emigracioni dhe emigrantet ese  

 Online 43 lexues | 1 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 43 lexues | 1 njoftime ne pritje
1,750 Euro id:16120 - Mundesi Biznesi- Vile 3 Kateshe (Sip Totale 1250 m2) oborr 600 m2- Zone Shume e Mire Kinostudio

Mundesi Biznesi- Vile 3 Kateshe (sip Totale 1250 M2) Oborr 600 M2- Zone Shume E Mire Kinostudio

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
2.84 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Jepet me qera vile 3 kateshe (sip totale 1250 m2) + rreth 600 me oborr zone shume e mire kinostudio | ka sherbyer si konvikt | ambiente te jashtme te gjelberuara | oborr, fushe loje, salle studimi, mense | oxha...

1,750 Euro

750 Euro id:114089 - - Jepet Zyra Me Qira Te Arreduar Ne Menyre Moderne !

- Jepet Zyra Me Qira Te Arreduar Ne Menyre Moderne !

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane Real Deal Properties
2.23 KM nga qendra
120.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet ambjent i arreduar ne menyre moderne. ambjenti eshte i arreduar me arkitekt per zyra ka funksionuar si zyre maketingu dhe zyre kontabiliteti. ndahet ne 3 zyra pune nga te cilat nje zyre qendrore me tavoli...

750 Euro

210 Euro id:53714 - Amb 40 m2 i Persht. per Zyra & Biznese (Shk. Vasil Shanto) Zone e Favoreshme Biznesi

Amb 40 M2 I Persht. Per Zyra & Biznese (shk. Vasil Shanto) Zone E Favoreshme Biznesi

Vasil Shanto | Tirane
1.70 KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera ambient 40 m2 i pershtatshem per zyra dhe biznes tek shkolla vasil shanto (rr. muhamet gjollesha) zone e favoreshme per biznes | hapesire e shfrytezueshme me ndricim perfekt | e shtruar me pllake ...

210 Euro

280 Euro id:29907 - Ambient Totalisht i RI* 64m2 ( VASIL SHANTO - UET) 2 amb pune- Pallat i Ri me Ashensor /Cip- Chiller

Me qera ambient biznesi (64 m2) te vasil shanto - uet - me mundesi parkimi poshte pallatit| me 2 dhoma ( + korridor + ballkon + tualet) -dritare dopio xham| sistem me kondicioner chillera te reja| ambient i ri...

280 Euro

800 Euro id:114921 - Ne Qender Te Tiranes Jepen Me Qira Zyra Me Pamje Fantastike!!

Ne Qender Te Tiranes Jepen Me Qira Zyra Me Pamje Fantastike!!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane Real Deal Properties
1.78 KM nga qendra
180.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

- ne qender te tiranes, ne hyrje te rruges se kavajes jepet me qira ambient per zyra, ne katin e fundit te nje pallati 11 katesh. organizohet ne 3 ambiente, te pajisur me kondicioner, me siperfaqe totale 100m2 ...

800 Euro

1,500 Euro id:123399 - Qera, Ambjent, Sheshi Willson

Qera, Ambjent, Sheshi Willson

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane Future Home - Priority
1.62 KM nga qendra
110.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Ambjenti ndodhet ne afersi te sheshit willson.informacion mbi ambjentin:•kati i 0•siperfaqa e ambjenti: 110 m2•2 tualet•fasade xhami 6 m.•i investuar•ne proces hipotekimi•ambjeti jepet per biznes ...

1,500 Euro

550 Euro Lokal i kompletuar me Qera! Jepet lokal me qera i kompletuar ne mardhenje pune me klientel te kenaqshme. te

Lokal I Kompletuar Me Qera!

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
KM nga qendra
95.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

19.08.2019 (11:53): Jepet lokal me qera i kompletuar ne mardhenje pune me klientel te kenaqshme. tel: 0692035405...

550 Euro

550 Euro Lokal me qira tek Ekspozita Shqiperia Sot Sapo kalon Ekspoziten Shqiperia Sot, pa shkuar tek Gjykata e rrethit Tirane jepe

Lokal Me Qira Tek Ekspozita Shqiperia Sot

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
KM nga qendra
100.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

19.08.2019 (11:51): Sapo kalon ekspoziten shqiperia sot, pa shkuar tek gjykata e rrethit tirane jepet me qira lokal me sip 50 m2+ verande 50 m2. kati 1. pallat i ri. lokal ne gjende pune, i kompletuar me cdo gje cilesore. cmimi 550 euro/muaj. ...

550 Euro

3,500 Euro Tek Kullat Binjake Jepet Me Qira Super Ambjent Komercial 263 m2! Exclusive ☑️
Po kerkoni nje Ambjent te pershtatshem per zyra Avokatie, Note

Tek Kullat Binjake Jepet Me Qira Super Ambjent Komercial 263 M2!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
0.33 KM nga qendra
267.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

19.08.2019 (11:36): Exclusive ☑️ po kerkoni nje ambjent te pershtatshem per zyra avokatie, noterie, zyra marketing, call center, klinike dentare, klinike estetike? tek kullat binjake, jepet me qira ambjent komercial 267 m2. 📏 267 m2 📏 246.5 m2 siperfaqe e...

3,500 Euro

240 Euro Jepet me qera |Ambient biznesi 39 m2, 240 Euro tek Rruga e Durresit Jepet me qera |Ambient biznesi 39 m2, 240 Euro tek Rruga e Durresit. Ambienti mu

Jepet Me Qera |ambient Biznesi 39 M2, 240 Euro Tek Rruga E Durresit

Tjeter zone | Tirane
0.84 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

19.08.2019 (11:30): Jepet me qera |ambient biznesi 39 m2, 240 euro tek rruga e durresit. ambienti mund te perdoret per shume lloje biznesesh si : bar-kafe, parukeri, zyra , etjt. per nje vizit ne prone kontaktoni aniten 0693741078...

240 Euro

200 Euro Kopeshti zoologjik ,Dyqan/Zyre me qera Tek rruga Eduard Mano ,prane Kopeshtit Zoologjik ,jepet me qera ambjent 80 m2 op

Kopeshti Zoologjik ,dyqan/zyre Me Qera

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2.34 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

19.08.2019 (11:28): Tek rruga eduard mano ,prane kopeshtit zoologjik ,jepet me qera ambjent 80 m2 openspace ne katin e 1 te nje pallati . ambjenti eshte i pajisur me vetrata xhami ,me sistem ndricimi dhe ka edhe 1 tualet . dera kryesore eshte vetrat xhami si dhe ka edh...

200 Euro

250 Euro Jepen super Opsione me qera ambiente per zyra kati 0-1-2 . Pazari Ri . Jepen super Opsione me qera ambiente per zyra kati 0 - 1 - 2 . Pershtaten per cd

Jepen Super Opsione Me Qera Ambiente Per Zyra Kati 0-1-2 . Pazari Ri .

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
0.56 KM nga qendra
180.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

19.08.2019 (11:26): Jepen super opsione me qera ambiente per zyra kati 0 - 1 - 2 . pershtaten per cdo lloj aktiviteti si prsh call-center , qender kursesh gjuheve te huaja , kurse guzhine , studio kontabiliteti , studio ligjore etj . ka nje location te thjeshte ,ne qen...

250 Euro

400 Euro Tek Rr.Dibres, Jepet Dyqan me Qera Tek Medresea, ne Rrugen e Dibres, jepet Dyqan me Qira, me siperefaqe 23 m2 neto

Tek Rr.dibres, Jepet Dyqan Me Qera

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
KM nga qendra
23.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

19.08.2019 (11:13): Tek medresea, ne rrugen e dibres, jepet dyqan me qira, me siperefaqe 23 m2 neto ! dyqani eshte i restauruar dhe eshte ne gjendje perfekte per cdo lloj aktiviteti. fakti qe ndodhet buze rruges kryesore si dhe gjithe pjesa perpara eshte me vetrate xham...

400 Euro

780 Euro - Jepet Zyra Me Qira Te Arreduar Ne Menyre Moderne ! Jepet Ambjent i arreduar ne menyre moderne. Ambjenti eshte i arreduar me arkitek

- Jepet Zyra Me Qira Te Arreduar Ne Menyre Moderne !

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
KM nga qendra
120.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.08.2019 (11:12): Jepet ambjent i arreduar ne menyre moderne. ambjenti eshte i arreduar me arkitekt per zyra ka funksionuar si zyre maketingu dhe zyre kontabiliteti. ndahet ne 3 zyra pune nga te cilat nje zyre qendrore me tavoline per organizimin e mbledhjeve dhe prit...

780 Euro

1,625 Euro Kapanon,Autostrada Tirane-Durres.650m Jepet me qera kapanon në Autostraden Tirane-Durres •Tek city Parku Kapanoni

Kapanon,autostrada Tirane-durres.650m

Zone Periferike | Tirane
KM nga qendra
650.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

19.08.2019 (11:09): Jepet me qera kapanon në autostraden tirane-durres •tek city parku kapanoni është në katin 0 përdhes me sipërfaqe 650 m2, kapanoni disponon: • pozicion të favorshëm gjeografik • parking 900m2 • 2 zyra .1 banjo,uje drita 24h,i rrethu...

1,625 Euro

1,500 Euro id:117165 - Ambjent Biznesi 200 m2 me qera, afer Stadiumit Arena Kombetare dhe Coin, shikueshmeri e larte, ne rruge kryesore!

Ambjent Biznesi 200 M2 Me Qera, Afer Stadiumit Arena Kombetare Dhe Coin, Shikueshmeri E Larte, Ne Rr

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane Albprona
1.25 KM nga qendra
200.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Rruga dervish hima, afer stadiumit arena kombetare, japim me qera ambjent biznesi open space 200 m2, kati ii, me hyrje indipendente, 2 tualete. vetrine e madhe me ekspozim te larte nga rruga kryesore. ambje...

1,500 Euro

250 Euro id:30965 - Ambient (37 m2) ne nje Qender Biznesi (Pazari i Ri - Qender) i Pershtatshem per Zyra | Ndertese e Re | Kondicioner

Ambient (37 M2) Ne Nje Qender Biznesi (pazari I Ri - Qender) I Pershtatshem Per Zyra | Ndertese E Re

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
1.26 KM nga qendra
37.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera ambient (37 m2) ne nje qender biznesi (pazari i ri - 5 min afer qendres) i pershtatshem per zyra | ndertese e re me sistem sigurie dhe ashensor | kondicioner | planimetri e rregullt me ndricim per...

250 Euro

35,000 Leke jepet me qera ambjent 45 m2 35000 leke ambjenti ndodhet perball kompleksit molla ne ane te rruges kryesore e pershtatsh

Jepet Me Qera Ambjent 45 M2 35000 Leke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2.87 KM nga qendra
45.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

19.08.2019 (10:49): Ambjenti ndodhet perball kompleksit molla ne ane te rruges kryesore e pershtatshme per parukieri ose dyqan thonjsh ka nje tualet.kushte e pageses jan 2 muaj parapagim 1 muaj garanci....

35,000 Leke

2,300 Euro JEPET ME QIRA AMBJENT BIZNESI - BUZE RRUGE Jepet me qira ambjent biznesi buze rruge, me siperfaqe te brendeshme 192M2 dhe t

Jepet Me Qira Ambjent Biznesi - Buze Rruge

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
KM nga qendra
192.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

19.08.2019 (10:45): Jepet me qira ambjent biznesi buze rruge, me siperfaqe te brendeshme 192m2 dhe truall 395m2. ku perfshihen kater poste parkimi. ne nje nga zonat me te preferuara te tiranes, ambjenti ndodhet me akses ne rruge kryesore, perball shkolles "harry fulzs" ...

2,300 Euro

4,100 Euro Jepen me Qira Zyra Prestigjoze . Tek Kullat Binjake, në katin e 10 të një Pallati të Ri 15 katësh i pajisur

Jepen Me Qira Zyra Prestigjoze .

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
0.33 KM nga qendra
228.00 m2 Siperfaqa
10 Kati

19.08.2019 (10:45): tek kullat binjake, në katin e 10 të një pallati të ri 15 katësh i pajisur me ashensor, jepen me qira zyra prestigjoze me sipërfaqe 228 m2, me hapsira open-space i ndare me panele xhami, i pajisur me sistem aspirimi, sistem kondicionimi, i sht...

4,100 Euro

480 Euro Jepet Zyre 60m2 Me Qira Ne Rrugen " Sami Frasheri" Prane Qendres ''Metropol'', ne rrugen "Sami Frasheri&qu

Jepet Zyre 60m2 Me Qira Ne Rrugen " Sami Frasheri"

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

19.08.2019 (10:45): Prane qendres ''metropol'', ne rrugen "sami frasheri", jepet ambjent zyre 60 m2 me qira per aktivitete te ndryshme. ambjenti ndodhet ne katin e pare, ka planimetri te rregullt dhe totalisht te shfrytezueshme, e cila te lejon per te bere modifikime, n...

480 Euro

300 Euro Jepet Ambjent Komercial me Qira! Ne Kompleksin Kontakt, prane Inxhinierise se Ndertimit Jepet me Qira ambjent ko

Jepet Ambjent Komercial Me Qira!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
68.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

19.08.2019 (10:45): ne kompleksin kontakt, prane inxhinierise se ndertimit jepet me qira ambjent komercial. ambjenti eshte me fasade xhami, ka nje siperfaqe prej 68 m2, te organizuar ne nje hapesire openspace dhe nje tualet. eshte i investuar nga brenda me gipse, ndric...

300 Euro

700 Euro Jepet Zyre 100 m2 E Sapo Investuar Me Qira Ne Myslym Shyr Ne Myslym Shyr ne objekt te 2018 jepet ambjent zyre me qira! Zyra organizohet ne

Jepet Zyre 100 M2 E Sapo Investuar Me Qira Ne Myslym Shyr

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
100.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.08.2019 (10:44): Ne myslym shyr ne objekt te 2018 jepet ambjent zyre me qira! zyra organizohet ne nje siperfaqe 100 m2 e cila ndahet ne 2 dhoma (ndarje gipsi) dhe ka fasade xhami ne forme l e cila te lejon te brandosh biznesin. zyra eshte ne katin e 2, ka sistem kond...

700 Euro

900 Euro Qera,Ambjent,Unaza E Re Ambjenti është i pozicionuar në zonën e Unazës se Re, Prane Hotel Roland. I

Qera,ambjent,unaza E Re

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
KM nga qendra
300.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.08.2019 (10:32): Ambjenti është i pozicionuar në zonën e unazës se re, prane hotel roland. informacion mbi ambjentin: • kati i dytë • sipërfaqa e brendëshme: 300 m2 • tualeti • ...

900 Euro

850 Euro Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 0, 210 m² 850 Euro (Ali Demi) Ambjenti eshte i pozicionuar te zona e Ali Demit, 300 m siper Markates se Vjeter

Tirane, Jap Me Qera Ambjent Biznesi Kati 0, 210 M² 850 Euro (ali Demi)

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1.34 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

19.08.2019 (10:26): Ambjenti eshte i pozicionuar te zona e ali demit, 300 m siper markates se vjeter, te rruga “pasho hysa”. informacion mbi ambjentin: • kati 0 perdhes • siperfaqja e ambjentit: 210 m2 • 80 m2 verande ne pjesen para dhe prapa • dokumentacion...

850 Euro

2,000 Euro Tirane, jap me qera lokal Kati 0, 187 m² 2.000 Euro (Xhamlliku) Lokali është i pozicionuar në zonën e Xhamllikut, te rruga "Xhanfize Ke

Tirane, Jap Me Qera Lokal Kati 0, 187 M² 2.000 Euro (xhamlliku)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
1.72 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

19.08.2019 (10:21): Lokali është i pozicionuar në zonën e xhamllikut, te rruga "xhanfize keko". informacion mbi lokalin: • kati 0 përdhes • sipërfaqja e ambjentit : 67 m2 • sipërfaqja e verandës: 120 m2 • 50 m2 tarracë e shfrytëzueshme dhe e rregulluar...

2,000 Euro

400 Euro id:140546 - Zyre cilesore 58 m2 me Qera afer Bllokut, Tirane

Zyre Cilesore 58 M2 Me Qera Afer Bllokut, Tirane

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane Albprona
KM nga qendra
58.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Rruga milto tutulani, perballe me fakultetin juridik shteteror tirane, jepet me qera ambjent biznesi 58 m2, kati i dyte, me hyrje te dedikuar nga rruga. me vetrate xhami te madhe, kondicioner. ambjenti ka t...

400 Euro

280 Euro id:123677 - Amb Biznesi (60 m2) tek NERANXI ne Hyrje te Myslymit - PARKET - Hapesire me Ndricim Perfekt

Amb Biznesi (60 M2) Tek Neranxi Ne Hyrje Te Myslymit - Parket - Hapesire Me Ndricim Perfekt

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
0.33 KM nga qendra
60.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Amb open space (60 m2) tek neranxi ne hyrje te myslym shyrit - zone perfekte per biznes | parket | hapesire e shfrytezueshme me ndricim perfekt | kondicioner | punime cilesore | mure te sapo lyera | dritare dop...

280 Euro

6,000 Euro id:140333 - Dyqan 250 m2 me Qera tek Sheshi Wilson Tirane, ne Rruge Kryesore, Vetrine e madhe

Dyqan 250 M2 Me Qera Tek Sheshi Wilson Tirane, Ne Rruge Kryesore, Vetrine E Madhe

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane Albprona
KM nga qendra
250.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Okazion per banka dhe biznese te medha ne rrugen sami frasheri, 15 m nga sheshi wilson, jepet me qera dyqan, ambjent biznesi 250 m2 ne rruge kryesore, me vetrine te madhe dhe shikueshmeri shume te larte. ...

6,000 Euro

2,000 Euro id:140268 - Dyqan 150 m2 me Qera tek Blloku, Rr. Brigada e VIII

Dyqan 150 M2 Me Qera Tek Blloku, Rr. Brigada E Viii

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane Albprona
KM nga qendra
150.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Dyqan 150 m2 me qera ne rrugen brigada e viii, zona e bllokut ne vendndodhje me kalim te larte dhe pozicion te mire, ( afer kryqezimit brigada viii / vaso pasha, dyqani shtrihet ne 2 nivele, eshte ne gjendje ...

2,000 Euro

10,000 Leke Jap me qera ambient per aktivitet mjekesor Ne rruge ne Dibres , perballe spitalit nr.2 ,ne rruge kryesore . Jepet me qera

Jap Me Qera Ambient Per Aktivitet Mjekesor

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.08.2019 (10:15): ne rruge ne dibres , perballe spitalit nr.2 ,ne rruge kryesore . jepet me qera ambient per aktivitet mjekesor...

10,000 Leke

700 Euro JEPET ME QERA ZYRE LUKSOZE TEK ISH EKSPOZITA Jepet zyre per qira tek Ish ekspozita me siperfaqje totale 260m². Ku 165 m2 esh

Jepet Me Qera Zyre Luksoze Tek Ish Ekspozita

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
0.82 KM nga qendra
260.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

19.08.2019 (10:11): Jepet zyre per qira tek ish ekspozita me siperfaqje totale 260m². ku 165 m2 eshte siperfaqe e brendshme dhe 95 m2 eshte verande . zyra perbehet nga 4 ambjente pune 2 tualete dhe nje verande te madhe e cila ofron pamje te tiranes. ambjenti eshte i mo...

700 Euro

35,000 Leke Dyqan me qera jepet ambien 66 meter katror ,prane bar caffe de paris,pallatet jeshile ndertesa

Dyqan Me Qera

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
66.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

19.08.2019 (10:10): Jepet ambien 66 meter katror ,prane bar caffe de paris,pallatet jeshile ndertesa nr 24 ,ambienti ndodhet ne katin 0,deri tani eshte perdorur me artikuj te ndryshem ushqimor,ambienti eshte me 2 dalje cmimi 35.000 lek te reja....

35,000 Leke

700 Euro Bar Kafe Dyqan me qera prane 21 Dhjetori ne Tirane (ID 4271256) Property ID : 4271256

Tek 21 Dhjetori, jepet me qera Duplex Bar Kafe Piceri,

Bar Kafe Dyqan Me Qera Prane 21 Dhjetori Ne Tirane (id 4271256)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.09 KM nga qendra
100.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

19.08.2019 (10:10): Property id : 4271256 tek 21 dhjetori, jepet me qera duplex bar kafe piceri, ne pallat te ri, i mobiluar totalisht me te gjitha ne menyre bashkohore , siperfaqe 100 m², kati perdhe, kondicioner qendror, tualet, verande, e rikonstruktuar totalisht...

700 Euro

700 Euro Zyre 3+1 me Qera, 130 m2 – Afer Bllokut Japim me Qera Apartament per Zyre – Ambjent Biznesi - 130 m2, Afer Bllokut dh

Zyre 3+1 Me Qera, 130 M2 – Afer Bllokut

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
130.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.08.2019 (10:05): Japim me qera apartament per zyre – ambjent biznesi - 130 m2, afer bllokut dhe hotel xheko imperial, me 2 hyrje nga rr. ibrahim rugova dhe perlat rexhepi. kati 2 me ashensor. perbehet nga salle e madhe + 3 dhoma + 2 tualete + ballkon. me kon...

700 Euro

2,200 Euro JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI DUPLEX TEK RRUGA MINE PEZA, TIRANË Jepet me qira ambient biznesi me sipërfaqe 90 m² tek rruga Mine Peza, Tiranë.

Jepet Me Qira Ambient Biznesi Duplex Tek Rruga Mine Peza, TiranË

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
KM nga qendra
90.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

19.08.2019 (09:19): Jepet me qira ambient biznesi me sipërfaqe 90 m² tek rruga mine peza, tiranë. ambienti është duplex, ndodhet buzë rrugës kryesore, në katin e parë, me vetratë xhami në pjesën ballore. mund të shfrytëzohet për aktivitete të ndryshme bi...

2,200 Euro

800 Euro Bar-kafe me qera prane Bulevardit Zogu i pare Jepet me qera bar-kafe me sip te brendshme 80m2 dhe verande me sip 30m2.
Lokali

Bar-kafe Me Qera Prane Bulevardit Zogu I Pare

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
0.70 KM nga qendra
80.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

18.08.2019 (23:19): Jepet me qera bar-kafe me sip te brendshme 80m2 dhe verande me sip 30m2. lokali eshte i mir investuar dhe totalisht i kompletuar dhe i pajisur me sistem kondicionimi, sistem audio, sistem te kamerave etj. vendodhja: prane universitetit te shkencav...

800 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim