.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera lokal ne zemer te bllokut (rr. brigada e viii) vendodhje perfekte per biznes, fasada xhami super te gjera - pallat i ri - i investuar si ambjent | sistem aspirimi | te gjitha instalimet e reja ...

2,700 Euro

1,200 Euro id:114089 - OKAZION!! Ambient Komercial me Qira Buze Rruges Kryesore Me Post Parkimi Te Perfshire Ne Çmim!!

Ne rrugen e durresit hyrja kryesore ne qytetin e tiranes jepet me qera dyqan buze rruge . ambjenti eshte i organizuar ne 2 kate me pamje dhe akses direkt ne rruge kryesore ,te pajisura me vetrata xhami cka ofro...

1,200 Euro

11,400 Euro id:227371 - Qera,Ambient, Bulevardi Deshmoret E Kombit,Tirane PRI+16502

Qera,ambient, Bulevardi Deshmoret E Kombit,tirane Pri+16502

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane Future Home Priority Plus
0.33 KM nga qendra
760.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ambienti ndodhet ne krah te kuvendit te shqiperise, tek 2 kullat. • informacion mbi ambientin: • siperfaqja : 760 m2 • open space • hyrje e dedikuar • buze rruge • kati i 1 • fasade xhami ...

11,400 Euro

25,000 Leke Ambjent biznesi me qira , Adresa : Pazari i ri Jepet me qira dyqan me siperfaqe 45 m2 , i organizuar nga nje ambjent dhe nje t

Ambjent Biznesi Me Qira , Adresa : Pazari I Ri

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
KM nga qendra
45.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

05.08.2020 (15:36): Jepet me qira dyqan me siperfaqe 45 m2 , i organizuar nga nje ambjent dhe nje tualet . ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati egzistues , pa ashensor . ofrohet bosh , mundesi e mire mobilimi sipas deshires se vete klientit. eshte ne ...

25,000 Leke

2,500 Euro Jepet me Qira Ambient 105m2 prane Petro Ninit Ne rruge kryesore, prane Gjimnazit Petro Ninit.
Me fasade te madhe nga rruga.

Jepet Me Qira Ambient 105m2 Prane Petro Ninit

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
105.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

05.08.2020 (15:36): Ne rruge kryesore, prane gjimnazit petro ninit. me fasade te madhe nga rruga. cmimi 2500€/muaj....

2,500 Euro

1,600 Euro Jepet me qera Dyqan 400 m buzë rrugës Rruga Dritan Hoxha Jepet me qera Dyqan 400 m, i rikonstruktuar, tualet, magazine, buzë rrugës kry

Jepet Me Qera Dyqan 400 M Buzë Rrugës Rruga Dritan Hoxha

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane
2.23 KM nga qendra
400.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

05.08.2020 (15:24): Jepet me qera dyqan 400 m, i rikonstruktuar, tualet, magazine, buzë rrugës kryesore. adresa: rruga dritan hoxha, në hyrje të tiranes, 500m në të djathtë sapo kalon casa italia, cmimi: 1600 €....

1,600 Euro

1,400 Euro Jepet me qera Dyqan 300 m buzë rrugës Rruga Dritan Hoxha Jepet me qera Dyqan me sipërfaqe 300 m, i rikonstruktuar, tualet, magazinë, bu

Jepet Me Qera Dyqan 300 M Buzë Rrugës Rruga Dritan Hoxha

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane
2.23 KM nga qendra
300.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

05.08.2020 (15:24): Jepet me qera dyqan me sipërfaqe 300 m, i rikonstruktuar, tualet, magazinë, buzë rrugës kryesore. adresa: rruga dritan hoxha , në hyrje të tiranes, 500m në të djathtë sapo kalon casa italia, cmimi: 1400 €. ...

1,400 Euro

200 Euro Bulevardi''Deshmoret e Kombit'' jepet me qira ambient biznesi! Zyra juaj me kosto minimale .
Jepet me qira ambient biznesi te Kullat Binjake ,

Bulevardi''deshmoret E Kombit'' Jepet Me Qira Ambient Biznesi!

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
0.33 KM nga qendra
30.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

05.08.2020 (15:22): Zyra juaj me kosto minimale . jepet me qira ambient biznesi te kullat binjake , ka siperfaqe te konsiderueshme prej 30m2, e pershtatshme per shumellojshmeri aktivitetesh , ndodhet ne zone elitare dhe me rendesi. per informacion te metejshem ju lute...

200 Euro

800 Euro Jepet ambjent me qera pranë Rrugës ‘’Elbasanit’’ Jepet ambjent me qera pranë Rrugës ‘’Elbasanit’’ 
Dyqani ndodhet në

Jepet Ambjent Me Qera Pranë Rrugës ‘’elbasanit’’

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
KM nga qendra
129.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

05.08.2020 (15:14): Jepet ambjent me qera pranë rrugës ‘’elbasanit’’ dyqani ndodhet në katin e i-rë, buzë rrugës kryesore me një sipërfaqe prej 129 m2. dyqani është në një zonë rezidenciale të tiranës, shumë pranë ambasadës amerikane dhe sued...

800 Euro

550 Euro Jepet me qira ambient për zyra në rrugën Xhorxh W. Bush. Jepet me qira ambient për zyra në rrugën Xhorxh W. Bush.
 Ambienti ndodhet n

Jepet Me Qira Ambient Për Zyra Në Rrugën Xhorxh W. Bush.

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
KM nga qendra
108.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

05.08.2020 (15:09): Jepet me qira ambient për zyra në rrugën xhorxh w. bush. ambienti ndodhet në një nga zonat më të kërkuara. ka një sipërfaqe rreth 108m/2 e në katin e v –të një pallati të ri. ky ambient ka një pamje nga toptan center dhe xhamia , m...

550 Euro

46,000 Leke Jepet me qira dyqan pranë qendrës së Tiranës, tek “Myslym Shyri”, Jepet me qira dyqan pranë qendrës së Tiranës, tek “Myslym Shyri”, 

Dy

Jepet Me Qira Dyqan Pranë Qendrës Së Tiranës, Tek “myslym Shyri”,

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
36.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

05.08.2020 (15:06): Jepet me qira dyqan pranë qendrës së tiranës, tek “myslym shyri”, dyqani një sipërfaqe prej 36 m2 dhe ndodhet në katin përdhe.ka një lartësi prej 5 m, dhe mund të përdoret zi zyrë avokatie, zyrë projektimi, etj. Çmimi per q...

46,000 Leke

450 Euro Zyrë me qira pranë shkollës “11 Janari’ Jepet me qira ambient me sipërfaqe 70 m2 në një zonë të aksesueshme dhe shu

Zyrë Me Qira Pranë Shkollës “11 Janari’

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

05.08.2020 (15:06): Jepet me qira ambient me sipërfaqe 70 m2 në një zonë të aksesueshme dhe shumë të populluar. ambienti ka një sipërfaqe prej 70 m2 dhe është i organizuar në dy hapësirë dhe një tualet. ndodhet në katin e dytë dhe ka dalje në rrugë kr...

450 Euro

345 Euro id:30965 - Super Ambient Biznesi | Afer Fakultetit Te Mjekesise | Mundesi Konvertimi ne Duplex (Fasade Xhami)

Super Ambient Biznesi | Afer Fakultetit Te Mjekesise | Mundesi Konvertimi Ne Duplex (fasade Xhami)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
0.26 KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera super ambient | 40 m2 | rr. njazi meka, afer fakultetit te mjekesise | super cilesor q2117 te dhenat: - dyqan +banjo + depo/magazine - dyqan me fasade xhami - siperfaqe 40 m2 - m...

345 Euro

2,000 Euro id:215074 - Prane Mozaikut Te Tiranes, Jepet Me Qira Super Ambjent Komercial, Per Cdo Lloj Aktiviteti

Prane Mozaikut Te Tiranes, Jepet Me Qira Super Ambjent Komercial, Per Cdo Lloj Aktiviteti

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane Real Deal Properties
KM nga qendra
650.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Prane mozaikut te tiranes, jepet me qira super ambjent komercial, i shfrytezueshem per nje sere aktivitetesh. ambjenti eshe i strukturuar ne dy hapsira teper te medha openspace, te shkallezuara, si dhe njekohes...

2,000 Euro

2,000 Euro Qera, Ambjent, Rruga e Elbasanit, 300 m2, 2000 Euro Ambjenti eshte te Rruga e Elbasanit, perballe me stadiumin "Air Albania&quo

Qera, Ambjent, Rruga E Elbasanit, 300 M2, 2000 Euro

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
KM nga qendra
300.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

05.08.2020 (15:05): Ambjenti eshte te rruga e elbasanit, perballe me stadiumin "air albania".ambjenti eshte duplex, ne katin 0 perdhes dhe me nje siperfaqe prej 300 m2. ambjenti disponon 2 tualete, fasade xhami 10 m, lartesi 6 m, kubature e rregullt dhe eshte totalisht ...

2,000 Euro

500 Euro Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 0, 42 m² 500 Euro (Ali Demi) Ambjenti eshte i pozicionuar ne zonen e Ali Demit, me nje siperfaqe prej 42 m2 d

Tirane, Jap Me Qera Ambjent Biznesi Kati 0, 42 M² 500 Euro (ali Demi)

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1.34 KM nga qendra
42.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

05.08.2020 (15:05): Ambjenti eshte i pozicionuar ne zonen e ali demit, me nje siperfaqe prej 42 m2 dhe 10 m2 hapesire te shfrytezueshme. ndodhet ne nje pozicion te favorshem gjeografik, buze rruge ne katin 0 perdhes dhe me dokumentacion te rregullt hipotekor. ambjenti ...

500 Euro

350 Euro Bllok,  Jepet me Qera Zyrë  ( Sipërfaqe 33m2 ) pranë Restorant Era • Bllok,  pranë Restorant Era,  Jepet me Qera Ambjent Komercial ( Open -

Bllok, Jepet Me Qera Zyrë ( Sipërfaqe 33m2 ) Pranë Restorant Era

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
0.82 KM nga qendra
33.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

05.08.2020 (15:02): • bllok, pranë restorant era, jepet me qera ambjent komercial ( open - space ) me sipërfaqe 30m2 në katin e 1 të një pallati të ri. • ambjenti është i përshtatshëm per zyra finance, zyrë kontabiliteti, zyre noter...

350 Euro

345 Euro Super Ambient Biznesi | Afer Fakultetit Te Mjekesise | Mundesi Konvertimi ne Duplex (Fasade Xhami) Jepet Me Qera Super Ambient | 40 M2 | Rr. Njazi Meka, Afer Fakultetit Te Mjekesi

Super Ambient Biznesi | Afer Fakultetit Te Mjekesise | Mundesi Konvertimi Ne Duplex (fasa

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
0.26 KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

05.08.2020 (14:32): Jepet me qera super ambient | 40 m2 | rr. njazi meka, afer fakultetit te mjekesise | super cilesor q2117 te dhenat: - dyqan +banjo + depo/magazine - dyqan me fasade xhami - siperfaqe 40 m2 - me lartesi te bollshme 4,5 m - mundesi p...

345 Euro

1,000 Euro Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 0, 118 m² 1.000 Euro (rinas) Jepet me qera ambient, në Rinas pranë aeroportit "NënëTereza" .

Tirane, Jap Me Qera Ambjent Biznesi Kati 0, 118 M² 1.000 Euro (rinas)

Zone Periferike | Tirane
14.74 KM nga qendra
118.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

05.08.2020 (14:22): Jepet me qera ambient, në rinas pranë aeroportit "nënëtereza" . ambienti ndodhet në katin e 0 me sipërfaqe 118 m2 dhe 1000 m2 truall. ambienti është i përshtashëm për një sërë aktivitetesh. disponon: •1 ambient open space •2 t...

1,000 Euro

4,500 Euro JEPET ME QIRA MAGAZINË 2 KATËSHE TE RRUGA 5 MAJ, TIRANË Jepet me qira magazinë 2 katëshe tek rruga 5 Maj. Ambienti ndodhet në një ng

Jepet Me Qira MagazinË 2 KatËshe Te Rruga 5 Maj, TiranË

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1.88 KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

05.08.2020 (14:20): Jepet me qira magazinë 2 katëshe tek rruga 5 maj. ambienti ndodhet në një nga zonat më të mira përsa i përket llojit të shfrytëzimit të godinës, pasi ka rrugë dalje direkte me rrugët kryesore të tiranës, dhe ka mundësi të mira lëvi...

4,500 Euro

285 Euro Tek Stacioni i Trenit - Ambient 2+1 (116 m2) ne Pallat te Ri me Ashensor | i Persht. per Zyra Q2187

Te dhenat e ndarjes:
- 3 ambiente
- 1 tualet
- 1 koridor 
- 1 ballk

Tek Stacioni I Trenit - Ambient 2+1 (116 M2) Ne Pallat Te Ri Me Ashensor | I Persht. Per Z

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
0.33 KM nga qendra
116.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

05.08.2020 (14:17): Q2187 te dhenat e ndarjes: - 3 ambiente - 1 tualet - 1 koridor - 1 ballkon - sip totale: 116 m2 - sip neto : 100 m2 - sip perbashket : 16 m2 - kati: 5 - katet e pallatit:14 - pallat i ri - ashensor: po karakteristika: - aparta...

285 Euro

800 Euro AMBIENT ZYRE ME QIRA NE BLLOK! Jepet me qira ambient zyre ne ish bllok. Ambienti ka nje siperfaqe 130m2 te bren

Ambient Zyre Me Qira Ne Bllok!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
0.86 KM nga qendra
130.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

05.08.2020 (14:06): Jepet me qira ambient zyre ne ish bllok. ambienti ka nje siperfaqe 130m2 te brendshme dhe eshte i ndare ne 3 ambiente pune 1 kuzhine te vecuar 2 tualete. ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te mireadministruar me ashensore. ne cmim nuk perfshihen tak...

800 Euro

1,500 Euro Magazin me qira Jepet magazin me siperfaqe 300m2  tek bulevardi i ri kompleksi asllan lala

Magazin Me Qira

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
1.67 KM nga qendra
300.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

05.08.2020 (14:06): Jepet magazin me siperfaqe 300m2 tek bulevardi i ri kompleksi asllan lala...

1,500 Euro

285 Euro id:123677 - Tek Stacioni i Trenit - Ambient 2+1 (116 m2) ne Pallat te Ri me Ashensor | i Persht. per Zyra

Tek Stacioni I Trenit - Ambient 2+1 (116 M2) Ne Pallat Te Ri Me Ashensor | I Persht. Per Zyra

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
0.33 KM nga qendra
116.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Q2187 te dhenat e ndarjes: - 3 ambiente - 1 tualet - 1 koridor - 1 ballkon - sip totale: 116 m2 - sip neto : 100 m2 - sip perbashket : 16 m2 - kati: 5 - katet e pallatit:14 - pallat i ri - a...

285 Euro

700 Euro AMBIENT KOMERCIAL ME QIRA BUZE RRUGES SE DURRESIT! Jepet me qira ambient komercial buze rruges se durresit. Ka nje siperfaqe 20.45m

Ambient Komercial Me Qira Buze Rruges Se Durresit!

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
0.77 KM nga qendra
21.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

05.08.2020 (14:06): Jepet me qira ambient komercial buze rruges se durresit. ka nje siperfaqe 20.45m2. eshte i përshtatshëm për çdo lloj aktiviteti.totalisht i rregulluar ,i ndricuar me spote .ndodhet buzë rruge dhe kjo gjë e bën një mundësi shumë të mirë in...

700 Euro

450 Euro Qera, Ambient, Rruga Mine Peza, Tirane. Ambienti ndodhet tek Rruga Mine Peza,
Siperfaqja e ambientit: 55.5 m2
Ka veran

Qera, Ambient, Rruga Mine Peza, Tirane.

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
0.89 KM nga qendra
56.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

05.08.2020 (13:38): Ambienti ndodhet tek rruga mine peza, siperfaqja e ambientit: 55.5 m2 ka verande kati 0 buze rruge i investuar per nje vizite ne prone na kontaktoni!...

450 Euro

210 Euro Qera, Ambjent, Pazari I Ri, Tiranë, AL17000. Ambienti është i pozicionuar në zonën e Pazarit të Ri.
Informacion mbi amb

Qera, Ambjent, Pazari I Ri, Tiranë, Al17000.

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
0.56 KM nga qendra
20.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

05.08.2020 (13:38): Ambienti është i pozicionuar në zonën e pazarit të ri. informacion mbi ambientin: •ndërtim i ri • kati 0 • sipërfaqja e ambjentit : 20 m2 • me dokumentacion të rregullt hipotekor. •i përshtatshëm për zyrë, qendër estetike...

210 Euro

2,300 Euro AMBIENT KOMERCIAL ME QIRA TE KOMPLEKSI DELIJORGJI ! Jepet me qira ambient 131.7 m2 ne te Kompleksi Delijorgji, i organizuar ne ambie

Ambient Komercial Me Qira Te Kompleksi Delijorgji !

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
132.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

05.08.2020 (13:26): Jepet me qira ambient 131.7 m2 ne te kompleksi delijorgji, i organizuar ne ambient te brenshem dhe ambient te jashtem. eshte i pershtatshem per bar restorant. cmimi eshte 2200 euro, per me shume informacion na kontaktoni:...

2,300 Euro

600 Euro id:127798 - Lezhe, Ambjent Biznesi 155 m2 me Qera, per Zyra / Call Center, i kompletuar

Lezhe, Ambjent Biznesi 155 M2 Me Qera, Per Zyra / Call Center, I Kompletuar

Tjeter zone | Tirane Albprona
0.52 KM nga qendra
155.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Ambjent zyre me qera, 155 m2 i kompletuar si call center, ne lezhe ne qender te lezhes, ne godine biznesi te re dhe me ashensor, japet me qera ne katin e 3-te, ambjent / zyre 155 m2 neto, ne gjendje shum...

600 Euro

2,000 Euro Qera,Ambjent,Unaza e Re,439m2,BUZE RRUGE Ambienti ndodhet ne Unaze te Re. Informacion mbi Ambientin: • Buzë rruge •

Qera,ambjent,unaza E Re,439m2,buze Rruge

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
KM nga qendra
439.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

05.08.2020 (13:25): Ambienti ndodhet ne unaze te re. informacion mbi ambientin: • buzë rruge • kati i 3 • sipërfaqja e ambientit: 439 m2 • fasadë xhami • ambienti është i përshtatshëm për dyqan, zyra etj. • mundesi shumë e mirë investimi. • për ...

2,000 Euro

300 Euro Ofrohet me qira ambient biznesi ne Bllok,prane ''Ami Event''! -Ofrohet me qira ambient biznesi i pozicionuar ne katin e pare njesh me token, n

Ofrohet Me Qira Ambient Biznesi Ne Bllok,prane ''ami Event''!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
0.86 KM nga qendra
50.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

05.08.2020 (13:10): -ofrohet me qira ambient biznesi i pozicionuar ne katin e pare njesh me token, ne zone mjaft te favorshme dhe me kryesorja ne kryeqytet. -ambienti karakterizohet nga siperfaqe e konsiderueshme dhe lehtesisht e pershtatshme. -me pare ka funksionuar ...

300 Euro

800 Euro Ambient për zyra me qira në zemër të Bllokut! Listim eksluziv! Jepen me qira ambiente per zyra ne zonen e Bllokut nje nga loka

Ambient Për Zyra Me Qira Në Zemër Të Bllokut!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
0.86 KM nga qendra
75.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

05.08.2020 (13:08): Listim eksluziv! jepen me qira ambiente per zyra ne zonen e bllokut nje nga lokacionet me te preferuara per zhvillimin te bizneseve, me siperfaqe neto 70 m2 plus verande, me nje tualet dhe 3 ambiente pune. ndodhet ne zemer te bllokut, perballe union ...

800 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim