fastfood me qera elbasan  

 Online 18 lexues | 0 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 18 lexues | 0 njoftime ne pritje
800 Euro id:258642 - Jepet me qira ambient biznesi ne Vlore

Jepet Me Qira Ambient Biznesi Ne Vlore

Zone Periferike | Vlore
KM nga qendra
180.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Jepet ambient biznesi me qira prane spitalit psikiatrik vlore. ambienti eshte 150 m2 siperfaqe e brendshme dhe 30m2 verande, i pozicioniar buze rruges ku lidhet qendra dhe lungomare. ambienti i brendshem eshte ...

800 Euro

240 Euro id:53714 - Super Ambient Per Zyra Ne Super Lokacion (Myslym - Rr. Him Kolli) Parket i Ri

Super Ambient Per Zyra Ne Super Lokacion (myslym - Rr. Him Kolli) Parket I Ri

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.69 KM nga qendra
38.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ambient per zyra ne super lokacion (myslym - rr. him kolli) planimetri perfekte | hapesire e bolleshme | parket i ri | tualet me hidrosanitare cilesore | te gjitha instalimet funksionale q2398 te dhenat e...

240 Euro

330 Euro id:16120 - Ambient 2+1+Tualet Tek Drejtoria E Policise (Myslym) Zone Fantastike Biznesi | Perfekt Per Zyre

Ambient 2+1+tualet Tek Drejtoria E Policise (myslym) Zone Fantastike Biznesi | Perfekt Per Zyre

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1.03 KM nga qendra
64.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ambient 2+1+tualet tek drejtoria e policise (myslym) zone fantastike biznesi | perfekt per zyre, me parket, kondicioner dhe cdo gje q2406 te dhenat e ndarjes: - 2 dhome gjumi - 1 sallon - 1 tualet ...

330 Euro

1,000 Euro id:29907 -  Super Zyre me Qera ne location prenium | Stadiumi Dinamo, sistem led - Parket Super Cilesor

Super Zyre Me Qera Ne Location Prenium | Stadiumi Dinamo, Sistem Led - Parket Super Cilesor

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1.17 KM nga qendra
185.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

super zyre me qira ne location prenium | stadiumi dinamo , ne super vendodhje - hapesire gjigande dhe e pershtatshme per cdo lloj biznesi - ndricim te mire natyral dhe artifical - dekoruar me leter murale mar...

1,000 Euro

600 Euro OKAZION! Zyra me Qera Në Bllok! (Super Çmim!) Në qëndër të bllokut ofrohen zyra për qera me sipërfaqe 120m2. Zyrat pozic

Okazion! Zyra Me Qera Në Bllok! (super Çmim!)

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
0.85 KM nga qendra
120.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

28.10.2020 (23:35): Në qëndër të bllokut ofrohen zyra për qera me sipërfaqe 120m2. zyrat pozicionohen në katin e 4 të një ndërtimi të ri me ashensorë, dhe organizohen nga 3 ambiente me hapësira të bollshme dhe kubaturë perfekte, 2 tualete si edhe dy ballk...

600 Euro

400 Euro Ne Qender - Buze Rruge Kryesore, Ambient 100% i Rikonstruktuar me Parke & Kondicioner per Zyra Ambient I Rikonstruktuar 100%, I Pershtatshem Per Zyra, Ne Qender (15kateshi) Lo

Ne Qender - Buze Rruge Kryesore, Ambient 100% I Rikonstruktuar Me Parke & Kondicioner Per

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.53 KM nga qendra
65.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

28.10.2020 (22:35): Ambient i rikonstruktuar 100%, i pershtatshem per zyra, ne qender (15kateshi) lokacion perfekt | i investuar nga fillimi | parket | kondicioner | ndricim perfekt | te gjitha instalimet funksionale q2426 te dhenat e ndarjes: 2 ambjente 1 ko...

400 Euro

1,000 Euro  Super Zyre me Qera ne location prenium | Stadiumi Dinamo, sistem led - Parket Super Cilesor  Super Zyre me Qira ne location prenium | Stadiumi Dinamo , ne super vendodhje

Super Zyre Me Qera Ne Location Prenium | Stadiumi Dinamo, Sistem Led - Parket Super Ciles

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1.17 KM nga qendra
185.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

28.10.2020 (20:40): super zyre me qira ne location prenium | stadiumi dinamo , ne super vendodhje - hapesire gjigande dhe e pershtatshme per cdo lloj biznesi - ndricim te mire natyral dhe artifical - dekoruar me leter murale marre na jashte shtetit , gjithashtu dekoru...

1,000 Euro

70,000 Leke Jepet me qira ambient biznesi 100m2 Ish Ekspozita  🏢Jepet Ambjent me Qera
📐100m2
📶Kati 2 
💢Me lartesi mbi 4m☑️

Jepet Me Qira Ambient Biznesi 100m2 Ish Ekspozita

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.83 KM nga qendra
100.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

28.10.2020 (19:39): 🏢jepet ambjent me qera 📐100m2 📶kati 2 💢me lartesi mbi 4m☑️ 🛁2 tualete 🌅vetratë xhami , pamje nga rruga , pozicionuar jug-perendim. 🎯vendodhja : ish- ekspozita. 🔲eshte mjaft i pershtatshem per zyra , kontabiliteti,...

70,000 Leke

300 Euro Jepet me qira apartament 1+1  për zyrë ne qender 🏡Jepet me qira apartament 1+1  për zyrë
💶Çmimi: 300 Euro/muaj
📌Tek

Jepet Me Qira Apartament 1+1 Për Zyrë Ne Qender

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1.22 KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

28.10.2020 (17:57): 🏡jepet me qira apartament 1+1 për zyrë 💶Çmimi: 300 euro/muaj 📌tek " 9 katëshet" qendër . ⭕apartamenti ndodhet në katin e 2-të, me ashensor. 📐sipërfaqe:40 m² 🛁 tualet 🔹2 kondicionerë....

300 Euro

20,000 Leke 	JEPET ME QIRA AMBJENT BIZNESI PRANË KRYQËZIMIT TË ZDRALES , SHKODËR Jepet me qira ambjent biznesi pranë Kryqezimit të Zdrales , Shkodër.
Sipërf

Jepet Me Qira Ambjent Biznesi PranË KryqËzimit TË Zdrales , ShkodËr

Qender | Shkoder
0.70 KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

28.10.2020 (17:57): Jepet me qira ambjent biznesi pranë kryqezimit të zdrales , shkodër. sipërfaqja totale e ambjentit është 40 m2 . mund të përdoret për aktivitete të ndryshme biznesi. jepet me qira me një çmim prej 20.000 lekë /muaj . për më shumë ...

20,000 Leke

60,000 Leke Ambjent me qera, Vasil Shanto Ambjenti ndodhet në Vasil Shanto.

Informacion i pergjithshem:

• Siperfa

Ambjent Me Qera, Vasil Shanto

Vasil Shanto | Tirane
3.77 KM nga qendra
70.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

28.10.2020 (17:57): Ambjenti ndodhet në vasil shanto. informacion i pergjithshem: • siperfaqe 70 m2 • kati 0 • 1 tualet • prane rruges kryesore. • fasade xhami e pershtatshme per zyra, klinika, dyqane etj. per nje vizite ne amabjent na...

60,000 Leke

30,000 Leke Jepet me qera Jepet me qera Ambjent biznesi 30m2 , 350mij me taxat.
Buze rruge, 1 tualet
Amb

Jepet Me Qera

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.36 KM nga qendra
30.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

28.10.2020 (17:57): Jepet me qera ambjent biznesi 30m2 , 350mij me taxat. buze rruge, 1 tualet ambjenti ndodhet :rruga myslym shyri, ngjitur me hotel europa, klinika ursula....

30,000 Leke

30,000 Leke Jepet me qera Ambjent Biznesi 20m2 , 300mije bashke me taxat.

Jepet Me Qera

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.87 KM nga qendra
20.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

28.10.2020 (17:57): Ambjent biznesi 20m2 , 300mije bashke me taxat....

30,000 Leke

50,000 Leke id:258077 - 📣 Okaion Jepet Super Ambient Binesi me Qera ne Qender te Lushnjes

📣 Okaion Jepet Super Ambient Binesi Me Qera Ne Qender Te Lushnjes

Qender | Lushnje
KM nga qendra
180.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

📣jepet ambient biznesi me qera 📍ambienti ndodhet i poziconuarne katin e pare dhe te dyte ne nje hapesire teper te frekuentuar buze rruges kryesore lagjia gafurr muco 🔅me nje siperfaqe p...

50,000 Leke

75,000 Leke id:264186 - 🔈 Jepet me qera ambjent biznesi.

🔈 Jepet Me Qera Ambjent Biznesi.

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
0.65 KM nga qendra
140.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera ambjent biznesi. ambjent i pershtatshem per : - zyra. - call center. - klinika. siperfaqe : 140 m2 💵 cmimi : i diskutueshem 📌 adresa : rruga fadil rada,pas atsh afe...

75,000 Leke

400 Euro id:30965 - Ne Qender - Buze Rruge Kryesore, Ambient 100% i Rikonstruktuar me Parke & Kondicioner per Zyra

Ne Qender - Buze Rruge Kryesore, Ambient 100% I Rikonstruktuar Me Parke & Kondicioner Per Zyra

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.53 KM nga qendra
65.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Ambient i rikonstruktuar 100%, i pershtatshem per zyra, ne qender (15kateshi) lokacion perfekt | i investuar nga fillimi | parket | kondicioner | ndricim perfekt | te gjitha instalimet funksionale q2426 t...

400 Euro

7,820 Euro Ambjent me qera, Komuna e Parisit Ambjenti ndodhet ne Zonen Komuna e Parisit.

Informacion mbi ambjentin:

•

Ambjent Me Qera, Komuna E Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1.62 KM nga qendra
711.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

28.10.2020 (17:13): Ambjenti ndodhet ne zonen komuna e parisit. informacion mbi ambjentin: • siperfaqe 711 m2. • kati 2 banim. • open space. • i investuar. • sistem kondicionimi dhe aspirimi. • tualete • ambjenti eshte i pershtatur ...

7,820 Euro

700 Euro Ambjent me qera, Kthesa e Kamzes Ambjenti ndodhet tek Kthesa e Kamzes.

• Siperfaqe 200 m2

• Kati -1

Ambjent Me Qera, Kthesa E Kamzes

Kamez/Paskuqan | Tirane
4.05 KM nga qendra
200.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

28.10.2020 (17:10): Ambjenti ndodhet tek kthesa e kamzes. • siperfaqe 200 m2 • kati -1 • open space • 1 zyre • tualet • sistem termoizolimi • spote ndricimi • totalisht i investuar. ambjenti eshte i pershtatshem per supermarket...

700 Euro

2,000 Euro Ambjent me qera, Turdiu Qender Ambjenti ndodhet tek Turdiu ne Qender.

Informacion i pergjithshem:

• Sip

Ambjent Me Qera, Turdiu Qender

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.40 KM nga qendra
140.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

28.10.2020 (17:09): Ambjenti ndodhet tek turdiu ne qender. informacion i pergjithshem: • siperfaqe 140 m2 • kati 3 banim • fasade xhami • pamje nga qendra e tiranes • open space •  tualeti mundesi ideale per investim dhe cdo tipologj...

2,000 Euro

1,300 Euro Ambjent me qera Bllok Ambjenti ndodhet ne Bllok.

Informacion i pergjithshem:

• Siperfaqe 133.3

Ambjent Me Qera Bllok

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
0.86 KM nga qendra
133.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

28.10.2020 (17:09): Ambjenti ndodhet ne bllok. informacion i pergjithshem: • siperfaqe 133.3 m2 • kati 3 banim • 3 ambjente • 2 tualete • 1 ballkon • sistem kamerash • sistem aspirimi dhe kondicionimi • ndertim i ri me ashensor...

1,300 Euro

1,500 Euro Qera,Ambient Biznesi ,Stacioni I Trenit ,Tirane. Ambienti ndodhet tek Stacioni Trenit. Informacione mbi ambientin:
• Sipërfaq

Qera,ambient Biznesi ,stacioni I Trenit ,tirane.

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1.68 KM nga qendra
150.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

28.10.2020 (17:05): Ambienti ndodhet tek stacioni trenit. informacione mbi ambientin: • sipërfaqja 150m2. • kati 2. organizimi : • open space . • 2 tualete me dritare. detaje të tjera : • bosh. • i investuar. •fasad xhami . • ofron pamje nga ...

1,500 Euro

330 Euro Qera, Ambient, Komuna E Parisit, Tiranë PRI18045 Ambienti ndodhet në zonën e Komunës së Parisit.
Informacion mbi Ambientin

Qera, Ambient, Komuna E Parisit, Tiranë Pri18045

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1.62 KM nga qendra
75.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

28.10.2020 (16:56): Ambienti ndodhet në zonën e komunës së parisit. informacion mbi ambientin • sipërfaqe: 75m2 • kati 0 • ndërtim i ri • sallë open space • 1 tualet • fasadë xhami 4m x 5m2 • verandë e shfrytëzueshme: 10 m2 ambienti është ...

330 Euro

550 Euro Qera, Ambient, 21 Dhjetori, Tiranë PRI17918 Ambienti ndodhet në zonën e 21 Dhjetorit.
Informacion mbi Ambientin • Sipë

Qera, Ambient, 21 Dhjetori, Tiranë Pri17918

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.09 KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

28.10.2020 (16:55): Ambienti ndodhet në zonën e 21 dhjetorit. informacion mbi ambientin • sipërfaqja e ambientit: 40 m2 • kati 0 • buzë rruge • 1 tualet • fasadë xhami • totalisht i investuar. • tavan i varur • ndriçim led • me dokumentacion ...

550 Euro

2,000 Euro Qera, Ambient, Stadiumi Dinamo, Tiranë PRI17667 Ambienti ndodhet në zonën e Stadiumit Dinamo.
Informacin mbi ambientin • Si

Qera, Ambient, Stadiumi Dinamo, Tiranë Pri17667

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1.17 KM nga qendra
160.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

28.10.2020 (16:55): ...

2,000 Euro

500 Euro Qera, Ambient, Rruga Margarita Tutulani, Tiranë PRI17980 Ambienti ndodhet në Rrugën Margarita Tutulani.
Informacion mbi Ambientin •

Qera, Ambient, Rruga Margarita Tutulani, Tiranë Pri17980

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
1.32 KM nga qendra
70.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

28.10.2020 (16:54): Ambienti ndodhet në rrugën margarita tutulani. informacion mbi ambientin • sipërfaqja e ambientit 70 m2 • buzë rruge • kati 0 • i ndarë në 2 ambiente • 1 tualet • verandë e shfrytëzueshme • fasadë xhami • totalisht i inves...

500 Euro

1,000 Euro id:123677 - Ambient Perfekt (120 m2) - Drejtoria e Policise (Myslym) Ne nje Ndertese Dedikuar per Biznese, me Sistem Alarmi, Ashensor Panoramik

Ambient Perfekt (120 M2) - Drejtoria E Policise (myslym) Ne Nje Ndertese Dedikuar Per Biznese, Me Si

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1.03 KM nga qendra
125.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Super ambient (120 m2) ne nje nga zonat me perfekte per biznes ne tirane (perballe drejtorise se policise - mes bllokut dhe myslymit) ne rruge kryesore, pjese e nje ndertese te re e dedikuar per biznese + ashen...

1,000 Euro

1,000 Euro Qera, Ambient, Kompleksi Deliorgji, Tiranë PRI16141 PRI16141
Ambienti ndodhet tek Kompleksi Deliogji.
Informacion mbi Ambientin:

Qera, Ambient, Kompleksi Deliorgji, Tiranë Pri16141

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
156.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

28.10.2020 (16:53): Pri16141 ambienti ndodhet tek kompleksi deliogji. informacion mbi ambientin: • kati i 0 • sipërfaqja totale: 156 m2 • open space • duplex 5 m i lartë • hapsira sipër 4 dhoma • 2 tualete • fasadë xhami • i investuar • ...

1,000 Euro

230 Euro Qera, Ambient, Lulishtja 1-Maji, Tiranë PRI18208 Ambienti ndodhet në zonën e Lulishtes 1-Maji.
Informacion mbi ambinetin • S

Qera, Ambient, Lulishtja 1-maji, Tiranë Pri18208

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
0.55 KM nga qendra
33.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

28.10.2020 (16:53): Ambienti ndodhet në zonën e lulishtes 1-maji. informacion mbi ambinetin • sipërfaqe 33m2 •kati -1 • ndërtim i ri • buzë rruge • i investuar • i shtruar me parket apartamenti ndodhet në një zonë shumë të preferuar e të aksesu...

230 Euro

450 Euro Qera, Ambient, Rruga E Kavajes, Tirane PRI17845 Ambienti ndodhet ne zonen e Rruges se Kavajes.
Informacion per ambientin Inform

Qera, Ambient, Rruga E Kavajes, Tirane Pri17845

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.41 KM nga qendra
85.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

28.10.2020 (16:53): Ambienti ndodhet ne zonen e rruges se kavajes. informacion per ambientin informacion mbi ambientin • siperfaqe: 85 m2 • ndertim egzistues • kati 1 • korridor shperndares • 3 dhoma • salle open space • 1 tualet me dritar • 1 aneks...

450 Euro

1,000 Euro Qera, Ambient, Sheshi Willson PRI18230 Ambienti ndodhet ne afërsi te Sheshit Willson.
Informacion mbi Ambientin:
•

Qera, Ambient, Sheshi Willson Pri18230

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
0.86 KM nga qendra
110.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

28.10.2020 (16:52): Ambienti ndodhet ne afërsi te sheshit willson. informacion mbi ambientin: • kati i 0 • sipërfaqja e ambienti: 110 m2 • 2 hyrje ne ambient • 2 tualet • fasadë xhami 6 m. • i investuar • me hipotekë • verandë e shfrytëzue...

1,000 Euro

350 Euro Qera, Ambient, Komuna E Parisit, Tiranë PRI18244 Ambienti ndodhet në zonën e Komunës së Parisit.
Informacion mbi ambientin

Qera, Ambient, Komuna E Parisit, Tiranë Pri18244

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1.62 KM nga qendra
50.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

28.10.2020 (16:52): Ambienti ndodhet në zonën e komunës së parisit. informacion mbi ambientin • sipërfaqe: 50 m2 • kati 1 • fasadë xhami • i investuar • tualet ambienti është i përshtatshëm për biznese të ndryshme. për më shumë informacion n...

350 Euro

300 Euro Qera, Ambient, Komuna E Parisit, Tiranë PRI18246 Ambienti ndodhet tek Komuna e parisit :
Buzë rruge
• Kati i 0
• Sipërfa

Qera, Ambient, Komuna E Parisit, Tiranë Pri18246

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1.62 KM nga qendra
52.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

28.10.2020 (16:52): Ambienti ndodhet tek komuna e parisit : buzë rruge • kati i 0 • sipërfaqja e ambientit: 52 m2 ndarë në 2 ambiente. • 1 tualet • fasadë xhami • ambienti është i përshtatshëm për dyqan, zyra, klinikë dentare, lokal etj. • ...

300 Euro

50,000 Leke 📣 Okaion Jepet Super Ambient Binesi me Qera ne Qender te Lushnjes 📣Jepet Ambient Biznesi me Qera📍Ambienti ndodhet i poziconuarne kat

📣 Okaion Jepet Super Ambient Binesi Me Qera Ne Qender Te Lushnjes

Qender | Lushnje
43.96 KM nga qendra
180.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

28.10.2020 (16:41): 📣jepet ambient biznesi me qera 📍ambienti ndodhet i poziconuarne katin e pare dhe te dyte ne nje hapesire teper te frekuentuar buze rruges kryesore lagjia gafurr muco 🔅me nje siperfaqe prej 180 m2 ne katin e pare 🔅m...

50,000 Leke

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim