filma me te qime  

 Online 23 lexues | 0 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 23 lexues | 0 njoftime ne pritje
1,500 Euro id:16120 - Ambjent Komercial Gjigand ( 180 M2) Tek Stacioni I Trenit - Hapesira Perfekte Per Zhvillimin E Biznesit Tuaj

Ambjent Komercial Gjigand ( 180 M2) Tek Stacioni I Trenit - Hapesira Perfekte Per Zhvillimin E Bizn

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1.62 KM nga qendra
180.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Super ambjent biznesi (180 m2) tek stacioni i trenit - zone perfekte | hapesire e madhe me ndricim dhe strukture e rregullt q2130 te dhenat e ndarjes: - 5 ambiente pune - 1 tualete - sip totale...

1,500 Euro

2,300 Euro id:29907 - Cmim Okazion: Lokal/ Restorant (TOPTANI - QENDER) ne Gjendje Pune* |Bere Investimi me Arkitekt para 1 VITI

Cmim Okazion: Lokal/ Restorant (toptani - Qender) Ne Gjendje Pune* |bere Investimi Me Arkitekt Para

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1.78 KM nga qendra
390.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Cmim okazion: super amb per restorant ose cdo lloj tjeter biznes ne zemer te tiranes (toptani - qender) me dalje ne rruge kryesore| i super investuar 1 vit me pare** | ne gjendje pune| cdo gje eshte bere me ark...

2,300 Euro

2,700 Euro id:53714 - Lokal (160 m2) Ne Zemer Te Bllokut (Rr. Brigada E VIII) Vendodhje Perfekte Per Biznes | Verande dhe Fasada Xhami

Lokal (160 M2) Ne Zemer Te Bllokut (rr. Brigada E Viii) Vendodhje Perfekte Per Biznes | Verande Dhe

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
1.64 KM nga qendra
160.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera lokal ne zemer te bllokut (rr. brigada e viii) vendodhje perfekte per biznes, fasada xhami super te gjera - pallat i ri - i investuar si ambjent | sistem aspirimi | te gjitha instalimet e reja ...

2,700 Euro

1,500 Euro id:114089 - Komuna E Parisit, Jepet Me Qira Vile Me Hapesire Parkimi !

Komuna E Parisit, Jepet Me Qira Vile Me Hapesire Parkimi !

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane Real Deal Properties
0.63 KM nga qendra
430.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tek komuna e parisit, jepet me qira vile 3-kateshe me hapesire parkimi. vila eshte 3-kateshe dhe ka nje siperfaqe 144 m2 per cdo kat gjithashtu ka dhe nje bodrum qe mund te perdoret per lavandari. vila organizo...

1,500 Euro

850 Euro Super Okazion , Jepet Ambient per Zyra me qera Rruga e Kavajes !!! Ambjent 160 m2 me qera per Zyra, 850 euro ne muaj, te Rruga e Kavajes prane me

Super Okazion , Jepet Ambient Per Zyra Me Qera Rruga E Kavajes !!!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
161.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

02.07.2020 (12:09): Ambjent 160 m2 me qera per zyra, 850 euro ne muaj, te rruga e kavajes prane me 21 dhjetorin . ambjenti ndodhet ne katin e dyte, buze rruge kryesore, hyrje dalje me vete po nga rruga kryesore, fasade dhe pozicionim nga rruga kryesore, hapesira pothu...

850 Euro

350 Euro Ambient Biznesi me QERA Ambjent me qira ne Don Bosko, shume prane Vizion Plusit.
Eshte i pershtatshem p

Ambient Biznesi Me Qera

Don Bosko | Tirane
KM nga qendra
70.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

02.07.2020 (11:53): Ambjent me qira ne don bosko, shume prane vizion plusit. eshte i pershtatshem per cdo natyre biznesi, pasi ka hapesire te konsiderueshme. siperfaqja totale 68.5 m2 . ndodhet ne afersite me rrugen kryesore, ka shume vizibilitet dhe zona te ofron shu...

350 Euro

1,500 Euro Dyqan me qera ne zonen e 21 Dhjetorit (ID 4271268 ) Property ID : 4271268

21 Dhjetorit, prane Inxhinierise se Ndertimit, Kompleks

Dyqan Me Qera Ne Zonen E 21 Dhjetorit (id 4271268 )

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.09 KM nga qendra
380.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

02.07.2020 (11:52): Property id : 4271268 21 dhjetorit, prane inxhinierise se ndertimit, kompleksi magnet, jepet me qera dyqan, bosh, siperfaqe 380 m², kati perdhe, tualet, fasade xhami, mundesi reklamimi, mund te perdoret dhe hapesira e perbashket, e pershtatshme p...

1,500 Euro

3,000 Euro Magazine me qera ne zonen e Kombinatit rruga e Vaqarrit (ID 4281064 ) Property ID : 4281064

Kombinat, rruga e Vaqarrit, jepet me qera Ambjent bizn

Magazine Me Qera Ne Zonen E Kombinatit Rruga E Vaqarrit (id 4281064 )

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

02.07.2020 (11:52): Property id : 4281064 kombinat, rruga e vaqarrit, jepet me qera ambjent biznesi me siperfaqe totale 4000 m², ku nga kjo hapesire 1000 m² eshte ndertim magazine me lartesi 8 metra, 600 m² eshte siperfaqa e show room-it e gjitha me fasad xhami, ...

3,000 Euro

600 Euro Qender, ne fillim te rruges Kavajes, jepet me qera ambjent zyre(ID 4261154 ) Property ID : 4261154
Qender, ne fillim te rruges Kavajes, jepet me qera ambjen

Qender, Ne Fillim Te Rruges Kavajes, Jepet Me Qera Ambjent Zyre(id 4261154 )

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

02.07.2020 (11:52): Property id : 4261154 qender, ne fillim te rruges kavajes, jepet me qera ambjent zyre, duplex, e ndare ne 3 ambjente, ne pallat te ri, bosh, siperfaqe 150 m², kati 7 me ashensor, 2 tualete, 2 ballkone, orientim me diell, jepet me qera 600 euro m...

600 Euro

2,000 Euro Qera, Ambient, Sauk i ri, Tiranë. Id : 18617 Ambientet ndodhen në zonën Sauk I ri.

Buzë rruge • Sipërfaqe 650 m2 Ka

Qera, Ambient, Sauk I Ri, Tiranë. Id : 18617

Sauk | Tirane
KM nga qendra
650.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

02.07.2020 (11:39): Ambientet ndodhen në zonën sauk i ri. buzë rruge • sipërfaqe 650 m2 kati 0 dhe 1 • kati 0 aktualisht ne gjendje pune si supermarket • kati 1 aktualisht në gjendje pune si lokal • 2 tualete. fasadë xhami • i pershtatshëm per biz...

2,000 Euro

900 Euro Jepet dyqan me qira,Rr.Abdyl Frashëri. Super ambient me ndriçim natyral dhe sipërfaqe të plotë,lehtësisht e shfryt

Jepet Dyqan Me Qira,rr.abdyl Frashëri.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
52.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

02.07.2020 (11:32): Super ambient me ndriçim natyral dhe sipërfaqe të plotë,lehtësisht e shfrytëzueshme për veprimtari të ndryshme.për informacion të mëtejshëm na kontaktoni!...

900 Euro

300 Euro Myslym Shyri,  Jepet me Qera Ambjent për Zyrë pranë Vodafone Rruga Myslym Shyri prane Vodafone, Jepet me Qera Apartament 1+1 i ndare ne 3

Myslym Shyri, Jepet Me Qera Ambjent Për Zyrë Pranë Vodafone

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
60.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

02.07.2020 (11:23): Rruga myslym shyri prane vodafone, jepet me qera apartament 1+1 i ndare ne 3 ambjente (sallon + kuzhin, 1 dhome, 1 depo, 1 tualet ne ditare) dhe me ndricim shume te mire natyral. ambjenti eshte i pershtatshem per zyra te profileve te ndryshme ...

300 Euro

450 Euro Zyre 2+1 per Qera Zyre 2+1 per Qera prane Drejtorise Policise, ne nje nga zonat me te kerkuara per

Zyre 2+1 Per Qera

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
KM nga qendra
82.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

02.07.2020 (11:21): Zyre 2+1 per qera prane drejtorise policise, ne nje nga zonat me te kerkuara per zhvillimin e biznesit tuaj. me siperfaqe 82m2 te organizuara ne dy ambjente pune, kuzhine, tualet dhe ballkon. ambjenti eshte i shtruar me parket dhe jepet bosh. ndodhet...

450 Euro

345 Euro id:30965 - Super Ambient Biznesi | Afer Fakultetit Te Mjekesise | Mundesi Konvertimi ne Duplex (Fasade Xhami)

Super Ambient Biznesi | Afer Fakultetit Te Mjekesise | Mundesi Konvertimi Ne Duplex (fasade Xhami)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
0.26 KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera super ambient | 40 m2 | rr. njazi meka, afer fakultetit te mjekesise | super cilesor q2117 te dhenat: - dyqan +banjo + depo/magazine - dyqan me fasade xhami - siperfaqe 40 m2 - m...

345 Euro

500 Euro id:117165 - Ambjent Biznesi me Qera ne Lezhe, 262 m2, 500 Euro

Ambjent Biznesi Me Qera Ne Lezhe, 262 M2, 500 Euro

Tjeter zone | Tirane Albprona
1.25 KM nga qendra
262.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera ambjent biznesi ne lezhe - qender, kati 2 me hyrje indipendente nga rruga, siperfaqe 262 m2, vetrate e madhe nga rruga, 2 tualete, i pershtatshem per biznese te ndryshme. ne gjendje shume te m...

500 Euro

2,000 Euro id:215074 - Prane Mozaikut Te Tiranes, Jepet Me Qira Super Ambjent Komercial, Per Cdo Lloj Aktiviteti

Prane Mozaikut Te Tiranes, Jepet Me Qira Super Ambjent Komercial, Per Cdo Lloj Aktiviteti

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane Real Deal Properties
KM nga qendra
650.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Prane mozaikut te tiranes, jepet me qira super ambjent komercial, i shfrytezueshem per nje sere aktivitetesh. ambjenti eshe i strukturuar ne dy hapsira teper te medha openspace, te shkallezuara, si dhe njekohes...

2,000 Euro

1,700 Euro JEPET DYQAN ME QIRA TE DREJTORIA E POLICISE. Jepet me qera dyqan ne rrugen Sami Frasheri, tek Drejtoria e Policise.
Shume pr

Jepet Dyqan Me Qira Te Drejtoria E Policise.

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
52.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

02.07.2020 (11:21): Jepet me qera dyqan ne rrugen sami frasheri, tek drejtoria e policise. shume prane bllokut dhe myslym shyrit. dyqani ndodhet buze rruge ne rruge kryesore me vizibilitet te larte dhe me fasade xhami. siperfaqja 52 m2. cmimi i qirase 1500 euro neto...

1,700 Euro

2,000 Euro Prane Mozaikut Te Tiranes, Jepet Me Qira Super Ambjent Komercial, Per Cdo Lloj Aktiviteti Prane Mozaikut Te Tiranes, Jepet Me Qira Super Ambjent Komercial, i shfrytezuesh

Prane Mozaikut Te Tiranes, Jepet Me Qira Super Ambjent Komercial, Per Cdo Lloj Aktiviteti

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
650.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

02.07.2020 (11:21): Prane mozaikut te tiranes, jepet me qira super ambjent komercial, i shfrytezueshem per nje sere aktivitetesh. ambjenti eshe i strukturuar ne dy hapsira teper te medha openspace, te shkallezuara, si dhe njekohesisht ka nje super ambjent te jashtem te ...

2,000 Euro

40,000 Leke Jepet me qera ambiente biznesi ne Astir tek bar oslo: 87 m2 : 400 mije leke Jepet me qera ambient biznesi i pershtatshme per cdo lloj biznesi
Vendndodhja t

Jepet Me Qera Ambiente Biznesi Ne Astir Tek Bar Oslo: 87 M2 : 400 Mije Leke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
KM nga qendra
87.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

02.07.2020 (11:20): Jepet me qera ambient biznesi i pershtatshme per cdo lloj biznesi vendndodhja tek bar kafe oslo ne astir siperfaqja: 87 m2 kati i par siper dyqaneve me hyeje ne veter nga para cmimi 400 mije leke muaj ...

40,000 Leke

550 Euro Ne Ali Dem, Jepet Apartament me Qira i Pershtatshem per Ambient Biznesi! Ne Ali Dem, jepet Apartament 2+1 me Qira i pershtatshem per Ambient Biznesi. Apa

Ne Ali Dem, Jepet Apartament Me Qira I Pershtatshem Per Ambient Biznesi!

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
KM nga qendra
80.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

02.07.2020 (11:20): Ne ali dem, jepet apartament 2+1 me qira i pershtatshem per ambient biznesi. apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues dhe ka siperfaqe 80 m2. eshte i organizuar ne nje ambient ndenje, 2 dhoma, koridor, tualet. apartamenti ka akses...

550 Euro

550 Euro Jepet Me Qera Ambjent Per Zyra Ne Qender Jepet ambjent per zyra me siperfaqe 90m2. Ambjenti eshte i lokalizuar ne qender

Jepet Me Qera Ambjent Per Zyra Ne Qender

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.17 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

02.07.2020 (11:20): Jepet ambjent per zyra me siperfaqe 90m2. ambjenti eshte i lokalizuar ne qender te tiranes dhe ka pamje fantastike nga sheshi skenderbej. pallati eshte i paisur me 2 ashensor dhe eshte nje nga pallatet me te njohur ne zone. ambjenti ka orientim jug l...

550 Euro

850 Euro Tek Sheshi Wilson, Jepet Me Qira Super Ambient Per Investim!! Tek Sheshi Wilson Jepet Me Qira Ambient 106 m2,Me Nje Lokacion Fantastik. Aparta

Tek Sheshi Wilson, Jepet Me Qira Super Ambient Per Investim!!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
106.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

02.07.2020 (11:19): Tek sheshi wilson jepet me qira ambient 106 m2,me nje lokacion fantastik. apartamenti ndodhet ne katin e dyte buze rruges kryesore, i organizuar ne korridor i cili ben shperndarjen ne 4 dhoma dhe nje tualet. apartamenti eshte i sapoinvestuar, totalis...

850 Euro

1,500 Euro Rruga Hoxha Tahsim, Jepet Me Qira Ambient Ne Rrugen Kryesore! Te Rruga Hoxha Tahsim, tek kryqezimi me rrugen Bardhyl, shitet ambient i pershta

Rruga Hoxha Tahsim, Jepet Me Qira Ambient Ne Rrugen Kryesore!

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
KM nga qendra
93.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

02.07.2020 (11:18): Te rruga hoxha tahsim, tek kryqezimi me rrugen bardhyl, shitet ambient i pershtatshem per cfaredolloj biznesi. ambienti organizohet ne 1 ambient open space dhe te jep mundesine ta transformosh sipas deshires. ambienti mund te perdoret per lokal, per ...

1,500 Euro

750 Euro Don Bosko, Jepet me Qira Apartament 3+1+2 Per Zyra! Ne Don Bosko, shume prane me Vizion+ , Jepet me Qira Super Apartament 3+1+2 Idea

Don Bosko, Jepet Me Qira Apartament 3+1+2 Per Zyra!

Don Bosko | Tirane
KM nga qendra
156.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

02.07.2020 (11:17): Ne don bosko, shume prane me vizion+ , jepet me qira super apartament 3+1+2 ideal per zyra. apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri te mireadministruar dhe ka siperfaqe totale 156 m2. eshte i organizuar ne sallon shume te madh plot d...

750 Euro

500 Euro Ne Myslym Shyr, Jepet Me Qira Ambient Teper Komod Per Zyra  Ne Myslym Shyr, perballe Drejtorise se Policise jepet me qira ambient per zyra

Ne Myslym Shyr, Jepet Me Qira Ambient Teper Komod Per Zyra

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
60.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

02.07.2020 (11:17): ne myslym shyr, perballe drejtorise se policise jepet me qira ambient per zyra 60m², ne katin e dyte te nje godine te destinuar vetem per ambiente komerciale dhe zyra. ambienti ehste totalisht me fasade xhami, me pamje nga bulevardi kryesor dhe e a...

500 Euro

440 Euro id:123677 - Amb 2+1+2WC (110 M2) I Persht. per Zyra (Myslym Shyr) PARKET | Pallat i Ri me Ashensor dhe Ndertime Cilesore

Amb 2+1+2wc (110 M2) I Persht. Per Zyra (myslym Shyr) Parket | Pallat I Ri Me Ashensor Dhe Ndertime

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.33 KM nga qendra
110.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Ambient biznesi (110 m2) ne myslym shyr, i pershtatshem per cdo lloj zyre | pallat i ri me ashensor dhe ndertime cilesore | parket | hapesire e madhe | ndricim perfekt | izolim akustik | termoizolim | hidroiz...

440 Euro

600 Euro ME QIRA DYQAN AFER SHKOLLES EMIN DURAKU ME QIRA DYQAN AFER SHKOLLES EMIN DURAKU , TEK STADIUMI DINAMO.
Dyqani ndodhet b

Me Qira Dyqan Afer Shkolles Emin Duraku

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
32.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

02.07.2020 (11:07): Me qira dyqan afer shkolles emin duraku , tek stadiumi dinamo. dyqani ndodhet buze rruges kryesore gje qe ben te pershtatshem per cdo lloj aktiviteti , pasi zona ku ndodhet ka levizshmeri te shumte njerezish dhe lokalesh prane saj. ambienti jepet b...

600 Euro

1,000 Euro Tek Kompleksi KIKA 2 Jepet Ambient Komercial Me Qira ! Tek Kompleksi Kika 2 jepet ambient biznesi 50 m2 ne katin 0 me qira . Ambienti e

Tek Kompleksi Kika 2 Jepet Ambient Komercial Me Qira !

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
KM nga qendra
50.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

02.07.2020 (11:05): Tek kompleksi kika 2 jepet ambient biznesi 50 m2 ne katin 0 me qira . ambienti eshte totalisht openspace dhe pozicioni ne rrugen kryesore e ben te pershatshem per nje kategori te madhe biznesesh. momentalisht eshte duke perfunduar investimi ne te dhe...

1,000 Euro

1,000 Euro Jepet me qira ambient comercial per zyra perballe Toptanit! Jepet me qira ambient comercial perballe Toptanit! Ambjenti ka siperfaqe 98 m2,

Jepet Me Qira Ambient Comercial Per Zyra Perballe Toptanit!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
98.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

02.07.2020 (11:03): Jepet me qira ambient comercial perballe toptanit! ambjenti ka siperfaqe 98 m2, i perbere nga nje openspace dhe 2 tualete. ndodhet ne nje nga zonat me elitare te tiranes ,ne nje godine e dedikuar vetem per ambiente zyrash. ka dokumentacion te rregull...

1,000 Euro

2,800 Euro JEPET ME QIRA "GRAND HOTEL" PRANE QTU Jepet me qira Hoteli tek QTU, buze rruges dytesore te autostrades Tirane-Durres.

Jepet Me Qira "grand Hotel" Prane Qtu

Zone Periferike | Tirane
KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

02.07.2020 (10:58): Jepet me qira hoteli tek qtu, buze rruges dytesore te autostrades tirane-durres. hoteli perbehet nga 3 kate dhe 1 kat papafingo me nje siperfaqe totale prej 1550 m2, ku siperfaqja prej 850m2 eshte ndertim dhe 700m2 eshte parking dhe lulishte. kati 0 ...

2,800 Euro

600 Euro id:127798 - Lezhe, Ambjent Biznesi 155 m2 me Qera, per Zyra / Call Center, i kompletuar

Lezhe, Ambjent Biznesi 155 M2 Me Qera, Per Zyra / Call Center, I Kompletuar

Tjeter zone | Tirane Albprona
0.52 KM nga qendra
155.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Ambjent zyre me qera, 155 m2 i kompletuar si call center, ne lezhe ne qender te lezhes, ne godine biznesi te re dhe me ashensor, japet me qera ne katin e 3-te, ambjent / zyre 155 m2 neto, ne gjendje shum...

600 Euro

35,000 Leke id:226464 - Ambjent tregtar me QIRA afer bar 'OSLO' te rruga 'Bardhyl'

Ambjent Tregtar Me Qira Afer Bar 'oslo' Te Rruga 'bardhyl'

Tjeter zone | Tirane Habitat Real Estate Experts
KM nga qendra
29.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Ambjenti lokalizohet afer bar "oslo" tek rruga "bardhyl", thjeshtesisht i aksesueshem edhe nga rruga "hoxha tahsim". orjentim ne jug, siperfaqe e rregullt, nje tualet i brendshem, vetrate xhami, nje kondicioner...

35,000 Leke

25,000 Leke JEPET AMBJENT BIZNESI ME QERA [img][/img]Ambjent i pershtatshem per lloje te ndryshme biznesi . Abjneti i i ri

Jepet Ambjent Biznesi Me Qera

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
55.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

02.07.2020 (10:58): [img][/img]ambjent i pershtatshem per lloje te ndryshme biznesi . abjneti i i riokonstruktuar, kati i dyte, me vetratae te madhe nga rruga, dhe me vend-ndodhje te pershtatshme pas fakultetit te inxhinerise se ndertimit dhe arkitektures. ...

25,000 Leke

250 Euro Qera ambjent biznesi Kati 0, 35 m² 250 Euro (Don bosko) Ambienti ndodhet ne Don Bosko • Sipërfaqja e ambientit: 35 m2 • Kati: 0.

Qera Ambjent Biznesi Kati 0, 35 M² 250 Euro (don Bosko)

Don Bosko | Tirane
KM nga qendra
35.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

02.07.2020 (10:52): Ambienti ndodhet ne don bosko • sipërfaqja e ambientit: 35 m2 • kati: 0. • ambienti disponon • tualeti cilesime te tjera: • orientim: jug • buze rruge. për ta vizituar na kontaktoni! pro16290 cel. : 0692991817 ...

250 Euro

250 Euro Qera, Ambjent Biznesi, 33m2, Don Bosko, 250 EURO Ambienti ndodhet ne Don Bosko • Sipërfaqja e ambientit: 33 m2 • Kati: 0.

Qera, Ambjent Biznesi, 33m2, Don Bosko, 250 Euro

Don Bosko | Tirane
KM nga qendra
33.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

02.07.2020 (10:52): Ambienti ndodhet ne don bosko • sipërfaqja e ambientit: 33 m2 • kati: 0. • ambienti disponon • tualeti cilesime te tjera: • orientim: jug- perendim • buze rruge. për ta vizituar na kontaktoni!...

250 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim