foto njerezish  

 Online 21 lexues | 0 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 21 lexues | 0 njoftime ne pritje
1,500 Euro id:16120 - Ambjent Komercial Gjigand ( 180 M2) Tek Stacioni I Trenit - Hapesira Perfekte Per Zhvillimin E Biznesit Tuaj

Ambjent Komercial Gjigand ( 180 M2) Tek Stacioni I Trenit - Hapesira Perfekte Per Zhvillimin E Bizn

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1.62 KM nga qendra
180.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Super ambjent biznesi (180 m2) tek stacioni i trenit - zone perfekte | hapesire e madhe me ndricim dhe strukture e rregullt q2130 te dhenat e ndarjes: - 5 ambiente pune - 1 tualete - sip totale...

1,500 Euro

2,300 Euro id:29907 - Cmim Okazion: Lokal/ Restorant (TOPTANI - QENDER) ne Gjendje Pune* |Bere Investimi me Arkitekt para 1 VITI

Cmim Okazion: Lokal/ Restorant (toptani - Qender) Ne Gjendje Pune* |bere Investimi Me Arkitekt Para

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1.78 KM nga qendra
390.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Cmim okazion: super amb per restorant ose cdo lloj tjeter biznes ne zemer te tiranes (toptani - qender) me dalje ne rruge kryesore| i super investuar 1 vit me pare** | ne gjendje pune| cdo gje eshte bere me ark...

2,300 Euro

2,700 Euro id:53714 - Lokal (160 m2) Ne Zemer Te Bllokut (Rr. Brigada E VIII) Vendodhje Perfekte Per Biznes | Verande dhe Fasada Xhami

Lokal (160 M2) Ne Zemer Te Bllokut (rr. Brigada E Viii) Vendodhje Perfekte Per Biznes | Verande Dhe

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
1.64 KM nga qendra
160.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera lokal ne zemer te bllokut (rr. brigada e viii) vendodhje perfekte per biznes, fasada xhami super te gjera - pallat i ri - i investuar si ambjent | sistem aspirimi | te gjitha instalimet e reja ...

2,700 Euro

1,500 Euro id:114089 - Komuna E Parisit, Jepet Me Qira Vile Me Hapesire Parkimi !

Komuna E Parisit, Jepet Me Qira Vile Me Hapesire Parkimi !

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane Real Deal Properties
0.63 KM nga qendra
430.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tek komuna e parisit, jepet me qira vile 3-kateshe me hapesire parkimi. vila eshte 3-kateshe dhe ka nje siperfaqe 144 m2 per cdo kat gjithashtu ka dhe nje bodrum qe mund te perdoret per lavandari. vila organizo...

1,500 Euro

200 Euro Jepet me qera Parukeri Zogu i Zi 🔷Jepet me qera Qender Estetike(Parukeri)
 ..... Siperfaqja 37 m2
Kati i par

Jepet Me Qera Parukeri Zogu I Zi

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
KM nga qendra
37.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

02.07.2020 (14:03): 🔷jepet me qera qender estetike(parukeri) ..... siperfaqja 37 m2 kati i pare 📍adresa:zogu i zi rruga dritan hoxha 💰cmimi 200 € i diskutueshm ne varsi te parapagesave per me shum informacion ose vizit kontaktoni ☎️0697603399...

200 Euro

25,000 Leke Jepet me qera magazina 140 m2 Tirane 
Jepet me qera magazine , kati i pare 140 m2.
Rruga Leandro Zoto (kodra

Jepet Me Qera Magazina 140 M2

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
KM nga qendra
140.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

02.07.2020 (14:03): Tirane jepet me qera magazine , kati i pare 140 m2. rruga leandro zoto (kodra e priftit ) ...

25,000 Leke

11,400 Euro Ambient per Qera, Bulevardi Dëshmoret E Kombit Ambienti ndodhet në krah të Kuvendit të Shqipërisë, tek 2 Kullat.
• Info

Ambient Per Qera, Bulevardi Dëshmoret E Kombit

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
KM nga qendra
760.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

02.07.2020 (13:59): Ambienti ndodhet në krah të kuvendit të shqipërisë, tek 2 kullat. • informacion mbi ambientin: • sipërfaqja : 760 m2 • open space • hyrje e dedikuar • buzë rruge • kati i 1 • fasadë xhami • sistem kondicionimi/aspirimi...

11,400 Euro

1,200 Euro Qera ambjent biznesi Kati 1, 168 m² 1.200 Euro (Dritan Hoxha) Pro16572 Ambienti ndodhet në Laprakë, në Rrugën Dritan Hoxha.Informacion mbi ambienti

Qera Ambjent Biznesi Kati 1, 168 M² 1.200 Euro (dritan Hoxha) Pro16572

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane
KM nga qendra
168.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

02.07.2020 (13:55): Ambienti ndodhet në laprakë, në rrugën dritan hoxha.informacion mbi ambientin:• sipërfaqja totale: 60 m2 • kati 0. ambienti disponon: • tualet • buzë rruge • i përshtshëm për biznes • për një vizitë në pronë kontaktoni! p...

1,200 Euro

1,600 Euro JEPET AMBJENT KOMERCIAL TE 21 DHJETORI! Jepet me qera ambjenti Open Space te 21 Dhjetori.Ndodhet ne katin 0 te nje palla

Jepet Ambjent Komercial Te 21 Dhjetori!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
250.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

02.07.2020 (13:53): Jepet me qera ambjenti open space te 21 dhjetori.ndodhet ne katin 0 te nje pallati brenda kompleksit. ka nje siperfaqe prej 250m2 dhe eshte i pershtatshem per cdo lloje biznesi. vjen me nje cmim 1,600 euro ne muaj duke perfshire dhe tatimin ne burim...

1,600 Euro

50,000 Leke Ambient Komercial Ne Qender Te Tiranes Ne qender te Tiranes jepet me qira ambient komercial. Ndodhet ne katin 0 te nje

Ambient Komercial Ne Qender Te Tiranes

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
KM nga qendra
50.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

02.07.2020 (13:48): Ne qender te tiranes jepet me qira ambient komercial. ndodhet ne katin 0 te nje ndertimi te ri, lehtesisht i aksesueshem nga rruga e barrikadave dhe ajo e dibres. organizohet ne nje hapesire ‘openspace’ me nje tualet. lartesia e katit 3.8m ju mun...

50,000 Leke

1,100 Euro Qera,Magazine,Siri Kodra,TiranePRI15352 Magazina ndodhet në zonën e Frigoriferit, Rruga Siri Kodra.
Informacion mbi

Qera,magazine,siri Kodra,tiranepri15352

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
KM nga qendra
500.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

02.07.2020 (13:47): ...

1,100 Euro

700 Euro AMBIENT PER ZYRA PER QIRA NE KRYQEZIM TE 21 DHJETORI Jepet me qira apartament i pershtatshem per zyra, ne kryqezim te 21 Dhjetori, ka

Ambient Per Zyra Per Qira Ne Kryqezim Te 21 Dhjetori

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
124.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

02.07.2020 (13:12): Jepet me qira apartament i pershtatshem per zyra, ne kryqezim te 21 dhjetori, kati ii, pallat ekzistues. per shkak te pozicionit dhe orientimit, eshte me drite natyrale pergjate gjithe dites. ambienti eshte i organizuar ne salla/ klasa me dimension...

700 Euro

500 Euro JEPET AMBIENT KOMERCIAL TEK ISH EKSPOZITES PRANE GJYKATES Ambienti ndodhet ne katin 0. Ka nje hapsire 34m2. Ambienti eshte ideal per zyre

Jepet Ambient Komercial Tek Ish Ekspozites Prane Gjykates

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
34.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

02.07.2020 (13:10): Ambienti ndodhet ne katin 0. ka nje hapsire 34m2. ambienti eshte ideal per zyre noterie avokatie etj. ne cmimi nuk eshte i perfshire tatimi 15% per nje vizite na kontaktoni...

500 Euro

345 Euro id:30965 - Super Ambient Biznesi | Afer Fakultetit Te Mjekesise | Mundesi Konvertimi ne Duplex (Fasade Xhami)

Super Ambient Biznesi | Afer Fakultetit Te Mjekesise | Mundesi Konvertimi Ne Duplex (fasade Xhami)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
0.26 KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera super ambient | 40 m2 | rr. njazi meka, afer fakultetit te mjekesise | super cilesor q2117 te dhenat: - dyqan +banjo + depo/magazine - dyqan me fasade xhami - siperfaqe 40 m2 - m...

345 Euro

500 Euro id:117165 - Ambjent Biznesi me Qera ne Lezhe, 262 m2, 500 Euro

Ambjent Biznesi Me Qera Ne Lezhe, 262 M2, 500 Euro

Tjeter zone | Tirane Albprona
1.25 KM nga qendra
262.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera ambjent biznesi ne lezhe - qender, kati 2 me hyrje indipendente nga rruga, siperfaqe 262 m2, vetrate e madhe nga rruga, 2 tualete, i pershtatshem per biznese te ndryshme. ne gjendje shume te m...

500 Euro

2,000 Euro id:215074 - Prane Mozaikut Te Tiranes, Jepet Me Qira Super Ambjent Komercial, Per Cdo Lloj Aktiviteti

Prane Mozaikut Te Tiranes, Jepet Me Qira Super Ambjent Komercial, Per Cdo Lloj Aktiviteti

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane Real Deal Properties
KM nga qendra
650.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Prane mozaikut te tiranes, jepet me qira super ambjent komercial, i shfrytezueshem per nje sere aktivitetesh. ambjenti eshe i strukturuar ne dy hapsira teper te medha openspace, te shkallezuara, si dhe njekohes...

2,000 Euro

1,200 Euro Qera, Ambient, Stadiumi Dinamo,ID: PRI16400 Ambienti ndodhet në zonën e Stadiumit Dinamo.
Informacion mbi Ambientin:
•

Qera, Ambient, Stadiumi Dinamo,id: Pri16400

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
150.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

02.07.2020 (12:59): Ambienti ndodhet në zonën e stadiumit dinamo. informacion mbi ambientin: • sipërfaqja e ambientit: 150 m2 • kati 0 • 1 tualet • i investuar • me dokumentacion të rregullt hipotekor • ambienti është i përshtatshëm për zyra,...

1,200 Euro

950 Euro Qera,Ambient,Rruga E Kosovareve,Tiranë PRI+16170 Ambienti ndodhet në zonën e Rrugës së Kosovareve•Informacion mbi Ambie

Qera,ambient,rruga E Kosovareve,tiranë Pri+16170

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
100.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

02.07.2020 (12:53): Ambienti ndodhet në zonën e rrugës së kosovareve•informacion mbi ambientin: • buzë rruge • kati 1 • sipërfaqja e ambientit: 100m2 • 1 tualet • i investuar • me dokumentacion të rregullt hipotekor. • ambienti është i ...

950 Euro

2,000 Euro NJESI ME QERA NE ZONEN E ASTIRIT Ambient per qira ne katin e 2 te nje pallati ne rruge kryesore.
Siperfaqe total

Njesi Me Qera Ne Zonen E Astirit

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
KM nga qendra
440.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

02.07.2020 (12:53): Ambient per qira ne katin e 2 te nje pallati ne rruge kryesore. siperfaqe totale e ambjentit eshte 448 m2. ka fasade xhami totalisht nga rruga kryesore qe ju jep mundesine per reklamim. organizohet ne 4 ndarje si dhe 3 tualete. ka mundesi aksesi ...

2,000 Euro

1,760 Euro JEPET ME QIRA AMBIENT OPEN SPACE 220 M2 PER ZYRA / CALL CENTER . RRUGA KAVAJES . Apartament 220 m2 open space . + 1 salle mbledhjesh . 
kati fundit me ashensor

Jepet Me Qira Ambient Open Space 220 M2 Per Zyra / Call Center . Rruga Kavajes .

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
220.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

02.07.2020 (12:23): Apartament 220 m2 open space . + 1 salle mbledhjesh . kati fundit me ashensor te personalizuar . 2 tualete . kati 8 dhe i fundit . jepet per zyra / call center . cmimi 8 euro m2 . adresa ruga kavajes . prane kompleksit deliorgjit ....

1,760 Euro

900 Euro Bllok jepet me qira ambient biznesi. Ambient totalisht i rregulluar,me parket me super ndriçim.Hapësirë e mjaftues

Bllok Jepet Me Qira Ambient Biznesi.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
55.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

02.07.2020 (12:21): Ambient totalisht i rregulluar,me parket me super ndriçim.hapësirë e mjaftueshme dhe lehtësisht e përshtatshme për aktivitete të ndryshme.për më shumë informacion ju lutem na kontaktoni....

900 Euro

850 Euro Super Okazion , Jepet Ambient per Zyra me qera Rruga e Kavajes !!! Ambjent 160 m2 me qera per Zyra, 850 euro ne muaj, te Rruga e Kavajes prane me

Super Okazion , Jepet Ambient Per Zyra Me Qera Rruga E Kavajes !!!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
161.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

02.07.2020 (12:09): Ambjent 160 m2 me qera per zyra, 850 euro ne muaj, te rruga e kavajes prane me 21 dhjetorin . ambjenti ndodhet ne katin e dyte, buze rruge kryesore, hyrje dalje me vete po nga rruga kryesore, fasade dhe pozicionim nga rruga kryesore, hapesira pothu...

850 Euro

350 Euro Ambient Biznesi me QERA Ambjent me qira ne Don Bosko, shume prane Vizion Plusit.
Eshte i pershtatshem p

Ambient Biznesi Me Qera

Don Bosko | Tirane
KM nga qendra
70.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

02.07.2020 (11:53): Ambjent me qira ne don bosko, shume prane vizion plusit. eshte i pershtatshem per cdo natyre biznesi, pasi ka hapesire te konsiderueshme. siperfaqja totale 68.5 m2 . ndodhet ne afersite me rrugen kryesore, ka shume vizibilitet dhe zona te ofron shu...

350 Euro

1,500 Euro Dyqan me qera ne zonen e 21 Dhjetorit (ID 4271268 ) Property ID : 4271268

21 Dhjetorit, prane Inxhinierise se Ndertimit, Kompleks

Dyqan Me Qera Ne Zonen E 21 Dhjetorit (id 4271268 )

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.09 KM nga qendra
380.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

02.07.2020 (11:52): Property id : 4271268 21 dhjetorit, prane inxhinierise se ndertimit, kompleksi magnet, jepet me qera dyqan, bosh, siperfaqe 380 m², kati perdhe, tualet, fasade xhami, mundesi reklamimi, mund te perdoret dhe hapesira e perbashket, e pershtatshme p...

1,500 Euro

3,000 Euro Magazine me qera ne zonen e Kombinatit rruga e Vaqarrit (ID 4281064 ) Property ID : 4281064

Kombinat, rruga e Vaqarrit, jepet me qera Ambjent bizn

Magazine Me Qera Ne Zonen E Kombinatit Rruga E Vaqarrit (id 4281064 )

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

02.07.2020 (11:52): Property id : 4281064 kombinat, rruga e vaqarrit, jepet me qera ambjent biznesi me siperfaqe totale 4000 m², ku nga kjo hapesire 1000 m² eshte ndertim magazine me lartesi 8 metra, 600 m² eshte siperfaqa e show room-it e gjitha me fasad xhami, ...

3,000 Euro

440 Euro id:123677 - Amb 2+1+2WC (110 M2) I Persht. per Zyra (Myslym Shyr) PARKET | Pallat i Ri me Ashensor dhe Ndertime Cilesore

Amb 2+1+2wc (110 M2) I Persht. Per Zyra (myslym Shyr) Parket | Pallat I Ri Me Ashensor Dhe Ndertime

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.33 KM nga qendra
110.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Ambient biznesi (110 m2) ne myslym shyr, i pershtatshem per cdo lloj zyre | pallat i ri me ashensor dhe ndertime cilesore | parket | hapesire e madhe | ndricim perfekt | izolim akustik | termoizolim | hidroiz...

440 Euro

600 Euro Qender, ne fillim te rruges Kavajes, jepet me qera ambjent zyre(ID 4261154 ) Property ID : 4261154
Qender, ne fillim te rruges Kavajes, jepet me qera ambjen

Qender, Ne Fillim Te Rruges Kavajes, Jepet Me Qera Ambjent Zyre(id 4261154 )

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

02.07.2020 (11:52): Property id : 4261154 qender, ne fillim te rruges kavajes, jepet me qera ambjent zyre, duplex, e ndare ne 3 ambjente, ne pallat te ri, bosh, siperfaqe 150 m², kati 7 me ashensor, 2 tualete, 2 ballkone, orientim me diell, jepet me qera 600 euro m...

600 Euro

2,000 Euro Qera, Ambient, Sauk i ri, Tiranë. Id : 18617 Ambientet ndodhen në zonën Sauk I ri.

Buzë rruge • Sipërfaqe 650 m2 Ka

Qera, Ambient, Sauk I Ri, Tiranë. Id : 18617

Sauk | Tirane
KM nga qendra
650.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

02.07.2020 (11:39): Ambientet ndodhen në zonën sauk i ri. buzë rruge • sipërfaqe 650 m2 kati 0 dhe 1 • kati 0 aktualisht ne gjendje pune si supermarket • kati 1 aktualisht në gjendje pune si lokal • 2 tualete. fasadë xhami • i pershtatshëm per biz...

2,000 Euro

900 Euro Jepet dyqan me qira,Rr.Abdyl Frashëri. Super ambient me ndriçim natyral dhe sipërfaqe të plotë,lehtësisht e shfryt

Jepet Dyqan Me Qira,rr.abdyl Frashëri.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
52.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

02.07.2020 (11:32): Super ambient me ndriçim natyral dhe sipërfaqe të plotë,lehtësisht e shfrytëzueshme për veprimtari të ndryshme.për informacion të mëtejshëm na kontaktoni!...

900 Euro

300 Euro Myslym Shyri,  Jepet me Qera Ambjent për Zyrë pranë Vodafone Rruga Myslym Shyri prane Vodafone, Jepet me Qera Apartament 1+1 i ndare ne 3

Myslym Shyri, Jepet Me Qera Ambjent Për Zyrë Pranë Vodafone

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
60.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

02.07.2020 (11:23): Rruga myslym shyri prane vodafone, jepet me qera apartament 1+1 i ndare ne 3 ambjente (sallon + kuzhin, 1 dhome, 1 depo, 1 tualet ne ditare) dhe me ndricim shume te mire natyral. ambjenti eshte i pershtatshem per zyra te profileve te ndryshme ...

300 Euro

600 Euro id:127798 - Lezhe, Ambjent Biznesi 155 m2 me Qera, per Zyra / Call Center, i kompletuar

Lezhe, Ambjent Biznesi 155 M2 Me Qera, Per Zyra / Call Center, I Kompletuar

Tjeter zone | Tirane Albprona
0.52 KM nga qendra
155.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Ambjent zyre me qera, 155 m2 i kompletuar si call center, ne lezhe ne qender te lezhes, ne godine biznesi te re dhe me ashensor, japet me qera ne katin e 3-te, ambjent / zyre 155 m2 neto, ne gjendje shum...

600 Euro

35,000 Leke id:226464 - Ambjent tregtar me QIRA afer bar 'OSLO' te rruga 'Bardhyl'

Ambjent Tregtar Me Qira Afer Bar 'oslo' Te Rruga 'bardhyl'

Tjeter zone | Tirane Habitat Real Estate Experts
KM nga qendra
29.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Ambjenti lokalizohet afer bar "oslo" tek rruga "bardhyl", thjeshtesisht i aksesueshem edhe nga rruga "hoxha tahsim". orjentim ne jug, siperfaqe e rregullt, nje tualet i brendshem, vetrate xhami, nje kondicioner...

35,000 Leke

450 Euro Zyre 2+1 per Qera Zyre 2+1 per Qera prane Drejtorise Policise, ne nje nga zonat me te kerkuara per

Zyre 2+1 Per Qera

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
KM nga qendra
82.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

02.07.2020 (11:21): Zyre 2+1 per qera prane drejtorise policise, ne nje nga zonat me te kerkuara per zhvillimin e biznesit tuaj. me siperfaqe 82m2 te organizuara ne dy ambjente pune, kuzhine, tualet dhe ballkon. ambjenti eshte i shtruar me parket dhe jepet bosh. ndodhet...

450 Euro

1,700 Euro JEPET DYQAN ME QIRA TE DREJTORIA E POLICISE. Jepet me qera dyqan ne rrugen Sami Frasheri, tek Drejtoria e Policise.
Shume pr

Jepet Dyqan Me Qira Te Drejtoria E Policise.

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
52.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

02.07.2020 (11:21): Jepet me qera dyqan ne rrugen sami frasheri, tek drejtoria e policise. shume prane bllokut dhe myslym shyrit. dyqani ndodhet buze rruge ne rruge kryesore me vizibilitet te larte dhe me fasade xhami. siperfaqja 52 m2. cmimi i qirase 1500 euro neto...

1,700 Euro

2,000 Euro Prane Mozaikut Te Tiranes, Jepet Me Qira Super Ambjent Komercial, Per Cdo Lloj Aktiviteti Prane Mozaikut Te Tiranes, Jepet Me Qira Super Ambjent Komercial, i shfrytezuesh

Prane Mozaikut Te Tiranes, Jepet Me Qira Super Ambjent Komercial, Per Cdo Lloj Aktiviteti

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
650.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

02.07.2020 (11:21): Prane mozaikut te tiranes, jepet me qira super ambjent komercial, i shfrytezueshem per nje sere aktivitetesh. ambjenti eshe i strukturuar ne dy hapsira teper te medha openspace, te shkallezuara, si dhe njekohesisht ka nje super ambjent te jashtem te ...

2,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim