ese per prinderit e mi  

 Online 32 lexues | 0 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 32 lexues | 0 njoftime ne pritje
1,750 Euro id:16120 - Mundesi Biznesi- Vile 3 Kateshe (Sip Totale 1250 m2) oborr 600 m2- Zone Shume e Mire Kinostudio

Mundesi Biznesi- Vile 3 Kateshe (sip Totale 1250 M2) Oborr 600 M2- Zone Shume E Mire Kinostudio

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
2.84 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Jepet me qera vile 3 kateshe (sip totale 1250 m2) + rreth 600 me oborr zone shume e mire kinostudio | ka sherbyer si konvikt | ambiente te jashtme te gjelberuara | oborr, fushe loje, salle studimi, mense | oxha...

1,750 Euro

850 Euro id:114089 - Buze Rruges Dritan Hoxha, Jepet Me Qira Zyre Open Space

Buze Rruges Dritan Hoxha, Jepet Me Qira Zyre Open Space

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane Real Deal Properties
2.23 KM nga qendra
186.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Te pro credit bank ne laprake, buze rruges dritan hoxha, jepet me qira zyre open space 186 m2!!! ambjenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri i pajisur me ashensor ku dy katet e para jan ambjente komer...

850 Euro

300 Euro id:53714 - Ambient (64 m2) i RI ( Vasil Shanto - UET) Pallat i RI/ Ashensor/ Veshje Kapot/ Dopio Xham

Ambient (64 M2) I Ri ( Vasil Shanto - Uet) Pallat I Ri/ Ashensor/ Veshje Kapot/ Dopio Xham

Vasil Shanto | Tirane
1.70 KM nga qendra
64.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Me qera ambient biznesi (64 m2) i pershtatshem per zyra, klinika etj, (vasil shanto- uet) zone e preferuar | pallat i ri me ashensor dhe ndertime cilesore | shtruar me pllake cilesore | hapesire e bolleshme me...

300 Euro

320 Euro id:29907 - Ambient (40 m2) Direkt Buze Rruge: *ALI DEM* ne Hyrje: Reklamohet mire: Me FASADE

Ambient (40 M2) Direkt Buze Rruge: *ali Dem* Ne Hyrje: Reklamohet Mire: Me Fasade

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1.64 KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Me qera ambient (40 m2) : me fasade te madhe direkt ne rruge| buze rruge kryesore| hyrje ali dem| rruge me shume fluks kembesoresh dhe makinash| ndricim i mire dhe instalimet elektrike hidraulike funksionale| ...

320 Euro

800 Euro id:114921 - Ne Qender Te Tiranes Jepen Me Qira Zyra Me Pamje Fantastike!!

Ne Qender Te Tiranes Jepen Me Qira Zyra Me Pamje Fantastike!!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane Real Deal Properties
1.78 KM nga qendra
180.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

- ne qender te tiranes, ne hyrje te rruges se kavajes jepet me qira ambient per zyra, ne katin e fundit te nje pallati 11 katesh. organizohet ne 3 ambiente, te pajisur me kondicioner, me siperfaqe totale 100m2 ...

800 Euro

700 Euro id:123399 - Qera, Ambjent, Komuna e Parisit, Tirane

Qera, Ambjent, Komuna E Parisit, Tirane

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane Future Home - Priority
1.62 KM nga qendra
70.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Ambjenti ndodhet ne zonen e komunes se parisit. informacion mbi ambjentin: • kati 0 • siperfaqa e ambjenti: 70 m2 • sistem kondicionimi• tualet • fasade xhami •i investuar per ta vizituar na kontakt...

700 Euro

50,000 Leke Jepet lokal me qera Jepet me qera nje lokal me aktivitet te ngritur para disa viteve dhe me klientel

Jepet Lokal Me Qera

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
0.57 KM nga qendra
100.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

21.07.2019 (22:17): Jepet me qera nje lokal me aktivitet te ngritur para disa viteve dhe me klientele te rregullt.siperfaqja e lokalit eshte 100 m2. lokali eshte i pozicionuar ne katin e pare te nje pallati qe ndodhet buze rruges kryesore ali demi. lokali ne pjesen e ...

50,000 Leke

50,000 Leke JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI RR.NIKOLLA JORGA, TIRANË Ambienti është funksional prej shum vitesh, ndodhet në zonën e Myslym Shyri

Jepet Me Qira Ambient Biznesi Rr.nikolla Jorga, TiranË

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.86 KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

21.07.2019 (22:15): Ambienti është funksional prej shum vitesh, ndodhet në zonën e myslym shyrit dhe jepet me qira për vetëm 50.000 lekë/muaj. ka klientel të përditshme pasi ndodhet pranë disa institucioneve. për më shumë informacione ose një vizitë në ...

50,000 Leke

40,000 Leke JEPET ME QIRA BAR-KAFE TEK LIQENI I THATË, TIRANË Jepet me qira bar-kafe me sipërfaqe totale 120 m² tek rruga Hamdi Sina, Liqeni

Jepet Me Qira Bar-kafe Tek Liqeni I ThatË, TiranË

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2.70 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

21.07.2019 (22:14): Jepet me qira bar-kafe me sipërfaqe totale 120 m² tek rruga hamdi sina, liqeni i thatë, tiranë. ambienti është i mobiluar dhe i rikonstruktuar, ndodhet në një pallat të ri, buzë rrugës kryesore, me pamje relaksuese nga liqeni i thatë. sip...

40,000 Leke

1,750 Euro Mundesi Biznesi- Vile 3 Kateshe (Sip Totale 1250 m2) oborr 600 m2- Zone Shume e Mire Kinostudio Jepet me Qera Vile 3 Kateshe (Sip Totale 1250 m2) + rreth 600 me oborr Zone Shum

Mundesi Biznesi- Vile 3 Kateshe (sip Totale 1250 M2) Oborr 600 M2- Zone Shume E Mire Kinos

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
2.84 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

21.07.2019 (20:20): Jepet me qera vile 3 kateshe (sip totale 1250 m2) + rreth 600 me oborr zone shume e mire kinostudio | ka sherbyer si konvikt | ambiente te jashtme te gjelberuara | oborr, fushe loje, salle studimi, mense | oxhak | fasada xhami | e rrethuar | kondicio...

1,750 Euro

270,000 Leke Tirane , prane Sheshit AVNI RUSTEMI (PAZARI RI ) - DYQAN me Sip : 200 M2 AMBJENT BIZNESI ME QERA

Tirane , prane Sheshit AVNI RUSTEMI (PAZARI RI)
DYQ

Tirane , Prane Sheshit Avni Rustemi (pazari Ri ) - Dyqan Me Sip : 200 M2

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
KM nga qendra
200.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

21.07.2019 (20:04): Ambjent biznesi me qera tirane , prane sheshit avni rustemi (pazari ri) dyqani me sip : 200 m2 jap me qera nje ambjent shume te pershtatshem per cdo lloj aktiviteti si per rrejt supermarket, klinike mjekesore, laborator per analiza mjekesore...

270,000 Leke

3,500 Euro JEPET ME QERA AMBJENT BIZNESI 233 M2 Tek KRYQEZIMI I RRUGES BARIKADAVE! NE RRUGEN E BARIKADAVE TEK 9 KATESHET NE KRAH TE BANKES INTESA SANPAOLO JEPET ME

Jepet Me Qera Ambjent Biznesi 233 M2 Tek Kryqezimi I Rruges Barikadave!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
233.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

21.07.2019 (20:04): Ne rrugen e barikadave tek 9 kateshet ne krah te bankes intesa sanpaolo jepet me qera lokal biznezi .para se te mbyllej ka qene lokal lojra fati.eshte ne rrugen me biznese te shumta dhe me aksesin me te mire per te bere biznes ne tirane.ky ambjent pe...

3,500 Euro

1,370 Euro Apartament 137 m2 me Qera per Biznes, Zona e Bllokut, Location dhe Prone Fantastike! Apartament me Qera per Biznes tek Rr. Pjeter Bogdani, zona e Bllokut Tirane, Kat

Apartament 137 M2 Me Qera Per Biznes, Zona E Bllokut, Location Dhe Prone Fantastike!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
137.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

21.07.2019 (20:04): Apartament me qera per biznes tek rr. pjeter bogdani, zona e bllokut tirane, kati 2 me ashensor, ekspozim ne zone te qete dhe te gjelberuar. perbehet nga soxhorno, 3 dhoma, 2 tualete, 2 ballkone shume i pershtatshem si ambjent biznesi : ndodhet n...

1,370 Euro

600 Euro Dyqan me Qera Jepet dyqan me qera 40 metra katror ne Unaze te Re, afer zones se Astirit, tek p

Dyqan Me Qera

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

21.07.2019 (20:04): Jepet dyqan me qera 40 metra katror ne unaze te re, afer zones se astirit, tek pallati pelivani. dyqani ndodhet ne balle te rruges. cmimi i qerase eshte i diskutueshem. per me shume kontaktoni ne kete nr.: +355698228807...

600 Euro

320 Euro Ambient (40 m2) Direkt Buze Rruge: *ALI DEM* ne Hyrje: Reklamohet mire: Me FASADE Me Qera Ambient (40 m2) : Me Fasade te Madhe direkt ne Rruge| Buze Rruge Kryesor

Ambient (40 M2) Direkt Buze Rruge: *ali Dem* Ne Hyrje: Reklamohet Mire: Me Fasade

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1.64 KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

21.07.2019 (19:28): Me qera ambient (40 m2) : me fasade te madhe direkt ne rruge| buze rruge kryesore| hyrje ali dem| rruge me shume fluks kembesoresh dhe makinash| ndricim i mire dhe instalimet elektrike hidraulike funksionale| q1176 te dhenat e ndarjes: - 1 ...

320 Euro

2,000 Euro id:130601 - Ambiente biznesi me qera

Ambiente Biznesi Me Qera

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1.02 KM nga qendra
400.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Usluga shpk jep ambiente tregetare me qira me sistem aspirim + kondicionim qendror, duke filluar nga 5 euro/m2 – 10 euro/m2. adresa: rruga reshit petrela, kompleksi usluga, tirane ...

2,000 Euro

400 Euro id:100438 - Jepet dyqan me qera prane Rr.M.Shyri

Jepet Dyqan Me Qera Prane Rr.m.shyri

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.04 KM nga qendra
61.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Jepet dyqan me qera e pershtatshme per zyre prane rruges myslym shyri. objekti ndodhet ne katin e pare te nje pallat te ri, tavani i punuar me gips , ndricimi dhe sistemi i kandicionimit jane funksionale dhe s...

400 Euro

500 Euro id:117165 - Ambjent Biznesi 122 m2 me vizibilitet te larte tek Kopeshti Zoologjik

Ambjent Biznesi 122 M2 Me Vizibilitet Te Larte Tek Kopeshti Zoologjik

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane Albprona
1.25 KM nga qendra
122.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Japim me qera ambjent per biznes, (zyra - klinika etj.) me vizibilitet shume te larte, afer restorant gambero rosso tek kopeshti zoologjik, apartament 2+1, kati i 2, ne kend pallati, me ekspozim nga rruga kr...

500 Euro

250 Euro id:30965 - Amb per zyra (35 m2) i Investuar, Brenda nje Qendre Biznesi (Pazari i Ri) Ndricim me Spote |Fasade Xhami

Amb Per Zyra (35 M2) I Investuar, Brenda Nje Qendre Biznesi (pazari I Ri) Ndricim Me Spote |fasade X

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
1.26 KM nga qendra
35.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ambient i hapur, i investuar 35 m2 per zyra dhe biznese tek pazari i ri (brenda nje qendre biznesi) | pallat i ri | ndertime cilesore | ndricim me spote | fasada xhami | instalimet te gjitha te reja q1236 ...

250 Euro

500 Euro Ambjent Biznesi 122 m2 me vizibilitet te larte tek Kopeshti Zoologjik Japim me Qera Ambjent per Biznes, (zyra - klinika etj.) me vizibilitet shume te

Ambjent Biznesi 122 M2 Me Vizibilitet Te Larte Tek Kopeshti Zoologjik

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
1.25 KM nga qendra
122.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

21.07.2019 (19:23): Japim me qera ambjent per biznes, (zyra - klinika etj.) me vizibilitet shume te larte, afer restorant gambero rosso tek kopeshti zoologjik, apartament 2+1, kati i 2, ne kend pallati, me ekspozim nga rruga kryesore. (hyrja e pallatit ne fillim te r...

500 Euro

1,500 Euro AMBJENT BIZNESI OPEN SPACE 200 M2 TEK STADIUMI, ME CMIM OKAZION ! AMBJENT BIZNESI OPEN SPACE 200 M2

Rruga Dervish Hima, afer stadiumit Arena Ko

Ambjent Biznesi Open Space 200 M2 Tek Stadiumi, Me Cmim Okazion !

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
0.98 KM nga qendra
200.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

21.07.2019 (18:46): Ambjent biznesi open space 200 m2 rruga dervish hima, afer stadiumit arena kombetare, japim me qera ambjent biznesi open space 200 m2, kati ii, me hyrje indipendente, 2 tualete. buze rruges kryesore. ambjenti ka vizibilitet shume te mire. qer...

1,500 Euro

800 Euro Ne Qender Te Tiranes Jepen Me Qira Zyra Me Pamje Fantastike!! - Ne Qender te Tiranes, ne hyrje te Rruges se Kavajes jepet me qira ambient per

Ne Qender Te Tiranes Jepen Me Qira Zyra Me Pamje Fantastike!!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1.78 KM nga qendra
180.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

21.07.2019 (18:33): - ne qender te tiranes, ne hyrje te rruges se kavajes jepet me qira ambient per zyra, ne katin e fundit te nje pallati 11 katesh. organizohet ne 3 ambiente, te pajisur me kondicioner, me siperfaqe totale 100m2 si dhe dy tualete. te gjitha dhomat kane...

800 Euro

1,300 Euro JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI LOKAL TE KOMUNA E PARISIT, TIRANË Jepet me qira ambient biznesi rruga Medar Shtylla, Tiranë. Objekti ka sipërfaq

Jepet Me Qira Ambient Biznesi Lokal Te Komuna E Parisit, TiranË

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1.62 KM nga qendra
142.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

21.07.2019 (17:02): Jepet me qira ambient biznesi rruga medar shtylla, tiranë. objekti ka sipërfaqe të brendshme 94 m² + 48 m² verandë me leje shfrytëzimi. i ri, super i mobiluar dhe në gjendje pune si bar-kafe, buzë rrugës kryesore. ka të instaluar sistemet...

1,300 Euro

700 Euro Qera, Ambjent, Komuna e Parisit, Tirane Ambjenti ndodhet ne zonen e Komunes se Parisit. Informacion mbi Ambjentin: • K

Qera, Ambjent, Komuna E Parisit, Tirane

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1.62 KM nga qendra
70.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

21.07.2019 (15:45): Ambjenti ndodhet ne zonen e komunes se parisit. informacion mbi ambjentin: • kati 0 • siperfaqa e ambjenti: 70 m2 • sistem kondicionimi• tualet • fasade xhami •i investuar per ta vizituar na kontaktoni!...

700 Euro

700 Euro Ambjent me qera ne zonen e Astirit 700 € Jepet me qera Ambjent  ne zonen e Astirit prane Urban Kafe .Ndodhet ne katin pe

Ambjent Me Qera Ne Zonen E Astirit 700 €

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
KM nga qendra
255.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

21.07.2019 (11:40): Jepet me qera ambjent  ne zonen e astirit prane urban kafe .ndodhet ne katin perdhe te pallatit buze rruge .ka nje siperfaqe 100m2 brenda dhe 155m2 jashte .ambjenti eshte open space dhe jepet me qera bosh .opsion ideal investimi . cmimi :700 euro...

700 Euro

4,000 Euro 555m2 te deliorgji kati1 Jeoet me qera godina kati1 555 m me ane rruges kryesire .ambjeni esht hapsire bo

555m2 Te Deliorgji Kati1

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
555.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

21.07.2019 (11:16): Jeoet me qera godina kati1 555 m me ane rruges kryesire .ambjeni esht hapsire bosh nga brenda dhe pershtatet si mbas proiektit qe deshironi ka130m2vallkone 2vc etj..ka asenshor dhe shkal personale. ...

4,000 Euro

2,000 Euro Objekt Biznesi me Qira në Vaqarr me Roje 24/7 ! Jepet me qira objekt biznesi 1400m2 në Vaqarr.Objekti organizohet nga 2 kate op

Objekt Biznesi Me Qira Në Vaqarr Me Roje 24/7 !

Zone Periferike | Tirane
KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

21.07.2019 (10:21): Jepet me qira objekt biznesi 1400m2 në vaqarr.objekti organizohet nga 2 kate open-space, secili 700m2 dhe një tualet për çdo katë.objekti është investuar me të gjitha instalimet elektrike dhe hidraulike dhe është veçanërisht i përshtatsh...

2,000 Euro

850 Euro Dyqan me Qera Zona e Bllokut - Sheshi Wilson, ne rruge kryesore - kend pallati, 850 Euro Zona e Bllokut, Tek Sheshi Wilson, ne kend pallati, ne Rrugen Deshmoret e 4 Shku

Dyqan Me Qera Zona E Bllokut - Sheshi Wilson, Ne Rruge Kryesore - Kend Pallati, 850 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
1.02 KM nga qendra
30.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

21.07.2019 (10:17): Zona e bllokut, tek sheshi wilson, ne kend pallati, ne rrugen deshmoret e 4 shkurtit ( rruge kryesore me kalim shume te larte), jepet me qera dyqan 30 m2, me vizibilitet shume te larte, fasade dopio, e pershtatshme per biznese te ndryshme. siperfaqja...

850 Euro

1,500 Euro Zona e Bllokut, Dyqan 45 m2 me Qera tek Vesa Center Tek Qendra e Biznesit Vesa Center, japim me Qera Dyqan 45 m2
i gatshem per pun

Zona E Bllokut, Dyqan 45 M2 Me Qera Tek Vesa Center

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
0.86 KM nga qendra
45.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

21.07.2019 (10:17): Tek qendra e biznesit vesa center, japim me qera dyqan 45 m2 i gatshem per pune dhe i mobiluar ne menyre cilesore. dyqani ka sistem kamerash te instaluar, dhe eshte i organizuar mjaft mire. ndodhet ne nje nga vendet me te njohura dhe lehtesish...

1,500 Euro

575 Euro Ambient Biznesi 122 m2 me vizibilitet te larte - tek Gambero Rosso, ne rruge kryesore Japim me Qera Ambjent per Biznes, (zyra - klinika etj.) me vizibilitet shume te

Ambient Biznesi 122 M2 Me Vizibilitet Te Larte - Tek Gambero Rosso, Ne Rruge Kryesore

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2.25 KM nga qendra
122.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

21.07.2019 (10:17): Japim me qera ambjent per biznes, (zyra - klinika etj.) me vizibilitet shume te larte, afer restorant gambero rosso tek kopeshti zoologjik, apartament 2+1, kati i 2, ne kend pallati, me ekspozim nga rruga kryesore, 122 m2, (hyrja e pallatit ne f...

575 Euro

750 Euro Apartament me Qera per Zyre, 155 m2, afer Mondialit, 21 Dhjetori Apartament me Qera per Zyre, 155 m2, afer Mondialit, 21 Dhjetori

Ne Zonen e 2

Apartament Me Qera Per Zyre, 155 M2, Afer Mondialit, 21 Dhjetori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.69 KM nga qendra
155.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

21.07.2019 (10:16): Apartament me qera per zyre, 155 m2, afer mondialit, 21 dhjetori ne zonen e 21 dhjetorit, rruga kongresi i lushnjes jepet me qera apartament 3+1 + studio, + 2 tualete (njera me dritare) + ballkon, ne pallat cilesor me ashensor. apartamenti esh...

750 Euro

1,500 Euro Dyqan 250 m2 me Qera, afer Ministrise se Arsimit - Rr. Durresit Rruga Mihal Duri, mbrapa Ministrise se Arsimit dhe afer Rruges se Durresit,
Jap

Dyqan 250 M2 Me Qera, Afer Ministrise Se Arsimit - Rr. Durresit

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
0.73 KM nga qendra
250.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

21.07.2019 (10:16): Rruga mihal duri, mbrapa ministrise se arsimit dhe afer rruges se durresit, japim me qera ambjent biznesi dyqan 250 m2, open space, i pershtatshem per biznese te ndryshme. qeraja: 1.500 euro ne muaj tel. 069 77 63 141 - albaprona...

1,500 Euro

1,000 Euro Dyqan i ri 70 m2 me qera, cilesor, i kompletuar si sallon bukurie, ne zone VIP Rruga Ndreko Rino, ne zone te re rezidenciale VIP, afer Liqenit dhe Nobis, pak m

Dyqan I Ri 70 M2 Me Qera, Cilesor, I Kompletuar Si Sallon Bukurie, Ne Zone Vip

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
1.41 KM nga qendra
70.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

21.07.2019 (10:16): Rruga ndreko rino, ne zone te re rezidenciale vip, afer liqenit dhe nobis, pak metra nga le bon, japim me qera dyqan 70 m2 neto, ne pallat te ri, me mobilim cilesor per parukeri - estetike. hapesire e madhe open space, me tavan te larte dhe me dr...

1,000 Euro

400 Euro Zyre cilesore me Qera afer Bllokut, 400 Euro Rruga Zef Jubani, afer Sheshit Wilson dhe Bllokut,
 japim me qera apartament pe

Zyre Cilesore Me Qera Afer Bllokut, 400 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
1.25 KM nga qendra
83.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

21.07.2019 (10:14): Rruga zef jubani, afer sheshit wilson dhe bllokut, japim me qera apartament per zyre, kati 2, pallat me ashensor dhe kamera. ne gjendje shume te mire, me punime cilesore, me siperfaqe 83 m2 ( 97 te perbashketat) perbehet nga 3 ambjente pune, tua...

400 Euro

350 Euro Qera, Ambjent, Rruga Mihal Popi, Tiranë Ambjenti ndodhet tek Rruga Mihal PopiInformacion mbi Ambjentin:•Kati i 2•Sip

Qera, Ambjent, Rruga Mihal Popi, Tiranë

Vasil Shanto | Tirane
KM nga qendra
80.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

21.07.2019 (08:14): Ambjenti ndodhet tek rruga mihal popiinformacion mbi ambjentin:•kati i 2•sipërfaqa e ambjenti: 80 m2•tualeti•i investuar•me dokumentacion të rregullt hipotekor.•ambjeti është i përshtatshëm për zyra•mundesi shumë e mirë investi...

350 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim