lokal me qera tek komuna e parisit  

 Online 21 lexues | 4 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 21 lexues | 4 njoftime ne pritje
1,500 Euro id:16120 - Ambjent Komercial Gjigand ( 180 M2) Tek Stacioni I Trenit - Hapesira Perfekte Per Zhvillimin  E Biznesit Tuaj

Ambjent Komercial Gjigand ( 180 M2) Tek Stacioni I Trenit - Hapesira Perfekte Per Zhvillimin E Bizn

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1.62 KM nga qendra
180.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Super ambjent biznesi (180 m2) tek stacioni i trenit - zone perfekte | hapesire e madhe me ndricim dhe strukture e rregullt q2130 te dhenat e ndarjes: - 5 ambiente pune - 1 tualete - sip totale...

1,500 Euro

2,300 Euro id:29907 - Cmim Okazion: Lokal/ Restorant (TOPTANI - QENDER) ne Gjendje Pune* |Bere Investimi me Arkitekt para 1 VITI

Cmim Okazion: Lokal/ Restorant (toptani - Qender) Ne Gjendje Pune* |bere Investimi Me Arkitekt Para

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1.78 KM nga qendra
390.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Cmim okazion: super amb per restorant ose cdo lloj tjeter biznes ne zemer te tiranes (toptani - qender) me dalje ne rruge kryesore| i super investuar 1 vit me pare** | ne gjendje pune| cdo gje eshte bere me ark...

2,300 Euro

2,700 Euro id:53714 - Lokal (160 m2) Ne Zemer Te Bllokut (Rr. Brigada E VIII) Vendodhje Perfekte Per Biznes | Verande dhe Fasada Xhami

Lokal (160 M2) Ne Zemer Te Bllokut (rr. Brigada E Viii) Vendodhje Perfekte Per Biznes | Verande Dhe

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
1.64 KM nga qendra
160.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera lokal ne zemer te bllokut (rr. brigada e viii) vendodhje perfekte per biznes, fasada xhami super te gjera - pallat i ri - i investuar si ambjent | sistem aspirimi | te gjitha instalimet e reja ...

2,700 Euro

1,500 Euro id:114089 - Komuna E Parisit, Jepet Me Qira Vile Me Hapesire Parkimi !

Komuna E Parisit, Jepet Me Qira Vile Me Hapesire Parkimi !

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane Real Deal Properties
0.63 KM nga qendra
430.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tek komuna e parisit, jepet me qira vile 3-kateshe me hapesire parkimi. vila eshte 3-kateshe dhe ka nje siperfaqe 144 m2 per cdo kat gjithashtu ka dhe nje bodrum qe mund te perdoret per lavandari. vila organizo...

1,500 Euro

1,500 Euro Qera Ambjent Biznesi per Call Center Jepet me Qera Ambjent Biznesi me sip,170m ne katin 2 ne nje pallat shume cilesor

Qera Ambjent Biznesi Per Call Center

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
0.70 KM nga qendra
170.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

12.07.2020 (21:39): Jepet me qera ambjent biznesi me sip,170m ne katin 2 ne nje pallat shume cilesore,dhe 2 katet e para te pallatit sherbejn vetem per zyra dhe biznese.ambjenti eshte i pershtatshem per zyra,klinika,ose call center.eshte me fasade xhami.ndodhet te ish s...

1,500 Euro

2,500 Euro Restorant me qera, ne Bllok Me qera restorant shume i investuar ne zonen e Bllokut. Siperfaqa e brendshme e

Restorant Me Qera, Ne Bllok

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
1.03 KM nga qendra
200.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

12.07.2020 (20:03): Me qera restorant shume i investuar ne zonen e bllokut. siperfaqa e brendshme e restorantit eshte 200m2. ...

2,500 Euro

350 Euro Zyrë - Me Qira - Pazari i Ri, Shqipëri ZYRE ME QIRA NE FILLIM TE RRUGES SE DIBRES Zyra ndodhet ne katin e 11-te eshte open space dhe ka nje tualet.

Cmimi 7 eu/

Zyrë - Me Qira - Pazari I Ri, Shqipëri Zyre Me Qira Ne Fillim Te Rruges Se Dibres

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
1.03 KM nga qendra
49.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

12.07.2020 (19:22): Zyra ndodhet ne katin e 11-te eshte open space dhe ka nje tualet. cmimi 7 eu/m2 shume eshte shume konkurues ne treg. eshte e pershtatshme per zyra aktivitetesh te ndryshme. zona ne te cilen ndodhet ofron afersine me te gjitha linjat e transp...

350 Euro

350 Euro Dyqan - Me Qira - Liqeni i Thatë, Shqipëri Jepet me qira ambient komercial tek Liqeni i Thate me sip neto 70.81
Ndodhet pr

Dyqan - Me Qira - Liqeni I Thatë, Shqipëri

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2.26 KM nga qendra
70.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

12.07.2020 (19:21): Jepet me qira ambient komercial tek liqeni i thate me sip neto 70.81 ndodhet prane rruges kryesore pa shkuar tek liqeni i thate. mundesohet per aktivitete te ndryshme si call center,qender estetike,zyra,klinike,etj. pe me shume informacion jeni te...

350 Euro

23,000 Leke Jepet dyqan me qera Jepert dyqan me qere me sip 44m2, prej 10 vitesh eshte perdorur si qender intern

Jepet Dyqan Me Qera

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
KM nga qendra
44.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

12.07.2020 (19:08): Jepert dyqan me qere me sip 44m2, prej 10 vitesh eshte perdorur si qender interneti dhe rimbushje elektronike....

23,000 Leke

285 Euro Tek Stacioni i Trenit - Ambient 2+1 (116 m2) ne Pallat te Ri me Ashensor | i Persht. per Zyra Q2187

Te dhenat e ndarjes:
- 3 ambiente
- 1 tualet
- 1 koridor 
- 1 ballk

Tek Stacioni I Trenit - Ambient 2+1 (116 M2) Ne Pallat Te Ri Me Ashensor | I Persht. Per Z

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
0.33 KM nga qendra
116.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

12.07.2020 (14:03): Q2187 te dhenat e ndarjes: - 3 ambiente - 1 tualet - 1 koridor - 1 ballkon - sip totale: 116 m2 - sip neto : 100 m2 - sip perbashket : 16 m2 - kati: 5 - katet e pallatit:14 - pallat i ri - ashensor: po karakteristika: - aparta...

285 Euro

15,000 Leke Jepet me qira dyqan 40m2 Tek Bulevardi Migjeni Astir Cmimi:15,000 Lekë/muaj Jepet me qira dyqan
Siperfaqe 40m2 
Tek Bulevardi Migjeni, Astir
 Cmimi:15,00

Jepet Me Qira Dyqan 40m2 Tek Bulevardi Migjeni Astir Cmimi:15,000 Lekë/muaj

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
3.04 KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

12.07.2020 (13:51): Jepet me qira dyqan siperfaqe 40m2 tek bulevardi migjeni, astir cmimi:15,000 lekë/muaj ...

15,000 Leke

300 Euro NJesi komerciale me qera tek Rr. e Dibres Jepet me qera ambjent komercial kati zero 34 m2, hapesire e shfrytezuar per akti

Njesi Komerciale Me Qera Tek Rr. E Dibres

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1.03 KM nga qendra
34.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

12.07.2020 (13:41): Jepet me qera ambjent komercial kati zero 34 m2, hapesire e shfrytezuar per aktivitete te ndryshme. per informacion te metejshem na kontaktoni! ...

300 Euro

250 Euro AMBJENT KOMERCIAL PER QIRA TEK BRRYLI Ambienti ndodhet ne Rrugen Arkitekt Kasemi, ne katin zero te nje pallati te ri m

Ambjent Komercial Per Qira Tek Brryli

Brryli | Tirane
1.78 KM nga qendra
38.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

12.07.2020 (13:41): Ambienti ndodhet ne rrugen arkitekt kasemi, ne katin zero te nje pallati te ri me fasade xhami. eshte openspace me nje tualet me lartesi prej 5m. eshte i pershtatshem per market, zyre noteriale, parukeri etj. me kontaktoni per informacione! ...

250 Euro

345 Euro id:30965 - Super Ambient Biznesi  | Afer Fakultetit Te Mjekesise | Mundesi Konvertimi ne Duplex (Fasade Xhami)

Super Ambient Biznesi | Afer Fakultetit Te Mjekesise | Mundesi Konvertimi Ne Duplex (fasade Xhami)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
0.26 KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera super ambient | 40 m2 | rr. njazi meka, afer fakultetit te mjekesise | super cilesor q2117 te dhenat: - dyqan +banjo + depo/magazine - dyqan me fasade xhami - siperfaqe 40 m2 - m...

345 Euro

500 Euro id:117165 - Ambjent Biznesi me Qera ne Lezhe, 262 m2, 500 Euro

Ambjent Biznesi Me Qera Ne Lezhe, 262 M2, 500 Euro

Tjeter zone | Tirane Albprona
1.25 KM nga qendra
262.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera ambjent biznesi ne lezhe - qender, kati 2 me hyrje indipendente nga rruga, siperfaqe 262 m2, vetrate e madhe nga rruga, 2 tualete, i pershtatshem per biznese te ndryshme. ne gjendje shume te m...

500 Euro

2,000 Euro id:215074 - Prane Mozaikut Te Tiranes, Jepet Me Qira Super Ambjent Komercial, Per Cdo Lloj Aktiviteti

Prane Mozaikut Te Tiranes, Jepet Me Qira Super Ambjent Komercial, Per Cdo Lloj Aktiviteti

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane Real Deal Properties
KM nga qendra
650.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Prane mozaikut te tiranes, jepet me qira super ambjent komercial, i shfrytezueshem per nje sere aktivitetesh. ambjenti eshe i strukturuar ne dy hapsira teper te medha openspace, te shkallezuara, si dhe njekohes...

2,000 Euro

3,800 Euro id:232046 - JEPET AMBJENT ME QERA NE YZBERISHT

Jepet Ambjent Me Qera Ne Yzberisht

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
3.27 KM nga qendra
950.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

📣jepet ambjent me qera ne zonon e yzberisht📣 ✅siperfaqa e ambjentit eshte e ndare ne dy kate 🤩per me teper informacion: 👉siperfaqa e ambjentit ne katin 0 eshte 950 m2 dhe 3.8 m lartesi ...

3,800 Euro

700 Euro ZYRE ME QERA TE KRYQEZIMI I 21 DHJETORIT Zyra eshte me 4 ambjente pune dhe 2 tualete kati i 2te me fasade nga rruga kryes

Zyre Me Qera Te Kryqezimi I 21 Dhjetorit

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.09 KM nga qendra
150.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

12.07.2020 (13:35): Zyra eshte me 4 ambjente pune dhe 2 tualete kati i 2te me fasade nga rruga kryesore. per me teper informacion me kontaktoni...

700 Euro

22,000 Leke Ambjent komercial astir pran rruges kryesore Ambjent komercial pran bar oslos astir,pallati meaaplik,ambjenti me hyrje te ded

Ambjent Komercial Astir Pran Rruges Kryesore

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
3.10 KM nga qendra
80.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

12.07.2020 (10:23): Ambjent komercial pran bar oslos astir,pallati meaaplik,ambjenti me hyrje te dedikuar per bizneset shum pran rruges kryesore. i investuar ndricim gips kondicionim per me teper na kontaktoni...

22,000 Leke

1,000 Euro KOMERCIAL PER QIRA TEK BRRYLI Ambienti ndodhet ne Rrugen Arkitekt Kasemi, ne katin zero te nje pallati te ri m

Komercial Per Qira Tek Brryli

Brryli | Tirane
1.38 KM nga qendra
140.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

12.07.2020 (09:08): Ambienti ndodhet ne rrugen arkitekt kasemi, ne katin zero te nje pallati te ri me fasade xhami. eshte openspace me dy tualete, i aksesueshem nga tre dyer. mundesi ndarje ne dy ambiente, sipas deshires. eshte i pershtatshem per markete, klinike, loka...

1,000 Euro

2,300 Euro Magazine me qera Ne fshatin Prush jepet me qera magazine 1000m2 dy kateshe me siperfaqe trualli 2

Magazine Me Qera

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

12.07.2020 (08:47): Ne fshatin prush jepet me qera magazine 1000m2 dy kateshe me siperfaqe trualli 2400 m2. magazina ndodhet buze rruge dhe eshte lehtesisht e aksesueshme edhe per makinat e medha, disponon linje 3 fazore, zyra tualet vend parkimi etj. ...

2,300 Euro

3,800 Euro JEPET AMBJENT ME QERA NE YZBERISHT 📣JEPET AMBJENT ME QERA NE ZONON E YZBERISHT📣

✅SIPERFAQA E AMBJENTIT E

Jepet Ambjent Me Qera Ne Yzberisht

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
3.27 KM nga qendra
950.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

12.07.2020 (01:38): 📣jepet ambjent me qera ne zonon e yzberisht📣 ✅siperfaqa e ambjentit eshte e ndare ne dy kate 🤩per me teper informacion: 👉siperfaqa e ambjentit ne katin 0 eshte 950 m2 dhe 3.8 m lartesi 👉ambjenti eshte bosh 👉mund te ...

3,800 Euro

50,000 Leke Shitet ose jepet me qera Jepet me qera ose shitet ambienti i biznesit. I pershtatshem per zyra, klinika,

Shitet Ose Jepet Me Qera

Qender | Durres
0.49 KM nga qendra
92.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

12.07.2020 (00:52): Jepet me qera ose shitet ambienti i biznesit. i pershtatshem per zyra, klinika, call center etj. ambient i bollshem dhe shume i aksesueshem. cmimi i diskutueshem. ...

50,000 Leke

1,000 Euro Ambjent biznesi 160 m2 me qera ne Rr. Myslym Shyrri. Ambjent biznesi 160 m2 me qera ne Rr. Myslym Shyrri.

Ndodhet ne katin e pare,

Ambjent Biznesi 160 M2 Me Qera Ne Rr. Myslym Shyrri.

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.87 KM nga qendra
160.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

12.07.2020 (00:52): Ambjent biznesi 160 m2 me qera ne rr. myslym shyrri. ndodhet ne katin e pare, rikonstruktuar totalisht, perbehet prej 5 ambjenteve, ku nje prej ambjenteve dyqan me fasade xhami dhe dalje ne rrugen kryesore, tre tualete, dy hyrje dalje, mundesi pa...

1,000 Euro

600 Euro Jepet Komercial Per Qera Tek Rruga E Barikadave Jepet me qera ambient komercial ne Rrugen e Barikadave. Ambienti ka nje siperfaq

Jepet Komercial Per Qera Tek Rruga E Barikadave

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
KM nga qendra
60.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

11.07.2020 (20:43): Jepet me qera ambient komercial ne rrugen e barikadave. ambienti ka nje siperfaqe te brendshme 55.6 m2, ndodhet ne katin 0 prane rruges kryesore.dyqani mund tw perdoret per cdo lloj aktivitet biznesi. per me shume informacion ose per nje vizite ne pr...

600 Euro

600 Euro Lezhe, Ambjent Biznesi 155 m2 me Qera, per Zyra / Call Center, i kompletuar Ambjent  Zyre me Qera,  155 m2 i kompletuar si Call Center,  ne Lezhe
Ne Qender

Lezhe, Ambjent Biznesi 155 M2 Me Qera, Per Zyra / Call Center, I Kompletuar

Tjeter zone | Tirane
0.52 KM nga qendra
155.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

11.07.2020 (19:10): Ambjent zyre me qera, 155 m2 i kompletuar si call center, ne lezhe ne qender te lezhes, ne godine biznesi te re dhe me ashensor, japet me qera ne katin e 3-te, ambjent / zyre 155 m2 neto, ne gjendje shume te mire. salle open space rreth 130...

600 Euro

285 Euro id:123677 - Tek Stacioni i Trenit - Ambient 2+1 (116 m2) ne Pallat te Ri me Ashensor | i Persht. per Zyra

Tek Stacioni I Trenit - Ambient 2+1 (116 M2) Ne Pallat Te Ri Me Ashensor | I Persht. Per Zyra

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
0.33 KM nga qendra
116.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Q2187 te dhenat e ndarjes: - 3 ambiente - 1 tualet - 1 koridor - 1 ballkon - sip totale: 116 m2 - sip neto : 100 m2 - sip perbashket : 16 m2 - kati: 5 - katet e pallatit:14 - pallat i ri - a...

285 Euro

40,000 Leke Jepet lokal me qera,tek rruga e Kavajes prane kompleksit Home Plan,40.000Leke Lokali eshte ne gjendje shume te mire,jashte ka cadra dhe verande,brenda eshte e

Jepet Lokal Me Qera,tek Rruga E Kavajes Prane Kompleksit Home Plan,40.000leke

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.41 KM nga qendra
50.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

11.07.2020 (18:42): Lokali eshte ne gjendje shume te mire,jashte ka cadra dhe verande,brenda eshte e kompletuar dhe me televizor dhe 1 tualet gjithashtu me sistem ngrohje-ftohje. siperfaqen e jashtme e ka 100 m2....

40,000 Leke

2,000 Euro Prane Mozaikut Te Tiranes, Jepet Me Qira Super Ambjent Komercial, Per Cdo Lloj Aktiviteti Prane Mozaikut Te Tiranes, Jepet Me Qira Super Ambjent Komercial, i shfrytezuesh

Prane Mozaikut Te Tiranes, Jepet Me Qira Super Ambjent Komercial, Per Cdo Lloj Aktiviteti

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
650.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

11.07.2020 (17:48): Prane mozaikut te tiranes, jepet me qira super ambjent komercial, i shfrytezueshem per nje sere aktivitetesh. ambjenti eshe i strukturuar ne dy hapsira teper te medha openspace, te shkallezuara, si dhe njekohesisht ka nje super ambjent te jashtem te ...

2,000 Euro

500 Euro Ambjent Biznesi me Qera ne Lezhe, 262 m2, 500 Euro Jepet me Qera Ambjent Biznesi ne Lezhe - qender, Kati 2 me hyrje indipendente ng

Ambjent Biznesi Me Qera Ne Lezhe, 262 M2, 500 Euro

Tjeter zone | Tirane
1.25 KM nga qendra
262.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

11.07.2020 (17:39): Jepet me qera ambjent biznesi ne lezhe - qender, kati 2 me hyrje indipendente nga rruga, siperfaqe 262 m2, vetrate e madhe nga rruga, 2 tualete, i pershtatshem per biznese te ndryshme. ne gjendje shume te mire. qeraja 500 euro ne muaj. ...

500 Euro

500 Euro Jepet me qera zyre 3+1 ne Bllok Zyra ndodhet ne katin e trete te nje pallati me ashensor.Siperfaqja totale 95 m2

Jepet Me Qera Zyre 3+1 Ne Bllok

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
95.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

11.07.2020 (17:36): Zyra ndodhet ne katin e trete te nje pallati me ashensor.siperfaqja totale 95 m2 3 dhoma te medha + 1 ambjent te madhe ku ndodhet dhe kuzhina 1 ballkon 1 tualet., 95 m2, 4 ambjente, kati 3, totali i kateve 6, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ...

500 Euro

600 Euro id:127798 - Lezhe, Ambjent Biznesi 155 m2 me Qera, per Zyra / Call Center, i kompletuar

Lezhe, Ambjent Biznesi 155 M2 Me Qera, Per Zyra / Call Center, I Kompletuar

Tjeter zone | Tirane Albprona
0.52 KM nga qendra
155.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Ambjent zyre me qera, 155 m2 i kompletuar si call center, ne lezhe ne qender te lezhes, ne godine biznesi te re dhe me ashensor, japet me qera ne katin e 3-te, ambjent / zyre 155 m2 neto, ne gjendje shum...

600 Euro

1,500 Euro !!!OKAZION!!! Lokal me qera,Stadiumi Dinamo,1500 Euro Lokali eshte ne gjendje shume te mire ne nje zone te pelqyeshme 
Ka verande me

!!!okazion!!! Lokal Me Qera,stadiumi Dinamo,1500 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1.62 KM nga qendra
80.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

11.07.2020 (17:14): Lokali eshte ne gjendje shume te mire ne nje zone te pelqyeshme ka verande me siperfaqe 60m2 dhe e kompletuar me mobilie shume te mira ...

1,500 Euro

70,000 Leke Jepet lokal me qera tek astiri 170 m2 Jepet lokal me qera tek Astiri
Lokali eshte aktualisht ne gjendje pune
Ka nje

Jepet Lokal Me Qera Tek Astiri 170 M2

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

11.07.2020 (17:08): Jepet lokal me qera tek astiri lokali eshte aktualisht ne gjendje pune ka nje siperfaqe prej 170 m2 dhe nje verandde te shfrytezueshme cmimi 70000 leke...

70,000 Leke

600 Euro Ambjent Biznesi prane Kopshtit Zoologjik ( Call Center prane lokalit ) • Prane Kopshtit Zoologjik,   Jepet me Qera Ambjent Biznesi Open - Space me Si

Ambjent Biznesi Prane Kopshtit Zoologjik ( Call Center Prane Lokalit )

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2.06 KM nga qendra
95.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

11.07.2020 (16:57): • prane kopshtit zoologjik, jepet me qera ambjent biznesi open - space me siperfaqe 95m2 ne katin 0 te nje pallati te ri. •ambjenti aktualisht funksionon si bar - kafe, eshte totalisht i investuar dhe i kompletuar me karrike, tavolina,...

600 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim