hotel me qera tirane  

 Online 16 lexues | 0 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 16 lexues | 0 njoftime ne pritje
1,750 Euro id:16120 - Mundesi Biznesi- Vile 3 Kateshe (Sip Totale 1250 m2) oborr 600 m2- Zone Shume e Mire Kinostudio

Mundesi Biznesi- Vile 3 Kateshe (sip Totale 1250 M2) Oborr 600 M2- Zone Shume E Mire Kinostudio

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
2.84 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Jepet me qera vile 3 kateshe (sip totale 1250 m2) + rreth 600 me oborr zone shume e mire kinostudio | ka sherbyer si konvikt | ambiente te jashtme te gjelberuara | oborr, fushe loje, salle studimi, mense | oxha...

1,750 Euro

850 Euro id:114089 - Buze Rruges Dritan Hoxha, Jepet Me Qira Zyre Open Space

Buze Rruges Dritan Hoxha, Jepet Me Qira Zyre Open Space

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane Real Deal Properties
2.23 KM nga qendra
186.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Te pro credit bank ne laprake, buze rruges dritan hoxha, jepet me qira zyre open space 186 m2!!! ambjenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri i pajisur me ashensor ku dy katet e para jan ambjente komer...

850 Euro

300 Euro id:53714 - Ambient (64 m2) i RI ( Vasil Shanto - UET) Pallat i RI/ Ashensor/ Veshje Kapot/ Dopio Xham

Ambient (64 M2) I Ri ( Vasil Shanto - Uet) Pallat I Ri/ Ashensor/ Veshje Kapot/ Dopio Xham

Vasil Shanto | Tirane
1.70 KM nga qendra
64.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Me qera ambient biznesi (64 m2) i pershtatshem per zyra, klinika etj, (vasil shanto- uet) zone e preferuar | pallat i ri me ashensor dhe ndertime cilesore | shtruar me pllake cilesore | hapesire e bolleshme me...

300 Euro

320 Euro id:29907 - Ambient (40 m2) Direkt Buze Rruge: *ALI DEM* ne Hyrje: Reklamohet mire: Me FASADE

Ambient (40 M2) Direkt Buze Rruge: *ali Dem* Ne Hyrje: Reklamohet Mire: Me Fasade

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1.64 KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Me qera ambient (40 m2) : me fasade te madhe direkt ne rruge| buze rruge kryesore| hyrje ali dem| rruge me shume fluks kembesoresh dhe makinash| ndricim i mire dhe instalimet elektrike hidraulike funksionale| ...

320 Euro

800 Euro id:114921 - Ne Qender Te Tiranes Jepen Me Qira Zyra Me Pamje Fantastike!!

Ne Qender Te Tiranes Jepen Me Qira Zyra Me Pamje Fantastike!!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane Real Deal Properties
1.78 KM nga qendra
180.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

- ne qender te tiranes, ne hyrje te rruges se kavajes jepet me qira ambient per zyra, ne katin e fundit te nje pallati 11 katesh. organizohet ne 3 ambiente, te pajisur me kondicioner, me siperfaqe totale 100m2 ...

800 Euro

700 Euro id:123399 - Qera, Ambjent, Komuna e Parisit, Tirane

Qera, Ambjent, Komuna E Parisit, Tirane

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane Future Home - Priority
1.62 KM nga qendra
70.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Ambjenti ndodhet ne zonen e komunes se parisit. informacion mbi ambjentin: • kati 0 • siperfaqa e ambjenti: 70 m2 • sistem kondicionimi• tualet • fasade xhami •i investuar per ta vizituar na kontakt...

700 Euro

350 Euro Qera, Ambjent, Rruga Mihal Popi, Tiranë Ambjenti ndodhet tek Rruga Mihal PopiInformacion mbi Ambjentin:•Kati i 2•Sip

Qera, Ambjent, Rruga Mihal Popi, Tiranë

Vasil Shanto | Tirane
KM nga qendra
80.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

21.07.2019 (08:14): Ambjenti ndodhet tek rruga mihal popiinformacion mbi ambjentin:•kati i 2•sipërfaqa e ambjenti: 80 m2•tualeti•i investuar•me dokumentacion të rregullt hipotekor.•ambjeti është i përshtatshëm për zyra•mundesi shumë e mirë investi...

350 Euro

50,000 Leke Jepet lokal me qera Jepet me qera nje lokal me aktivitet te ngritur para disa viteve dhe me klientel

Jepet Lokal Me Qera

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
0.57 KM nga qendra
100.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

20.07.2019 (23:42): Jepet me qera nje lokal me aktivitet te ngritur para disa viteve dhe me klientele te rregullt.siperfaqja e lokalit eshte 100 m2. lokali eshte i pozicionuar ne katin e pare te nje pallati qe ndodhet buze rruges kryesore ali demi. lokali ne pjesen e ...

50,000 Leke

800 Euro JEPET ME QIRA AMBJENT KAMERCIAL 380 m2 NE RRUGEN SIRI KODRA. Jepet me qira Ambient Kamercial 380 M2 prane bllokut te magazinave ne rrugen Sir

Jepet Me Qira Ambjent Kamercial 380 M2 Ne Rrugen Siri Kodra.

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1.85 KM nga qendra
380.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

20.07.2019 (22:10): Jepet me qira ambient kamercial 380 m2 prane bllokut te magazinave ne rrugen siri kodra. ambjenti ndodhet ne katin 2 buze rruges kryesore ne nje bllok me amabjente komerciale . ambienti eshte i organizuar nga nje salle e madhe me disa dritare ,nje dh...

800 Euro

790 Euro JEPET ME QIRA AMBJENT KAMERCIAL 384m2 NE RRUGEN SIRI KODRA. Jepet me qira Ambient Kamercial 384 M2 ne bllokun e magazinave ne rrugen Siri Ko

Jepet Me Qira Ambjent Kamercial 384m2 Ne Rrugen Siri Kodra.

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
KM nga qendra
384.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

20.07.2019 (21:41): Jepet me qira ambient kamercial 384 m2 ne bllokun e magazinave ne rrugen siri kodra. ambjenti ndodhet ne katin 2 buze rruges kryesore ne nje bllok me amabjente komerciale . ambienti eshte i organizuar nga nje salle e madhe me disa dritare ,nje dhome ...

790 Euro

499 Euro JEPET ME QIRA AMBJENT BIZNESI 88 m2 NE RRUGEN E KAVAJES AFER KRYQEZIMIT TE 21 DHJETORIT! Jepet me Qira Ambjent KAMERCIAL ne rrugen e kavajes shume prane Kryqezimit te 2

Jepet Me Qira Ambjent Biznesi 88 M2 Ne Rrugen E Kavajes Afer Kryqezimit Te 21 Dhjetorit!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
88.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

20.07.2019 (21:41): Jepet me qira ambjent kamercial ne rrugen e kavajes shume prane kryqezimit te 21 dhjetorit, buze rruges kryesore ne nje nga zonat me te frekuentuara te qytetit. ambjenti ka nje siperfaqe prej 88 m2. ambjenti eshte ne katin perdhe dhe i pershtatshem ...

499 Euro

1,700 Euro ''SUPER OKAZION'' rruga Komuna e Parisit, prane Stadiumit Dinamo, Jepet me Qira Restorant Prestigjoz ''SUPER OKAZION'' rruga Komuna e Parisit, prane Stadiumit Di

''super Okazion'' Rruga Komuna E Parisit, Prane Stadiumit Dinamo, Jepet Me Qira Restorant

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
295.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

20.07.2019 (21:28): ''super okazion'' rruga komuna e parisit, prane stadiumit dinamo, jepet me qira restorant prestigjoz totalisht i kompletuar dhe i dizenjuar me stil venecian shume i veçant. ambjenti komercial ka nje siperfaqe totale 297 m2 dhe eshte i organizuar ne ...

1,700 Euro

850 Euro Buze Rruges Dritan Hoxha, Jepet Me Qira Zyre Open Space Te Pro Credit Bank Ne Laprake, Buze Rruges Dritan Hoxha, Jepet Me Qira Zyre Open

Buze Rruges Dritan Hoxha, Jepet Me Qira Zyre Open Space

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane
2.23 KM nga qendra
186.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

20.07.2019 (21:23): Te pro credit bank ne laprake, buze rruges dritan hoxha, jepet me qira zyre open space 186 m2!!! ambjenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri i pajisur me ashensor ku dy katet e para jan ambjente komerciale. ambjenti eshte open space i organ...

850 Euro

100,000 Leke Jepet me qera Dyqan tek Rruga Muhamet Gjollesha Jepet me qera dyqan tek Rruga Muhamet Gjollesha, prane kryqezimit te Vasil Shant

Jepet Me Qera Dyqan Tek Rruga Muhamet Gjollesha

Vasil Shanto | Tirane
1.35 KM nga qendra
30.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

20.07.2019 (21:08): Jepet me qera dyqan tek rruga muhamet gjollesha, prane kryqezimit te vasil shantos, i pozicionuar ne rrugen kryesore,ne gjendje shume te mire....

100,000 Leke

1,500 Euro Tirane, jap me qera ambjent biznesi,Open Space,pallat i ri ,Kati 2, 230 m² 1.500 Euro (Don Bosko) Jepet ambient biznesi me qira, ne zonen e Don Boskos me nje siperfaqe prej 230 m

Tirane, Jap Me Qera Ambjent Biznesi,open Space,pallat I Ri ,kati 2, 230 M² 1.500 Euro (do

Don Bosko | Tirane
1.72 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

20.07.2019 (20:18): Jepet ambient biznesi me qira, ne zonen e don boskos me nje siperfaqe prej 230 m², 1500 €/muaj. ambienti eshte i ri, i paperdorur asnjehere ,open space, ndodhet me katin e 2, i pajisur me ashensor. i pershatshem per call center,zyra biznesi ...

1,500 Euro

2,000 Euro id:130601 - Ambiente biznesi me qera

Ambiente Biznesi Me Qera

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1.02 KM nga qendra
400.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Usluga shpk jep ambiente tregetare me qira me sistem aspirim + kondicionim qendror, duke filluar nga 5 euro/m2 – 10 euro/m2. adresa: rruga reshit petrela, kompleksi usluga, tirane ...

2,000 Euro

400 Euro id:100438 - Jepet dyqan me qera prane Rr.M.Shyri

Jepet Dyqan Me Qera Prane Rr.m.shyri

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.04 KM nga qendra
61.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Jepet dyqan me qera e pershtatshme per zyre prane rruges myslym shyri. objekti ndodhet ne katin e pare te nje pallat te ri, tavani i punuar me gips , ndricimi dhe sistemi i kandicionimit jane funksionale dhe s...

400 Euro

500 Euro id:117165 - Ambjent Biznesi 122 m2 me vizibilitet te larte tek Kopeshti Zoologjik

Ambjent Biznesi 122 M2 Me Vizibilitet Te Larte Tek Kopeshti Zoologjik

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane Albprona
1.25 KM nga qendra
122.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Japim me qera ambjent per biznes, (zyra - klinika etj.) me vizibilitet shume te larte, afer restorant gambero rosso tek kopeshti zoologjik, apartament 2+1, kati i 2, ne kend pallati, me ekspozim nga rruga kr...

500 Euro

250 Euro id:30965 - Amb per zyra (35 m2) i Investuar, Brenda nje Qendre Biznesi (Pazari i Ri) Ndricim me Spote |Fasade Xhami

Amb Per Zyra (35 M2) I Investuar, Brenda Nje Qendre Biznesi (pazari I Ri) Ndricim Me Spote |fasade X

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
1.26 KM nga qendra
35.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ambient i hapur, i investuar 35 m2 per zyra dhe biznese tek pazari i ri (brenda nje qendre biznesi) | pallat i ri | ndertime cilesore | ndricim me spote | fasada xhami | instalimet te gjitha te reja q1236 ...

250 Euro

400 Euro Jepet dyqan me qera prane Rr.M.Shyri Jepet dyqan me qera e pershtatshme per zyre prane rruges Myslym Shyri.
Objekti

Jepet Dyqan Me Qera Prane Rr.m.shyri

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.04 KM nga qendra
61.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

20.07.2019 (19:23): Jepet dyqan me qera e pershtatshme per zyre prane rruges myslym shyri. objekti ndodhet ne katin e pare te nje pallat te ri, tavani i punuar me gips , ndricimi dhe sistemi i kandicionimit jane funksionale dhe shume te mira. zyra eshte e ndare ne dy ...

400 Euro

40,000 Leke Jepet me qera; Apartament 1+1 rruga; Kongresi Manastirit Jepet me qera; Apartament 1+1 /rruga; “Kongresi Manastirit📌
Apartamenti nd

Jepet Me Qera; Apartament 1+1 Rruga; Kongresi Manastirit

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
2.15 KM nga qendra
45.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

20.07.2019 (19:02): Jepet me qera; apartament 1+1 /rruga; “kongresi manastirit📌 apartamenti ndodhet përballë pediatrisë, ka funksionuar kryesisht për ambjent biznesi ; klinikë, etj pasi disponon pamje nga rruga kryesore me fasadë xhami. 🔹sip.prej 45m², ...

40,000 Leke

25,000 Leke Jepet me qera, ambient per biznes Jepet me qera ambient per biznes te Rr. Komuna e Parisit, Njesia Administrative

Jepet Me Qera, Ambient Per Biznes

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1.62 KM nga qendra
31.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

20.07.2019 (18:53): Jepet me qera ambient per biznes te rr. komuna e parisit, njesia administrative nr. 5, tirane. ambienti ndodhet prane kristal center (ne rruge kryesore), me siperfaqe te brendshme 31 m2, me tualet brenda, si dhe me hapsire para e cila mund te shfryte...

25,000 Leke

2,500 Euro Ambjent Komercial me qira te rruga 5 Maji Jepet me qira ambjent komercial 2 kate perballe shkolles Tirana Jone.
Kati 1 me

Ambjent Komercial Me Qira Te Rruga 5 Maji

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
KM nga qendra
220.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

20.07.2019 (17:56): Jepet me qira ambjent komercial 2 kate perballe shkolles tirana jone. kati 1 me sip 100 m2 kati 2 me sip 120 m2. ndodhet ne buze te rruges kryesore, eshte i mireinvestuar. pershtatet per klinike, call center, qender kursesh, bar-restorant, zyra e...

2,500 Euro

50,000 Leke JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI RR.NIKOLLA JORGA, TIRANË Ambienti është funksional prej shum vitesh, ndodhet në zonën e Myslym Shyri

Jepet Me Qira Ambient Biznesi Rr.nikolla Jorga, TiranË

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.86 KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

20.07.2019 (17:53): Ambienti është funksional prej shum vitesh, ndodhet në zonën e myslym shyrit dhe jepet me qira për vetëm 50.000 lekë/muaj. ka klientel të përditshme pasi ndodhet pranë disa institucioneve. për më shumë informacione ose një vizitë në ...

50,000 Leke

300 Euro Ambient (64 m2) i RI ( Vasil Shanto - UET) Pallat i RI/ Ashensor/ Veshje Kapot/ Dopio Xham Me Qera Ambient Biznesi (64 m2) i Pershtatshem per Zyra, Klinika etj, (Vasil Sha

Ambient (64 M2) I Ri ( Vasil Shanto - Uet) Pallat I Ri/ Ashensor/ Veshje Kapot/ Dopio Xham

Vasil Shanto | Tirane
1.70 KM nga qendra
64.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

20.07.2019 (17:36): Me qera ambient biznesi (64 m2) i pershtatshem per zyra, klinika etj, (vasil shanto- uet) zone e preferuar | pallat i ri me ashensor dhe ndertime cilesore | shtruar me pllake cilesore | hapesire e bolleshme me ndricim perfekt, spote led | muret e sa...

300 Euro

300 Euro Amb Open Space (46 m2) i Persht. per Cdo Lloj Biznes (Rr. e Kavajes) Zone Perfekte | Pallat i Ri Jepet me Qera Ambient Open Space (46 m2) i Pershtatshem per Cdo Lloj Zyre dhe Bi

Amb Open Space (46 M2) I Persht. Per Cdo Lloj Biznes (rr. E Kavajes) Zone Perfekte | Palla

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
46.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

20.07.2019 (17:35): Jepet me qera ambient open space (46 m2) i pershtatshem per cdo lloj zyre dhe biznesi (rr. e kavajes) zone perfekte per biznes | pallat i ri me ndertime cilesore | shtruar me pllake cilesore | hapesire me ndricim perfekt | muret e sapo lyer | tualet ...

300 Euro

1,500 Euro Amb Open Space (180 m2) per Biznes, ne Myslym Shyr (Buze Rruge - EHW) Super Vendodhje Me Qera Ambient Open Space (180 m2) i Pershtatshem per Zyre, Dyqan etj.. ne Mysl

Amb Open Space (180 M2) Per Biznes, Ne Myslym Shyr (buze Rruge - Ehw) Super Vendodhje

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.87 KM nga qendra
180.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

20.07.2019 (16:08): Me qera ambient open space (180 m2) i pershtatshem per zyre, dyqan etj.. ne myslym shyr (buze rruge - ehw) super vendodhje per biznes | hapesire e madhe e shfrytezueshme | ndricim perfekt | fasade xhami | tualet i mirembajtur | instalimet hidraulike ...

1,500 Euro

350 Euro ZYRA ME QIRA NE BLLOK Aparatament 2+1 me qera ne Rrugen Vaso Pasha ne Bllok. Ndodhet ne kryqezim me Rr

Zyra Me Qira Ne Bllok

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
82.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

20.07.2019 (16:08): Aparatament 2+1 me qera ne rrugen vaso pasha ne bllok. ndodhet ne kryqezim me rrugen nikolla tupe. ka siperfaqe 82m2 banimi, te ndare ne korridor, tre dhoma, tualeti me dritare dhe ballkon. e pershtatshme per zyra, klinika etj. jepet me cmim okazion,...

350 Euro

250 Euro Jepet me Qera | Dyqan 40m2, 250 euro, ne Don Bosko Jepet me Qera | Dyqan 40m2, 250 euro, ne Don Bosko ! Ambienti ndodhet ne fillim

Jepet Me Qera | Dyqan 40m2, 250 Euro, Ne Don Bosko

Don Bosko | Tirane
1.92 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

20.07.2019 (16:07): Jepet me qera | dyqan 40m2, 250 euro, ne don bosko ! ambienti ndodhet ne fillim te rruges, dhe eshte investim potencial per cfaredo lloj biznesi. zona eshte shume e populluar dhe te jep mundesine e zhvillimit per cdo biznes te mundshem. eshte i organ...

250 Euro

750 Euro JEPET LOKAL NE GJENDJE PUNE ME QERA Jepet lokal ne gjendje pune me qera, te kompleksi MAGNET KONTAKT, mundesi per tu

Jepet Lokal Ne Gjendje Pune Me Qera

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
120.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

20.07.2019 (16:04): Jepet lokal ne gjendje pune me qera, te kompleksi magnet kontakt, mundesi per tu investuar akoma, 80 m2 brenda, 40 m2 , verande, per me shume detaje kontakto tel ose whatsap...

750 Euro

1,500 Euro AMBJENT BIZNESI OPEN SPACE 200 M2 TEK STADIUMI, ME CMIM OKAZION ! AMBJENT BIZNESI OPEN SPACE 200 M2

Rruga Dervish Hima, afer stadiumit Arena Ko

Ambjent Biznesi Open Space 200 M2 Tek Stadiumi, Me Cmim Okazion !

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
0.98 KM nga qendra
200.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

20.07.2019 (15:55): Ambjent biznesi open space 200 m2 rruga dervish hima, afer stadiumit arena kombetare, japim me qera ambjent biznesi open space 200 m2, kati ii, me hyrje indipendente, 2 tualete. buze rruges kryesore. ambjenti ka vizibilitet shume te mire. qer...

1,500 Euro

2,000 Euro Ambient me Qera te Stacioni i Trenit . 
Jepet me qera ambient në zonën e Stcionit te Trenit.

Ambienti është i p

Ambient Me Qera Te Stacioni I Trenit .

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
0.70 KM nga qendra
300.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

20.07.2019 (15:44): jepet me qera ambient në zonën e stcionit te trenit. ambienti është i pozicionuar në katin 0 me sipërfaqe 300 m2.ambienti ka 2 hyrje ,dhe 2 tualete bashk me nje magazine . ambienti mund të përdoret për një sërë aktivitetesh. per me...

2,000 Euro

1,500 Euro Ambienti ndodhet në zonën e Stadiumit Dinamo Ambienti ndodhet në zonën e Stadiumit Dinamo tek Shushica.
Informacion mbi am

Ambienti Ndodhet Në Zonën E Stadiumit Dinamo

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1.17 KM nga qendra
80.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

20.07.2019 (15:44): ...

1,500 Euro

450 Euro Dyqan per qera Jepet me qera ambient në qender te Tiranes,tek Rruga e Durresit.

Ambienti ë

Dyqan Per Qera

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
0.84 KM nga qendra
30.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

20.07.2019 (15:42): Jepet me qera ambient në qender te tiranes,tek rruga e durresit. ambienti është i pozicionuar në katin 0 me sipërfaqe 30 m2.disponon 1 hyrje per ne ambient dhe 1 tualete . ambienti mund të përdoret për një sërë aktivitetesh . per m...

450 Euro

330 Euro Jepet me qera ambient ne Rr. e Durresit Jepet me Qera ambient tregtar tek Rruga e Durresit prane ish Ambasades Jugoslla

Jepet Me Qera Ambient Ne Rr. E Durresit

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

20.07.2019 (15:42): Jepet me qera ambient tregtar tek rruga e durresit prane ish ambasades jugosllave . ambienti eshte i pozicionuar ne katin 0 me siperfaqe 40 m2 . disponon nje hyrje per ne ambient dhe nje tualete . ambienti mund te perdoret per nje sere aktivitete...

330 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim