fast fod  

 Online 6 lexues | 1 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 6 lexues | 1 njoftime ne pritje
800 Euro id:258642 - Jepet me qira ambient biznesi ne Vlore

Jepet Me Qira Ambient Biznesi Ne Vlore

Zone Periferike | Vlore
KM nga qendra
180.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Jepet ambient biznesi me qira prane spitalit psikiatrik vlore. ambienti eshte 150 m2 siperfaqe e brendshme dhe 30m2 verande, i pozicioniar buze rruges ku lidhet qendra dhe lungomare. ambienti i brendshem eshte ...

800 Euro

240 Euro id:53714 - Super Ambient Per Zyra Ne Super Lokacion (Myslym - Rr. Him Kolli) Parket i Ri

Super Ambient Per Zyra Ne Super Lokacion (myslym - Rr. Him Kolli) Parket I Ri

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.69 KM nga qendra
38.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ambient per zyra ne super lokacion (myslym - rr. him kolli) planimetri perfekte | hapesire e bolleshme | parket i ri | tualet me hidrosanitare cilesore | te gjitha instalimet funksionale q2398 te dhenat e...

240 Euro

330 Euro id:16120 - Ambient 2+1+Tualet Tek Drejtoria E Policise (Myslym) Zone Fantastike Biznesi | Perfekt Per Zyre

Ambient 2+1+tualet Tek Drejtoria E Policise (myslym) Zone Fantastike Biznesi | Perfekt Per Zyre

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1.03 KM nga qendra
64.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ambient 2+1+tualet tek drejtoria e policise (myslym) zone fantastike biznesi | perfekt per zyre, me parket, kondicioner dhe cdo gje q2406 te dhenat e ndarjes: - 2 dhome gjumi - 1 sallon - 1 tualet ...

330 Euro

1,000 Euro id:29907 -  Super Zyre me Qera ne location prenium | Stadiumi Dinamo, sistem led - Parket Super Cilesor

Super Zyre Me Qera Ne Location Prenium | Stadiumi Dinamo, Sistem Led - Parket Super Cilesor

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1.17 KM nga qendra
185.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

super zyre me qira ne location prenium | stadiumi dinamo , ne super vendodhje - hapesire gjigande dhe e pershtatshme per cdo lloj biznesi - ndricim te mire natyral dhe artifical - dekoruar me leter murale mar...

1,000 Euro

3,100 Euro Ambiente Biznesi Open Space Tek Flag Ship Center Jepen me qira ambiente komerciale open space tek Flag Ship Center në qëndër t

Ambiente Biznesi Open Space Tek Flag Ship Center

Qender | Durres
KM nga qendra
817.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

21.10.2020 (02:42): Jepen me qira ambiente komerciale open space tek flag ship center në qëndër të durrësit. ambientet pozicionohen në katin e 5 dhe të 6, dhe kanë një sipërfaqe neto prej 751m2. ambienti ka 3 ashensor, 3 hyrje-dalje, dhe dy tualete.qëndra ofr...

3,100 Euro

2,000 Euro Objekt Biznesi me Qira në Vaqarr me Roje 24/7 ! Jepet me qira objekt biznesi 1400m2 në Vaqarr.Objekti organizohet nga 2 kate op

Objekt Biznesi Me Qira Në Vaqarr Me Roje 24/7 !

Zone Periferike | Tirane
KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

21.10.2020 (02:38): Jepet me qira objekt biznesi 1400m2 në vaqarr.objekti organizohet nga 2 kate open-space, secili 700m2 dhe një tualet për çdo katë.objekti është investuar me të gjitha instalimet elektrike dhe hidraulike dhe është veçanërisht i përshtatsh...

2,000 Euro

400 Euro Zyra Me Qira Në Qëndër Të Kryeqytetit Jepet me qira ambient biznesi, 90m2, tek rruga e Barrikadave, pak metra larg qen

Zyra Me Qira Në Qëndër Të Kryeqytetit

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
90.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

21.10.2020 (02:37): Jepet me qira ambient biznesi, 90m2, tek rruga e barrikadave, pak metra larg qendrës së tiranës.ambienti pozicionohet në katin e dytë të një godine dhe organizohet në një sallon të bollshëm me tualet, dy zyra, dhe një verandë.ambienti di...

400 Euro

1,500 Euro Magazinë me Qira Jepet me qira magazine 800m2, 4m2 lartesi, plus 600m2 oborr i rrethuar me kangje

Magazinë Me Qira

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
4.63 KM nga qendra
800.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

21.10.2020 (02:37): Jepet me qira magazine 800m2, 4m2 lartesi, plus 600m2 oborr i rrethuar me kangjella.magazina ndodhet ne kombinat, vetem 10min larg sheshit shqiponja.cmimi dhe pozicioni strategjike e bejne nje mundesi mjaft te mire investimi per nje mori aktivitetesh...

1,500 Euro

1,100 Euro Zyra Me Qera Në Qëndër (Super Çmim!) Jepen zyra me qera 187m2 neto, pak metra larg qendrës së kryeqytetit. Zyrat po

Zyra Me Qera Në Qëndër (super Çmim!)

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
0.77 KM nga qendra
190.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

21.10.2020 (02:35): Jepen zyra me qera 187m2 neto, pak metra larg qendrës së kryeqytetit. zyrat pozicionohen në katin e 3-të një objekti buzë rrugës së "durrësit" dhe organizohen nga 7 zyra, një korridor që bën shpërndarjen në secilën 2 tualete dhe 3 ball...

1,100 Euro

600 Euro Jepet me Qera Ambient komercial, rruga Pjeter Budi. Jepet me Qera Ambient komercial ,75m2 ,tek rruga Pjeter Budi prane Institutit te

Jepet Me Qera Ambient Komercial, Rruga Pjeter Budi.

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
1.25 KM nga qendra
75.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

21.10.2020 (02:34): Jepet me qera ambient komercial ,75m2 ,tek rruga pjeter budi prane institutit te higjenes. ambjenti organizohet nga nje hapesire open-space dhe 1 tualet. ambienti eshte mjaft i investuar , i gjithi me fasade xhami , dhe i pershtatshem per shumellojsh...

600 Euro

805 Euro Zyra me Qira Buzë Rrugës së Kavajës  Jepen zyra me qira 120m2, buzë rrugës kryesore të Kavajës. Zyra është e in

Zyra Me Qira Buzë Rrugës Së Kavajës

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
120.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

21.10.2020 (02:34): Jepen zyra me qira 120m2, buzë rrugës kryesore të kavajës. zyra është e investuar dhe ofrohet plotësisht e arreduar. pozicioni, në katin 0 dhe pak metra larg qëndres, e bëjnë këtë ambient ideal për një mori aktivitetesh. Çmimi përfs...

805 Euro

2,000 Euro Ambient Komercial me Qera ,tek Myslym Shyri Jepet ambient komercial me qera 180m2, buzë rrugës kryesore Myslym Shyri. Ambi

Ambient Komercial Me Qera ,tek Myslym Shyri

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.87 KM nga qendra
180.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

21.10.2020 (02:33): ...

2,000 Euro

1,000 Euro Magazinë Me Qera Në Tufin Jepet me qera magazinë 500m2, në Tufinë. Magazinë është 3.5 metra e larte,

Magazinë Me Qera Në Tufin

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
18.34 KM nga qendra
500.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

21.10.2020 (02:30): Jepet me qera magazinë 500m2, në tufinë. magazinë është 3.5 metra e larte, dhe e rregulluar nga brenda dhe jashtë. së fundmi magazina lidhet edhe me rrugën e re të arbrit çka e bën mjaft atraktive për një mori aktivitetesh, për më shu...

1,000 Euro

50,000 Leke id:258077 - 📣 Okaion Jepet Super Ambient Binesi me Qera ne Qender te Lushnjes

📣 Okaion Jepet Super Ambient Binesi Me Qera Ne Qender Te Lushnjes

Qender | Lushnje
KM nga qendra
180.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

📣jepet ambient biznesi me qera 📍ambienti ndodhet i poziconuarne katin e pare dhe te dyte ne nje hapesire teper te frekuentuar buze rruges kryesore lagjia gafurr muco 🔅me nje siperfaqe p...

50,000 Leke

500 Euro id:30965 - Ambient Gjigand (170 m2) ne Qender (Blv. Zogu I) Zone Perfekte Biznesi | Pallat i Ri me Ashensor | K

Ambient Gjigand (170 M2) Ne Qender (blv. Zogu I) Zone Perfekte Biznesi | Pallat I Ri Me Ashensor | K

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.53 KM nga qendra
170.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qera ambient gjigand 170 m2 ne qender (rr. bardhok biba - blv zogu i) zone perfekte biznesi | pallat i ri me ashensor | kondicioner | hapesire e shfrytezueshme me planimetri te rregullt dhe ndricim per...

500 Euro

400 Euro Dyqan Me Qera tek Gjykata Apelit Buze Rruge. Jepet me qera dyqan 40m2 tek ura e tabakeve buzë rrugës kryesore. Ambienti org

Dyqan Me Qera Tek Gjykata Apelit Buze Rruge.

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
0.99 KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

21.10.2020 (02:30): Jepet me qera dyqan 40m2 tek ura e tabakeve buzë rrugës kryesore. ambienti organizohet nga 40m2 ambient open-space dhe 1 tualet. dyqani është i përshtatshëm për një mori aktivitetesh. për më shumë info mos hezitoni të kontaktoni! 400 e...

400 Euro

1,200 Euro Jepet me Qera Dyqan tek Myslym Shyri Jepet me Qera Dyqan 110m2 tek " Myslym Shyri". Dyqani pozicionohet buz

Jepet Me Qera Dyqan Tek Myslym Shyri

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.87 KM nga qendra
110.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

21.10.2020 (02:29): Jepet me qera dyqan 110m2 tek " myslym shyri". dyqani pozicionohet buzë rrugës kryesore dhe është mjaft i investuar. ofrohet për qera me çmim okazional prej 1200 💶 neto në muaj!...

1,200 Euro

70,000 Leke Magazine me Qera ne Rrugen e Kavajes Jepet me qera magazine 220m2 ne katin -1 te nje ndertese te re.Magazina disponon

Magazine Me Qera Ne Rrugen E Kavajes

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.41 KM nga qendra
220.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

21.10.2020 (02:28): Jepet me qera magazine 220m2 ne katin -1 te nje ndertese te re.magazina disponon tualet dhe impiant aspirimi,gjithashtu pozicionohet ne nje nga zonat me strategjike te kryeqytetit.ofrohet me çmim okazional si edhe taksa te perfshira!per me teper inf...

70,000 Leke

600 Euro Lokal Me Qera Tek Tower Bridge Jepet me qera lokal 107m2, tek kompleksi rezidencial "Tower Bridge". L

Lokal Me Qera Tek Tower Bridge

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
1.03 KM nga qendra
107.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

21.10.2020 (00:05): Jepet me qera lokal 107m2, tek kompleksi rezidencial "tower bridge". lokali eshte open-space, i investuar me punime ekstra, tub aspirimi, dhe hyrje me vetrate te levizshme.lokali eshte i pershtatshem per nje mori aktivitetesh tregtare, si bare, resto...

600 Euro

40,000 Leke Kerkoj ambjent me qera Kerkoj ambjent/magazine me qera. Te jete rreth 80-100 metra katrore. Maksimumi i

Kerkoj Ambjent Me Qera

Laprake | Tirane
3.10 KM nga qendra
90.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

21.10.2020 (00:04): Kerkoj ambjent/magazine me qera. te jete rreth 80-100 metra katrore. maksimumi i qerase qe kerkoj eshte 35000 (leke te reja). te jete kati 0. ne zonen e laprakes/don bosko/dogana. ...

40,000 Leke

400 Euro Qira, Ambient Zyre, Sheshi Wilson. PERSHKRIMI I PRONES: 
Ambienti ndodhet ne Rrugen Sulejman Delvina, prane Postes

Qira, Ambient Zyre, Sheshi Wilson.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
1.02 KM nga qendra
51.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

21.10.2020 (00:04): Pershkrimi i prones: ambienti ndodhet ne rrugen sulejman delvina, prane postes nr. 8. siperfaqja: 51,54 m2. ndodhet ne katin 2. organizohet ne: open space; tualet. te dhena te tjera: i investuar; kubature e rregullt; i pershtatshem per zyra sh...

400 Euro

2,000 Euro Jepet me qira lokal në Astir. Jepet me qira lokal i pozicionuar buzë rruge në Astir, një ndër zonat goxha

Jepet Me Qira Lokal Në Astir.

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

21.10.2020 (00:04): Jepet me qira lokal i pozicionuar buzë rruge në astir, një ndër zonat goxha të populluara dhe tl zhvilluara së fundmi. hapësira të bollshme të mirëorganizuara. i mobiluar në stil bashkëkohor. ka funksionuar si restorant. 1150 m2 për...

2,000 Euro

700 Euro Ambjent me qera, Komuna e Parisit Ambjent me qera Komuna e Parisit.

Informacion i pergjithshem:

• Siperfaq

Ambjent Me Qera, Komuna E Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1.62 KM nga qendra
62.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

20.10.2020 (22:24): Ambjent me qera komuna e parisit. informacion i pergjithshem: • siperfaqe 62 m2 • kati  0 buze rruges. • tualet. • fasade xhami • i mobiluar • opsion ideal per bar restorant, fastfood, kreperi etj • per me shume...

700 Euro

1,500 Euro Lokal me qera, 210 m2, Rruga e Elbasanit Jepet me qera ambient ( lokal) 210m2, Rruga e Elbasanit
Ambienti i brendshem 11

Lokal Me Qera, 210 M2, Rruga E Elbasanit

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
2.25 KM nga qendra
210.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

20.10.2020 (22:08): Jepet me qera ambient ( lokal) 210m2, rruga e elbasanit ambienti i brendshem 110 m2 verande 100 m2 tualet sistemi ajerimi dhe kondicionimi...

1,500 Euro

1,000 Euro id:123677 - Ambient Perfekt (120 m2) - Drejtoria e Policise (Myslym) Ne nje Ndertese Dedikuar per Biznese, me Sistem Alarmi, Ashensor Panoramik

Ambient Perfekt (120 M2) - Drejtoria E Policise (myslym) Ne Nje Ndertese Dedikuar Per Biznese, Me Si

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1.03 KM nga qendra
125.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Super ambient (120 m2) ne nje nga zonat me perfekte per biznes ne tirane (perballe drejtorise se policise - mes bllokut dhe myslymit) ne rruge kryesore, pjese e nje ndertese te re e dedikuar per biznese + ashen...

1,000 Euro

2,500 Euro Qera, Ambient, Bulevardi Zogu I OPP17548
Ambienti ndodhet në Bulevardin Zogu I. Informacione mbi ambientin :

Qera, Ambient, Bulevardi Zogu I

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.70 KM nga qendra
92.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

20.10.2020 (21:59): Opp17548 ambienti ndodhet në bulevardin zogu i. informacione mbi ambientin : • sipërfaqja 92.5m2. • kati 0. • tualet. detaje të tjera : • i investuar. • sistem kondicionimi. • sistem aspirimi. • fasadë nga rruga kryesore. ...

2,500 Euro

700 Euro Bar Caffè E Kompletuar Me Qera  Jepet me qera bar-caffe e kompletuar ne rrugen "Mine Peza".Ambienti or

Bar Caffè E Kompletuar Me Qera

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
0.89 KM nga qendra
285.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

20.10.2020 (21:23): Jepet me qera bar-caffe e kompletuar ne rrugen "mine peza".ambienti organizohet nga 55 m2 sip. e brendshme dhe 100m2 verande me opsion per shtese verande me 130m2 te tjera te gjitha pa taksa bashkie.ambienti ofrohet me cmim okazional, pasi ne çmim p...

700 Euro

600 Euro Jepet ambjent me qera tek Ali Demi! Jepet ambjent biznesi me qera ne rrugen Ali Demi me siperfaqe 110 m2,ambjenti es

Jepet Ambjent Me Qera Tek Ali Demi!

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1.15 KM nga qendra
110.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

20.10.2020 (20:56): Jepet ambjent biznesi me qera ne rrugen ali demi me siperfaqe 110 m2,ambjenti eshte i pershtatshem per cfaredo lloji aktiviteti. per me shum informacion ose vizite ne prone na kontaktoni....

600 Euro

1,000 Euro Qera,Super Ambjent,Fusha e Aviacionit Jepet Ambjent me Qera.
Ambjenti eshte 120m2,Kati 0 dhe ndodhet ne zonen e Ish F

Qera,super Ambjent,fusha E Aviacionit

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane
2.23 KM nga qendra
120.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

20.10.2020 (19:24): Jepet ambjent me qera. ambjenti eshte 120m2,kati 0 dhe ndodhet ne zonen e ish fushes se aviacionit.eshte i pershtatshem per lokal dhe dyqan. ndodhet ne nje nga komplekset me te reja dhe me cilesore ne zone....

1,000 Euro

15,000 Leke DYQANI JEPER ME QERA  DYQANI JEPET ME QERA 
I PERSHTATSHEM PER ZYRA OSE BIZNESE PRIVATE 
ESHTE I KOM

Dyqani Jeper Me Qera

Laprake | Tirane
3.00 KM nga qendra
20.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

20.10.2020 (18:34): Dyqani jepet me qera i pershtatshem per zyra ose biznese private eshte i kompletuar me banjo dhe hapsir perpara gjendet ne laprak rruga gjergj legisi , blloku gintash cmimi 15000 leke ... i diskutushem ...

15,000 Leke

800 Euro ZYRE ME QIRA TEK RING CENTRE NE ZOG TE ZI Jepet zyre me qira tek Ring Centre ne Zog te Zi.
Prona eshte e tipologjise 3+1

Zyre Me Qira Tek Ring Centre Ne Zog Te Zi

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
1.40 KM nga qendra
130.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

20.10.2020 (18:20): Jepet zyre me qira tek ring centre ne zog te zi. prona eshte e tipologjise 3+1 me siperfaqe totale 145 m2 dhe siperfaqe neto 130.59 m2. organizohet ne: 1 korridor, 4 ambjente pune, 1 depo, 1 ballkon dhe 2 tualete. zyra jepet bosh pa mobilim dhe li...

800 Euro

1,000 Euro MAGAZINE ME QERA,AUTOSTRADA DR-TR Disponojmë Magazinë për Qera në Autostradën Tiranë-Durrës,mbikalimi i Rin

Magazine Me Qera,autostrada Dr-tr

Zone Periferike | Tirane
29.11 KM nga qendra
330.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

20.10.2020 (18:00): ...

1,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim