lokale bar caffe me qera  

 Online 11 lexues | 2 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 11 lexues | 2 njoftime ne pritje
1,500 Euro id:16120 - Ambjent Komercial Gjigand ( 180 M2) Tek Stacioni I Trenit - Hapesira Perfekte Per Zhvillimin E Biznesit Tuaj

Ambjent Komercial Gjigand ( 180 M2) Tek Stacioni I Trenit - Hapesira Perfekte Per Zhvillimin E Bizn

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1.62 KM nga qendra
180.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Super ambjent biznesi (180 m2) tek stacioni i trenit - zone perfekte | hapesire e madhe me ndricim dhe strukture e rregullt q2130 te dhenat e ndarjes: - 5 ambiente pune - 1 tualete - sip totale...

1,500 Euro

2,300 Euro id:29907 - Cmim Okazion: Lokal/ Restorant (TOPTANI - QENDER) ne Gjendje Pune* |Bere Investimi me Arkitekt para 1 VITI

Cmim Okazion: Lokal/ Restorant (toptani - Qender) Ne Gjendje Pune* |bere Investimi Me Arkitekt Para

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1.78 KM nga qendra
390.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Cmim okazion: super amb per restorant ose cdo lloj tjeter biznes ne zemer te tiranes (toptani - qender) me dalje ne rruge kryesore| i super investuar 1 vit me pare** | ne gjendje pune| cdo gje eshte bere me ark...

2,300 Euro

2,700 Euro id:53714 - Lokal (160 m2) Ne Zemer Te Bllokut (Rr. Brigada E VIII) Vendodhje Perfekte Per Biznes | Verande dhe Fasada Xhami

Lokal (160 M2) Ne Zemer Te Bllokut (rr. Brigada E Viii) Vendodhje Perfekte Per Biznes | Verande Dhe

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
1.64 KM nga qendra
160.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera lokal ne zemer te bllokut (rr. brigada e viii) vendodhje perfekte per biznes, fasada xhami super te gjera - pallat i ri - i investuar si ambjent | sistem aspirimi | te gjitha instalimet e reja ...

2,700 Euro

1,500 Euro id:114089 - Komuna E Parisit, Jepet Me Qira Vile Me Hapesire Parkimi !

Komuna E Parisit, Jepet Me Qira Vile Me Hapesire Parkimi !

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane Real Deal Properties
0.63 KM nga qendra
430.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tek komuna e parisit, jepet me qira vile 3-kateshe me hapesire parkimi. vila eshte 3-kateshe dhe ka nje siperfaqe 144 m2 per cdo kat gjithashtu ka dhe nje bodrum qe mund te perdoret per lavandari. vila organizo...

1,500 Euro

55,000 Leke JEPET ME QIRA DYQAN TEK KOMUNA PARISIT JEPET ME QIRA DYQAN TEK KOMUNA PARISIT , buze rruges kryesore.
Ambienti ndodhet

Jepet Me Qira Dyqan Tek Komuna Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
25.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

04.07.2020 (00:58): Jepet me qira dyqan tek komuna parisit , buze rruges kryesore. ambienti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te komunes se parisit pasi rreth e rrotull saj ndodhen nje larmishmeri dyqanesh e biznesesh te ndryshme. ambienti ka nje siperfaqe prej ...

55,000 Leke

1,000 Euro Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 0, 118 m² 1.000 Euro (rinas) Jepet me qera ambient, në Rinas pranë aeroportit "NënëTereza" . Am

Tirane, Jap Me Qera Ambjent Biznesi Kati 0, 118 M² 1.000 Euro (rinas)

Zone Periferike | Tirane
14.74 KM nga qendra
118.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

04.07.2020 (00:10): Jepet me qera ambient, në rinas pranë aeroportit "nënëtereza" . ambienti ndodhet në katin e 0 me sipërfaqe 118 m2 dhe 1000 m2 truall. ambienti është i përshtashëm për një sërë aktivitetesh. disponon: •1 ambient open space •2 tualete...

1,000 Euro

10,000 Euro Tirane, jap me qera ambjent biznesi 2.100 m² (vore) Jepet me qera ambient në Autostradën "Tiranë-Durrës". Ambienti ka

Tirane, Jap Me Qera Ambjent Biznesi 2.100 M² (vore)

Vore | Tirane
KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

04.07.2020 (00:10): Jepet me qera ambient në autostradën "tiranë-durrës". ambienti ka strukturë 3 katëshe me organizim open space. ambienti ka sipërfaqe totale prej 4000 m2 nga të cilat 2100 m2 janë ndërtim . ambienti ndodhet në një pikë strategjike, 15 km ...

10,000 Euro

280 Euro Qera, Ambient, Jordan Misja, Tiranë OPP15899
Ambienti ndodhet në rrugën Jordan Misja.
Informacion mbi Ambientin:

Qera, Ambient, Jordan Misja, Tiranë

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
KM nga qendra
100.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

04.07.2020 (00:04): Opp15899 ambienti ndodhet në rrugën jordan misja. informacion mbi ambientin: • buzë rruge • kati i 2 • sipërfaqja e ambientit: 100m2 • 1 tualet • fasadë xhami • i investuar • me dokumentacion të rregullt hipotekor. • a...

280 Euro

440 Euro Amb 2+1+2WC (110 M2) I Persht. per Zyra (Myslym Shyr) PARKET | Pallat i Ri me Ashensor dhe Ndertime Cilesore Ambient Biznesi (110 M2) Ne Myslym Shyr, I Pershtatshem Per Cdo Lloj Zyre | Pall

Amb 2+1+2wc (110 M2) I Persht. Per Zyra (myslym Shyr) Parket | Pallat I Ri Me Ashensor Dhe

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.33 KM nga qendra
110.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

03.07.2020 (22:36): Ambient biznesi (110 m2) ne myslym shyr, i pershtatshem per cdo lloj zyre | pallat i ri me ashensor dhe ndertime cilesore | parket | hapesire e madhe | ndricim perfekt | izolim akustik | termoizolim | hidroizolim | tualetet me hidrosanitare te mire...

440 Euro

650 Euro Jepet me Qera, Ambjent Biznesi prane Kopshtit Zoologjik Prane Kopshtit Zoologjik,  Jepet me Qera Ambjent Biznesi Open - Space me Siperf

Jepet Me Qera, Ambjent Biznesi Prane Kopshtit Zoologjik

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
KM nga qendra
95.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

03.07.2020 (22:05): Prane kopshtit zoologjik, jepet me qera ambjent biznesi open - space me siperfaqe 95m2 ne katin 0 te nje pallati te ri. ambjenti aktualisht funksionon si bar - kafe, eshte totalisht i investuar dhe i kompletuar me karrike, tavolina, sistem ko...

650 Euro

350 Euro Jepet me Qera Apartament 2+1+2 tek Stadiumi Dinamo Pranë Stadiumit Dinamo, Jepet me Qera Apartament 2+1+2 tualete ne katin e 4 ba

Jepet Me Qera Apartament 2+1+2 Tek Stadiumi Dinamo

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
100.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

03.07.2020 (22:04): Pranë stadiumit dinamo, jepet me qera apartament 2+1+2 tualete ne katin e 4 banimi te nje pallati ekzistues. apartamenti ka hapsira te bollshme dhe eshte i pershtatshem per familje ose cifte. apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon + kuzhine...

350 Euro

25,000 Leke Ambient Biznesi per qira tek Komuna e Parisit. Jepet per qira ambient biznesi i vendosur buze rruges tek Komuna e Parisit. Ambi

Ambient Biznesi Per Qira Tek Komuna E Parisit.

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
37.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

03.07.2020 (20:32): Jepet per qira ambient biznesi i vendosur buze rruges tek komuna e parisit. ambienti ka siperfaqe totale 37 m2. hapesire e bollshme dhe e rregullt. e pershtatshme per parukeri, klinike dentare, zyre sherbimi etj. lehtesisht e aksesueshme. ...

25,000 Leke

600 Euro Lezhe, Ambjent Biznesi 155 m2 me Qera, per Zyra / Call Center, i kompletuar Ambjent Zyre me Qera, 155 m2 i kompletuar si Call Center, ne Lezhe
Ne Qender

Lezhe, Ambjent Biznesi 155 M2 Me Qera, Per Zyra / Call Center, I Kompletuar

Tjeter zone | Tirane
0.52 KM nga qendra
155.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

03.07.2020 (19:06): Ambjent zyre me qera, 155 m2 i kompletuar si call center, ne lezhe ne qender te lezhes, ne godine biznesi te re dhe me ashensor, japet me qera ne katin e 3-te, ambjent / zyre 155 m2 neto, ne gjendje shume te mire. salle open space rreth 130...

600 Euro

345 Euro id:30965 - Super Ambient Biznesi | Afer Fakultetit Te Mjekesise | Mundesi Konvertimi ne Duplex (Fasade Xhami)

Super Ambient Biznesi | Afer Fakultetit Te Mjekesise | Mundesi Konvertimi Ne Duplex (fasade Xhami)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
0.26 KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera super ambient | 40 m2 | rr. njazi meka, afer fakultetit te mjekesise | super cilesor q2117 te dhenat: - dyqan +banjo + depo/magazine - dyqan me fasade xhami - siperfaqe 40 m2 - m...

345 Euro

500 Euro id:117165 - Ambjent Biznesi me Qera ne Lezhe, 262 m2, 500 Euro

Ambjent Biznesi Me Qera Ne Lezhe, 262 M2, 500 Euro

Tjeter zone | Tirane Albprona
1.25 KM nga qendra
262.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera ambjent biznesi ne lezhe - qender, kati 2 me hyrje indipendente nga rruga, siperfaqe 262 m2, vetrate e madhe nga rruga, 2 tualete, i pershtatshem per biznese te ndryshme. ne gjendje shume te m...

500 Euro

2,000 Euro id:215074 - Prane Mozaikut Te Tiranes, Jepet Me Qira Super Ambjent Komercial, Per Cdo Lloj Aktiviteti

Prane Mozaikut Te Tiranes, Jepet Me Qira Super Ambjent Komercial, Per Cdo Lloj Aktiviteti

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane Real Deal Properties
KM nga qendra
650.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Prane mozaikut te tiranes, jepet me qira super ambjent komercial, i shfrytezueshem per nje sere aktivitetesh. ambjenti eshe i strukturuar ne dy hapsira teper te medha openspace, te shkallezuara, si dhe njekohes...

2,000 Euro

1,500 Euro Komuna E Parisit, Jepet Me Qira Vile Me Hapesire Parkimi ! Tek Komuna e Parisit, jepet me qira vile 3-kateshe me hapesire parkimi. Vila esh

Komuna E Parisit, Jepet Me Qira Vile Me Hapesire Parkimi !

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
0.63 KM nga qendra
430.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

03.07.2020 (18:34): Tek komuna e parisit, jepet me qira vile 3-kateshe me hapesire parkimi. vila eshte 3-kateshe dhe ka nje siperfaqe 144 m2 per cdo kat gjithashtu ka dhe nje bodrum qe mund te perdoret per lavandari. vila organizohet ne katin e 1 ka: dy ambiente, nje ve...

1,500 Euro

550 Euro Tek 9 Kateshet, Jepet me Qera per Zyra. Shume afer qendres, tek 9 kateshet, ne rrugen Kostandin Kristoforidhi, jepet me

Tek 9 Kateshet, Jepet Me Qera Per Zyra.

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
110.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

03.07.2020 (18:16): Shume afer qendres, tek 9 kateshet, ne rrugen kostandin kristoforidhi, jepet me qira apartament 2+1+2 , per zyra, me siperfaqe 110m2 dhe cmim 550 euro, apartamenti ndodhet ne katin e 13 te nje pallati 15 katesh te mireadministruar dhe me dy ashensor....

550 Euro

500 Euro Tek Sheshi Wilson, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra Tek Sheshi Wilson, ne nje qender te destinuar vetem per ambiente biznesi, jepet

Tek Sheshi Wilson, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
55.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

03.07.2020 (18:16): Tek sheshi wilson, ne nje qender te destinuar vetem per ambiente biznesi, jepet me qira ambient per zyra 55m², ne katin e 3-te te nje godine te destinuar vetem per ambiente komerciale dhe zyra. ambienti eshte totalisht me fasade xhami, me pamje dhe ...

500 Euro

650 Euro Tek Myslym Shyri, Jepet me Qira Ambient Per Call Center!  Tek Zona e Myslym Shyrit, ne Rrugen Nikolla Lena, jepet me qira Ambient, ne kat

Tek Myslym Shyri, Jepet Me Qira Ambient Per Call Center!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
175.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

03.07.2020 (18:16): tek zona e myslym shyrit, ne rrugen nikolla lena, jepet me qira ambient, ne katin e pare te nje pallati te ri, me siperfaqe 175 m2 per cdo lloj biznesi. fakti qe ndodhet anes rruges te jep mundesine ta shfrytezosh si zyre arkitekture, lokal, call ce...

650 Euro

25,000 Leke JEPET ME QERA ;ambient biznesi 📌 ,zona 21dhjetori 🔹️Rruga Naim Frashëri 🔹️Me sipërfaqe prej 14m2 JEPET ME QERA ;ambient biznesi 📌 ,zona 21dhjetori
🔹️Rruga Naim Frashër

Jepet Me Qera ;ambient Biznesi 📌 ,zona 21dhjetori 🔹️rruga Naim Frashëri 🔹️me

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
14.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

03.07.2020 (18:15): ...

25,000 Leke

700 Euro Bar Caffè E Kompletuar Me Qera Jepet me qira bar-caffe e kompletuar ne rrugen "Mine Peza".Ambienti or

Bar Caffè E Kompletuar Me Qera

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
KM nga qendra
155.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

03.07.2020 (18:15): Jepet me qira bar-caffe e kompletuar ne rrugen "mine peza".ambienti organizohet nga 55 m2 sip. e brendshme dhe 100m2 verande me opsion për shtesë verande me 130m2 të tjera.ambienti ofrohet me cmim okazional, pasi në çmim përfshihen edhe taksat....

700 Euro

300 Euro Tek Oxhaku, Jepet Me Qira Ambient Per Biznes! Tek Oxhaku, jepet me qira ambient per biznes. Dyqani organizohet ne open space m

Tek Oxhaku, Jepet Me Qira Ambient Per Biznes!

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
KM nga qendra
94.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

03.07.2020 (18:04): Tek oxhaku, jepet me qira ambient per biznes. dyqani organizohet ne open space me dy tualete dhe ka siperfaqe te bollshme prej 94 m2 gjithashtu dhe nje lartesi te konsiderueshme. dyqani ndodhet ne katin 0 te nje pallat te ri 7-katesh, i pajisur me ve...

300 Euro

2,300 Euro Cmim Okazion: Lokal/ Restorant (TOPTANI - QENDER) ne Gjendje Pune* |Bere Investimi me Arkitekt para 1 VITI Cmim Okazion: Super Amb per Restorant ose Cdo Lloj Tjeter Biznes ne Zemer te Tir

Cmim Okazion: Lokal/ Restorant (toptani - Qender) Ne Gjendje Pune* |bere Investimi Me Arki

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1.78 KM nga qendra
390.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

03.07.2020 (17:49): Cmim okazion: super amb per restorant ose cdo lloj tjeter biznes ne zemer te tiranes (toptani - qender) me dalje ne rruge kryesore| i super investuar 1 vit me pare** | ne gjendje pune| cdo gje eshte bere me arkitekt*| investim marramendes| vendndodhj...

2,300 Euro

2,000 Euro Prane Mozaikut Te Tiranes, Jepet Me Qira Super Ambjent Komercial, Per Cdo Lloj Aktiviteti Prane Mozaikut Te Tiranes, Jepet Me Qira Super Ambjent Komercial, i shfrytezuesh

Prane Mozaikut Te Tiranes, Jepet Me Qira Super Ambjent Komercial, Per Cdo Lloj Aktiviteti

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
650.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

03.07.2020 (17:43): Prane mozaikut te tiranes, jepet me qira super ambjent komercial, i shfrytezueshem per nje sere aktivitetesh. ambjenti eshe i strukturuar ne dy hapsira teper te medha openspace, te shkallezuara, si dhe njekohesisht ka nje super ambjent te jashtem te ...

2,000 Euro

440 Euro id:123677 - Amb 2+1+2WC (110 M2) I Persht. per Zyra (Myslym Shyr) PARKET | Pallat i Ri me Ashensor dhe Ndertime Cilesore

Amb 2+1+2wc (110 M2) I Persht. Per Zyra (myslym Shyr) Parket | Pallat I Ri Me Ashensor Dhe Ndertime

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.33 KM nga qendra
110.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Ambient biznesi (110 m2) ne myslym shyr, i pershtatshem per cdo lloj zyre | pallat i ri me ashensor dhe ndertime cilesore | parket | hapesire e madhe | ndricim perfekt | izolim akustik | termoizolim | hidroiz...

440 Euro

500 Euro Ambjent Biznesi me Qera ne Lezhe, 262 m2, 500 Euro Jepet me Qera Ambjent Biznesi ne Lezhe - qender, Kati 2 me hyrje indipendente ng

Ambjent Biznesi Me Qera Ne Lezhe, 262 M2, 500 Euro

Tjeter zone | Tirane
1.25 KM nga qendra
262.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

03.07.2020 (17:34): Jepet me qera ambjent biznesi ne lezhe - qender, kati 2 me hyrje indipendente nga rruga, siperfaqe 262 m2, vetrate e madhe nga rruga, 2 tualete, i pershtatshem per biznese te ndryshme. ne gjendje shume te mire. qeraja 500 euro ne muaj. ...

500 Euro

2,500 Euro Qera,Kapanon,Vorë,Tiranë  PRI+16614 Kapanoni ndodhet në zonën e Vorë • Informacion mbi kapanonin: • Buzë rru

Qera,kapanon,vorë,tiranë Pri+16614

Vore | Tirane
KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

03.07.2020 (17:33): Kapanoni ndodhet në zonën e vorë • informacion mbi kapanonin: • buzë rruge • kati -1 ka nje siperfaqe prej 430m2. • kati 0 ka nje siperfaqe prej 780m2 • 1300m2 siperfaqa e jashtme • 2 tualete • i investuar • me dokumentacion t...

2,500 Euro

430 Euro Qera,Ambjent,Unaza E Re,Future Home Real Estate(future15269) Ambjenti është i pozicionuar në zonën e Unazës së Re. Informacion mbi Ambj

Qera,ambjent,unaza E Re,future Home Real Estate(future15269)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

03.07.2020 (17:32): Ambjenti është i pozicionuar në zonën e unazës së re. informacion mbi ambjentin : • sipërfaqja 40 m2 • tualeti • kati 0 • fasadë xhami • pozicion i favorshëm gjeografik • i përshtatshëm për biznese të ndryshme. për ta vizitu...

430 Euro

500 Euro Qera,Ambient,Zogu I Zi,Tirane PRI15627 Ambienti ndodhet ne zonen e Zogut te Zi• Informacion mbi ambientin: • Sipër

Qera,ambient,zogu I Zi,tirane Pri15627

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
KM nga qendra
85.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

03.07.2020 (17:28): Ambienti ndodhet ne zonen e zogut te zi• informacion mbi ambientin: • sipërfaqja e ambientit: 85m2. • pozicionuar në katin 0 • me hipoteke. • e përshtatshme për aktivitete të ndryshme biznesi,call center,ose zyre. • buzë rrugës •...

500 Euro

600 Euro id:127798 - Lezhe, Ambjent Biznesi 155 m2 me Qera, per Zyra / Call Center, i kompletuar

Lezhe, Ambjent Biznesi 155 M2 Me Qera, Per Zyra / Call Center, I Kompletuar

Tjeter zone | Tirane Albprona
0.52 KM nga qendra
155.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Ambjent zyre me qera, 155 m2 i kompletuar si call center, ne lezhe ne qender te lezhes, ne godine biznesi te re dhe me ashensor, japet me qera ne katin e 3-te, ambjent / zyre 155 m2 neto, ne gjendje shum...

600 Euro

35,000 Leke id:226464 - Ambjent tregtar me QIRA afer bar 'OSLO' te rruga 'Bardhyl'

Ambjent Tregtar Me Qira Afer Bar 'oslo' Te Rruga 'bardhyl'

Tjeter zone | Tirane Habitat Real Estate Experts
KM nga qendra
29.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Ambjenti lokalizohet afer bar "oslo" tek rruga "bardhyl", thjeshtesisht i aksesueshem edhe nga rruga "hoxha tahsim". orjentim ne jug, siperfaqe e rregullt, nje tualet i brendshem, vetrate xhami, nje kondicioner...

35,000 Leke

70,000 Leke Jepet lokal me qera tek astiri 170 m2 Jepet lokal me qera tek Astiri
Lokali eshte aktualisht ne gjendje pune
Ka nje

Jepet Lokal Me Qera Tek Astiri 170 M2

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

03.07.2020 (17:19): Jepet lokal me qera tek astiri lokali eshte aktualisht ne gjendje pune ka nje siperfaqe prej 170 m2 dhe nje verandde te shfrytezueshme cmimi 70000 leke...

70,000 Leke

70,000 Leke Jepet lokal me qera 170m2 tek Astiri Jepet lokal me qera tek Astiri
Lokali eshte aktualisht ne gjendje pune
Ka nje

Jepet Lokal Me Qera 170m2 Tek Astiri

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
KM nga qendra
170.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

03.07.2020 (17:18): Jepet lokal me qera tek astiri lokali eshte aktualisht ne gjendje pune ka nje siperfaqe prej 170 m2 dhe nje verande te shfrytezueshme cmimi 70000 leke...

70,000 Leke

2,000 Euro Qera, Ambient, Bllok, Tirane. 2,000 € /Muaj PRI15751 Ambienti ndodhet ne Bllok,
Informacion mbi Ambientin:
• Buze rruge
• Kati

Qera, Ambient, Bllok, Tirane. 2,000 € /muaj Pri15751

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
120.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

03.07.2020 (17:14): Ambienti ndodhet ne bllok, informacion mbi ambientin: • buze rruge • kati i 0 • siperfaqja e ambientit: 120 m2 • duplex i ndare ne dy ambiente. • 1 tualet • fasade xhami • i investuar • me dokumentacion te rregullt hipotekor....

2,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim