kerkoj lokal me qera ne tirane  

 Online 29 lexues | 3 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 29 lexues | 3 njoftime ne pritje
1,750 Euro id:16120 - Mundesi Biznesi- Vile 3 Kateshe (Sip Totale 1250 m2) oborr 600 m2- Zone Shume e Mire Kinostudio

Mundesi Biznesi- Vile 3 Kateshe (sip Totale 1250 M2) Oborr 600 M2- Zone Shume E Mire Kinostudio

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
2.84 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Jepet me qera vile 3 kateshe (sip totale 1250 m2) + rreth 600 me oborr zone shume e mire kinostudio | ka sherbyer si konvikt | ambiente te jashtme te gjelberuara | oborr, fushe loje, salle studimi, mense | oxha...

1,750 Euro

850 Euro id:114089 - Buze Rruges Dritan Hoxha, Jepet Me Qira Zyre Open Space

Buze Rruges Dritan Hoxha, Jepet Me Qira Zyre Open Space

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane Real Deal Properties
2.23 KM nga qendra
186.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Te pro credit bank ne laprake, buze rruges dritan hoxha, jepet me qira zyre open space 186 m2!!! ambjenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri i pajisur me ashensor ku dy katet e para jan ambjente komer...

850 Euro

500 Euro id:53714 - Ambient Open Space (120 m2)- KOMUNE PARISI|i Pershtatshem per Zyra, Markete, Laborator

Ambient Open Space (120 M2)- Komune Parisi|i Pershtatshem Per Zyra, Markete, Laborator

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1.62 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Jepet me qera te komuna e parisit - ambient open space (120 m2) i pershtatshem per zyra, markete, laborator etj, tek komuna e parisit (ehw) zone e favorshme per biznes | hapesire e madhe e shfrytezueshme me nd...

500 Euro

280 Euro id:29907 - Amb 1+1 (75 m2) per Zyra ne BLLOK (Buze Rruge) Zone perfekte Biznesi | Pallat i Ri

Amb 1+1 (75 M2) Per Zyra Ne Bllok (buze Rruge) Zone Perfekte Biznesi | Pallat I Ri

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
0.86 KM nga qendra
75.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Jepet me qera super ambient 1 + 1 (75 m2) per zyra ne bllok (rr. andon zako cajupi - buze rruge) lokacion perfekt | hapesire e bolleshme me planimetri te rregullt | pallat i ri | shtruar me pllake cilesore | nd...

280 Euro

765 Euro id:114921 - - Ne qender, ne afersi me Toptani Center, jepet ambjent zyrash i sapo investuar me qira!

- Ne Qender, Ne Afersi Me Toptani Center, Jepet Ambjent Zyrash I Sapo Investuar Me Qira!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane Real Deal Properties
1.78 KM nga qendra
90.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

- ne qender, ne afersi me toptani center, jepet ambjent zyrash i sapo investuar me qira! ambjenti organizohet ne 3 ambjente te ndara, njeri prej te cileve eshte totalisht openspace dhe mund te modifikohet ne 2 ...

765 Euro

18,000 Leke Jepet zyre me qera ne rr. Shefqet Musaraj, Pas Universitetit Europian Jepet zyre me qera ne rr. Shefqet Musaraj, Pas Universitetit Europian. Zyra esht

Jepet Zyre Me Qera Ne Rr. Shefqet Musaraj, Pas Universitetit Europian

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.44 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

24.06.2019 (17:28): Jepet zyre me qera ne rr. shefqet musaraj, pas universitetit europian. zyra eshte me fasade xhami, e organizuar ne 1 open space dhe nje tualet. ka funksjonuar per periudhe te gjate per agjensi imobiliare dhe turistike. ( mbyllet per arsye zgjerimi te...

18,000 Leke

2,500 Euro Tirane, jap me qera dyqan Kati -1, 680 m² 2.500 Euro (Komuna e Parisit) Disponojme ambjent ne nje zone te preferuar dhe te qete, tek Rruga Sulejman Delv

Tirane, Jap Me Qera Dyqan Kati -1, 680 M² 2.500 Euro (komuna E Parisit)

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1.62 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

24.06.2019 (17:25): Disponojme ambjent ne nje zone te preferuar dhe te qete, tek rruga sulejman delvina, ne zonen e komunes se parisit. ambjenti ndodhet ne katin -1 ne pozicion strategjik me pamje nga rruga, ka nje siperfaqe te bollsme prej 680 m2 dhe latesi 3.4 m, me d...

2,500 Euro

2,500 Euro Dyqan me qera ne rrugen Myslym Shyri (ID 4271280 ) Property ID : 4271280

Myslym Shyri, buze rruge, jepet me qera dyqan, siperfaq

Dyqan Me Qera Ne Rrugen Myslym Shyri (id 4271280 )

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.47 KM nga qendra
130.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

24.06.2019 (17:21): Property id : 4271280 myslym shyri, buze rruge, jepet me qera dyqan, siperfaqe 130 m², duplex, kati pare 70 m², kati dyte 60 m², verande 50 m², i restauruar totalisht, open space, akses nga dyja ane te dyqanit, fasade xhami, mundesi reklamimi...

2,500 Euro

400 Euro Zyre cilesore me Qera afer Bllokut, 400 Euro Rruga Zef Jubani, afer Sheshit Wilson dhe Bllokut,
 japim me qera apartament pe

Zyre Cilesore Me Qera Afer Bllokut, 400 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
1.25 KM nga qendra
83.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

24.06.2019 (17:07): Rruga zef jubani, afer sheshit wilson dhe bllokut, japim me qera apartament per zyre, kati 2, pallat me ashensor dhe kamera. ne gjendje shume te mire, me punime cilesore, me siperfaqe 83 m2 ( 97 te perbashketat) perbehet nga 3 ambjente pune, tua...

400 Euro

1,500 Euro Zona e Bllokut, Dyqan 45 m2 me Qera tek Vesa Center Tek Qendra e Biznesit Vesa Center, japim me Qera Dyqan 45 m2
i gatshem per pun

Zona E Bllokut, Dyqan 45 M2 Me Qera Tek Vesa Center

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
0.86 KM nga qendra
45.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

24.06.2019 (17:06): Tek qendra e biznesit vesa center, japim me qera dyqan 45 m2 i gatshem per pune dhe i mobiluar ne menyre cilesore. dyqani ka sistem kamerash te instaluar, dhe eshte i organizuar mjaft mire. ndodhet ne nje nga vendet me te njohura dhe lehtesish...

1,500 Euro

430 Euro Jepet me qira apartament i pershtatshem per zyra . Te Rruga Fortuzi, prane Ministrise se Arsimit, jepet me qira apartament i persht

Jepet Me Qira Apartament I Pershtatshem Per Zyra .

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.69 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

24.06.2019 (16:52): Te rruga fortuzi, prane ministrise se arsimit, jepet me qira apartament i pershtatshem per zyra ne katin e dyte te nje pallati ekzistues. apartamenti ka siperfaqe prej 99m2 dhe eshte i organizuar ne nje dhome pritje e pershtatshme per recepsion, dy a...

430 Euro

400 Euro Zyre me qera ne rrugen George W Bush (ID 4261242 ) Property ID : 4261242

Rruga George W Bush, prane parlamentit, jepet me qera a

Zyre Me Qera Ne Rrugen George W Bush (id 4261242 )

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.38 KM nga qendra
30.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

24.06.2019 (16:51): Property id : 4261242 rruga george w bush, prane parlamentit, jepet me qera ambient, siperfaqe 30 m², kati 0, ne pallat te ri, shume cilesor, i restauaruar totalisht, ambient shume modern, 2 kondicioner, tualet, i pershtatshem per aktivitet te nd...

400 Euro

5,000 Euro Godine Biznesi Per Qera,Autostrada Tirane-Durres Disponojme per shitje fabrike betoni ne Autostraden Tirane-Durres.Godina eshte e

Godine Biznesi Per Qera,autostrada Tirane-durres

Vore | Tirane
KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

24.06.2019 (16:45): Disponojme per shitje fabrike betoni ne autostraden tirane-durres.godina eshte e organizuar ne 2 kate,e gjithe hapesira ka nje siperfaqe totale prej 12000 m2 nga te cilat 900 m2 eshte siperfaqja e godines dhe pjesa tjeter siperfaqja e truallit .secil...

5,000 Euro

17,000 Euro Jepet me qira ambient Komercial Ambienti ndodhet prane Zogut te Zi ne rruge kryesore. Ka fasade xhami te dukshme

Jepet Me Qira Ambient Komercial

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
3.10 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

24.06.2019 (16:40): Ambienti ndodhet prane zogut te zi ne rruge kryesore. ka fasade xhami te dukshme, cka e ben te pershtatshme per aktivitete te ndryshme biznesi. organizohet ne open space, mundesi ndarje te ambienteve ne funksion te biznesit perdorues, ambiente zyrash...

17,000 Euro

800 Euro id:128164 - Zyre me Qera tek Blloku, 145 m2, 3+1, ambjent cilesor

Zyre Me Qera Tek Blloku, 145 M2, 3+1, Ambjent Cilesor

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane Albprona
0.62 KM nga qendra
145.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Rruga brigada e viii, tek pallati i sava tours, kati 3 me ashensor, japim me qera apartament 3+1, per zyre, 145 m2 reale, perbehet nga salle e madhe, 3 dhoma, 2 tualete dhe 2 ballkone. me kondicionere. ...

800 Euro

650 Euro id:117165 - ZYRE 150 M2 ME QERA - AFER BLLOKUT dhe Hotel Xheko Imperial - 650 Euro

Zyre 150 M2 Me Qera - Afer Bllokut Dhe Hotel Xheko Imperial - 650 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane Albprona
1.01 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Japim me qera apartament per zyre 150 m2, afer bllokut dhe hotel xheko imperial, me hyrje nga rr. ibrahim rugova dhe perlat rexhepi. kati 2 me ashensor. perbehet nga salle e madhe + 3 dhoma + 2 tualete + ...

650 Euro

3,000 Euro id:126132 - JEPET ME QIRA AMBIENTI MULTIFUNKSIONAL 600 M2!!!

Jepet Me Qira Ambienti Multifunksional 600 M2!!!

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
1.46 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Jepet me qira nje super ambient ne zonen e qytet te studentit. ambienti eshte multifunksional, mund te sherbej per call center, mense etj. ambienti eshte 600 m2 dhe jepet per vetem 3000 euro. per me teper infor...

3,000 Euro

400 Euro id:126417 - AMBJENT ME QERA PER ZYRA TE KIKA 2

Ambjent Me Qera Per Zyra Te Kika 2

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1.62 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Okazion!!! jepet ambjent me qera 3+1 per zyra te nje nga komplekset me te mira ne tirane ,te kika 2 ( komuna e parisit ). ambjenti eshte i mobiluar me orendite e nevojshme per te startuar punen. ka ndricim nat...

400 Euro

470 Euro id:30965 - Super Zyre 3.2 m e larte (+mobilim) QENDER M shyri afer Taivanit- Super Zone per Biznes | Ndertes e Re | Kondicioner | Spote LED

Super Zyre 3.2 M E Larte (+mobilim) Qender M Shyri Afer Taivanit- Super Zone Per Biznes | Ndertes E

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.33 KM nga qendra
64.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Me qera ambient biznesi 1 + 1 (63 m2) ne super zone (perball taiwanit - qender) buze rruges ne pallat te ri me ndertime cilesore | hapesire e shfrytezueshme | 2 ambiente perfekte pune me kondicioner dhe ndricim...

470 Euro

1,699 Euro Ambient komercial me qira per zyra! Ambient komercial per qira me sip. 270 m2 ne qender te Tiranes.
 Hapesire komer

Ambient Komercial Me Qira Per Zyra!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.08 KM nga qendra
270.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

24.06.2019 (16:29): Ambient komercial per qira me sip. 270 m2 ne qender te tiranes. hapesire komerciale me siperfaqe 270 m2,ne katin e 6 te nje ndertese ideale dhe aktualisht te shfrytezuar per zyra. ambjenti ka pamje te lire dhe fasade ballore me dopio xham dhe te ...

1,699 Euro

700 Euro Zyre me qera tek Pazari i Ri! Jepet ambient per zyra me qera tek Pazari i Ri. Ambienti ndodhet ne katin e 1-re

Zyre Me Qera Tek Pazari I Ri!

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
0.56 KM nga qendra
72.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

24.06.2019 (16:29): Jepet ambient per zyra me qera tek pazari i ri. ambienti ndodhet ne katin e 1-re banim te nje pallati te ri. ka siperfaqe prej 72 m2 te organizuar ne 2 ndarje dhe 2 tualete. ambienti mund te ndahet dhe ne 2 zyra, te cilat jane te pajisura me sistem k...

700 Euro

2,000 Euro Jepet me qira super ambient 86 m2 . Adresa : Blloku . Ruga Jepet me qera dyqan ne bllok 
Sipefaqja 86 m2 
Pershtatet per gjdo lloj biznes

Jepet Me Qira Super Ambient 86 M2 . Adresa : Blloku . Ruga

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.52 KM nga qendra
86.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

24.06.2019 (16:15): Jepet me qera dyqan ne bllok sipefaqja 86 m2 pershtatet per gjdo lloj biznesi , si dhe per zyre dhe shourumi . rruga ibrahim rugova cmimi :2000€ ne puaj perfshir tsksat ne cmimi ....

2,000 Euro

250 Euro Jepet me qera ambient biznesi ne Bllok 30m2 250 Euro! Jepet me qera ambient biznesi ne Bllok 30m2 250 Euro! Ambienti ndodhet prane fak

Jepet Me Qera Ambient Biznesi Ne Bllok 30m2 250 Euro!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
0.86 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

24.06.2019 (16:11): Jepet me qera ambient biznesi ne bllok 30m2 250 euro! ambienti ndodhet prane fakultetit te drejtesisse, dhe ka fasade xhami ne rruge kryesore. ka nje siperfaqe prej 30m2 dhe nje tualet, eshte me parket. zona i favorizon te gjitha llojet e bizneseve s...

250 Euro

3,000 Euro Turdiu Center, Jepet Me Qira Ambjent Komercial 200 m2 Per Zyra! Tek Turdiu Center, jepet super ambjent komercial me qira, me nje lokacion fantas

Turdiu Center, Jepet Me Qira Ambjent Komercial 200 M2 Per Zyra!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1.22 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

24.06.2019 (16:09): Tek turdiu center, jepet super ambjent komercial me qira, me nje lokacion fantastik ne qender. ambjenti eshte totalisht openspace me fasade xhami e cila percon driten natyrale ne ambjent. aktualisht eshte i shtuar me pllaka, ka fasade xhami e cila kr...

3,000 Euro

1,800 Euro Qender ,Jepet Apartament Modern 2+1 me Pamje Nga Sheshi Skenderbej' Me Qira per zyra Jepet apartament me qira per zyra ne qender te Tiranes ,me nje pamje fantastike

Qender ,jepet Apartament Modern 2+1 Me Pamje Nga Sheshi Skenderbej' Me Qira Per Zyra

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.24 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

24.06.2019 (16:09): Jepet apartament me qira per zyra ne qender te tiranes ,me nje pamje fantastike nga sheshi skenderbej.apartamenti ndodhet ne nje nga pallatet me te mira ne tirane ,me kushte teper cilesore me 2 ashensore dhe i mireadministruar nje staf sporteli dhe s...

1,800 Euro

1,300 Euro Qender ,Ambjent Komercial Me Qira 230 m2 ,i Pershtatshem per Callcenter Fillimi rruges se Kavajes ,jepet me qira nje ambjent prej 230 m2 ,ne katin e 2 t

Qender ,ambjent Komercial Me Qira 230 M2 ,i Pershtatshem Per Callcenter

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

24.06.2019 (16:09): Fillimi rruges se kavajes ,jepet me qira nje ambjent prej 230 m2 ,ne katin e 2 te nje pallati te ri buze rruge .ambjenti komercial eshte i ndare ne 3 dhoma si dhe ka 4 tualete .mund te perdoret lehtesisht per callcenter cmimi 1300 euro .per me teper ...

1,300 Euro

300 Euro Qender, Jepet Ambjent 26 m2 Per Zyre Me Qira! Ne qender, jepet ambjent per zyra 26 m2 ne pallat te ri. Ambjenti eshte openspac

Qender, Jepet Ambjent 26 M2 Per Zyre Me Qira!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.44 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

24.06.2019 (16:09): Ne qender, jepet ambjent per zyra 26 m2 ne pallat te ri. ambjenti eshte openspace ne forme drejtkendore, ka 1 tualet dhe lartesi te konsiderueshme. ambjenti eshte shume i pershtashem per zyra me staf te vogel me 2, 3 veta. pallati ne te cilen ndodhet...

300 Euro

450 Euro Tek Brryli Jepet me Qira Ambient per Zyra 85m2 Ne nje nga zonat me te mira te Tiranes, tek Brryli , jepet me qira ambjent me nj

Tek Brryli Jepet Me Qira Ambient Per Zyra 85m2

Brryli | Tirane
KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

24.06.2019 (16:08): Ne nje nga zonat me te mira te tiranes, tek brryli , jepet me qira ambjent me nje siperfaqe 85m2. zyra ndodhet ne nje pallat te ri ,me punime cilesore ,e mire administruar .pallati eshte i pajisur me ashensor dhe me kushte sigurie. ambjenti eshte i p...

450 Euro

800 Euro Jepet Ambient 68 m2 me Qera te Torre Drin ne Qender!! Jepet ambient per zyra me qera te Torre Drini, Ambienti ka siperfaqe 68m2 dhe es

Jepet Ambient 68 M2 Me Qera Te Torre Drin Ne Qender!!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.24 KM nga qendra
68.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

24.06.2019 (16:08): Jepet ambient per zyra me qera te torre drini, ambienti ka siperfaqe 68m2 dhe eshtte open space. ambienti disponon 2 tualete dhe mund te ndahet ne 2 ambiente. cmimi 800 euro me taksa te perfshira , jepet per afat minimumi 1 vjecar....

800 Euro

1,200 Euro Jepet Zyre 96 m2 me Qera te Torre Drin ne Qender!! Jepet ambient per zyra me qera te Torre Drini, Ambienti ka siperfaqe 96 m2 dhe e

Jepet Zyre 96 M2 Me Qera Te Torre Drin Ne Qender!!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.24 KM nga qendra
96.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

24.06.2019 (16:08): Jepet ambient per zyra me qera te torre drini, ambienti ka siperfaqe 96 m2 dhe eshtte open space. ambienti disponon 2 tualete dhe mund te ndahet ne ambiente.zyra eshte me pamje nga sheshi skenderbe. cmimi 1200 euro me taksa te perfshira , jepet per ...

1,200 Euro

400 Euro OKAZION! JEPET ME QIRA FAST-FOOD, ASTIR, TIRANË Jepet me qira ambient biznesi fast-food, në astir, në një zonë shumë të mi

Okazion! Jepet Me Qira Fast-food, Astir, TiranË

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
3.35 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

24.06.2019 (15:47): Jepet me qira ambient biznesi fast-food, në astir, në një zonë shumë të mirë dhe të populluar, mjaftë e përshtatshme për aktivitetin e fast-food. ambienti është totalisht i kompletuar me të gjitha kushtet e nejvojshme dhe paisjet totali...

400 Euro

1,300 Euro Te “Park Gate Te “Park Gate", nje nga objektet me te reja ne Tirane, jepet zyre 162 m2

Te “park Gate

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
KM nga qendra
162.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

24.06.2019 (15:34): Te “park gate", nje nga objektet me te reja ne tirane, jepet zyre 162 m2 me qira . apartamenti ka nje siperfaqe 162 m2 ne katin e 11 me orientim jug, me nje pamje fantastike te gjelberimit te parkut kombetar te tiranes, i cili ofron nje dhome ndenj...

1,300 Euro

50,000 Leke Dyqan me qera ne Rrugen e Elbasanit (ID 4271272) Property ID : 4271272

Rruga e Elbasanit prane Ambasades Amerikane, jepet me q

Dyqan Me Qera Ne Rrugen E Elbasanit (id 4271272)

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
2.23 KM nga qendra
90.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

24.06.2019 (15:33): Property id : 4271272 rruga e elbasanit prane ambasades amerikane, jepet me qera ambjent dyqani ne pallat te ri, me shkalle, bosh, siperfaqe 90 m², kati -1, tualet, verande. jepet me qera 50.000 leke www.dreamalbania.al...

50,000 Leke

700 Euro Zyre me qera ne rrugen Myslym Shyri (ID 4261232) Property ID : 4261232

Myslym Shyri, prane ish Expozites, jepet me qera ambjen

Zyre Me Qera Ne Rrugen Myslym Shyri (id 4261232)

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.47 KM nga qendra
100.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

24.06.2019 (15:32): Property id : 4261232 myslym shyri, prane ish expozites, jepet me qera ambjent zyre ne pallat te ri, (e pershtatshme per zyre, call center), bosh, siperfaqe 100 m², kati 2, 2 kondicioner, 2 tualete, orientim me diell, me fasade xhami, linje trifa...

700 Euro

330 Euro jepet me qera ambjent per zyra,ID E Prones : 4239010 ID E Prones : 4239010

Bulevardi Zogu 1, tek Ministria e Drejtesise, jepet me

Jepet Me Qera Ambjent Per Zyra,id E Prones : 4239010

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
0.65 KM nga qendra
110.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

24.06.2019 (15:22): Id e prones : 4239010 bulevardi zogu 1, tek ministria e drejtesise, jepet me qera ambjent per zyra, kati 3, bosh me kundrabufe, 3 ballkon, tualet, orientimi me diell, ambjenti ndodhet ne nje nder zonat me te kerkuara dhe me facilitete te shumta, c...

330 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim