lokale me qera ne sarande  

 Online 15 lexues | 0 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 15 lexues | 0 njoftime ne pritje
320 Euro id:16120 - Ambient 2+1 (120 m2) per Zyra, i Investuar- tek 21 Dhjetori (Rezidenca Alba)|Pallat i Ri | Parket

Ambient 2+1 (120 M2) Per Zyra, I Investuar- Tek 21 Dhjetori (rezidenca Alba)|pallat I Ri | Parket

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.62 KM nga qendra
120.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera ambient 2 + 1 (120 m2) per zyra tek 21 dhjetori (rezidenca alba) - pallat i ri me sistem sigurie | shume e investuar brenda | me parket e gjitha | mundesi parkimi ne zone | ndricim gjate gjithe ...

320 Euro

2,000 Euro id:114089 - Tek Turdiu Center, jepet super ambjent komercial me qira

Tek Turdiu Center, Jepet Super Ambjent Komercial Me Qira

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane Real Deal Properties
0.63 KM nga qendra
115.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tek turdiu center, jepet super ambjent komercial me qira , me nje lokacion fantastik ne qender. ambjenti eshte totalisht openspace dhe ne brendesi ka 1 tualet te kompletuar. aktualisht eshte i shtuar me pllaka,...

2,000 Euro

1,450 Euro id:53714 - Amb Biznesi Bllok 200 M2 NETO (Piceri. Era) Zone Perfekte | Kondicioner | Parket | Hapesire e Madhe

Amb Biznesi Bllok 200 M2 Neto (piceri. Era) Zone Perfekte | Kondicioner | Parket | Hapesire E Madhe

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
1.64 KM nga qendra
200.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera amb biznesi ne bllok 200 m2 neto ( per zyra call center, etj. ) (tek piceri. era) zone perfekte | kondicioner | parket | hapesire e madhe q1723 te dhenat e ndarjes: -4 ambinete pune -1 t...

1,450 Euro

2,300 Euro id:29907 - Cmim Okazion: Lokal/ Restorant (TOPTANI - QENDER) ne Gjendje Pune* |Bere Investimi me Arkitekt para 1 VITI

Cmim Okazion: Lokal/ Restorant (toptani - Qender) Ne Gjendje Pune* |bere Investimi Me Arkitekt Para

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1.78 KM nga qendra
390.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Cmim okazion: super amb per restorant ose cdo lloj tjeter biznes ne zemer te tiranes (toptani - qender) me dalje ne rruge kryesore| i super investuar 1 vit me pare** | ne gjendje pune| cdo gje eshte bere me ark...

2,300 Euro

500 Euro id:114921 - Ne Myslym Shyr, Jepet Me Qira Ambient Teper Komod Per Zyra .

Ne Myslym Shyr, Jepet Me Qira Ambient Teper Komod Per Zyra .

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane Real Deal Properties
1.17 KM nga qendra
60.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

ne myslym shyr, perballe drejtorise se policise jepet me qira ambient per zyra 60m², ne katin e dyte te nje godine te destinuar vetem per ambiente komerciale dhe zyra. ambienti ehste totalisht me fasade xhami...

500 Euro

900 Euro Qera, Ambient, Komuna E Parisit,Tirane PRI15065 Ambient ndodhet tek Komuna e Parisit. • Informacion mbi ambientin: • Siperfa

Qera, Ambient, Komuna E Parisit,tirane Pri15065

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
114.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

02.04.2020 (21:23): Ambient ndodhet tek komuna e parisit. • informacion mbi ambientin: • siperfaqja e ambientit: 141m2. • pozicionuar ne katin 0 • me hipoteke. • e pershtatshme per aktivitete te ndryshme biznesi. • 2 tualete • buze rruges kryesore. • fas...

900 Euro

1,800 Euro Jepet Qera Godine Biznesi  Autostrada Tirane-Durres  Ambjenti ndodhet ne zonen e autostrades se Tiranes. 
 Informacion i pergjithsh

Jepet Qera Godine Biznesi Autostrada Tirane-durres

Tjeter zone | Tirane
KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

02.04.2020 (21:10): Ambjenti ndodhet ne zonen e autostrades se tiranes. 
 informacion i pergjithshem : • 6 kateshe • siperfaqja: cdo kate ka nje siperfaqje prej 510m2, kati minus ka nje siperfaqje prej 1600m2. •oborri ka nje siperfaqje prej 1000m2. detaje te tj...

1,800 Euro

2,500 Euro Ambient biznesi me qera, lokal/restorant, 2500€, sheshi wilson jepet me qera ambient biznesi restorant aktualisht, me siperfaqe 220m2, si dhe d

Ambient Biznesi Me Qera, Lokal/restorant, 2500€, Sheshi Wilson

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
220.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

02.04.2020 (21:10): Jepet me qera ambient biznesi restorant aktualisht, me siperfaqe 220m2, si dhe dyqan 40 m2,ne funksion te restorantit, qe mund te sherbeje si magazine ose si markate, jepet i investuar dhe mobiluar ne gjendje pune. cmimi 2500 euro, ne rruge kryesore,...

2,500 Euro

450 Euro Ambjent me QIRA tek Komuna e Parisit Ambjenti eshte thjeshtesisht i aksesueshem nga Lulishtja e Komunes se Parisit, n

Ambjent Me Qira Tek Komuna E Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
100.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

02.04.2020 (20:26): Ambjenti eshte thjeshtesisht i aksesueshem nga lulishtja e komunes se parisit, ndodhet ne katin e dyte te nje objekti te larte me funksion komercial dhe banim. i pershtatshem per biznese me fuksione te ndryshme si studio ligjore, kontabiliteti, ndert...

450 Euro

60,000 Leke Zyra me qera te Komuna e Parisit Leshohen 2 zyra me qera tek Rr. Tish Daiha, pa vajtur tek Kristal Center. 73m2 s

Zyra Me Qera Te Komuna E Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
143.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

02.04.2020 (20:20): Leshohen 2 zyra me qera tek rr. tish daiha, pa vajtur tek kristal center. 73m2 secila. buze rruges kryesore. me verande, te pershtatshme per zyra ose biznes. kati 2. ...

60,000 Leke

1,000 Euro Qera,Ambjent, Myslym Shyr Pro+15238
Ambjenti ndodhet në Myslym Shyr. 
Informacion i përgjithshem mbi a

Qera,ambjent, Myslym Shyr

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
30.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

02.04.2020 (20:20): Pro+15238 ambjenti ndodhet në myslym shyr. informacion i përgjithshem mbi ambjentin : • siperfaqja e ambjentit : 30 m2. • kati 0. detaje të tjera : • fasadë xhami. • buzë rrugës kryesore. • totalisht i investuar. • ...

1,000 Euro

500 Euro APARTAMENT PER QIRA PER ZYRA NE QENDER TE TIRANES Apartamenti ndodhet ne qender te Tiranes, perballe Qendres Tregtare Toptani Cent

Apartament Per Qira Per Zyra Ne Qender Te Tiranes

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
61.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

02.04.2020 (20:20): Apartamenti ndodhet ne qender te tiranes, perballe qendres tregtare toptani center dhe hotel plazza. apartamenti organizohet ne nje sallon te madh, nje dhome nje tualet dhe nje ballkon. zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte mjaft e aksesueshme ...

500 Euro

600 Euro Lezhe, Ambjent Biznesi 155 m2 me Qera, per Zyra / Call Center, i kompletuar Ambjent Zyre me Qera, 155 m2 i kompletuar si Call Center, ne Lezhe
Ne Qender

Lezhe, Ambjent Biznesi 155 M2 Me Qera, Per Zyra / Call Center, I Kompletuar

Tjeter zone | Tirane
0.52 KM nga qendra
155.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

02.04.2020 (19:04): Ambjent zyre me qera, 155 m2 i kompletuar si call center, ne lezhe ne qender te lezhes, ne godine biznesi te re dhe me ashensor, japet me qera ne katin e 3-te, ambjent / zyre 155 m2 neto, ne gjendje shume te mire. salle open space rreth 130...

600 Euro

500 Euro Ambjent Biznesi me Qera ne Lezhe, 262 m2, 500 Euro Jepet me Qera Ambjent Biznesi ne Lezhe - qender, Kati 2 me hyrje indipendente ng

Ambjent Biznesi Me Qera Ne Lezhe, 262 M2, 500 Euro

Tjeter zone | Tirane
1.25 KM nga qendra
262.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

02.04.2020 (19:04): Jepet me qera ambjent biznesi ne lezhe - qender, kati 2 me hyrje indipendente nga rruga, siperfaqe 262 m2, vetrate e madhe nga rruga, 2 tualete, i pershtatshem per biznese te ndryshme. ne gjendje shume te mire. qeraja 500 euro ne muaj. ...

500 Euro

500 Euro id:117165 - Ambjent Biznesi me Qera ne Lezhe, 262 m2, 500 Euro

Ambjent Biznesi Me Qera Ne Lezhe, 262 M2, 500 Euro

Tjeter zone | Tirane Albprona
1.25 KM nga qendra
262.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera ambjent biznesi ne lezhe - qender, kati 2 me hyrje indipendente nga rruga, siperfaqe 262 m2, vetrate e madhe nga rruga, 2 tualete, i pershtatshem per biznese te ndryshme. ne gjendje shume te m...

500 Euro

1,300 Euro id:30965 - Me Qera Super Ambient i Pershtatshem per Lokal - (Pazari i Ri - Qender) Cmimi Okazion

Me Qera Super Ambient I Pershtatshem Per Lokal - (pazari I Ri - Qender) Cmimi Okazion

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
0.26 KM nga qendra
200.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Me qera super ambient i pershtatshem per lokal - (pazari i ri - qender) zone perfekte - cmimi eshte okazion q1654 - sip totale:200 m - sip neto (e brendhme) : 200m - kati:1 - katet e pallatit - vit...

1,300 Euro

1,450 Euro Amb Biznesi Bllok 200 M2 NETO (Piceri. Era) Zone Perfekte | Kondicioner | Parket | Hapesire e Madhe Jepet me Qera Amb Biznesi ne Bllok 200 m2 neto ( per zyra call center, etj. ) (T

Amb Biznesi Bllok 200 M2 Neto (piceri. Era) Zone Perfekte | Kondicioner | Parket | Hapesi

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
1.64 KM nga qendra
200.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

02.04.2020 (19:02): Jepet me qera amb biznesi ne bllok 200 m2 neto ( per zyra call center, etj. ) (tek piceri. era) zone perfekte | kondicioner | parket | hapesire e madhe q1723 te dhenat e ndarjes: -4 ambinete pune -1 tualet -1 ballkon -1 korridor - sip ...

1,450 Euro

2,300 Euro Cmim Okazion: Lokal/ Restorant (TOPTANI - QENDER) ne Gjendje Pune* |Bere Investimi me Arkitekt para 1 VITI Cmim Okazion: Super Amb per Restorant ose Cdo Lloj Tjeter Biznes ne Zemer te Tir

Cmim Okazion: Lokal/ Restorant (toptani - Qender) Ne Gjendje Pune* |bere Investimi Me Arki

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1.78 KM nga qendra
390.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

02.04.2020 (19:02): Cmim okazion: super amb per restorant ose cdo lloj tjeter biznes ne zemer te tiranes (toptani - qender) me dalje ne rruge kryesore| i super investuar 1 vit me pare** | ne gjendje pune| cdo gje eshte bere me arkitekt*| investim marramendes| vendndodhj...

2,300 Euro

3,500 Euro Qera,Kapanon,Autostrada Tiranë-Durrës,PRI12956 Kapanoni ndodhet tek Autostrada Tiranë-Durrës, pranë City Park. • Informaci

Qera,kapanon,autostrada Tiranë-durrës,pri12956

Zone Periferike | Tirane
KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

02.04.2020 (17:39): Kapanoni ndodhet tek autostrada tiranë-durrës, pranë city park. • informacion mbi kapanonin: •sipërfaqja totale: 2000 m2 •lartësia: 5 m2 •organizimi: • kati 1 :• sipërfaqa 1000 m2 • kati 2 :• sipërfaqa 1000 m2 • 3 ambiente zy...

3,500 Euro

3,500 Euro Tek Kullat Binjake Jepet Me Qira Super Ambjent Komercial 267 m2! Exclusive ☑️
Po kerkoni nje Ambjent te pershtatshem per zyra Avokatie, Note

Tek Kullat Binjake Jepet Me Qira Super Ambjent Komercial 267 M2!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
0.33 KM nga qendra
267.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

02.04.2020 (16:44): Exclusive ☑️ po kerkoni nje ambjent te pershtatshem per zyra avokatie, noterie, zyra marketing, call center, klinike dentare, klinike estetike? tek kullat binjake, jepet me qira ambjent komercial 267 m2. 📏 267 m2 📏 246.5 m2 siperfaqe e...

3,500 Euro

500 Euro Tirane, jap me qera lokal Kati 0, 170 m² 500 Euro (Yzberisht) Lokali eshte i pozicionuar ne Yzberisht, 100 m nga Kmy. Informacion mbi lokalin:

Tirane, Jap Me Qera Lokal Kati 0, 170 M² 500 Euro (yzberisht)

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
KM nga qendra
170.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

02.04.2020 (16:32): Lokali eshte i pozicionuar ne yzberisht, 100 m nga kmy. informacion mbi lokalin: • kati 0 perdhes • siperfaqja e ambjentit brenda : 70 m2 • siperfaqja e verandes : 100 m2 • siperfaqja totale : 170 m2 • dokumentacioni : me hipoteke. lokali d...

500 Euro

330 Euro Ambient ne Fillim te Ali Demit i Pershtatshem per Cdo Lloj Biznesi | Fasade Xhami | Kondicioner Ambient ne Fillim te Rruges Ali Demi qe Mund te Perdoret per Cdo Lloj Biznesi |

Ambient Ne Fillim Te Ali Demit I Pershtatshem Per Cdo Lloj Biznesi | Fasade Xhami | Kondic

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
0.33 KM nga qendra
38.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

02.04.2020 (15:56): Ambient ne fillim te rruges ali demi qe mund te perdoret per cdo lloj biznesi | hapesire e bolleshme me strukture te rregullt, fasade xhami, ndricim dhe reklamim perfekt ne rruge kryesore | kondicioner | tualet | instalimet te gjitha funksionale q...

330 Euro

500 Euro Ne Myslym Shyr, Jepet Me Qira Ambient Teper Komod Per Zyra . Ne Myslym Shyr, perballe Drejtorise se Policise jepet me qira ambient per zyra

Ne Myslym Shyr, Jepet Me Qira Ambient Teper Komod Per Zyra .

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1.17 KM nga qendra
60.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

02.04.2020 (15:31): ne myslym shyr, perballe drejtorise se policise jepet me qira ambient per zyra 60m², ne katin e dyte te nje godine te destinuar vetem per ambiente komerciale dhe zyra. ambienti ehste totalisht me fasade xhami, me pamje nga bulevardi kryesor dhe e a...

500 Euro

700 Euro Tirane, jap me qera zyre Kati 0, 80 m² 700 Euro (Rruga Panorama) Jepet me qera ambient tek kompleski "Prestige" rruga "Panorama&qu

Tirane, Jap Me Qera Zyre Kati 0, 80 M² 700 Euro (rruga Panorama)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
KM nga qendra
80.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

02.04.2020 (15:16): Jepet me qera ambient tek kompleski "prestige" rruga "panorama". dyqani ndodhet ne katin e 0 me siperfaqe 80 m2. eshte i pershtatshem per biznese te ndryshme. objekti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. ambienti eshte i investuar. per ta vi...

700 Euro

1,700 Euro Godinë shërbimi 2 katëshe me QIRA ne autostrade Sauk,para Teg-ut. Ambjente perfekte për zyra, depo farmaceutike, aktivitet fasonerie, lavanderi i

Godinë Shërbimi 2 Katëshe Me Qira Ne Autostrade Sauk,para Teg-ut.

Sauk | Tirane
KM nga qendra
535.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

02.04.2020 (15:14): Ambjente perfekte për zyra, depo farmaceutike, aktivitet fasonerie, lavanderi industriale dhe magazinim mallrash! godina ndodhet në sauk shumë pranë autostradës. objekti është i investuar dhe aktualisht në gjendje pune. kati 0 me siperfaqe ...

1,700 Euro

330 Euro id:123677 - Ambient ne Fillim te Ali Demit i Pershtatshem per Cdo Lloj Biznesi | Fasade Xhami | Kondicioner

Ambient Ne Fillim Te Ali Demit I Pershtatshem Per Cdo Lloj Biznesi | Fasade Xhami | Kondicioner

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
0.33 KM nga qendra
38.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ambient ne fillim te rruges ali demi qe mund te perdoret per cdo lloj biznesi | hapesire e bolleshme me strukture te rregullt, fasade xhami, ndricim dhe reklamim perfekt ne rruge kryesore | kondicioner | tualet...

330 Euro

350 Euro Ambjent me QIRA për ZYRA tek pallati Ambjenti ndodhet në katin e parë banim mbi dy kate ambjente biznesi, objekt me

Ambjent Me Qira Për Zyra Tek Pallati

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
KM nga qendra
97.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

02.04.2020 (15:11): Ambjenti ndodhet në katin e parë banim mbi dy kate ambjente biznesi, objekt me ashensor dhe mirëmbajtje. hapësira organizohet nga korridor shpërndarës, tre dhoma të mëdha për disa poste pune, dy tualete dhe një ballkon. ambjentet kanë kond...

350 Euro

470 Euro AMBIENT 71m2 PER QIRA TEK RRUGA E DURRESIT Jepet me qira ambienti me siperfaqe 71 m2 , i ndare ne 1 ambient te hapur,1ambie

Ambient 71m2 Per Qira Tek Rruga E Durresit

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
KM nga qendra
71.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

02.04.2020 (15:05): Jepet me qira ambienti me siperfaqe 71 m2 , i ndare ne 1 ambient te hapur,1ambient te vecuar, 1 tualet dhe 1 ballkon. apartamenti eshte i rinovuar totalisht, me parket , izolim audio/ termik dhe instalime hidro/ elektrike . ndodhet ne kati e pare te ...

470 Euro

320 Euro Ambient 2+1 (120 m2) per Zyra, i Investuar- tek 21 Dhjetori (Rezidenca Alba)|Pallat i Ri | Parket Jepet me Qera Ambient 2 + 1 (120 m2) per Zyra tek 21 Dhjetori (Rezidenca Alba)

Ambient 2+1 (120 M2) Per Zyra, I Investuar- Tek 21 Dhjetori (rezidenca Alba)|pallat I Ri |

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.62 KM nga qendra
120.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

02.04.2020 (15:01): Jepet me qera ambient 2 + 1 (120 m2) per zyra tek 21 dhjetori (rezidenca alba) - pallat i ri me sistem sigurie | shume e investuar brenda | me parket e gjitha | mundesi parkimi ne zone | ndricim gjate gjithe dites | kundrabufe e re | dritare dopio ...

320 Euro

700 Euro JEPET ME QIRA AMBJENT BIZNESI 130 M2 NE RRUGEN 5 MAJI TIRANE Jepet me qira Ambjent Biznesi ne Rrugen 5 MAJI Tirane, ne nje nga zonat me te mi

Jepet Me Qira Ambjent Biznesi 130 M2 Ne Rrugen 5 Maji Tirane

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
KM nga qendra
130.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

02.04.2020 (14:56): Jepet me qira ambjent biznesi ne rrugen 5 maji tirane, ne nje nga zonat me te mira per biznes ne tirane, me nje siperfaqe prej 130m2. ambienti ka 130 m2 ne katin e pare dhe 50 m2 verande perpara ambjenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. ...

700 Euro

600 Euro id:127798 - Lezhe, Ambjent Biznesi 155 m2 me Qera, per Zyra / Call Center, i kompletuar

Lezhe, Ambjent Biznesi 155 M2 Me Qera, Per Zyra / Call Center, I Kompletuar

Tjeter zone | Tirane Albprona
0.52 KM nga qendra
155.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Ambjent zyre me qera, 155 m2 i kompletuar si call center, ne lezhe ne qender te lezhes, ne godine biznesi te re dhe me ashensor, japet me qera ne katin e 3-te, ambjent / zyre 155 m2 neto, ne gjendje shum...

600 Euro

650 Euro Qera, Ambjent, Komuna e Parisit Pro+14413
Jepet me qera ambjent tek Komuna e Parisit.
 Informacione mbi ambje

Qera, Ambjent, Komuna E Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
65.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

02.04.2020 (13:59): Pro+14413 jepet me qera ambjent tek komuna e parisit. informacione mbi ambjentin : • sipërfaqja 65 m2. • kati 0. detaje të tjera mbi ambjentin : • fasadë xhami. • i investuar. • sistem kondicionimi. • tualet. vendod...

650 Euro

1,000 Euro Jepet Dyqan me Qira prane Hipotekes kat 0 Per cdo lloj Bisnesi 🏢Ambjent biznesi me qira!
🕹LOCATION》Prane Hipotekes
📐 Siperfaqja》

Jepet Dyqan Me Qira Prane Hipotekes Kat 0 Per Cdo Lloj Bisnesi

Tjeter zone | Tirane
KM nga qendra
101.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

02.04.2020 (13:49): 🏢ambjent biznesi me qira! 🕹location》prane hipotekes 📐 siperfaqja》100 m2. 💴 Çmimi》1000 euro ambjent me qira kati 0, buze rruge, ambjenti eshte i rregulluar dhe gati per tu arreduar.shume afer me hipoteken,drejtorine e tatimeve,g...

1,000 Euro

300 Euro Jepet ambient zyre me qira te Selvia per vetem 300 euro! Per me shume info, klikoni ketu: [urlcode]https://homeland.al/property/jepet-me-

Jepet Ambient Zyre Me Qira Te Selvia Per Vetem 300 Euro!

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
KM nga qendra
42.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

02.04.2020 (13:47): Per me shume info, klikoni ketu: [urlcode]https://homeland.al/property/jepet-me-qira-ambient-biznesi-te-selvia/[/urlcode]...

300 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim