lokal me qera  

 Online 4 lexues | 1 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 4 lexues | 1 njoftime ne pritje
550 Euro id:16120 - Ambient per Zyra, Klinika dhe Cdo Biznes (120 m2) ne Super Lokacion (Qender - Toptani) Pallat i Ri | Ashensor

Ambient Per Zyra, Klinika Dhe Cdo Biznes (120 M2) Ne Super Lokacion (qender - Toptani) Pallat I Ri |

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1.62 KM nga qendra
120.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ambient perfekt per zyra, klinika dhe cdo biznes ne qender - hapesire e madhe (120 m2) ne palla te ri me ashensor | cdo instalim funksionale q1952 te dhenat e ndarjes: - 2 dhoma gjumi - 1 tualet - 1...

550 Euro

2,300 Euro id:29907 - Cmim Okazion: Lokal/ Restorant (TOPTANI - QENDER) ne Gjendje Pune* |Bere Investimi me Arkitekt para 1 VITI

Cmim Okazion: Lokal/ Restorant (toptani - Qender) Ne Gjendje Pune* |bere Investimi Me Arkitekt Para

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1.78 KM nga qendra
390.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Cmim okazion: super amb per restorant ose cdo lloj tjeter biznes ne zemer te tiranes (toptani - qender) me dalje ne rruge kryesore| i super investuar 1 vit me pare** | ne gjendje pune| cdo gje eshte bere me ark...

2,300 Euro

260 Euro id:53714 - Amb Biznesi (60 m2) tek NERANXI ne Hyrje te Myslymit - PARKET - Hapesire me Ndricim Perfekt

Amb Biznesi (60 M2) Tek Neranxi Ne Hyrje Te Myslymit - Parket - Hapesire Me Ndricim Perfekt

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.64 KM nga qendra
60.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Amb open space (60 m2) tek neranxi ne hyrje te myslym shyrit - zone perfekte per biznes | parket | hapesire e shfrytezueshme me ndricim perfekt | kondicioner | punime cilesore | mure te sapo lyera | dritare dop...

260 Euro

1,500 Euro id:114089 - Komuna E Parisit, Jepet Me Qira Vile Me Hapesire Parkimi !

Komuna E Parisit, Jepet Me Qira Vile Me Hapesire Parkimi !

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane Real Deal Properties
0.63 KM nga qendra
430.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tek komuna e parisit, jepet me qira vile 3-kateshe me hapesire parkimi. vila eshte 3-kateshe dhe ka nje siperfaqe 144 m2 per cdo kat gjithashtu ka dhe nje bodrum qe mund te perdoret per lavandari. vila organizo...

1,500 Euro

370 Euro Ambjent zyre per qira Jepet ambjent zyre ose klinike per qira. Ambjenti eshte i organizuar ne dy ambje

Ambjent Zyre Per Qira

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
65.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

27.05.2020 (00:25): Jepet ambjent zyre ose klinike per qira. ambjenti eshte i organizuar ne dy ambjente te ndare. ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues tek vesa center. ka akses direkt me rrugen kryesore....

370 Euro

2,000 Euro Jepet magazine me qera Jepet magazine me qera ne Peze Helms. Magazina eshte e sapondertuar ka siperfaqe

Jepet Magazine Me Qera

Sauk | Tirane
KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

27.05.2020 (00:24): Jepet magazine me qera ne peze helms. magazina eshte e sapondertuar ka siperfaqe 1050, ka parkim per makina 350m2 ku mund te hyjn makinat dhe kamionet pa asnje problem. ndodhet ne katin zero dhe eshte ne gjendje mjaft te mire pune. eshte ne perfun...

2,000 Euro

2,500 Euro Dyqan per qera FOR SALE 😍 💙
____________
⭕Dyqani ka siperfaqe 50m2, vetem 30m larg rr

Dyqan Per Qera

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
KM nga qendra
50.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

27.05.2020 (00:24): For sale 😍 💙 ____________ ⭕dyqani ka siperfaqe 50m2, vetem 30m larg rruges kryesore ne kend. momentalisht i dhene me qera. ____________ ⭕ndodhet ne katin 0. ____________ ⭕adresa rruga e barrikadave. ____________ ideale per biznes...

2,500 Euro

2,200 Leke Dyqan me qira Jepet dyqan me qera, tek Rruga Muhamet Gjollesha. Dyqani ka siperfaqe 20m2 eshte

Dyqan Me Qira

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
20.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

27.05.2020 (00:24): Jepet dyqan me qera, tek rruga muhamet gjollesha. dyqani ka siperfaqe 20m2 eshte i ri i sapo perfunduar. ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri cmimi 22,000 leke...

2,200 Leke

1,000 Euro Dyqan me qira buze rruge Jepet me dyqan per qera, me siperfaqe 65m2.
Dyqani eshte i investuar totalisht,

Dyqan Me Qira Buze Rruge

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
KM nga qendra
65.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

27.05.2020 (00:23): Jepet me dyqan per qera, me siperfaqe 65m2. dyqani eshte i investuar totalisht, ndodhet buze rruge me fasad xhami. tek bulevardi bajram curri....

1,000 Euro

30,000 Leke Jepet dyqan me qera Jepet dyqan me qera, pas ish ekspozites. Dyqani eshte i shtruar me parket dhe mu

Jepet Dyqan Me Qera

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
20.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

27.05.2020 (00:23): Jepet dyqan me qera, pas ish ekspozites. dyqani eshte i shtruar me parket dhe mund te sherbej per zyra, dyqane, klinika etj. ka siperfaqe 20m2, ka cmim 30,000 leke ndodhe ne katin 0...

30,000 Leke

25,000 Leke Jepet zyre me qira Jepet zyre me qira tek qendra Galeria.
Zyra ka siperfaqe 40m2, ndodhet ne katin

Jepet Zyre Me Qira

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

27.05.2020 (00:23): Jepet zyre me qira tek qendra galeria. zyra ka siperfaqe 40m2, ndodhet ne katin e 2 te qendres. e pajisur me tavolina dhe karrige dhe nje kompjuter me printer. zyra eshte ne gjendje te re, e mobiluar dhe ka fasad xhami nga rruga. cmimi 25,000 lek...

25,000 Leke

500 Euro Ambjent biznesi me qira Jepet ambjent biznesi me qera 70m2. Kati 0.
Mund te sherbej per klinik, dyqan a

Ambjent Biznesi Me Qira

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
KM nga qendra
70.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

27.05.2020 (00:21): Jepet ambjent biznesi me qera 70m2. kati 0. mund te sherbej per klinik, dyqan apo zyra te ndryshme. ambjenti ndodhet ne nje zone shjme te favorshme per biznes. cmimi perfshin edhe taksen. adresa tek ish ekspozita...

500 Euro

250 Euro Dyqan per qera Dyqan per qera, me siperfaqe 20m2 i pershtatshem per servise orash, fotokopje  d

Dyqan Per Qera

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
KM nga qendra
20.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

27.05.2020 (00:21): Dyqan per qera, me siperfaqe 20m2 i pershtatshem per servise orash, fotokopje dyqan veshjesh etj. ndodhet ne rrugen kryesore. adresa rruga mine peza, afer me rosman lala. cmimi 250 euro ...

250 Euro

450 Euro id:30965 - Ambient zyre 3+1+2 (110 m2) + 1 GARAZH -Rr. E ELBASANIT (fIKS tek Mulliri )

Ambient Zyre 3+1+2 (110 M2) + 1 Garazh -rr. E Elbasanit (fiks Tek Mulliri )

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
0.26 KM nga qendra
110.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Ambient i madh (110 m2) per zyra tek rruga e elbasanit (vendodhje perfekte) pallat i ri me ashensor | kondicioner | ndricim perfekt | dritare dopio xham | izolim akustik | tulalet me hidrosanitare cilesore | i...

450 Euro

500 Euro id:117165 - Ambjent Biznesi me Qera ne Lezhe, 262 m2, 500 Euro

Ambjent Biznesi Me Qera Ne Lezhe, 262 M2, 500 Euro

Tjeter zone | Tirane Albprona
1.25 KM nga qendra
262.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera ambjent biznesi ne lezhe - qender, kati 2 me hyrje indipendente nga rruga, siperfaqe 262 m2, vetrate e madhe nga rruga, 2 tualete, i pershtatshem per biznese te ndryshme. ne gjendje shume te m...

500 Euro

2,000 Euro id:215074 - Ne Zonen E Bllokut, Jepet Me Qira Super Restaurant Buze Rruge

Ne Zonen E Bllokut, Jepet Me Qira Super Restaurant Buze Rruge

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane Real Deal Properties
KM nga qendra
82.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

prane shkolles emin duraku jepet me qira nje restorant me siperfaqe prej 82 m2, totalisht i investuar, ne katin e pare te nje ndertese 4-kateshe. lokali organizohet ne pjesen e openspace, banakut dhe tualeteve...

2,000 Euro

50,000 Leke Zyre me qira FOR RENT✔ 
____________
⭕Jepet zyrë për qira.
____________
⭕Zyra ka

Zyre Me Qira

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
KM nga qendra
49.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

27.05.2020 (00:19): For rent✔ ____________ ⭕jepet zyrë për qira. ____________ ⭕zyra ka sipërfaqe 49m2, totalisht i mobiluar. ____________ ⭕ndodhet në katin 0. ____________ ⭕adresa rruga fortuzi. ____________ ⭕cmimi 50,000 lekë _____________ ...

50,000 Leke

35,000 Leke Ambjent biznesi per qira FOR RENT✔ 
____________
⭕Jepet ambjent biznesi për qira.
____________

Ambjent Biznesi Per Qira

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
31.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

27.05.2020 (00:18): ...

35,000 Leke

300 Euro Ambjent biznesi me qira tek komuna 📍Jepet me qera/shitet dyqan me siperfaqe 51m2.
📍Kati 0
📍Cmimi 300 Eur

Ambjent Biznesi Me Qira Tek Komuna

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
51.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

27.05.2020 (00:18): 📍jepet me qera/shitet dyqan me siperfaqe 51m2. 📍kati 0 📍cmimi 300 euro(qera) // 1700 euro (shitje) 📍totalisht i investuar 📍adresa: komuna e parisit, kristal center....

300 Euro

30,000 Leke Dyqan me qira FOR RENT✔ 
____________
⭕Jepet dyqan për qira.
____________
⭕Dyqani k

Dyqan Me Qira

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
50.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

27.05.2020 (00:18): For rent✔ ____________ ⭕jepet dyqan për qira. ____________ ⭕dyqani ka sipërfaqe 50m2. ____________ ⭕ndodhet në katin 0. ____________ ⭕adresa 21 djetori, pas postës. ____________ ⭕cmimi 30,000 lekë _____________ për më ...

30,000 Leke

2,000 Euro Ambjent biznesi per qira ne Bllok Jepet ambjent biznesi me qera open space.
Ka siperfaqe 90m2 ndodhet buze rruge

Ambjent Biznesi Per Qira Ne Bllok

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
90.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

27.05.2020 (00:15): Jepet ambjent biznesi me qera open space. ka siperfaqe 90m2 ndodhet buze rruge kati 0. i investuar totalisht i pershtatshem per cdolloj biznesi. adresa blloku...

2,000 Euro

600 Euro Myslym Shyri, Jepen Zyra Me Qira! Ne  nje nder nga zonat me te mire te Tiranes ne rrugen Myslym Shyri jepet aparta

Myslym Shyri, Jepen Zyra Me Qira!

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
0.87 KM nga qendra
100.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

26.05.2020 (21:55): Ne nje nder nga zonat me te mire te tiranes ne rrugen myslym shyri jepet apartament 2+1 me qira per zyra. apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te rri, i mirembajtur, me ashensor, kamera sigurie dhe te gjitha kushtet e nevojshme per nje zy...

600 Euro

450 Euro AMBJENT BIZNESI ME QERA Jepet me qera ambjent 100 m² prane rruges Bardhyl.

Ambjenti eshte i rikonstr

Ambjent Biznesi Me Qera

Brryli | Tirane
KM nga qendra
100.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

26.05.2020 (21:51): Jepet me qera ambjent 100 m² prane rruges bardhyl. ambjenti eshte i rikonstruktuar. dy hyrje. pershtatet per cdo biznes (market, klinike, zyra, call center etj) cmimi : 450€/muaj...

450 Euro

5,000 Leke Antene telefonie  Vihet ne dispozicion antene telefoni ne tarrace pallati per : firma qe shperndaj

Antene Telefonie

Brryli | Tirane
KM nga qendra
10.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

26.05.2020 (21:50): Vihet ne dispozicion antene telefoni ne tarrace pallati per : firma qe shperndajne internet, per radio ejt kundrejt qerase ( kontrate e rregullt )....

5,000 Leke

3,300 Euro Dyqan me qera ne zonen 21- Dhjetori prane Kompleksit Kontakt ne Tirane (ID 4271415 ) Property ID : 4271415

21- Djetori.rruga Artan Lenja, prane Kompleksit Kontakt

Dyqan Me Qera Ne Zonen 21- Dhjetori Prane Kompleksit Kontakt Ne Tirane (id 4271415 )

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
624.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

26.05.2020 (21:48): Property id : 4271415 21- djetori.rruga artan lenja, prane kompleksit kontakt, jepet dyqan me qera ne pallat te ri, siperfaqe 500 m², por mund te zgjerohet deri ne 624 m², lartesi 4 metra, kati 0, open space, i paster i shtruar me pllaka, fasad ...

3,300 Euro

290 Euro id:123677 - Super Ambient Per Zyra Ne Super Lokacion (Myslym - Rr. Him Kolli) Me Internet perfshire ne Cmim | PARKET

Super Ambient Per Zyra Ne Super Lokacion (myslym - Rr. Him Kolli) Me Internet Perfshire Ne Cmim | Pa

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.33 KM nga qendra
38.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ambient per zyra ne super lokacion (myslym - rr. him kolli) planimetri perfekte | hapesire e bolleshme | parket i ri | tualet me hidrosanitare cilesore | te gjitha instalimet funksionale q2028 te dhenat ...

290 Euro

500 Euro Zyre me qera ne rrugen e Kavajes prane Xhamise ne Tirane (ID 4261373 ) Property ID : 4261373

Rruga e Kavajes, prane Xhamise, jepet Zyre me qera ne p

Zyre Me Qera Ne Rrugen E Kavajes Prane Xhamise Ne Tirane (id 4261373 )

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
115.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

26.05.2020 (21:48): Property id : 4261373 rruga e kavajes, prane xhamise, jepet zyre me qera ne pallat te ri, siperfaqe 115 m², bosh, kati 2 me ashensor, kondicioner, tualet, ballkon, orientim me diell, zyra eshte e ndare ne 3 ambjente eshte e pershtatshem per nje s...

500 Euro

1,600 Euro Magazine me qera ne Autostraden TR-DR prane City Park ne Tirane (ID 4281071) Property ID :4281071

Autostrada TR-DR, prane City Park, Jepet me qera magazin

Magazine Me Qera Ne Autostraden Tr-dr Prane City Park Ne Tirane (id 4281071)

Zone Periferike | Tirane
KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

26.05.2020 (21:48): Property id :4281071 autostrada tr-dr, prane city park, jepet me qera magazine, 1.000 m2, 2 ambjente per zyra , kati 2 me ashensor me kapacitet 1.5 ton, totali i kateve 2, 2 banjo, vendparkim, oborr, gjendja: e re, linje 3 fazor, ndricim ekonomi...

1,600 Euro

900 Euro Qera, Ambient, Qender, Tirane. Ambienti ndodhet ne qender te Tiranes.
Informacion mbi Ambientin:
• Buze rru

Qera, Ambient, Qender, Tirane.

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
114.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

26.05.2020 (21:48): Ambienti ndodhet ne qender te tiranes. informacion mbi ambientin: • buze rruge • kati i 1 • siperfaqja e ambientit: 114 m2 • 1 tualet • fasade xhami • i investuar • ambienti eshte i pershtatshem per zyre, klinika apo studio ligj...

900 Euro

500 Euro Zyre me qera ne zonen e Bllokut prane Sheshit Wilson ne Tirane (ID 4261375 ) Property ID : 4261375

Bllok, prane Sheshit Willson, jepet Zyre me qera ne pal

Zyre Me Qera Ne Zonen E Bllokut Prane Sheshit Wilson Ne Tirane (id 4261375 )

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

26.05.2020 (21:47): Property id : 4261375 bllok, prane sheshit willson, jepet zyre me qera ne pallat te ri, siperfaqe 70 m², kati 2 me ashensor, kondicioner, tualet, orientim me diell, zyra eshte e ndare ne 2 ambjente eshte e pershtatshem per nje sere aktivitetesh s...

500 Euro

600 Euro id:127798 - Lezhe, Ambjent Biznesi 155 m2 me Qera, per Zyra / Call Center, i kompletuar

Lezhe, Ambjent Biznesi 155 M2 Me Qera, Per Zyra / Call Center, I Kompletuar

Tjeter zone | Tirane Albprona
0.52 KM nga qendra
155.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Ambjent zyre me qera, 155 m2 i kompletuar si call center, ne lezhe ne qender te lezhes, ne godine biznesi te re dhe me ashensor, japet me qera ne katin e 3-te, ambjent / zyre 155 m2 neto, ne gjendje shum...

600 Euro

1,850 Euro Magazine me qera ne zonen e Kombinatit Property ID :4218072

Kombinat, prane Fabrikes se Qelqit, jepet me qera Magazi

Magazine Me Qera Ne Zonen E Kombinatit

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

26.05.2020 (21:47): Property id :4218072 kombinat, prane fabrikes se qelqit, jepet me qera magazine, siperfaqe totale 1850 m², nder te cilat 650 m² kapanon i mbuluar, 630 m² kapanon i zbuluar dhe 600 m² oborr, 3 ambjente per zyra, e pershtatshme per biznese te nd...

1,850 Euro

4,500 Euro Dyqan Bar Kafe me qera ne Bllok Rruga Ismail Qemali Tirane (ID 4271388) Property ID : 4271388

Ne Bllok, Rruga Ismail Qemali, jepet me qera dyqan bar

Dyqan Bar Kafe Me Qera Ne Bllok Rruga Ismail Qemali Tirane (id 4271388)

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
410.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

26.05.2020 (21:47): Property id : 4271388 ne bllok, rruga ismail qemali, jepet me qera dyqan bar kafe, sapo rikonstruktuar menyre moderne, siperfaqe 310 m² dhe 100 m² siperfaqe per parkim, dy ambiente ne total, kati i o, 2 tualet, kondicioner, aspirator, parket, gj...

4,500 Euro

50,000 Leke Dyqan/Zyre Dublex per qera rruga Bogdaneve  (ID 4171141) Property ID : 4171141

Rruga e Bogdaneve, prane Mullirit te Vjeter, rreshti dy

Dyqan/zyre Dublex Per Qera Rruga Bogdaneve (id 4171141)

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
KM nga qendra
100.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

26.05.2020 (21:45): Property id : 4171141 rruga e bogdaneve, prane mullirit te vjeter, rreshti dyte, jepet me qera ambjent komercial zyre/dyqan dublex, siperfaqe 100 m2, bosh, open space, tualet, kati o, fasade xhami, mundesi reklamimi, i pershtatshem per bisnese te ...

50,000 Leke

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim