kam te dashur komshien  4857 Njoftime

 Online 140 lexues | 4 njoftime ne pritje

700 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Ambient 110 m2 me qera ne Qendren Tregtare

Ambient 110 m2 me qera ne Qendren Tregtare -

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.93 Km nga qendra) Kancelari Papirus

B Ofrojme nje ambient 110 m2 me qera. ambienti ndodhet ne qendren tregtare "condor", kati i dyte. ambienti eshte ne forme te rregullt katror, me njeren nga faqet teresisht me xham nga perendimi, si dhe pjesa e brendshme e korridorit. perbehet nha 3 ambiente te brendshme dhe te organizuara estetikisht...

700 Euro

Tirane
2,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Mundesi Biznesi- Vile 3 Kateshe (Sip Totale 1250 m2) oborr 600 m2- Zone Shume e Mire Kinostudio

Mundesi Biznesi- Vile 3 Kateshe (Sip Totale 1250 m2) oborr 600 m2- Zon -

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.84 Km nga qendra)

B Jepet me qera vile 3 kateshe (sip totale 1250 m2) zone shume e mire kinostudio | ka sherbyer si konvikt | ambiente te jashtme te gjelberuara | oborr, fushe loje, salle studimi, mense | oxhak | fasada xhami | e rrethuar | kondicioner | ndricim i mire | instalime elektrike/hidraulike te reja | 4 tuale...

2,000 Euro

Tirane
500 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Jepen Zyra Me Qira!!

Jepen Zyra Me Qira!! -

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra) Real Deal Properties

B Tek rezidenca inter co - sat, ne rrugen myslym shyri, prane albtelekom jepet me qira super apartament 2+1 per zyra, i pamobiluar dhe i sapo perfunduar. apartamenti ndodhet ne kati e 4-te dhe ka siperfaqe 100 m2. apartamenti eshte i organizuar ne hapsire ndenje te bollshme, 2 dhoma gjumi, 2 tualete d...

500 Euro

Tirane
500 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Ambient Open Space (120 m2)- KOMUNE PARISI|i Pershtatshem per Zyra, Markete, Laborator

Ambient Open Space (120 m2)- KOMUNE PARISI|i Pershtatshem per Zyra, Ma -

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)

B Jepet me qera te komuna e parisit - ambient open space (120 m2) i pershtatshem per zyra, markete, laborator etj, tek komuna e parisit (ehw) zone e favorshme per biznes | hapesire e madhe e shfrytezueshme me ndricim perfekt (led) dhe planimetri te rregullt | sistem aspirimi dhe kondicionimi | shtrua...

500 Euro

Tirane
280 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Amb 1+1 (75 m2) per Zyra ne BLLOK (Buze Rruge) Zone perfekte Biznesi | Pallat i Ri

Amb 1+1 (75 m2) per Zyra ne BLLOK (Buze Rruge) Zone perfekte Biznesi | -

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)

B Jepet me qera super ambient 1 + 1 (75 m2) per zyra ne bllok (rr. andon zako cajupi - buze rruge) lokacion perfekt | hapesire e bolleshme me planimetri te rregullt | pallat i ri | shtruar me pllake cilesore | ndricim led me spote | dritare dopio xham | izolim akustik | termoizolim | hidroizolim | kun...

280 Euro

Tirane
650 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera  Jepet me qira ambient komercal i pershtatshem per zyra te cfaredo lloj aktiviteti.

Jepet me qira ambient komercal i pershtatshem per zyra te cfaredo llo -

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (1.28 Km nga qendra) Real Deal Properties

B - jepet me qira ambient komercal i pershtatshem per zyra te cfaredo lloj aktiviteti. ambienti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri dhe shume cilesor 8 katesh ne bulevardin gjergj fishta. ambienti ka nje siperfaqe prej 97 m2 dhe ka nje orientim nga veriu, gjithashtu ka nje hyrje nga jugu dhe zot...

650 Euro

Tirane
2,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Vile per qira tek kompleksi Dinamo!

Vile per qira tek kompleksi Dinamo!

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.60 Km nga qendra)

B Jepet me qera vile 3 kateshe prane kompleksit 'dinamo' ne tirane. vila eshte e organizuar ne 3 kate, me siperfaqe banimi 120 m2 kati dhe siperfaqe totale 384m2!...

2,000 Euro

Tirane
1,100 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Njesi komerciale me qira tek Pazari i Ri!

Njesi komerciale me qira tek Pazari i Ri!

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.56 Km nga qendra)

B Ambient me qira tek pazari i ri. kati zero, me nje siperfaqe 34m2 dhe me lartesi 5m, me nje fasade xhami. ambienti eshte i organizuar open space dhe eshte i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti. vendodhja në kete zone është një vlerë e shtuar e ambientit pasi rrit mundësinë për zhvillimin...

1,100 Euro

Tirane
700 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Ambient komercial me qira prane Globe!

Ambient komercial me qira prane Globe!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje objekti te ri. eshte organizuar ne 3 ambiente te brendshme, ka funksionuar si call center dhe disponon te gjitha paisjet e punes. ambienti mund te sherbeje jo vetem si call center, por eshte i pershtatshem per nje game te gjere aktivitetetesh si zyra, klinike...

700 Euro

Tirane
1,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Njesi me qira, me sip 109 m2 si dhe nje post parkimi ne Rrugen e Elbasanit!

Njesi me qira, me sip 109 m2 si dhe nje post parkimi ne Rrugen e Elbas

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.25 Km nga qendra)

B Jepet me qira ambient komercial me siperfaqe 109m2 perballe ambasades amerikane. ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje objekti te ri te sapo perfunduar. ka organizimi open space, e cila te jep mundesine e ndarjeve sipas kerkeses se klientit. ambienti ka gjithashtu fasade xhami me pamje nga rru...

1,000 Euro

Tirane
1,500 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Ambient komercial me qira te Rruga Robert Shvarc

Ambient komercial me qira te Rruga Robert Shvarc

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.85 Km nga qendra)

B Ambient komercial me qira me vendodhje te komunes se parisit, ambienti eshte i investuar dhe posedon 9 dhoma, secila me kondicioner dhe tualet, mund te sherbeje si hostel dhe "seli" kompanish per vendodhjen e pershtatshme qe ofron. organizohet ne nje siperfaqe totale prej 300 m2. ne cmim perfshih...

1,500 Euro

Tirane
450 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Jepet ambient me qera

Jepet ambient me qera

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.35 Km nga qendra)

B Jepet me qera ambienti 120 m2 ne kryqezim te myslym shyrit , rruga muhamed gjollesha , ambienti mund te shfrytezohet per zyra ....

450 Euro

Tirane
1,600 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Jepet me qera  ambient

Jepet me qera ambient

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)

B Jepet me qera ambient per zyra 180m2 ne nje zone shume te mire ne bllok tek libri universitar , ambienti mund te shfrytezohet per zyra , qender estetike , sallone bukurie etj ...

1,600 Euro

Tirane
350 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera AMBIENT KOMERCIAL NE RRUGEN BARDHYL

AMBIENT KOMERCIAL NE RRUGEN BARDHYL

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (1.50 Km nga qendra)

B Ambienti pozicionohet ne rrugen kryesore, ne nje zone te dominuar nga njesite tregtare dhe te rrahur shume nga kembesoret. eshte i organizuar ne nje hapesire te vetme. ka nje siperfaqe te brendshme prej 25 m2 me nje vitrine 4.5 m gjeresi dhe 3 m lartesi. mund te perdoret per aktivitete te ndryshme b...

350 Euro

Tirane
3,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Zyra per Qira tek Torre Drin!

Zyra per Qira tek Torre Drin!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.22 Km nga qendra)

B Jepen me qira 3 ambjente te ndryshme per zyra tek torre drin! 1- sip.240 m2-3000 euro/muaj 2- sip.96 m2-1200 euro/muaj 3- sip.68 m2-800 euro/muaj. per me shume informacion kontaktoni ne +355682023632....

3,000 Euro

Tirane
600 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Super Amb Biznesi 1+1 (63 m2) ne QENDER - Super Zone per Biznes | Ndertes e Re | Kondicioner | Spote LED

Super Amb Biznesi 1+1 (63 m2) ne QENDER - Super Zone per Biznes | Nder -

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.33 Km nga qendra)

B Me qera ambient biznesi 1 + 1 (63 m2) ne super zone (perball taiwanit - qender) buze rruges ne pallat te ri me ndertime cilesore | hapesire e shfrytezueshme | 2 ambiente perfekte pune me kondicioner dhe ndricim perfekt (led me spote) | fasad dopio xham | izolim akustik | termoizolim | hidroizolim | ...

600 Euro

Tirane
4,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera JEPET ME QERA AMBJENT 200 M2 NE QENDER TE KORCE-S.

JEPET ME QERA AMBJENT 200 M2 NE QENDER TE KORCE-S.

Qender | Korce

B Jepet me qera ish lokal flamingo star ne qender te qytetit te korces ne krah te ish hotel turizmit. ambjenti eshte 200 m2 i pershtatshem per cfaredolloj biznesi. nr. kontakti 0697412800 ....

4,000 Euro

Korce
190 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Amb Open Space (42 m2) ne Astir(afer Oslos) i pershtatshem per Cdo Biznes - Pallat i Ri

Amb Open Space (42 m2) ne Astir(afer Oslos) i pershtatshem per Cdo Biz

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.10 Km nga qendra)

B Jepet me qera ambient open space (42 m2) ne astir (afer oslos) i pershtatshem per cdo lloj biznesi (kati -1) pallat i ri | hapesire e bolleshme | fasada xhami | shtruar me pllake cilesore | muret e sapo lyer | instalimet te gjitha gati q1069 te dhenat e ndarjes: - 1 ambinete pune kara...

190 Euro

Tirane
700 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Jepet me qera ambjent biznesi 375 m2

Jepet me qera ambjent biznesi 375 m2

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.76 Km nga qendra)

B Jepet me qera ambjent ne katin -1 ne zonen e yzberishtit..ambjenti shtrihet ne katin -1 te nje pallati me punime mjaft cilesore me hapesire 375 m2. ambjenti eshte i investuar dhe goxha i pershtatshem per lloje te ndryshme biznesi . eshte i shtruar me pllaka,disponon ndricim dhe aspirim,gjithashtu es...

700 Euro

Tirane
300 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Bllok jepet ke qira ambient biznesi

Bllok jepet ke qira ambient biznesi

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)

B Jepet me qira ambient biznesi ne bllok. me sip te pergjithshme prej 40m2 eshte e pershtatshme per nje ser aktivitetetesh si zyra, qender estetike, qender kursesh, klinike dentare, laborator dentar, etj. ...

300 Euro

Tirane
1,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera AMBIENT PER ZYRA ME QIRA PRANE ISH EKSPOZITES 1.000 €/MUAJ!

AMBIENT PER ZYRA ME QIRA PRANE ISH EKSPOZITES 1.000 €/MUAJ!

Vasil Shanto | Tirane (0.82 Km nga qendra)

B Jepet me qira ambient per zyra. ambienti ka siperfaqe te brendshme 152m2 i organizuar ne 4 zyra, nje recepsion dhe 1 tualet. jepet me qira pjeserisht i mobiluar. kati 2 banim. cmimi eshte pa tatim te perfshire (15%)....

1,000 Euro

Tirane
900 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Super Amb Open Space (55 m2) tek Selvia (Buze Rruge) i pershtatshem per Cdo Biznes | Pallat i RI

Super Amb Open Space (55 m2) tek Selvia (Buze Rruge) i pershtatshem pe

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)

B Jepet me qera ambient open space (55 m2) tek selvia (buze rruge), i pershtatshem per cdo lloj biznesi | zona eshte perfekte | pallat i ri me ndertime cilesore | hapesire e bolleshme, ndricim perfekt | shtruar me pllake cilesore | fasade dopio xham | spote led | instalimet te gjitha gati q1068 ...

900 Euro

Tirane
400 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera zyre/dyqan me qera

zyre/dyqan me qera

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.82 Km nga qendra)

B Jepet me qira ambient biznesi tek rruga siri kodra, kompleksi siri, tiranë. kati0, sip 80 m2 plus 16 m2 verande, dyqani jepet hapsire bosh dhe mund te perdoret per çfare do lloj aktiviteti. zona është në zhvillim, me infrastruktur të lartë. Çmimi 400 euro/muaj. për më shumë informacione...

400 Euro

Tirane
50,000 Leke Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Lokal me Qera 70 m2

Lokal me Qera 70 m2

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.47 Km nga qendra)

B Jepet me qera lokali me qera 70 m2 sipërfaqe brëndshme + 300 m2 verandë,i investuar dhe buze rruge. vendndodhja:te liqeni. Çmimi:500 mijë lek. për më tepër informacion më kontaktoni në cel&viber&whats app 0696727126....

50,000 Leke

Tirane
200 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Jepet me qesa zyra:kryqezimi i 21 dhjetorit

Jepet me qesa zyra:kryqezimi i 21 dhjetorit

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)

B Jepet me qera zyra 1 dhom + 1 depo korridor dhe banjo tek kryqezimi i 21 dhjetorit pershteter per ekinomist, avokat, qender kursesh etj. kati i par banim siper dyqaneve ne vij te par te rruges kavajes 30 metra larg diamond kafe me me pamje nga rruga kryesore cmimi .200 € muaj tel:0697603...

200 Euro

Tirane
240 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Jepet me qera |Ambient biznesi 39 m2, 240 Euro tek Rruga e Durresit

Jepet me qera |Ambient biznesi 39 m2, 240 Euro tek Rruga e Durresit

Tjeter zone | Tirane (0.84 Km nga qendra)

B Jepet me qera |ambient biznesi 39 m2, 240 euro tek rruga e durresit. ambienti mund te perdoret per shume lloje biznesesh si : bar-kafe, parukeri, zyra , etjt. per nje vizit ne prone kontaktoni aniten 0693741078...

240 Euro

Tirane
1,040 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Zyre+garazh me qira te Park Gate

Zyre+garazh me qira te Park Gate

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (2.25 Km nga qendra)

B Jepet me qira ambjent per zyra te park gate. i ndodhur ne katin e 4-te te objektit ambienti eshte i mirendricuar dhe ofron pamje te hapur. disponon nje post parkim ne -2 te perfshire ne cmim. zona ne te cilen ndodhet objekti eshte nje nga pika me strategjike te qytetit qe mundeson akses ne rruge...

1,040 Euro

Tirane
50,000 Leke Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Dylan me qera.

Dylan me qera.

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)

B Jepet dyqan me qera te komuna e parisit, afer rotondos. 52 m 2. nga data 15 .6. 2019...

50,000 Leke

Tirane
330 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera Jepet me qera |Dyqan 40m2, 330 euro

Jepet me qera |Dyqan 40m2, 330 euro

Vasil Shanto | Tirane (2.11 Km nga qendra)

B Jepet me qera |dyqan 40m2, 330 euro ne vasil shanto! dyqani ndodhet ne rrugen irfan tomini ne nje zone mjaft te populluar. dyqani eshte i pershtatshem per cfardolloj biznesi si: zyre avokatie, perkthyes, parukeri, furre buke etj! per me shume info kontaktoni aniten 0693741078...

330 Euro

Tirane
1,000 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera JEPET ME QIRA BAR-RESTORANT NË AHMETAQ, TIRANË

JEPET ME QIRA BAR-RESTORANT NË AHMETAQ, TIRANË

Zone Periferike | Tirane (16.91 Km nga qendra)

B Jepet me qira bar-restorant, 562 m² i ndodhur në katin e dytë te ndërtesës. ambienti ka pozicion strategjik për zonën i cili sugjerohet kryesisht per fasoneri, plotëson të gjitha kushtet e nevojshme dhe ka hapësirë per disa vende parkimi. Çmimi është 1000 €/muaj. ☎ na kontaktoni p...

1,000 Euro

Tirane
500 Euro Imobiliare Objekt Biznesi me Qera JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TEK RR.PAVARESIA, TIRANË

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TEK RR.PAVARESIA, TIRANË

Zone Periferike | Tirane (3.76 Km nga qendra)

B Jepet me qira apartament 2+1 me sipërfaqe 95 m², ndodhet në katin e tretë të vilës në rrugën pavarësia, tiranë. objekti organizohet në sallon të madh , dy dhoma gjumi dhe dy tualete. sugjerohet për banim ose ambient biznesi sipas preferencës dhe ka dalje me pamjë shumë të bukur në ...

500 Euro

Tirane
150,000 Leke Imobiliare Objekt Biznesi me Qera JEPET ME QIRA MAGAZINE TEK RR. 5 MAJI

JEPET ME QIRA MAGAZINE TEK RR. 5 MAJI

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.88 Km nga qendra)

B Jepet me qira magazinë rreth 400 m², rruga 5 maji, tiranë. magazina është e përshtatshme për lloje të ndryshme të zhvillimeve të biznesit me qira 150 000 leke/muaj. për më shumë informacione na kontaktoni!...

150,000 Leke

Tirane

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim