lavazh me qera ne kamez 2017  

 Online 46 lexues | 4 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 46 lexues | 4 njoftime ne pritje
350 Euro id:16120 - Ambient 2+1 i Pershtatshem per Cdo Biznes ne Super Vendodhje (Kryqezimi i 21 Dhjetorit-Rr. e Kavajes)

Ambient 2+1 I Pershtatshem Per Cdo Biznes Ne Super Vendodhje (kryqezimi I 21 Dhjetorit-rr. E Kavajes

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2.84 KM nga qendra
98.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Ambient 2+1 i pershtatshem per cdo lloj biznesi, ne super vendodhe - kryqezimi i 21 dhjetorit (rr. e kavajes) hapesire e madhe me ndricim perfekt dhe planimetri te rregullt q1533 te dhenat e ndarjes: ...

350 Euro

1,700 Euro id:114089 - Tek Stadiumi Dinamo, Jepet Me Qera Super Ambient Openspace Per Zyra + 2 Poste Parkimi !

Tek Stadiumi Dinamo, Jepet Me Qera Super Ambient Openspace Per Zyra + 2 Poste Parkimi !

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane Real Deal Properties
2.23 KM nga qendra
156.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Tek stadiumi dinamo jepet me qira ambient per zyra openspace , plus 2 poste parkimi ne pallat te ri te 2019 dhe te mireadministruar. ambienti ndodhet ne katin e 2 dhe ka siperfaqe 156 m2 dhe organizohet ne nje ...

1,700 Euro

1,950 Euro id:53714 - Zyre Absolute - Open Space (Vesa Center) Rruge Kryesore, BLLOK

Zyre Absolute - Open Space (vesa Center) Rruge Kryesore, Bllok

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
1.70 KM nga qendra
160.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

jepet me qera zyre luksoze e kompletuar 160 m2 ne bllok , tek vesa center , rruge kryesore me fasade supet te gjere q1150 ndarjet e ambientit : - 1 dhome e madhe open space , me ndarje shume te reg...

1,950 Euro

250 Euro id:29907 - Ambient per Zyra, ne Bllok (LSI) Zone Perfekte | Hapesire e Bolleshme me Planimetri te Rregullt | Kondicioner

Ambient Per Zyra, Ne Bllok (lsi) Zone Perfekte | Hapesire E Bolleshme Me Planimetri Te Rregullt | Ko

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
1.64 KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ambient i pershtatshem per zyra, ne bllok tek lsi-ja (zone perfekte) hapesire e bolleshme me planimetri te rregullt | kondicioner | pllake cilesore | ndricim perfekt | dritare dopio xham | tualet me hidrosanita...

250 Euro

1,000 Euro id:114921 - Te Prokuroria Ne Rrugen Mine Peza Jepet Me Qira Ambient Per Zyra I Mobiluar!

Te Prokuroria Ne Rrugen Mine Peza Jepet Me Qira Ambient Per Zyra I Mobiluar!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane Real Deal Properties
1.78 KM nga qendra
125.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Te prokuroria ne rrugen mine peza jepet me qera ambient per zyra i mobiluar! zyrat ndodhen ne katin e dyte te nje pallati te ri te mireadministruar dhe te pajisur me ashensor i cili pozicionohet ne nje zone mja...

1,000 Euro

600 Euro Bar Kafe Dyqan me qera ne Rrugen “Asim Vokshi” prane Shkolles Harry Fultz ne Tirane (ID 4271303 ) Property ID : 4271303

Rruga “Asim Vokshi” prane Shkolles Harry Fultz, jep

Bar Kafe Dyqan Me Qera Ne Rrugen “asim Vokshi” Prane Shkolles Harry Fultz Ne Tirane (i

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
KM nga qendra
97.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

07.12.2019 (19:42): Property id : 4271303 rruga “asim vokshi” prane shkolles harry fultz, jepet me qera ambjent zgare ose restoranti, e mobiluar me te gjitha ne menyre bashkohore, siperfaqe 97 m² ne total,2 ambiente ne total. siperfaqje e brendshme 62 m², siper...

600 Euro

550 Euro Jepet Lokal me Qera 50m2 JEPET Lokal me Qera , 50m2 + 50m2 verande , kati 1.
Eshte ne gjendje pune dhe i

Jepet Lokal Me Qera 50m2

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
50.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

07.12.2019 (19:23): Jepet lokal me qera , 50m2 + 50m2 verande , kati 1. eshte ne gjendje pune dhe i kompletuar me cdo gje. vendodhja : ish -ekspozita shqiperia sot. cmimi : 550 / € (euro) ne muaj. per me shume informacion mos hezitoni te kontaktoni ne : cel dhe w...

550 Euro

500 Euro Lokal me qira te Fusha e Aviacionit Ne nje zone mjaft te preferuar per banim jepet lokal bar kafe me nje siperfaqe t

Lokal Me Qira Te Fusha E Aviacionit

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
KM nga qendra
130.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

07.12.2019 (19:06): Ne nje zone mjaft te preferuar per banim jepet lokal bar kafe me nje siperfaqe totale 130 m2, prej te cilave 72.5 m2 ne certifikate pronesie dhe 60 m2 ne proces legalizimi. ka nje xhiro mesatare ditore 30 000 lek eshte totalisht i arreduar . zona pr...

500 Euro

650 Euro Tirane, jap me qera lokal Kati 0, 130 m² 650 Euro (Rruga Ndre Mjeda , Kompleksi Jap lokal (dyqan) me qera ne nje nga zonat me te mira sot ne Tirane, ne kompleks

Tirane, Jap Me Qera Lokal Kati 0, 130 M² 650 Euro (rruga Ndre Mjeda , Kompleksi

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
130.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

07.12.2019 (18:52): Jap lokal (dyqan) me qera ne nje nga zonat me te mira sot ne tirane, ne kompleksin magnet, ish klubi partizani, pas inxhinierise se ndertimit. lokali aktualisht eshte i adoptuar per bar-kafe por mund te behet dhe biznes tjeter. siperfaqja e lokalit e...

650 Euro

1,200 Euro AMBJENT KOMERCIAL ME QIRA Jepet me qira ambjent komercial te zona e Maternitetit te ri , Brryli.
Ambjenti

Ambjent Komercial Me Qira

Brryli | Tirane
KM nga qendra
160.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

07.12.2019 (18:02): Jepet me qira ambjent komercial te zona e maternitetit te ri , brryli. ambjenti eshte open space, dhe mund te organizohet sipas deshires se cdo klienti. perbehet nga nje sipergaqe 160m2. ne cmim jane te perfshira dhe taksat. per me teper kontakto...

1,200 Euro

800 Euro Njesi komerciale per qira Perballe Ministrise se Jashtme, buze rruges kryesore jepet me qira njesi komerci

Njesi Komerciale Per Qira

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
KM nga qendra
71.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

07.12.2019 (18:02): Perballe ministrise se jashtme, buze rruges kryesore jepet me qira njesi komerciale me siperfaqe neto 70.52 m2. vendndodhja ne nje prej akseve kryesore te tiranes, fare prane kryqezimit te brrylit dhe shume institucioneve e ben kete prone nje invest...

800 Euro

350 Euro Ambient 2+1 i Pershtatshem per Cdo Biznes ne Super Vendodhje (Kryqezimi i 21 Dhjetorit-Rr. e Kavajes) Ambient 2+1 i Pershtatshem per Cdo Lloj Biznesi, ne Super Vendodhe - Kryqezimi i

Ambient 2+1 I Pershtatshem Per Cdo Biznes Ne Super Vendodhje (kryqezimi I 21 Dhjetorit-rr.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2.84 KM nga qendra
98.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

07.12.2019 (17:25): Ambient 2+1 i pershtatshem per cdo lloj biznesi, ne super vendodhe - kryqezimi i 21 dhjetorit (rr. e kavajes) hapesire e madhe me ndricim perfekt dhe planimetri te rregullt q1533 te dhenat e ndarjes: -3 ambinete punimi -1 tualet -1 korri...

350 Euro

80,000 Leke Jepet me qera lokal/zyre Jepet me qera lokal i kompletuar ose ambjent per zyre
Sip:75m2
Ndodhet ne krah

Jepet Me Qera Lokal/zyre

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
KM nga qendra
75.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

07.12.2019 (17:04): Jepet me qera lokal i kompletuar ose ambjent per zyre sip:75m2 ndodhet ne krah te majt te gjykates rrethit tirane...

80,000 Leke

1,950 Euro Zyre Absolute - Open Space (Vesa Center) Rruge Kryesore, BLLOK Jepet me qera zyre Luksoze E kompletuar 160 m2 ne BLLOK , Tek Vesa Center , Rru

Zyre Absolute - Open Space (vesa Center) Rruge Kryesore, Bllok

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
1.70 KM nga qendra
160.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

07.12.2019 (16:39): jepet me qera zyre luksoze e kompletuar 160 m2 ne bllok , tek vesa center , rruge kryesore me fasade supet te gjere q1150 ndarjet e ambientit : - 1 dhome e madhe open space , me ndarje shume te regullt ( qe mund te behet me 3 nendarjete ...

1,950 Euro

200 Euro id:175036 - Tirane,Liqeni i Thate ,70m2 200 euro

Tirane,liqeni I Thate ,70m2 200 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
KM nga qendra
70.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Tirane tek liqeni i thate jepet me qira ambjent me siperfaqe 70m2+ tualet. ambienti ndodhet ne katin zero te nje pallati te ri te sapo perfunduar 5 m2 larg rruges dhe disponon nje sheshpushim. i pershtats...

200 Euro

12,000 Euro id:127201 - Ne Bllok, Jepet me Qira Ambjent 900 m2 open space

Ne Bllok, Jepet Me Qira Ambjent 900 M2 Open Space

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane Exclusive Properties
0.86 KM nga qendra
900.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Exclusive! nje nder pronat me te mira ne zonen e bllokut, rr. abdyl frasheri, e listuar nga exclusive properties, jepet me qira. me nje siperfaqe prej 750 m2 te brendshme + 150 m2 verande, open space, vizibi...

12,000 Euro

500 Euro id:30965 - 3+1+2WC+Ballkon (130 m2) i Pershtatshem per Zyra te Cdo Lloji (Kompleksi Kontakt - 21 Dhjetori)

3+1+2wc+ballkon (130 M2) I Pershtatshem Per Zyra Te Cdo Lloji (kompleksi Kontakt - 21 Dhjetori)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.26 KM nga qendra
130.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

3+1+2wc+ballkon (130 m2) i pershtatshem per zyra te cdo lloji (kompleksi kontakt - 21 dhjetori) zone perfekte | ndertese shume cilesore me ashensor | dysheme me parket | izolimi me sistem kapod | ndricim perfek...

500 Euro

500 Euro Bar me qira afer zogut te zi JEPET ME QERA BAR KAFE E KOMPLETUAR
4 muaj parapagim

Bar Me Qira Afer Zogut Te Zi

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
100.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

07.12.2019 (16:20): Jepet me qera bar kafe e kompletuar 4 muaj parapagim...

500 Euro

60,000 Leke Jepet lokal me qera Jepet me qera lokal 150m2 prane shkolles Vasil Shanto. Biznesi eshte funksional

Jepet Lokal Me Qera

Vasil Shanto | Tirane
KM nga qendra
150.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

07.12.2019 (16:18): Jepet me qera lokal 150m2 prane shkolles vasil shanto. biznesi eshte funksional prej 10 vitesh me klientele te rregullt....

60,000 Leke

200 Euro Tirane,Liqeni i Thate ,70m2 200 euro Tirane tek Liqeni i Thate jepet me qira ambjent me siperfaqe 70m2+ tualet.

Tirane,liqeni I Thate ,70m2 200 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
KM nga qendra
70.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

07.12.2019 (16:08): Tirane tek liqeni i thate jepet me qira ambjent me siperfaqe 70m2+ tualet. ambienti ndodhet ne katin zero te nje pallati te ri te sapo perfunduar 5 m2 larg rruges dhe disponon nje sheshpushim. i pershtatshem per cdo lloj bisnesi pasi eshte nje ...

200 Euro

700 Euro Jepet ambient biznesi me qera i kompletuar Jepet me Qira Super Lokal Totalisht i kompletuar, me te gjitha paisjet funksion

Jepet Ambient Biznesi Me Qera I Kompletuar

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
KM nga qendra
98.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

07.12.2019 (16:08): Jepet me qira super lokal totalisht i kompletuar, me te gjitha paisjet funksionale dhe aktualisht ne gjendje pune. lokali ka nje siperfaqe 98 m2, i pozicionuar buze rruges kryesore, me akses shume te mire dhe me fasad xhami 10 metra.lokali eshte i ...

700 Euro

80,000 Leke JEPET ME QERA LOKAL NE ZONEN E XHAMLLIKUT Jepet me qera lokal ne zonen e Xhamllikut ,Rruga Aleksander Moisiu .  I pozicio

Jepet Me Qera Lokal Ne Zonen E Xhamllikut

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
KM nga qendra
198.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

07.12.2019 (16:04): Jepet me qera lokal ne zonen e xhamllikut ,rruga aleksander moisiu .  i pozicionuar ne katin perdhes buze rruge . ambjenti eshte i arreduar ne menyre moderne ,i pajisur me te gjitha kushtet per ushtrimin e aktivitetit , me sistem kondicionimi dhe as...

80,000 Leke

650 Euro Bar kafe per shitje ose qira, ish fusha e aviacionit. Shitet bar kafe me siperfaqe totale 150 m2. Biznesi eshte i kompletuar dhe me nj

Bar Kafe Per Shitje Ose Qira, Ish Fusha E Aviacionit.

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane
KM nga qendra
150.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

07.12.2019 (16:00): Shitet bar kafe me siperfaqe totale 150 m2. biznesi eshte i kompletuar dhe me nje klientele dhe xhiro te kenaqshme. 80 m2 e prones eshte hapsire e brendeshme dhe 70 m2 ne ambjentin e jashtem (per te cilin nuk paguhet takse si hapsire publike) e gjith...

650 Euro

600 Euro Jepet me qera restorant dhe dyqan peshku Jepet me qera restorant dhe dyqan peshku tek fresku buze rruge ne pozicion te fa

Jepet Me Qera Restorant Dhe Dyqan Peshku

Fresku/Linze | Tirane
KM nga qendra
152.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

07.12.2019 (16:00): Jepet me qera restorant dhe dyqan peshku tek fresku buze rruge ne pozicion te favorshem, me klientele te rregullt dhe i kompletuar me te gjitha pajisjet e nevojshme dhe dhome frigoiferike. ambjenti eshte ne gjendje pune aktualisht. jepet per arsye em...

600 Euro

390 Euro Lavazh dhe parking ne gjendje pune me te gjitha paisjet Jepet ambient lavazhi ne gjendje pune me te gjitha dok kasa  dhe paisjet  e

Lavazh Dhe Parking Ne Gjendje Pune Me Te Gjitha Paisjet

Kamez/Paskuqan | Tirane
KM nga qendra
220.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

07.12.2019 (15:29): Jepet ambient lavazhi ne gjendje pune me te gjitha dok kasa dhe paisjet e lavazhit. ose pranojne dhe me perqindje ambienti eshte me leje mjedisore lavazh dhe servis https://maps.app.goo.gl/ik4cn cel 0699689974...

390 Euro

40,000 Leke Jepet lokali me qera Perballe shkolles harry fulz jepet lokali me qera 70 m2 dhe 30 m2 verande, total

Jepet Lokali Me Qera

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
1.12 KM nga qendra
70.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

07.12.2019 (14:14): Perballe shkolles harry fulz jepet lokali me qera 70 m2 dhe 30 m2 verande, totalish i mobiluar me tavane te varura me spote led aspirim kondicioner mund te perdoret edhe per biznes tjeter pasi duket nga rruga kryesore. cmimi 40000 leke ne muaj te...

40,000 Leke

280 Euro id:123677 - Amb Biznesi per Call Center, Zyra ejt. MYSLYM (Buze Rruge) Parket | Kondicioner

Amb Biznesi Per Call Center, Zyra Ejt. Myslym (buze Rruge) Parket | Kondicioner

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.33 KM nga qendra
69.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ambient biznesi i pershtatshem per zyra, call center etj, ne myslym shyr (buze rruge) - zone perfekte | hapesire e bolleshme me parket | kondicioner | ndricim perfekt | muret e sapo lyer | instalimet te gjitha ...

280 Euro

250 Euro JEPET ME QERA BAR-KAFE NE RRUGEN 5 MAJI Jepet me qera bar-kafe ne rrugen 5 Maj. Ambjenti ka nje siperfaqe 41,4 m2. Ne pj

Jepet Me Qera Bar-kafe Ne Rrugen 5 Maji

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
KM nga qendra
77.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

07.12.2019 (14:12): Jepet me qera bar-kafe ne rrugen 5 maj. ambjenti ka nje siperfaqe 41,4 m2. ne pjesen e jashtme ka nje hapesire prej 35 m2 te shfrytezueshme si verande. lokalii eshte ne gjendje pune dhe frekuestohet nga klient specifik. lokali eshte rikonstruktuar to...

250 Euro

50,000 Leke Lokal me Qera 70 m2 Jepet me qera lokali me qera 70 m2 sipërfaqe brëndshme + 300 m2 verandë,i inv

Lokal Me Qera 70 M2

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2.47 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

07.12.2019 (14:10): Jepet me qera lokali me qera 70 m2 sipërfaqe brëndshme + 300 m2 verandë,i investuar dhe buze rruge. vendndodhja:te liqeni. Çmimi:500 mijë lek. për më tepër informacion më kontaktoni në celdheviberdhewhats app 0696727126....

50,000 Leke

50,000 Leke Lokal me Qira tek Zogu i Zi Jepet me qira lokal në zogun e zi.Lokali organizohet nga 45m2 sipërfaqe e brë

Lokal Me Qira Tek Zogu I Zi

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
0.36 KM nga qendra
95.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

07.12.2019 (14:08): Jepet me qira lokal në zogun e zi.lokali organizohet nga 45m2 sipërfaqe e brëndshme dhe 50m2 verandë.ambienti mund të shfrytëzohet edhe për aktivitete të tjera tregtare.për më shumë informacion mos hezitoni të kontaktoni! ...

50,000 Leke

2,000 Euro Qera, Ambjent Biznesi 120 m2, Stadiumi Dinamo Ambjenti ndodhet te stadiumi Dinamo.
Informacion mbi ambjentin:
• Sipërfaqj

Qera, Ambjent Biznesi 120 M2, Stadiumi Dinamo

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
120.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

07.12.2019 (13:51): ...

2,000 Euro

2,000 Euro id:127798 - Lezhe, Ambjent Biznesi 524 m2 me Qera, per Zyra / Call Center

Lezhe, Ambjent Biznesi 524 M2 Me Qera, Per Zyra / Call Center

Tjeter zone | Tirane Albprona
0.52 KM nga qendra
524.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Lezhe, ambjent biznesi 524 m2 me qera, ne qender te qytetit. 2 kate nga 262 m2, kati 0 dhe kati 1, ambjent ne gjendje te mire dhe i pershtatshem per biznese te ndryshme / call center. qeraja 2.000 euro ne m...

2,000 Euro

500 Euro 3+1+2WC+Ballkon (130 m2) i Pershtatshem per Zyra te Cdo Lloji (Kompleksi Kontakt - 21 Dhjetori) 3+1+2WC+Ballkon (130 m2) i Pershtatshem per Zyra te Cdo Lloji (Kompleksi Kontakt

3+1+2wc+ballkon (130 M2) I Pershtatshem Per Zyra Te Cdo Lloji (kompleksi Kontakt - 21 Dhje

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.26 KM nga qendra
130.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

07.12.2019 (13:48): 3+1+2wc+ballkon (130 m2) i pershtatshem per zyra te cdo lloji (kompleksi kontakt - 21 dhjetori) zone perfekte | ndertese shume cilesore me ashensor | dysheme me parket | izolimi me sistem kapod | ndricim perfekt | planimetria super e rregullt | drita...

500 Euro

1,500 Euro Tirane, jap me qera ambjent biznesi 555 m² 1.500 Euro (Kamez) Ambjenti eshte i pozicionuar te rruga “Donald Trump”, ne zonen e Kamzes. Inf

Tirane, Jap Me Qera Ambjent Biznesi 555 M² 1.500 Euro (kamez)

Kamez/Paskuqan | Tirane
6.71 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

07.12.2019 (13:15): Ambjenti eshte i pozicionuar te rruga “donald trump”, ne zonen e kamzes. informacion mbi ambjentin : • godine 3-kateshe ndertim i ri • ngjitur me kete godine ndodhet dhe nje ndertese 2-kateshe me siperfaqe 100 m2 ku secili kat mund te sherbej...

1,500 Euro

1,300 Euro Jepet me Qira Ambjent Komercial tek qëndra Nobis  tek qendra Nobis, Jepet me Qira Super Ambjent Biznesi me hapsire te madhe Open

Jepet Me Qira Ambjent Komercial Tek Qëndra Nobis

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
172.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

07.12.2019 (13:10): Tek qendra nobis, jepet me qira super ambjent biznesi me hapsire te madhe open-space i pershtatshem per profile te ndryshme biznesi si call center, qender estetike, laborator dentar, zyra finance, zyra programimi, zyra konsulence, etj. ambj...

1,300 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim