lokal me qera ne shkoze  

 Online 23 lexues | 0 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 23 lexues | 0 njoftime ne pritje
1,750 Euro id:16120 - Mundesi Biznesi- Vile 3 Kateshe (Sip Totale 1250 m2) oborr 600 m2- Zone Shume e Mire Kinostudio

Mundesi Biznesi- Vile 3 Kateshe (sip Totale 1250 M2) Oborr 600 M2- Zone Shume E Mire Kinostudio

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
2.84 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Jepet me qera vile 3 kateshe (sip totale 1250 m2) + rreth 600 me oborr zone shume e mire kinostudio | ka sherbyer si konvikt | ambiente te jashtme te gjelberuara | oborr, fushe loje, salle studimi, mense | oxha...

1,750 Euro

750 Euro id:114089 - - Jepet Zyra Me Qira Te Arreduar Ne Menyre Moderne !

- Jepet Zyra Me Qira Te Arreduar Ne Menyre Moderne !

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane Real Deal Properties
2.23 KM nga qendra
120.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet ambjent i arreduar ne menyre moderne. ambjenti eshte i arreduar me arkitekt per zyra ka funksionuar si zyre maketingu dhe zyre kontabiliteti. ndahet ne 3 zyra pune nga te cilat nje zyre qendrore me tavoli...

750 Euro

350 Euro id:53714 - Amb Open Space (35 m2) Kullat Binjake, i Pershtatshem per Zyra | Fasade Xhami | Ndricim me Spote

Amb Open Space (35 M2) Kullat Binjake, I Pershtatshem Per Zyra | Fasade Xhami | Ndricim Me Spote

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1.70 KM nga qendra
35.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Ambient biznesi, open space (35 m2) tek kullat binjake (fibank) zone perfekte, nga me ekskluzivet per binzes | i pershtatshem per zyra | fasade xhami, ndricim me spote led | tualet | instalimet te gjitha funksi...

350 Euro

700 Euro id:29907 - Amb i Investuar (92 m2) per Zyra dhe Cdo Lloj Biznesi (Pazari i Ri) Ndertes e Re | Fasada Xhami | Spote LED

Amb I Investuar (92 M2) Per Zyra Dhe Cdo Lloj Biznesi (pazari I Ri) Ndertes E Re | Fasada Xhami | Sp

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
1.64 KM nga qendra
92.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ambient open space (92 m2) ne nje qender biznesi tek pazari i ri (rr. hoxha tahsim) i pershtatshem per cdo lloj biznesi | mund te ndahet ne dy pjese, i investuar me ndricim led spote dhe ndertime cilesore | kon...

700 Euro

800 Euro id:114921 - Ne Qender Te Tiranes Jepen Me Qira Zyra Me Pamje Fantastike!!

Ne Qender Te Tiranes Jepen Me Qira Zyra Me Pamje Fantastike!!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane Real Deal Properties
1.78 KM nga qendra
180.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

- ne qender te tiranes, ne hyrje te rruges se kavajes jepet me qira ambient per zyra, ne katin e fundit te nje pallati 11 katesh. organizohet ne 3 ambiente, te pajisur me kondicioner, me siperfaqe totale 100m2 ...

800 Euro

210 Euro id:110959 - Qera, Ambjent, Ish Ekspozita, Tirane.

Qera, Ambjent, Ish Ekspozita, Tirane.

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane Future Home Priority Plus
2.45 KM nga qendra
25.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ambjenti ndodhet tek ish ekspozita • informacion mbi ambjentin: • kati 2 • siperfaqa e ambjenti: 25 m2 • fasade xhami • 1 tualet • i investuar • i pershtatshem per zyra, noteri etj • per ta vizi...

210 Euro

350 Euro Te Kompleksi Home Plan, Jepet Me Qera Bar-Kafe I Kompletuar! Prane Rruges se Kavajes, ne nje nga komplekset me cilesore te zones, jepet me q

Te Kompleksi Home Plan, Jepet Me Qera Bar-kafe I Kompletuar!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
44.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

18.09.2019 (19:43): prane rruges se kavajes, ne nje nga komplekset me cilesore te zones, jepet me qera ambjent komercial, bar-kafe. lokali ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri i ndertuar vitet e fundit pjese e nje kompleksi te mire organizuar dhe te sistemuar me hap...

350 Euro

350 Euro Apartament per Qira 1+1 Kika 2. 350 € Jepet me qira apartament 1+1 tek kompleksi kika2
Apartamenti organizohet ne nje

Apartament Per Qira 1+1 Kika 2. 350 €

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
62.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

18.09.2019 (19:39): Jepet me qira apartament 1+1 tek kompleksi kika2 apartamenti organizohet ne nje sallon bashke me guzhine ,nje dhome gjumi ,nje tualet ndodhet ne katin e shtate banimi me nje siperfaqe prej 62 m2 i pershtacem per zyra punimet e brencme si parket d...

350 Euro

420 Euro Jepet Me Qira Dyqan Tek Myslym Shyri ! Jepet me qira dyqan ne Myslym Shyr me siperfaqe 55 m2 me fasad xhami dhe ndodhet

Jepet Me Qira Dyqan Tek Myslym Shyri !

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.87 KM nga qendra
55.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

18.09.2019 (19:14): Jepet me qira dyqan ne myslym shyr me siperfaqe 55 m2 me fasad xhami dhe ndodhet buze rruges. dyqani esht i rregullt, eshte open space, dhe ka nje tualet. eshte i pershtatshem per parukeri, zyra turistike, dyqan rrobash, zyra te ndryshme etj. ambient...

420 Euro

510 Euro Myslym Shyr, Jepet Me Qira Zyre 80 m2 E Kompletuar! Ne Myslym Shyr prane "Gjykates Larte " jepen zyra me qira. Zyrat ndodh

Myslym Shyr, Jepet Me Qira Zyre 80 M2 E Kompletuar!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
80.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

18.09.2019 (19:12): Ne myslym shyr prane "gjykates larte " jepen zyra me qira. zyrat ndodhen ne katin e 2 te nje pallati te mireadministruar dhe me sistem sigurie. ambjenti i zyrave organizohet ne 3 ambjente te shtruara me parket dhe me sistem kondicionimi. zyra mund te...

510 Euro

400 Euro Jepet Zyre 60m2 Me Qira Ne Rrugen ' Sami Frasheri'!  Prane Qendres ''Metropol'', ne rrugen "Sami Frasheri&q

Jepet Zyre 60m2 Me Qira Ne Rrugen ' Sami Frasheri'!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
60.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

18.09.2019 (19:12): prane qendres ''metropol'', ne rrugen "sami frasheri", jepet ambjent zyre 60 m2 me qira per aktivitete te ndryshme. ambjenti ndodhet ne katin e pare, i organizuar ne 60 m2 me planimetri te rregullt dhe totalisht te shfrytezueshme, e cila te lejon pe...

400 Euro

500 Euro BAR ME QIRA I KOMPLETUAR TEK PARKU OLIMPIK Jepet me qira bar i kompletuar te komuna e parisit, fare prane prakut olimpik.Am

Bar Me Qira I Kompletuar Tek Parku Olimpik

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
1.65 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

18.09.2019 (18:24): Jepet me qira bar i kompletuar te komuna e parisit, fare prane prakut olimpik.ambienti organizohet nga nje hapesire e brendshme 45m2 dhe nje verande 200m2.jepet me qira per vetem 500€/muaj pa tatim burim, por nuk ka as1 takse per veranden duke qene...

500 Euro

60,000 Leke Dyqan me Qera Salla 100m + Ambientet ndihmese (banja +depo).

Dyqan Me Qera

Qender | Korce
KM nga qendra
190.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

18.09.2019 (17:59): Salla 100m + ambientet ndihmese (banja +depo)....

60,000 Leke

30,000 Leke OBJEKT BIZNESI ME QIRA, ISH PARKU I AUTOBUSAVE Jepet me qira parukeri me siperfaqe 50m² ne rrugen Ndre Mjeda, ish parku I auto

Objekt Biznesi Me Qira, Ish Parku I Autobusave

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
50.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

18.09.2019 (17:59): Jepet me qira parukeri me siperfaqe 50m² ne rrugen ndre mjeda, ish parku i autobuseve. parukeria ndodhet ne katin perdhes te nje pallati, ne nje kompleks pallatash. ambienti funksion si biznes tashme prej disa vitesh. eshte e pajisur me te gjitha mo...

30,000 Leke

800 Euro JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI TEK QYTET STUDENTI Jepet me qera ambient biznesi tek Qytet Studenti 250 m2 brenda dhe 300 m2 ne ka

Jepet Me Qera Ambient Biznesi Tek Qytet Studenti

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
1.46 KM nga qendra
300.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

18.09.2019 (17:30): Jepet me qera ambient biznesi tek qytet studenti 250 m2 brenda dhe 300 m2 ne kat te dyte , verande , me hyrje indipendente. ky ambient eshte i mobiluar per bar-kafe por mund te perdoret edhe per call-center , fasoneri , ambiente sherbimesh, bar -ka...

800 Euro

3,000 Euro id:145431 - JEPET ME QIRA AMBIENTI MULTIFUNKSIONAL 600 m2!!!

Jepet Me Qira Ambienti Multifunksional 600 M2!!!

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
KM nga qendra
600.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Jepet me qira nje super ambient ne zonen e qytet te studentit. ambienti eshte multifunksional, mund te sherbej per call center, mense etj. ambienti eshte 600 m2 dhe jepet per vetem 3000 euro....

3,000 Euro

12,000 Euro id:127201 - Ne Bllok, Jepet me Qira Ambjent 900 m2 open space

Ne Bllok, Jepet Me Qira Ambjent 900 M2 Open Space

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane Exclusive Properties
0.86 KM nga qendra
900.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Exclusive! nje nder pronat me te mira ne zonen e bllokut, rr. abdyl frasheri, e listuar nga exclusive properties, jepet me qira. me nje siperfaqe prej 750 m2 te brendshme + 150 m2 verande, open space, vizibi...

12,000 Euro

450 Euro id:30965 - Ambient Biznesi tek Komuna e Parisit (Karburanti i Vogel) Pallat i Ri

Ambient Biznesi Tek Komuna E Parisit (karburanti I Vogel) Pallat I Ri

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1.26 KM nga qendra
52.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ambient biznesi tek komuna e parisit (karburanti i vogel) pallat i ri | kati i pare | tualet | fasade xhami ne dy ane | dy hyrje | ndricim shume i mire | pallat i survejuar me kamera | instalime funksionale ...

450 Euro

50,000 Leke OBJEKT BIZNESI ME QIRA, RRUGA E DURRSIT Jepet dyqan me qira te rruga "Durresit" ne hyrje te rruges se Bogdanev

Objekt Biznesi Me Qira, Rruga E Durrsit

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
KM nga qendra
20.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

18.09.2019 (17:28): Jepet dyqan me qira te rruga "durresit" ne hyrje te rruges se bogdaneve. dyqani ka nje siperfaqe prej 20m² dhe eshte i pajisur me vetrate xhami. jepet bosh. cmimi: 50'000 all...

50,000 Leke

500 Euro JEPET ME QIRA SALLON BUKURIE NE ASTIR !!! Jepet me qira sallon bukurie ne Astir. Ambjenti ndodhet buze rruges kryesore ne

Jepet Me Qira Sallon Bukurie Ne Astir !!!

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
KM nga qendra
50.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

18.09.2019 (17:28): Jepet me qira sallon bukurie ne astir. ambjenti ndodhet buze rruges kryesore ne katin e pare te nje pallati te ri. salloni eshte i paisur me paisje bashkekohore dhe jepet bashke me to. per me teper informacion ose per nje vizite ne prone na kontakton...

500 Euro

50,000 Leke JEPET ZYRE ME QIRA TEK RRUGA E ELBASANIT Jepet zyre me qira me nje vendndodhje shume lehte te identifikueshme ne rrugen e

Jepet Zyre Me Qira Tek Rruga E Elbasanit

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
KM nga qendra
90.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

18.09.2019 (17:18): Jepet zyre me qira me nje vendndodhje shume lehte te identifikueshme ne rrugen e elbasanit, prane etc. zyrat ndodhen ne katin 0 dhe kane akses te menjehershem ne rruge kryesore. organizohet ne nje korridor ne hyrje dhe pese ambjente pune. zyra jep...

50,000 Leke

60,000 Leke Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 1, 55 m² 60.000 Leke (Ish Ekspozita) Ambjenti eshte i pozicionuar te zonen e Ish Ekspozites. Informacion mbi ambjenti

Tirane, Jap Me Qera Ambjent Biznesi Kati 1, 55 M² 60.000 Leke (ish Ekspozita)

Vasil Shanto | Tirane
0.82 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

18.09.2019 (17:16): Ambjenti eshte i pozicionuar te zonen e ish ekspozites. informacion mbi ambjentin: • kati 0 • siperfaqja e ambjentit : 55 m2 • dokumentacioni : me hipoteke. ambjenti eshte bosh dhe disponon : • tualeti • pozicion i favorshem gjeografik • ...

60,000 Leke

500 Euro Zyre 2+1 per Qera Shpërndaj :   
Zyre per Qira ne Bllok, ne nje nga zonat me te kerkuara dhe

Zyre 2+1 Per Qera

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
110.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

18.09.2019 (17:10): Shpërndaj : zyre per qira ne bllok, ne nje nga zonat me te kerkuara dhe ideale per zhvillimin e biznesit tuaj . me siperfaqe 110 m2 te organizuara ne ne tre ambjente pune me hapesira te bollshme, dy tualete dhe ballkon. ndodhet buze rruge dhe...

500 Euro

1,250 Euro Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 2, 200 m² 1.250 Euro (Rruga e Kavajes) Jepet me qera ambjent ne Rrugen e Kavajes tek Condor Center.
Informacion mbi am

Tirane, Jap Me Qera Ambjent Biznesi Kati 2, 200 M² 1.250 Euro (rruga E Kavajes)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
200.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

18.09.2019 (17:09): Jepet me qera ambjent ne rrugen e kavajes tek condor center. informacion mbi ambjentin: •kati 2 buze rruges kryesore. •siperfaqe totale 200 m2 • ambjenti disponon: •fasade xhami • tualet • kubature e rregullt • open speace • sistem...

1,250 Euro

1,000 Euro Tirane, jap me qera ambjent biznesi modern,kati 2 ,200 m², 1000 Euro (Rruga e Kavajes ) Jepen ambiente biznesi me qera ne Rr. e Kavajes,pallat i ri qender Tiranes..

Tirane, Jap Me Qera Ambjent Biznesi Modern,kati 2 ,200 M², 1000 Euro (rruga E Kavajes )

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.41 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

18.09.2019 (17:08): Jepen ambiente biznesi me qera ne rr. e kavajes,pallat i ri qender tiranes.. ambienti ka nje siperfaqe prej 200 m², kati 2, me nje cmim 1000 €/muaj. ambienti eshte i pershtatshme per klinika, zyra,call center,fondacion etj. ndodhet ne rru...

1,000 Euro

210 Euro Qera, Ambjent, Ish Ekspozita, Tirane. Ambjenti ndodhet tek Ish Ekspozita • Informacion mbi Ambjentin: • Kati 2 •

Qera, Ambjent, Ish Ekspozita, Tirane.

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
2.45 KM nga qendra
25.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

18.09.2019 (17:07): Ambjenti ndodhet tek ish ekspozita • informacion mbi ambjentin: • kati 2 • siperfaqa e ambjenti: 25 m2 • fasade xhami • 1 tualet • i investuar • i pershtatshem per zyra, noteri etj • per ta vizituar na kontaktoni!...

210 Euro

1,800 Euro Tirane, jap me qera ambient zyra 125 m²,1800 Euro (Turdiu Business Center) Jepet ambient me qira (zyra) brenda Qendres se Biznesit.

Qendra Turdiu nje n

Tirane, Jap Me Qera Ambient Zyra 125 M²,1800 Euro (turdiu Business Center)

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
0.34 KM nga qendra
125.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

18.09.2019 (17:00): Jepet ambient me qira (zyra) brenda qendres se biznesit. qendra turdiu nje nga ndertesat me luksoze te tiranes, ndodhet ne rrugen e barrikadave ne krah te 9-katesheve. siperfaqja eshte 125 m2, open space,i pershatshem per cdo lloj aktiviteti. ...

1,800 Euro

470 Euro id:123677 - Amb Biznesi 1+1 (63 m2) ne QENDER/Taiwani - Super Zone per Biznes | Ndertes e Re | Kondicioner | Spote LED

Amb Biznesi 1+1 (63 M2) Ne Qender/taiwani - Super Zone Per Biznes | Ndertes E Re | Kondicioner | Spo

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.33 KM nga qendra
63.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Me qera ambient biznesi 1 + 1 (63 m2) ne super zone (perball taiwanit - qender) buze rruges ne pallat te ri me ndertime cilesore | hapesire e shfrytezueshme | 2 ambiente perfekte pune me kondicioner dhe ndricim...

470 Euro

1,000 Euro id:149104 - Ambjent Biznesi 167 m2 me Qera, tek Galeria 17 Nentori afer Sheshit Skenderbej

Ambjent Biznesi 167 M2 Me Qera, Tek Galeria 17 Nentori Afer Sheshit Skenderbej

Tjeter zone | Tirane Albprona
KM nga qendra
167.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Rruga e barrikadave, brenda galerise 17 nentori, mbrapa hotel tirana dhe afer sheshit skenderbej, ne katin e 3 me ashensor, japim ambjent biznesi 167 m2 me qera, ne 2 nivele njeri kat 55 m2 dhe kati si...

1,000 Euro

250 Euro Jepet ambient biznesi me qira afatgjate, me siperfaqe prej 45 m2. Jepet ambient biznesi me qira afatgjate, me siperfaqe prej 45 m2. 

Ambienti n

Jepet Ambient Biznesi Me Qira Afatgjate, Me Siperfaqe Prej 45 M2.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.93 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

18.09.2019 (16:57): Jepet ambient biznesi me qira afatgjate, me siperfaqe prej 45 m2. ambienti ndodhet brenda qendres condor center, ne katin e 2 te saj. eshte open space, dhe mund te shfrytezohet per biznese te ndryshme si zyra, qender kursesh, zyre avokati-note...

250 Euro

1,300 Euro Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 0, 200 m² 1.300 Euro (Don Bosko) Ambjenti ndodhet ne zonen Don Bosko.
Informacion mbi Ambjentin: •Buzë rruge

Tirane, Jap Me Qera Ambjent Biznesi Kati 0, 200 M² 1.300 Euro (don Bosko)

Don Bosko | Tirane
KM nga qendra
200.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

18.09.2019 (16:54): ...

1,300 Euro

1,200 Euro Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 2, 130 m² 1200 Euro Myslym Shyri Ambjenti ndodhet ne Zonen e Myslym Shyrit prane Gjykates se Larte prane rruges K

Tirane, Jap Me Qera Ambjent Biznesi Kati 2, 130 M² 1200 Euro Myslym Shyri

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.87 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

18.09.2019 (16:54): ...

1,200 Euro

1,250 Euro Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 0, 140 m² 1.250 Euro (Bllok) Ambjenti ndodhet ne zonen e Bllokut, pranë LSI.
Informacion mbi Ambjentin: •

Tirane, Jap Me Qera Ambjent Biznesi Kati 0, 140 M² 1.250 Euro (bllok)

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
140.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

18.09.2019 (16:53): Ambjenti ndodhet ne zonen e bllokut, pranë lsi. informacion mbi ambjentin: •buzë rruge • kati i i 0 me hyrje te dedikuar •sipërfaqja e ambjenti: 140 m2 • 1 tualet •i investuar • me parket • fasade xhami •ambjeti është i përsh...

1,250 Euro

500 Euro Call Center i kompletuar Jepet me qera call center i kompletuar me 30 postazione funksional, ambjenti 104

Call Center I Kompletuar

Qender | Vlore
KM nga qendra
104.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

18.09.2019 (16:36): Jepet me qera call center i kompletuar me 30 postazione funksional, ambjenti 104 m² ...

500 Euro

280 Euro AMBJENT KOMERCIAL PER QIRA Ambienti ndodhet ne katin zero dhe ka akses ne rrugen kryesore, gjithashtu fasad

Ambjent Komercial Per Qira

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
KM nga qendra
75.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

18.09.2019 (16:32): Ambienti ndodhet ne katin zero dhe ka akses ne rrugen kryesore, gjithashtu fasade xhami e cila mundeson reklamimin e aktivitetit. organizimi ben te mundur ne menyre mjaft optimale pershtatjen e tij ne aktivitete si , zyra, qender estetike dhe paruker...

280 Euro

2,500 Euro JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI, BULEVARDI ZOGU I, TIRANË Jepet me qira ambient biznesi tek Bulevardi Zogu I, Tiranë. Ndodhet në katin e

Jepet Me Qira Ambient Biznesi, Bulevardi Zogu I, TiranË

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
343.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

18.09.2019 (16:24): Jepet me qira ambient biznesi tek bulevardi zogu i, tiranë. ndodhet në katin e 2-të të një ndërtese të re dhe ka një sipërfaqe prej 343 m². i ndarë në 7 ambiente, 1 kuzhinë dhe 4 banjo, ambienti mund të shfrytëzohet për lloje të ndry...

2,500 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim