dyqane shitje frigoriferi  4452 njoftime

 Online 20 lexues | 1 njoftime ne pritje

600 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Ambient 110 m2 me qera ne Qendren Tregtare

Ambient 110 m2 me qera ne Qendren Tregtare -

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.93 Km nga qendra) Kancelari Papirus

B Ofrojme nje ambient 110 m2 me qera. ambienti ndodhet ne qendren tregtare "condor", kati i dyte. ambienti eshte ne forme te rregullt katror, me njeren nga faqet teresisht me xham nga perendimi, si dhe pjesa e brendshme e korridorit. perbehet nha 3 ambiente te brendshme dhe te organizuara estetikisht...

600 Euro

Tirane
650 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Kompleksi KIKA 2, Jepet Apartament 3+1+2 Me Qira Per Zyra

Kompleksi KIKA 2, Jepet Apartament 3+1+2 Me Qira Per Zyra -

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.58 Km nga qendra)

B Ne kompleksin kika 2 jepet apartament 3+1+2 me qira per tu shfrytezuar per ambjent zyre. apartamenti ka nje oraganizim si ne pershkrimin me poshte : salloni i bollshem, zona e gatimit me e vecuar, 1 depo e vogel, 3 dhoma te rregullta qe mund te perdoren per zyra te vecanta, 2 tualete te kompletuara ...

650 Euro

Tirane
450 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Prane Bllokut , super zyre me qera

Prane Bllokut , super zyre me qera -

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.28 Km nga qendra) Living In Tirana

B Ne bulevardin gjergj fishta, jepet me qera super ambjent per zyra 92 m2 . i ndodhur ne nje lokacion ideal , shume prane myslym shyrit ,buze bulevardit gjergj fishta , dhe prane bllokut ky ambjent eshte ideal per zyra dhe biznese si call center , konsulenc financiare , zyra avokatie etj . siperfaqja ...

450 Euro

Tirane
230 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera  Ambient per Biznese 1 + 1 (72 m2) ne Gjendje Perfekte (Harry Fultz - Rr. Panorama) Pallat i Ri

Ambient per Biznese 1 + 1 (72 m2) ne Gjendje Perfekte (Harry Fultz - -

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.29 Km nga qendra)

B Jepet me qera ambient per biznes 1 + 1 (72 m2) ne gjendje perfekte (harry fultz - rr. panorama) pallat i ri (2010) ashensor - survejim me kamera | mundesi parkimi ne zone | parket | hapesire e bolleshme me planimetri te rregullt dhe me sistem ndricimi te avancuar | dritare dhe fasada dopio xham - iz...

230 Euro

Tirane
450 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Zyra Me Qera Tek Pallatet Agimi

Zyra Me Qera Tek Pallatet Agimi -

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (1.28 Km nga qendra)

B Perballe me pallatet agimi jepen me qera zyra te sapo rinovuara. apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati cilesor dhe sapo eshte rinovuar. ka du dhoma dhe nje sallon qe mund te perdoren si tre zyra te veçanta. nga ballkoni ka nje pamje spektakolare te lanes dhe gjelberimit perreth. keto ...

450 Euro

Tirane
500 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Klinike 2+1(80 m2) me Pajisjet Dentare brenda, ne RINGU ( Zog i ZI ) | Furre Porcelani | Kondicioner

Klinike 2+1(80 m2) me Pajisjet Dentare brenda, ne RINGU ( Zog i ZI ) | -

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.76 Km nga qendra)

B Jepet me qera ambient klinike me pajisjet brenda 2 + 1 (80 m2) - zone perfekte (zogu i zi) | fasada xhami | kondicionera | furre porcelani | multimotorr | furre niveli 1 | aparat frances me inuksion | tavoline pune | sistem i avancuar ndricimi dhe cdo gje e pershtatshme per kushte pune | tualeti me...

500 Euro

Tirane
600 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Amb Perfekt per Zyra (80 m2) tek Drejtoria e Policise | PARKET* | Hapesire e Bolleshme me Ndricim

Amb Perfekt per Zyra (80 m2) tek Drejtoria e Policise | PARKET* | Hape -

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)

B Me qera super ambient per zyra (open space - 80 m2) tek drejtoria e policise (rr. sami frasheri) zone shume e preferuar dhe e favorshme per biznes | ambient i shtruar me parket | pallati eshte i ri me ashensor | hapesire e bolleshme, shume e shfrytezueshme dhe me ndricim perfekt | kondicioner | fasa...

600 Euro

Tirane
35,000 Leke Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Jepet me qera

Jepet me qera

Qender | Sarande

B Jepet me qera ambjente dyqan me sip 35 m2 lagjia nr 4 rr ismail qemali ne krah te sheshit europa,koder....

35,000 Leke

Sarande
3,700 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera  JEPET ME QERA AMBJENT BIZNESI 165m2 NE QENDER TE LAPRAKES

JEPET ME QERA AMBJENT BIZNESI 165m2 NE QENDER TE LAPRAKES

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (2.50 Km nga qendra)

B Jepet me qera ambjent biznesi 265m2 ne rrugen lord bajron,ne qender te laprakes hapsira e truallit pas objektit ka sipërfaqe 57m2. kati nëntoke ka sipërfaqe rreth 140m2. ka 2 (dy) hyrje, një nga shkallët kryesore (brenda objektit) dhe tjetra nga pjesa anësore nga lindja (jashtë objektit). ...

3,700 Euro

Tirane
720 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera JEPET ME QIRA AMBJENT BIZNESI ME SIPERFAQE 240 M2 TEK RRUGA JASHAR EREBARA

JEPET ME QIRA AMBJENT BIZNESI ME SIPERFAQE 240 M2 TEK RRUGA JASHAR ERE

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.71 Km nga qendra)

B Jepet me qira ambjenti i biznesit i ndodhur ne rrugen jashar erebara afer me bulevardin e ri te tiranes. eshte i organizuar si ambjent i hapur per dasma por mund te perdoret per biznese te ndryshme .per informacion me te detajuar ose nje vizite ne prone me kontaktoni ne nr 0672044479...

720 Euro

Tirane
70,000 Leke Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Jepet me qira Restorant!

Jepet me qira Restorant!

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.40 Km nga qendra)

B Shitet ose jepet me qira restorant tek zogu i zi!ambjenti ndodhet ne katin 0 dhe ka nje sip.prej 100 m2 ne total,50 m2 sip.e brendshme dhe 50 m2 verande.restoranti disponon certifikate pronesie dhe veranda eshte pa taksa bashkie. cmimi i shitjes : 3500 m2. cmimi i qirase : 70.000 leke/muaj. ...

70,000 Leke

Tirane
30,000 Leke Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Jepet me qesa zyra:kryqezimi i 21 dhjetorit

Jepet me qesa zyra:kryqezimi i 21 dhjetorit

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Jepet me qera zyra 1+1 +1 depo tek kryqezimi i 21 dhjetorit pershteter per ekinomist, avokat, qender kursesh etj. kati i par banim siper dyqaneve ne vij te par te rruges kavajës 30 metra larg diamond kafe. ne cmim perfshihen uji-drita-internet-taksat cmimi .300/leke ne muaji tel:069760339...

30,000 Leke

Tirane
1,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Call Center i kompletuar

Call Center i kompletuar

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (2.27 Km nga qendra)

B Jepet me qera call center me sip 110 m2 ,i kompletuar me 25 postacione,salle trajnimi,zyre backofice dhe 2 tualete,jepet me qera dhe mund te shitet i kompletuar....

1,000 Euro

Tirane
1,200 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Jepet me qera ambjent zyrash tek blloku :200 m2

Jepet me qera ambjent zyrash tek blloku :200 m2

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)

B Jepet me qira apartament 1+1 ne don bosko!apartamenti ka nje sip.prej 55 m2 dhe organizohet ne 1 sallon,1 dhome gjumi dhe 1 tualet.ndodhet ne katin e 2-te te ndertimit. cmimi : 250 €/muaj. adresa : vizion +,don bosko. per me teper informacion dhe nje vizite ne prone,kontaktoni agjentin ales ne ...

1,200 Euro

Tirane
3,900 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Jepet me qera vil 4 katshe:100 metra nga restorant fresku

Jepet me qera vil 4 katshe:100 metra nga restorant fresku

Fresku/Linze | Tirane (3.52 Km nga qendra)

B Jepet me qera vila 4 katshe ne fresk 100 metra larg restorant freskut ndodhet mes pallateve ku mundet te perdoret dhe per qender biznesi ose kopesh qerdhe shkoll call center fabrik kepucash rrobaqeosi dhe per pallat mund te shfrytzohet. sipefaqja trualli 800 m2 sipefaqja ndertimi 800 m2 cmim...

3,900 Euro

Tirane
8,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Jepet me qera qender biznesi .vor

Jepet me qera qender biznesi .vor

Zone Periferike | Vlore

B Jepet me qera qender biznesi ne autostradn vore - tiran sipefaqja toka : 2000 m2 sipefaqja ndertimi: 2000 m2 numri kateve: 5 perbehet: garazh+kati par per gjdo lloj aktiviteti+3 later e tjera per gjedo lloj altiviteti dhe kati fundit per banim i bollshem 3+1 + 2 banjo dhe verant te madhe qende...

8,000 Euro

Vlore
4,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Qera, Ambjent, Sheshi Willson, Tirane.

Qera, Ambjent, Sheshi Willson, Tirane. -

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.09 Km nga qendra) Future Home - Priority

B Ambjenti ndodhet ne zonen e sheshit willson. informacion mbi ambjentin: • kati -1 dhe kati 1 • siperfaqa e ambjenti: 500 m2 dhe 250m2 per cdo kat • i investuar • tualet • i pershtatshem per shumellojshmeri biznesesh • per ta vizituar na kontaktoni!...

4,000 Euro

Tirane
300 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Ambient (45 m2) i Pershtatshem per Zyra ne MYSLYM SHYR** Zone Perfekte per Biznes | Kondicioner

Ambient (45 m2) i Pershtatshem per Zyra ne MYSLYM SHYR** Zone Perfekte -

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)

B Jepet me qera ambient (45 m2) i pershtatshem per zyra ne myslym shyr** zone perfekte per biznes | hapesire e bolleshme me ndricim perfekt | kondicioner | shtruar me pllake cilesore | mure te sapo lyer | dritare dopio xham / izolim akustik | kundrabufe druri | tualet me hidrosanitare cilesore | insta...

300 Euro

Tirane
1,500 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Zyra me qera

Zyra me qera

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (1.03 Km nga qendra)

B Zyra me qera ndodhet ; perball drejtoris policis myslym shyri rruga sami frashri sipefaqja ; 190 m2 kati : 4 ose kati 0 banim sepse ne ket pallat jan deri ne kat te 4 zyra por kjo ka te veqant ashensor ne vete qe funksjonon vetm per ket ambjent ashensor ne vete me pamje nga lana dhe café...

1,500 Euro

Tirane
500 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera jepet me qera kapanon me solet:Bathore

jepet me qera kapanon me solet:Bathore

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (6.47 Km nga qendra)

B Jepet me qera kapenon siperfaqja 280 m2 vendndodhja bathore tiran pershtatet per gjdo lloj aktiviteti cmimi ;500 € muaji gjendja super e re cmimi;0697603399...

500 Euro

Tirane
30,000 Leke Imobiliare Objekt Biznesi me Qera te rruga Mine Peza jepet me qera dyqan 35 m2

te rruga Mine Peza jepet me qera dyqan 35 m2

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.91 Km nga qendra)

B Dyqani ndodhet ne nje zone shum te mire dhe me shume levizje. i pershtatshem per zyra, klinike dentare kancelari etj per me shume kontaktoni 0695777733. ...

30,000 Leke

Tirane
650 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera ZYRE 100 m2 me Qera, pallati i Hotel Hilton, Blv. Gjergj Fishta, 650 Euro

ZYRE 100 m2 me Qera, pallati i Hotel Hilton, Blv. Gjergj Fishta, 650 E

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane

B Japim me qera, ne bulevardin gjergj fishta, tek pallati i hotel hilton, apartament per perdorim zyre, 100 m2, kati 4. pallat i ri, ne te cilin ndodhen kryesisht zyra te kompanive dhe institucioneve prestigjoze, me videocitofon, shkallet me ndricim natyral, salle e madhe, 2 dhoma, 2 tualete, ball...

650 Euro

Tirane
35,000 Leke Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Jepet me qera sallon estetike parukeri hidromasazhesh:ASTIR

Jepet me qera sallon estetike parukeri hidromasazhesh:ASTIR

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)

B Jepet me qira ambjent per parukeri 3 dhoma dhe 1 tualet zona:astir mbrapa kafe artistit rruga:teodor keko cmimi:350/leke muaj per me teper kontaktoni agjentin ales nr:0697603399 e-mail: info@alesirealestate.com...

35,000 Leke

Tirane
2,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Jepet me qira Ambjent komercial

Jepet me qira Ambjent komercial

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.51 Km nga qendra)

B Jepet me qira ambjent komercial 3 katesh kati-1 siperfaqe 205 m2 kati-2 siperfaqe 205 m2 kati -3 siperfaqe 140 m2 siperfaqe trualli 300 m2 dhe- 6 vende parkimi me hipotek trualli dhe ndertimi vendngodhja parku rruga simon gjoni cmimin i qeras :2000 € muaji per me teper kontakto...

2,000 Euro

Tirane
500 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Jepet me qera ambient biznesi

Jepet me qera ambient biznesi

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.93 Km nga qendra)

B Jepet me qera ambient biznesi me siperfaqe prej 110m2. ambienti ka funksionuar me pare si call center, ndodhet ne katin e 2 te nje godine 4 kateshe. ka fasade xhami, kondicioner. ambienti ndodhet buze rruge dhe ofron mundesi reklamimi. ...

500 Euro

Tirane
18,000 Leke Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Japim dyqan me qera

Japim dyqan me qera

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.88 Km nga qendra)

B Dyqani eshte 50 m2 me cmim 18’000 lek te reja. dyqani eshte ne katin e pare -1. ai ndodhet astir,rruga teodor keko, ne rreth rrotullimin e rruges kryesore , ne pallatin ales perballe kastratit. nr. cel. 0695712119...

18,000 Leke

Tirane
500 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera DYQAN ME QERA NE DON BOSKO

DYQAN ME QERA NE DON BOSKO

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)

B Jepet dyqan me qera ne don bosko me sip: 41m2 i cili esht i pozicionuar prane rruges kryesore. ka hapesire open space eshte me fasad xhami, gjithashtu ka dhe 1 tualet. eshte i pershtatshem per biznese te ndryshme si "bar kafe" "fastfood" etj. per me shume informacion ose nje vizite ne prone mund te ...

500 Euro

Tirane
400 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera DYQAN ME QERA NE MYSLYM SHYR

DYQAN ME QERA NE MYSLYM SHYR

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)

B Jepet dyqan me qera me siperfaqe 67.7 m2, ambjenti mund te shfrytezohet per biznese te ndryshme, eshte i organizuar ne nje salle te madhe dhe nje tualet. per ne vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni: 0694454008...

400 Euro

Tirane
2,500 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Ambient Biznesi me qira 200 m2,2500 EUR(Ish Parku)

Ambient Biznesi me qira 200 m2,2500 EUR(Ish Parku)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B jepet me qera ambient biznesi dyqan kati 1 me siperfaqe 200 m2. ndodhet ne prane 1 qender tregtare me fasade xhami komplet duke ju dhene mundesi reklamimi. eshte ambient open space, i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti. cmimi: 2500 euro/muaj (pa perfshire taksen)....

2,500 Euro

Tirane
100,000,000 Leke Imobiliare Objekt Biznesi me Qera piceri italia

piceri italia

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane

B Jepet me qera piceri italia . e kompletuar me te gjitha gjerat . me cmin te arsyshem. ...

100,000,000 Leke

Tirane
40,000 Leke Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Jepet me qera dyqan ne laprake 85 metra

Jepet me qera dyqan ne laprake 85 metra

Laprake | Tirane (2.50 Km nga qendra)

B Ne laprake perballe karburant alpet jepet me qera dyqan kati i dyte bosh 85 metra,ka funksionuar si qender estetike. tel : 0683333635...

40,000 Leke

Tirane
600 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Objekt me qera biznesi ne bllok

Objekt me qera biznesi ne bllok

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)

B Jepet ambjent biznesi me qera ne bllok📍 60m2=600 euro i diskutueshem, i pershtatshem per cdo lloj biznesi💰...

600 Euro

Tirane
350 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI RR. NIKOLLË KAÇORRI, TIRANË

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI RR. NIKOLLË KAÇORRI, TIRANË

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (2.33 Km nga qendra)

B Ambienti me sipërfaqe 44.5 m² ndodhet në mes të kompleksit të pallateve afër rrugës kryesore dhe mund të përdoret për disa lloje biznesesh. Është mjaft i përshtatshëm edhe për zyra. për më shumë informacione na kontaktoni ☎️069 702 2840...

350 Euro

Tirane
5,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Ambjent me qera ne Bllok 350 m2 !!

Ambjent me qera ne Bllok 350 m2 !!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane

B Jepet ambient per zyra me hyrje te vecante , direkte nga rruga kryesore ne bllok. ambienti ndodhet ne katin e 2 dhe ka mundesi reklamimi . ambienti ndodhet ne nje zone shume te lakmuar per zyra dhe eshte lehtesisht e aksesueshme. jepet per aktivitete te ndryshme. perferohen qeramarres afatgjate. c...

5,000 Euro

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim Falas