fotote bukura per kopertin  

 Online 16 lexues | 1 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 16 lexues | 1 njoftime ne pritje
320 Euro id:16120 - Ambient 2+1 (120 m2) per Zyra, i Investuar- tek 21 Dhjetori (Rezidenca Alba)|Pallat i Ri | Parket

Ambient 2+1 (120 M2) Per Zyra, I Investuar- Tek 21 Dhjetori (rezidenca Alba)|pallat I Ri | Parket

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.62 KM nga qendra
120.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera ambient 2 + 1 (120 m2) per zyra tek 21 dhjetori (rezidenca alba) - pallat i ri me sistem sigurie | shume e investuar brenda | me parket e gjitha | mundesi parkimi ne zone | ndricim gjate gjithe ...

320 Euro

2,000 Euro id:114089 - Tek Turdiu Center, jepet super ambjent komercial me qira

Tek Turdiu Center, Jepet Super Ambjent Komercial Me Qira

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane Real Deal Properties
0.63 KM nga qendra
115.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tek turdiu center, jepet super ambjent komercial me qira , me nje lokacion fantastik ne qender. ambjenti eshte totalisht openspace dhe ne brendesi ka 1 tualet te kompletuar. aktualisht eshte i shtuar me pllaka,...

2,000 Euro

1,450 Euro id:53714 -  Amb Biznesi Bllok 200 M2 NETO (Piceri. Era) Zone Perfekte | Kondicioner | Parket | Hapesire e Madhe

Amb Biznesi Bllok 200 M2 Neto (piceri. Era) Zone Perfekte | Kondicioner | Parket | Hapesire E Madhe

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
1.64 KM nga qendra
200.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera amb biznesi ne bllok 200 m2 neto ( per zyra call center, etj. ) (tek piceri. era) zone perfekte | kondicioner | parket | hapesire e madhe q1723 te dhenat e ndarjes: -4 ambinete pune -1 t...

1,450 Euro

2,300 Euro id:29907 - Cmim Okazion: Lokal/ Restorant (TOPTANI - QENDER) ne Gjendje Pune* |Bere Investimi me Arkitekt para 1 VITI

Cmim Okazion: Lokal/ Restorant (toptani - Qender) Ne Gjendje Pune* |bere Investimi Me Arkitekt Para

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1.78 KM nga qendra
390.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Cmim okazion: super amb per restorant ose cdo lloj tjeter biznes ne zemer te tiranes (toptani - qender) me dalje ne rruge kryesore| i super investuar 1 vit me pare** | ne gjendje pune| cdo gje eshte bere me ark...

2,300 Euro

500 Euro id:114921 - Ne Myslym Shyr, Jepet Me Qira Ambient Teper Komod Per Zyra .

Ne Myslym Shyr, Jepet Me Qira Ambient Teper Komod Per Zyra .

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane Real Deal Properties
1.17 KM nga qendra
60.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

ne myslym shyr, perballe drejtorise se policise jepet me qira ambient per zyra 60m², ne katin e dyte te nje godine te destinuar vetem per ambiente komerciale dhe zyra. ambienti ehste totalisht me fasade xhami...

500 Euro

30,000 Leke Jap me qira zyre 40m2 e mobiluar, 30,000 leke, Komuna e Parisit Jepet me qira ambient zyre
💶Çmimi: 30,000Leke/muaj
➡️Komuna Parisit

Jap Me Qira Zyre 40m2 E Mobiluar, 30,000 Leke, Komuna E Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

07.04.2020 (23:22): Jepet me qira ambient zyre 💶Çmimi: 30,000leke/muaj ➡️komuna parisit ⭕️ambjenti ndodhet ne katin e 1-re 📐sipërfaqe 40 m² 🚽tualet •ambjenti ofrohet i mobiluar...

30,000 Leke

1,300 Euro NJESI KOMERCIALE PER QERA NE RRUGEN E DIBRES!! Jepet me qira njesi komerciale ne rrugen e Dibres me siperfaqe 72m2. Ndodhet ne

Njesi Komerciale Per Qera Ne Rrugen E Dibres!!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
KM nga qendra
65.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

07.04.2020 (23:22): Jepet me qira njesi komerciale ne rrugen e dibres me siperfaqe 72m2. ndodhet ne nje pallat te ri cilesor, ne katin zero ne rruge kryesore tek kompleksi hallili, ka fisibilitet te larte shikushmerie, fasade xhami. e pershtatshme per cdo lloj biznesi. ...

1,300 Euro

2,500 Euro AMBJENT KOMERCIAL PER QERA PRANE LIQENIT ARTIFICIAL! Ambient komercial per qira prane liqenit artificial dhe kopeshtit botanik/zoolog

Ambjent Komercial Per Qera Prane Liqenit Artificial!

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
KM nga qendra
254.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

07.04.2020 (23:22): Ambient komercial per qira prane liqenit artificial dhe kopeshtit botanik/zoologjik. ambienti ndodhet ne nje ndertese buze rruge ne zone te populluar, i pershtatshem per shume lloje te ndryshme aktivitetesh per shkak te vizibilitetit qe ka dhe fasade...

2,500 Euro

300 Euro JEPET ME QIRA DYQAN NË LAGJEN ÇLIRIMI, LUSHNJE Jepet me qira dyqan në lagjen Çlirimi, Lushnje.
Sipërfaqa e dyqanit është

Jepet Me Qira Dyqan NË Lagjen Çlirimi, Lushnje

Qender | Lushnje
KM nga qendra
145.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

07.04.2020 (23:22): Jepet me qira dyqan në lagjen Çlirimi, lushnje. sipërfaqa e dyqanit është 145 m² me lokacion të favorshëm buzë rrugës. jepet me qira me çmimin prej 300 €/muaj. për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni 069...

300 Euro

2,300 Euro Cmim Okazion: Lokal/ Restorant (TOPTANI - QENDER) ne Gjendje Pune* |Bere Investimi me Arkitekt para 1 VITI Cmim Okazion: Super Amb per Restorant ose Cdo Lloj Tjeter Biznes ne Zemer te Tir

Cmim Okazion: Lokal/ Restorant (toptani - Qender) Ne Gjendje Pune* |bere Investimi Me Arki

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1.78 KM nga qendra
390.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

07.04.2020 (21:36): Cmim okazion: super amb per restorant ose cdo lloj tjeter biznes ne zemer te tiranes (toptani - qender) me dalje ne rruge kryesore| i super investuar 1 vit me pare** | ne gjendje pune| cdo gje eshte bere me arkitekt*| investim marramendes| vendndodhj...

2,300 Euro

30,000 Leke Jepet me qira ambjent zyre Komuna Parisit 30,000 Leke  Jepet me qira ambjent zyre 
Adresa: Komuna Parisit 
Siperfaqe 40m2 

Cmimi 3

Jepet Me Qira Ambjent Zyre Komuna Parisit 30,000 Leke

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

07.04.2020 (20:44): Jepet me qira ambjent zyre adresa: komuna parisit siperfaqe 40m2 cmimi 30,000 leke/muaj per me shume kontakto ...

30,000 Leke

2,000 Euro Tiranë Jepet Magazinë me Qira në Kashar Tiranë jepet me qira Magazinë në Kashar.
Buzë autostradës Tiranë-Durrës,

Tiranë Jepet Magazinë Me Qira Në Kashar

Zone Periferike | Tirane
KM nga qendra
550.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

07.04.2020 (20:23): Tiranë jepet me qira magazinë në kashar. buzë autostradës tiranë-durrës, zonë industriale. sipërfaqe trualli reth 1.100m2, e rethuar brenda të cilës është magazina me sipërfaqe 550m2, me lartësi 5m, ku pjesa para objektit mund të sh...

2,000 Euro

3,500 Euro Lokal me qera, Rruga e Elbasanit Lokali ndodhet ne Rrugen e Elbasanit. 
 Informacion mbi lokalin:
 • Buze rru

Lokal Me Qera, Rruga E Elbasanit

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
2.25 KM nga qendra
630.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

07.04.2020 (20:04): Lokali ndodhet ne rrugen e elbasanit. informacion mbi lokalin: • buze rruge • kati i 0 • siperfaqja e ambientit: 630 m2 • verande 400 m2 • mobilim i ri dhe modern • tualet • fasade xhami • i investuar ne detaje • mundesi...

3,500 Euro

1,000 Euro Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 0, 118 m² 1.000 Euro (rinas) Jepet me qera ambient, në Rinas pranë aeroportit "NënëTereza" . Am

Tirane, Jap Me Qera Ambjent Biznesi Kati 0, 118 M² 1.000 Euro (rinas)

Zone Periferike | Tirane
14.74 KM nga qendra
118.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

07.04.2020 (19:56): Jepet me qera ambient, në rinas pranë aeroportit "nënëtereza" . ambienti ndodhet në katin e 0 me sipërfaqe 118 m2 dhe 1000 m2 truall. ambienti është i përshtashëm për një sërë aktivitetesh. disponon: •1 ambient open space •2 tualete...

1,000 Euro

500 Euro id:117165 - Ambjent Biznesi me Qera ne Lezhe, 262 m2, 500 Euro

Ambjent Biznesi Me Qera Ne Lezhe, 262 M2, 500 Euro

Tjeter zone | Tirane Albprona
1.25 KM nga qendra
262.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera ambjent biznesi ne lezhe - qender, kati 2 me hyrje indipendente nga rruga, siperfaqe 262 m2, vetrate e madhe nga rruga, 2 tualete, i pershtatshem per biznese te ndryshme. ne gjendje shume te m...

500 Euro

1,300 Euro id:30965 - Me Qera Super Ambient i Pershtatshem per Lokal - (Pazari i Ri - Qender) Cmimi Okazion

Me Qera Super Ambient I Pershtatshem Per Lokal - (pazari I Ri - Qender) Cmimi Okazion

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
0.26 KM nga qendra
200.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Me qera super ambient i pershtatshem per lokal - (pazari i ri - qender) zone perfekte - cmimi eshte okazion q1654 - sip totale:200 m - sip neto (e brendhme) : 200m - kati:1 - katet e pallatit - vit...

1,300 Euro

3,500 Euro JEPET ME QERA AMBJENT BIZNESI 250 M2 NE RRUGEN E BARIKADAVE NE QENDER TE TIRANES. JEPET ME QERA AMBJENT BIZNESI 250 M2 NE RRUGEN E BARIKADAVE NE QENDER TE TIRANES

Jepet Me Qera Ambjent Biznesi 250 M2 Ne Rrugen E Barikadave Ne Qender Te Tiranes.

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
0.63 KM nga qendra
250.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

07.04.2020 (18:53): Jepet me qera ambjent biznesi 250 m2 ne rrugen e barikadave ne qender te tiranes. ambjenti eshte i pa investuar dhe i ndare ne dy kate.per me shume informacion telefononi!...

3,500 Euro

20,000 Leke Qera,Ambjent,Unaza E Re(future15244) Ambjenti është i pozicionuar në zonën e Unazës së Re,pranë Njesise Admnis

Qera,ambjent,unaza E Re(future15244)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
KM nga qendra
44.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

07.04.2020 (18:15): Ambjenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re,pranë njesise admnistrative. informacion mbi ambjentin : • sipërfaqja 44 m2 • kati 0 • fasadë xhami • pozicion i favorshëm gjeografik • i përshtatshëm për biznese të ndryshm...

20,000 Leke

330 Euro Ambient ne Fillim te Ali Demit i Pershtatshem per Cdo Lloj Biznesi | Fasade Xhami | Kondicioner  Ambient ne Fillim te Rruges Ali Demi qe Mund te Perdoret per Cdo Lloj Biznesi |

Ambient Ne Fillim Te Ali Demit I Pershtatshem Per Cdo Lloj Biznesi | Fasade Xhami | Kondic

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
0.33 KM nga qendra
38.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

07.04.2020 (16:55): Ambient ne fillim te rruges ali demi qe mund te perdoret per cdo lloj biznesi | hapesire e bolleshme me strukture te rregullt, fasade xhami, ndricim dhe reklamim perfekt ne rruge kryesore | kondicioner | tualet | instalimet te gjitha funksionale q...

330 Euro

100,000 Leke Ambjent biznesi me qera Jepet me qera ambjent ne qender te lushnjes perball me komisariatin me sip 600 m

Ambjent Biznesi Me Qera

Qender | Lushnje
KM nga qendra
600.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

07.04.2020 (15:53): Jepet me qera ambjent ne qender te lushnjes perball me komisariatin me sip 600 m2 i pershtatshem per fasoneri magazine ose biznese te tjera ...

100,000 Leke

4,300 Euro JEPET ME QIRA AMBIENT PER ZYRA TEK KOMPLEKSIT DELIJORGJI! Jepet me Qira ambient komercial (zyra) tek Kompleksi Delijorgji, ambienti ka nje

Jepet Me Qira Ambient Per Zyra Tek Kompleksit Delijorgji!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
378.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

07.04.2020 (14:39): Jepet me qira ambient komercial (zyra) tek kompleksi delijorgji, ambienti ka nje siperfaqe totale 428m2, te brendshme 372.8 m2, aktualisht ambienti perdoret per zyra dhe eshte totalisht i investuar (vertrata dopio xham, parket, sistem qendror kondici...

4,300 Euro

430 Euro Qera,Ambjent Biznesi,Dogana,Future Home Real Estate(future15121) Jepet me Qera,kati i parë i një Vile 2-Katëshe.Informacion mbi Ambjentin: •

Qera,ambjent Biznesi,dogana,future Home Real Estate(future15121)

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane
KM nga qendra
150.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

07.04.2020 (14:30): Jepet me qera,kati i parë i një vile 2-katëshe.informacion mbi ambjentin: • sipërfaqje totale 150 dhe lartësi 3,5m.ambjenti disponon: • ujë dhe drita 24 orë • pozicion i favorshëm gjeografik • infastrukturë e mirë • hapësirë e b...

430 Euro

1,000 Euro Jepet Dyqan me Qira prane Hipotekes kat 0 Per cdo lloj Bisnesi 🏢Ambjent biznesi me qira!
🕹LOCATION》Prane Hipotekes
📐 Siperfaqja》

Jepet Dyqan Me Qira Prane Hipotekes Kat 0 Per Cdo Lloj Bisnesi

Tjeter zone | Tirane
KM nga qendra
101.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

07.04.2020 (14:23): 🏢ambjent biznesi me qira! 🕹location》prane hipotekes 📐 siperfaqja》100 m2. 💴 Çmimi》1000 euro ambjent me qira kati 0, buze rruge, ambjenti eshte i rregulluar dhe gati per tu arreduar.shume afer me hipoteken,drejtorine e tatimeve,g...

1,000 Euro

1,300 Euro Jepet me qera lokal ne zemer te bllokut Jepet me qira lokal rek rruga perlat rexhepi!
Pozicionimi i lokalit ka nje afer

Jepet Me Qera Lokal Ne Zemer Te Bllokut

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
120.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

07.04.2020 (14:13): Jepet me qira lokal rek rruga perlat rexhepi! pozicionimi i lokalit ka nje afersi me ids dhe universistetin juridik te tiranes! lokali esht ne pune edhe ka nje xhiro te kenaqshne ambienti edht i stilit duplex brenda me gjithashtu ka dhe verande! ...

1,300 Euro

1,200 Euro Jepet me Qera Super ambjent ne zonat me te frekuentuara dhe levizje gjat gjith oreve te dites.

Jepet Me Qera

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.87 KM nga qendra
82.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

07.04.2020 (14:12): Super ambjent ne zonat me te frekuentuara dhe levizje gjat gjith oreve te dites.dyqani esht i boshatisur ne nje siperfaqe 82 metra katror 5 metra fasad e jashtme plus nje magazin te vogel rreth 4 metra....tualet ajrosje nga ne te 2 anet e objektit dy...

1,200 Euro

330 Euro id:123677 - Ambient ne Fillim te Ali Demit i Pershtatshem per Cdo Lloj Biznesi | Fasade Xhami | Kondicioner

Ambient Ne Fillim Te Ali Demit I Pershtatshem Per Cdo Lloj Biznesi | Fasade Xhami | Kondicioner

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
0.33 KM nga qendra
38.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ambient ne fillim te rruges ali demi qe mund te perdoret per cdo lloj biznesi | hapesire e bolleshme me strukture te rregullt, fasade xhami, ndricim dhe reklamim perfekt ne rruge kryesore | kondicioner | tualet...

330 Euro

450 Euro Dyqan me qera tek Komuna e Parisit, ne Tirane   Property ID :4271400

Komuna e Parisit, jepet me qera ambjent dyqan duplex, e

Dyqan Me Qera Tek Komuna E Parisit, Ne Tirane

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
85.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

07.04.2020 (14:02): Property id :4271400 komuna e parisit, jepet me qera ambjent dyqan duplex, e pershtatshme per zyra dhe bisnese te ndryshme, bosh, siperfaqe 85 m², kati perdhe, 2 tualete, fasade xhami, open space, mundesi reklamimi, orientim me diell. lir...

450 Euro

500 Euro JEPET ME QIRA DYQAN NË LAGJEN LONI DHAMO, LUSHNJE Jepet me qira dyqan në lagjen Loni Dhamo, Lushnje.
Sipërfaqa e dyqanit ësht

Jepet Me Qira Dyqan NË Lagjen Loni Dhamo, Lushnje

Qender | Lushnje
KM nga qendra
300.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

07.04.2020 (14:00): Jepet me qira dyqan në lagjen loni dhamo, lushnje. sipërfaqa e dyqanit është 300.20 m², me lokacion të favorshëm buzë rrugës shëtitorja e palmave. disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. jepet me qira me çmimin prej 500 €/muaj. p...

500 Euro

280 Euro Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 0, 59 m² 280 Euro (Ali Demi) Ambjenti është i pozicionuar në zonën e Ali Demit, te Poligrafiku. Informaci

Tirane, Jap Me Qera Ambjent Biznesi Kati 0, 59 M² 280 Euro (ali Demi)

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
KM nga qendra
59.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

07.04.2020 (13:54): Ambjenti është i pozicionuar në zonën e ali demit, te poligrafiku. informacion mbi ambjentin : • kati 0 përdhes • sipërfaqja e ambjentit: 59 m2. ambjenti është bosh dhe disponon: • tualeti • dopio xham • fasadë xhami • i investua...

280 Euro

600 Euro Zyre me qera ne zonen e Myslym Shyrit prane Karburant Kastrati  (ID 4261352 ) Property ID : 4261352

Rruga Myslym Shyri, Karburant Kastratit, jepet Zyre me

Zyre Me Qera Ne Zonen E Myslym Shyrit Prane Karburant Kastrati (id 4261352 )

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
150.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

07.04.2020 (13:02): Property id : 4261352 rruga myslym shyri, karburant kastratit, jepet zyre me qera, siperfaqe 150 m², kati 2 me ashensor, 3 kondicioner, 2 tualete, ballkon, orientim me diell, zyra eshte e ndare ne 4 amjente, dhe eshte e pershtateshme per nje ser ...

600 Euro

600 Euro id:127798 - Lezhe, Ambjent Biznesi 155 m2 me Qera, per Zyra / Call Center, i kompletuar

Lezhe, Ambjent Biznesi 155 M2 Me Qera, Per Zyra / Call Center, I Kompletuar

Tjeter zone | Tirane Albprona
0.52 KM nga qendra
155.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Ambjent zyre me qera, 155 m2 i kompletuar si call center, ne lezhe ne qender te lezhes, ne godine biznesi te re dhe me ashensor, japet me qera ne katin e 3-te, ambjent / zyre 155 m2 neto, ne gjendje shum...

600 Euro

500 Euro Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 0, 41 m² 500 Euro (Stacioni i Trenit) Ambjenti është i pozicionuar te Stacioni i Trenit. Informacion mbi ambjentin :

Tirane, Jap Me Qera Ambjent Biznesi Kati 0, 41 M² 500 Euro (stacioni I Trenit)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
KM nga qendra
41.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

07.04.2020 (12:03): Ambjenti është i pozicionuar te stacioni i trenit. informacion mbi ambjentin : • kati 0 përdhes • sipërfaqja e ambjentit: 41 m2. ambjenti është bosh dhe disponon: • tualeti • dopio xham • fasadë xhami • i investuar • kubaturë e ...

500 Euro

300 Euro Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 1, 41 m² 300 Euro (Stacioni I Trenit) Ambjenti është i pozicionuar te Stacioni i Trenit. Informacion mbi ambjentin :

Tirane, Jap Me Qera Ambjent Biznesi Kati 1, 41 M² 300 Euro (stacioni I Trenit)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
KM nga qendra
41.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

07.04.2020 (12:03): Ambjenti është i pozicionuar te stacioni i trenit. informacion mbi ambjentin : • kati 1 • sipërfaqja e ambjentit: 41 m2. ambjenti është bosh dhe disponon: • tualeti • dopio xham • fasadë xhami • i investuar • kubaturë e rregullt ...

300 Euro

1,000 Euro Call Center me qira Jepet me qira Call Center i kompletuar, gati per pune ne zonen e Ai Demi-t.
Esh

Call Center Me Qira

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
KM nga qendra
105.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

07.04.2020 (11:48): Jepet me qira call center i kompletuar, gati per pune ne zonen e ai demi-t. eshte 105m2 i organizuar ne 3 ambiente: salle operative, salle trajnimi, zyre dhe tualet. per me shume info ju ftoj ne nje vizite ne prone!...

1,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim