lavzhe ne sarande  

 Online 17 lexues | 4 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 17 lexues | 4 njoftime ne pritje
320 Euro id:16120 - Ambient 2+1 (120 m2) per Zyra, i Investuar- tek 21 Dhjetori (Rezidenca Alba)|Pallat i Ri | Parket

Ambient 2+1 (120 M2) Per Zyra, I Investuar- Tek 21 Dhjetori (rezidenca Alba)|pallat I Ri | Parket

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.62 KM nga qendra
120.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera ambient 2 + 1 (120 m2) per zyra tek 21 dhjetori (rezidenca alba) - pallat i ri me sistem sigurie | shume e investuar brenda | me parket e gjitha | mundesi parkimi ne zone | ndricim gjate gjithe ...

320 Euro

2,000 Euro id:114089 - Tek Turdiu Center, jepet super ambjent komercial me qira

Tek Turdiu Center, Jepet Super Ambjent Komercial Me Qira

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane Real Deal Properties
0.63 KM nga qendra
115.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tek turdiu center, jepet super ambjent komercial me qira , me nje lokacion fantastik ne qender. ambjenti eshte totalisht openspace dhe ne brendesi ka 1 tualet te kompletuar. aktualisht eshte i shtuar me pllaka,...

2,000 Euro

1,450 Euro id:53714 - Amb Biznesi Bllok 200 M2 NETO (Piceri. Era) Zone Perfekte | Kondicioner | Parket | Hapesire e Madhe

Amb Biznesi Bllok 200 M2 Neto (piceri. Era) Zone Perfekte | Kondicioner | Parket | Hapesire E Madhe

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
1.64 KM nga qendra
200.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera amb biznesi ne bllok 200 m2 neto ( per zyra call center, etj. ) (tek piceri. era) zone perfekte | kondicioner | parket | hapesire e madhe q1723 te dhenat e ndarjes: -4 ambinete pune -1 t...

1,450 Euro

2,300 Euro id:29907 - Cmim Okazion: Lokal/ Restorant (TOPTANI - QENDER) ne Gjendje Pune* |Bere Investimi me Arkitekt para 1 VITI

Cmim Okazion: Lokal/ Restorant (toptani - Qender) Ne Gjendje Pune* |bere Investimi Me Arkitekt Para

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1.78 KM nga qendra
390.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Cmim okazion: super amb per restorant ose cdo lloj tjeter biznes ne zemer te tiranes (toptani - qender) me dalje ne rruge kryesore| i super investuar 1 vit me pare** | ne gjendje pune| cdo gje eshte bere me ark...

2,300 Euro

500 Euro id:114921 - Ne Myslym Shyr, Jepet Me Qira Ambient Teper Komod Per Zyra .

Ne Myslym Shyr, Jepet Me Qira Ambient Teper Komod Per Zyra .

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane Real Deal Properties
1.17 KM nga qendra
60.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

ne myslym shyr, perballe drejtorise se policise jepet me qira ambient per zyra 60m², ne katin e dyte te nje godine te destinuar vetem per ambiente komerciale dhe zyra. ambienti ehste totalisht me fasade xhami...

500 Euro

320 Euro Ambient 2+1 (120 m2) per Zyra, i Investuar- tek 21 Dhjetori (Rezidenca Alba)|Pallat i Ri | Parket Jepet me Qera Ambient 2 + 1 (120 m2) per Zyra tek 21 Dhjetori (Rezidenca Alba)

Ambient 2+1 (120 M2) Per Zyra, I Investuar- Tek 21 Dhjetori (rezidenca Alba)|pallat I Ri |

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.62 KM nga qendra
120.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

08.04.2020 (15:04): Jepet me qera ambient 2 + 1 (120 m2) per zyra tek 21 dhjetori (rezidenca alba) - pallat i ri me sistem sigurie | shume e investuar brenda | me parket e gjitha | mundesi parkimi ne zone | ndricim gjate gjithe dites | kundrabufe e re | dritare dopio ...

320 Euro

2,000 Euro Qera, Lokal Duplex, Qendër, Tiranë 2,000 € /Muaj ID: PRI 8690 Lokali është i pozicionuar në Qendër.
Informacion mbi Ambjentin: • Kati 0

Qera, Lokal Duplex, Qendër, Tiranë 2,000 € /muaj Id: Pri 8690

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
170.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

08.04.2020 (14:38): Lokali është i pozicionuar në qendër. informacion mbi ambjentin: • kati 0 • buzë rruge • sipërfaqa e brendëshme: 170 m2 •i mobiluar. •i investuar • fasadë xhami • 2 tualete. për ta vizituar na kontaktoni!...

2,000 Euro

2,000 Euro Kapanon me qera ,Autostrade Tirane Durres Jepet me qera kapanon me siperfaqe prej 550m dhe 500m truall qe mund te perdor

Kapanon Me Qera ,autostrade Tirane Durres

Zone Periferike | Tirane
KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

08.04.2020 (13:31): Jepet me qera kapanon me siperfaqe prej 550m dhe 500m truall qe mund te perdoret per parkim apo per ngarkim shkarkim,kapanoni ndodhet buze rruge,prane kompleskit eifel...

2,000 Euro

500 Euro JEPET ME QIRA ZYRE 113 m2 NE BLLOK Jepet me qira ambient me siperfaqe 113 m2 i cili ndodhet ne nje pallat te ri

Jepet Me Qira Zyre 113 M2 Ne Bllok

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
113.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

08.04.2020 (13:31): Jepet me qira ambient me siperfaqe 113 m2 i cili ndodhet ne nje pallat te ri te mireadministruardhemirembajtur ne bllok. eshtë i organizuar ne 3 ambiente pune, 2 ballkone, 2 tualete, sistem ngrohje me kondicioner. ambienti eshte mjaft i per...

500 Euro

45,000 Leke Jepet me qera ambient Tregu Elektrik Jepet me qera ambient tek Rruga Mihal Grameno ne zonen e Tregut Elektrik.
Ambie

Jepet Me Qera Ambient Tregu Elektrik

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1.07 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

08.04.2020 (13:13): Jepet me qera ambient tek rruga mihal grameno ne zonen e tregut elektrik. ambienti disponon nje siperfaqe prej 66 m2, kati 0, pallat i ri, fasade xhami, 1 tualet. ndodhet ne nje zone totalisht te banuar dhe shume te frekuentuar ne tirane. per me...

45,000 Leke

1,500 Euro Qera,Ambjent,Unaza E Re,Future Home Real Estate(future14397) Ambjenti është i pozicionuar në zonën e Unazës së Re,pranë 2 Rotondove. I

Qera,ambjent,unaza E Re,future Home Real Estate(future14397)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1.37 KM nga qendra
268.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

08.04.2020 (13:10): ...

1,500 Euro

4,500 Euro Jepet ambient me qira ne zemer te Bllok-ut! Jepet ambient me qera ne zemer te Bllokut. Ambienti ndodhet ne nje super pozicio

Jepet Ambient Me Qira Ne Zemer Te Bllok-ut!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
320.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

08.04.2020 (13:08): Jepet ambient me qera ne zemer te bllokut. ambienti ndodhet ne nje super pozicion ne katin 0, mund te perdoret si restorant, si show room, si bar lounge etj. ka nje siperfaqe te brendshme prej 320 m2 dhe gjithashtu dhe 100 m2 parking. cmimi eshte 45...

4,500 Euro

3,500 Euro JEPET ME QIRA KAPANON,AUTOSTRADE Jepet me qera kapanon me siperfaqe totale prej 2200m
Kapanoni eshte i organizua

Jepet Me Qira Kapanon,autostrade

Tjeter zone | Tirane
KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

08.04.2020 (13:04): Jepet me qera kapanon me siperfaqe totale prej 2200m kapanoni eshte i organizuar ne dy kate,kati -1 me siperfaqe 1000m dhe me lartesi 3.9m dhe kati 0 me siperfaqe 1000m me lartesi 9m ne kulm,buze rruge,e pershtatshme per cdo lloj biznesi autostrad...

3,500 Euro

820 Euro Qera,Bar-Kafe,Unaza E Re,Future Home Real Estate(future15066) Jepet me Qera Ambjent Bar-Kafe ne zonen e Unazes se Re,prane 2 Rotondove.Informa

Qera,bar-kafe,unaza E Re,future Home Real Estate(future15066)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
KM nga qendra
180.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

08.04.2020 (12:52): Jepet me qera ambjent bar-kafe ne zonen e unazes se re,prane 2 rotondove.informacion mbi ambientin: • kati 1 • siperfaqja e ambientit : 180 m2. ambienti disponon: • 20 tavolina ne pjesen e brendshme • 2 tualete • fasade xhami • 2 veranda ...

820 Euro

500 Euro id:117165 - Ambjent Biznesi me Qera ne Lezhe, 262 m2, 500 Euro

Ambjent Biznesi Me Qera Ne Lezhe, 262 M2, 500 Euro

Tjeter zone | Tirane Albprona
1.25 KM nga qendra
262.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera ambjent biznesi ne lezhe - qender, kati 2 me hyrje indipendente nga rruga, siperfaqe 262 m2, vetrate e madhe nga rruga, 2 tualete, i pershtatshem per biznese te ndryshme. ne gjendje shume te m...

500 Euro

1,300 Euro id:30965 - Me Qera Super Ambient i Pershtatshem per Lokal - (Pazari i Ri - Qender) Cmimi Okazion

Me Qera Super Ambient I Pershtatshem Per Lokal - (pazari I Ri - Qender) Cmimi Okazion

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
0.26 KM nga qendra
200.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Me qera super ambient i pershtatshem per lokal - (pazari i ri - qender) zone perfekte - cmimi eshte okazion q1654 - sip totale:200 m - sip neto (e brendhme) : 200m - kati:1 - katet e pallatit - vit...

1,300 Euro

500 Euro Tirane, jap me qera lokal Kati 0, 170 m² 500 Euro (Yzberisht) Lokali eshte i pozicionuar ne Yzberisht, 100 m nga Kmy. Informacion mbi lokalin:

Tirane, Jap Me Qera Lokal Kati 0, 170 M² 500 Euro (yzberisht)

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
KM nga qendra
170.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

08.04.2020 (12:12): Lokali eshte i pozicionuar ne yzberisht, 100 m nga kmy. informacion mbi lokalin: • kati 0 perdhes • siperfaqja e ambjentit brenda : 70 m2 • siperfaqja e verandes : 100 m2 • siperfaqja totale : 170 m2 • dokumentacioni : me hipoteke. lokali d...

500 Euro

500 Euro Zyre me qira te Toptani prane qendres se Tiranes Per me shume info, klikoni ketu: [urlcode]https://homeland.al/property/zyre-pran

Zyre Me Qira Te Toptani Prane Qendres Se Tiranes

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
60.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

08.04.2020 (12:11): Per me shume info, klikoni ketu: [urlcode]https://homeland.al/property/zyre-prane-toptanit/[/urlcode]...

500 Euro

300 Euro Jepet ambient zyre me qira te Selvia per vetem 300 euro! Per me shume info, klikoni ketu: [urlcode]https://homeland.al/property/jepet-me-

Jepet Ambient Zyre Me Qira Te Selvia Per Vetem 300 Euro!

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
KM nga qendra
42.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

08.04.2020 (12:11): Per me shume info, klikoni ketu: [urlcode]https://homeland.al/property/jepet-me-qira-ambient-biznesi-te-selvia/[/urlcode]...

300 Euro

500 Euro Qera, Ambient, Fresku  Jepet me qera ambient biznesi ne zonen e Freskut, ne rrugen e Dajtit. Informacio

Qera, Ambient, Fresku

Fresku/Linze | Tirane
KM nga qendra
225.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

08.04.2020 (11:56): Jepet me qera ambient biznesi ne zonen e freskut, ne rrugen e dajtit. informacion mbi ambientin: • siperfaqja e ambientit: 225m2 • pozicionuar ne katin 0 • me hipotek e pershtatshme per aktivitete te ndryshme biznesi. • me fasade xhami • bu...

500 Euro

300 Euro Jepet me qera Ambjent Biznesi, tek Gjykata te Ekspozita Jepet me qera ambjent I pershtatshem per biznese te ndryshme, kryesisht per zyr

Jepet Me Qera Ambjent Biznesi, Tek Gjykata Te Ekspozita

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

08.04.2020 (11:34): Jepet me qera ambjent i pershtatshem per biznese te ndryshme, kryesisht per zyra noteriale ose avokatie...

300 Euro

900 Euro Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 6, 110 m² 900 Euro, Blloku Ambjenti është i pozicionuar në zonën e Bllokut. Informacion mbi ambjentin :

Tirane, Jap Me Qera Ambjent Biznesi Kati 6, 110 M² 900 Euro, Blloku

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
0.86 KM nga qendra
110.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

08.04.2020 (11:01): Ambjenti është i pozicionuar në zonën e bllokut. informacion mbi ambjentin : • kati 6 • sipërfaqja e ambjentit: 110 m2 • orientimi veri-perëndim • dokumentacioni : me hipotekë. ambjenti është bosh dhe disponon: • 2 tualete • i in...

900 Euro

25,000 Leke Ambjent me Qera Jepet me Qera Ambjent 120 m2, I favorshem per te magazinuar mallra, munde te jep

Ambjent Me Qera

Laprake | Tirane
KM nga qendra
120.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

08.04.2020 (10:54): Jepet me qera ambjent 120 m2, i favorshem per te magazinuar mallra, munde te jepet dhe gjysma ,afer kupoles laprak....

25,000 Leke

800 Euro Jepet ambjent komercial me qera mbrapa Fabrikes se Miellit Jepet ambjent komercial me qira, me vendodhje tek Fabrika e Miellit.
Ndodhet ne

Jepet Ambjent Komercial Me Qera Mbrapa Fabrikes Se Miellit

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
KM nga qendra
200.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

08.04.2020 (10:18): Jepet ambjent komercial me qira, me vendodhje tek fabrika e miellit. ndodhet ne katin 0 teknik me shume vizibilitet nga lagjia pasi ndodhesh ne corner te saj. ambienti ka nje siperfaqe prej 200 m2. ne cmim nuk perfahihet 15%. per me shume informac...

800 Euro

450 Euro Dyqan me qera tek Komuna e Parisit, ne Tirane  Property ID :4271400

Komuna e Parisit, jepet me qera ambjent dyqan duplex, e

Dyqan Me Qera Tek Komuna E Parisit, Ne Tirane

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
85.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

08.04.2020 (10:18): Property id :4271400 komuna e parisit, jepet me qera ambjent dyqan duplex, e pershtatshme per zyra dhe bisnese te ndryshme, bosh, siperfaqe 85 m², kati perdhe, 2 tualete, fasade xhami, open space, mundesi reklamimi, orientim me diell. lir...

450 Euro

330 Euro id:123677 - Ambient ne Fillim te Ali Demit i Pershtatshem per Cdo Lloj Biznesi | Fasade Xhami | Kondicioner

Ambient Ne Fillim Te Ali Demit I Pershtatshem Per Cdo Lloj Biznesi | Fasade Xhami | Kondicioner

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
0.33 KM nga qendra
38.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ambient ne fillim te rruges ali demi qe mund te perdoret per cdo lloj biznesi | hapesire e bolleshme me strukture te rregullt, fasade xhami, ndricim dhe reklamim perfekt ne rruge kryesore | kondicioner | tualet...

330 Euro

1,200 Euro Bar Kafe Restorant me qera ne Komunen e Parisit (ID 4271397) Property ID : 4271397

Komuna e Parisit, prane Lulishtes, jepet me qera ambjen

Bar Kafe Restorant Me Qera Ne Komunen E Parisit (id 4271397)

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
150.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

08.04.2020 (09:59): Property id : 4271397 komuna e parisit, prane lulishtes, jepet me qera ambjent bar kafe restorant, pjeresisht e mobiluar, me kuzhine ne gjendje pune, siperfaqe 150 m², 3 ambjente brenda, 2 veranda, furre druri, e gjitha e shtruar me parket, kati ...

1,200 Euro

1,000 Euro Zyre me qera ne Qender prane Kullave Binjake Tirane (ID 4261340) Property ID : 4261340

Qender prane Kullave Binjake, jepet Zyre me qera, siper

Zyre Me Qera Ne Qender Prane Kullave Binjake Tirane (id 4261340)

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
170.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

08.04.2020 (09:55): Property id : 4261340 qender prane kullave binjake, jepet zyre me qera, siperfaqe 170 m², kati i 6, 2 ballkone, me ashensor, ambjent komercial, 2 tualete, e pershtateshme per zyra, agjensi te ndryshme, noteri etj, i pershtatshem edhe per banim. ...

1,000 Euro

500 Euro Zyre me qera ne Bllok ne Tirane (ID 4261345) Property ID : 4261345

Ne Bllok, Rruga Vaso Pasha, jepet me qera ambjent zyre

Zyre Me Qera Ne Bllok Ne Tirane (id 4261345)

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
60.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

08.04.2020 (09:55): Property id : 4261345 ne bllok, rruga vaso pasha, jepet me qera ambjent zyre ne pallat ekzistues, siperfaqe totale 60 m², i ndare ne 2 ambiente, tualet, kati 2 pa ashensor, kondicioner ne cdo ambjent, orientimi me diell. jepet me qera 500 euro...

500 Euro

1,500 Euro Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 2, 300 m² 1.500 Euro (Pazari i Ri) Jepet me qera ambient, tek "Pazari i Ri". Ambienti ndodhet ne katin e

Tirane, Jap Me Qera Ambjent Biznesi Kati 2, 300 M² 1.500 Euro (pazari I Ri)

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
KM nga qendra
300.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

08.04.2020 (09:31): Jepet me qera ambient, tek "pazari i ri". ambienti ndodhet ne katin e 2 me siperfaqe 300 m2 . disponon: •hyrje me vete • 2 tualete. e pershtashme per call center, zyra, etj. per ta vizituar na kontaktoni! opp13009 cel. : 0693951509...

1,500 Euro

600 Euro id:127798 - Lezhe, Ambjent Biznesi 155 m2 me Qera, per Zyra / Call Center, i kompletuar

Lezhe, Ambjent Biznesi 155 M2 Me Qera, Per Zyra / Call Center, I Kompletuar

Tjeter zone | Tirane Albprona
0.52 KM nga qendra
155.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Ambjent zyre me qera, 155 m2 i kompletuar si call center, ne lezhe ne qender te lezhes, ne godine biznesi te re dhe me ashensor, japet me qera ne katin e 3-te, ambjent / zyre 155 m2 neto, ne gjendje shum...

600 Euro

5,700 Euro Tirane, jap me qera ambjent biznesi (Paskuqan) Qera, Ambient, Paskuqan.
Informacion mbi ambientin:
• Sipërfaqja e traullit

Tirane, Jap Me Qera Ambjent Biznesi (paskuqan)

Kamez/Paskuqan | Tirane
KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

08.04.2020 (09:20): ...

5,700 Euro

1,200 Euro Jepet me qira bar-restorant Jepet me qera bar-restorant në zonën e Ali Demit pranë Maternitetit “Koço

Jepet Me Qira Bar-restorant

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
KM nga qendra
186.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

08.04.2020 (09:07): Jepet me qera bar-restorant në zonën e ali demit pranë maternitetit “koço gliozheni”. ambienti është 186 m2 dhe ndodhet ne katin e 1 të një pallati të ri. ndodhet në zonë të aksesueshme dhe të preferueshme për biznes. pozicionimi...

1,200 Euro

2,000 Euro Jepet me qira magazinë Jepet me qera magazinë në autostradën Tiranë- Durrës, kilometri 5.
Magazin

Jepet Me Qira Magazinë

Zone Periferike | Tirane
KM nga qendra
550.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

08.04.2020 (09:07): Jepet me qera magazinë në autostradën tiranë- durrës, kilometri 5. magazina disponon nje sipërfaqe prej 550 m2 ndërtim, lartësia e katit është 5 m , e cila mundëson edhe ndarjen në 2 kate të saj, 1100 m2 trruall në dispozicion të saj ...

2,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim