lokale me qera ne tirane 2018  

 Online 9 lexues | 1 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 9 lexues | 1 njoftime ne pritje
300 Euro id:16120 - Amb Biznesi per Call Center, Zyra ejt. MYSLYM (Buze Rruge) Parket | Kondicioner

Amb Biznesi Per Call Center, Zyra Ejt. Myslym (buze Rruge) Parket | Kondicioner

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
2.84 KM nga qendra
69.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ambient biznesi i pershtatshem per zyra, call center etj, ne myslym shyr (buze rruge) - zone perfekte | hapesire e bolleshme me parket | kondicioner | ndricim perfekt | muret e sapo lyer | instalimet te gjitha ...

300 Euro

1,700 Euro id:114089 - Tek Stadiumi Dinamo, Jepet Me Qera Super Ambient Openspace Per Zyra + 2 Poste Parkimi !

Tek Stadiumi Dinamo, Jepet Me Qera Super Ambient Openspace Per Zyra + 2 Poste Parkimi !

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane Real Deal Properties
2.23 KM nga qendra
156.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Tek stadiumi dinamo jepet me qira ambient per zyra openspace , plus 2 poste parkimi ne pallat te ri te 2019 dhe te mireadministruar. ambienti ndodhet ne katin e 2 dhe ka siperfaqe 156 m2 dhe organizohet ne nje ...

1,700 Euro

1,950 Euro id:53714 - Zyre Absolute - Open Space (Vesa Center) Rruge Kryesore, BLLOK

Zyre Absolute - Open Space (vesa Center) Rruge Kryesore, Bllok

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
1.70 KM nga qendra
160.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

jepet me qera zyre luksoze e kompletuar 160 m2 ne bllok , tek vesa center , rruge kryesore me fasade supet te gjere q1150 ndarjet e ambientit : - 1 dhome e madhe open space , me ndarje shume te reg...

1,950 Euro

650 Euro id:29907 - 2+1+2wc (121 m2) i Persht. per Zyra, Call Center etj (BLLOK-SPAR) Pallat i RI | Ashensor | Kondicioner | Planimetri Super e Rregullt

2+1+2wc (121 M2) I Persht. Per Zyra, Call Center Etj (bllok-spar) Pallat I Ri | Ashensor | Kondicion

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
1.64 KM nga qendra
121.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 2+1+2wc, gjigand (121 m2) i pershtatshem per zyra, call center etj. (bllok - rr. perlat rexhepi) zone perfekte biznesi | ndertese e re me ashensor | planimetri super e rregullt | kondicioner | shtrua...

650 Euro

1,000 Euro id:114921 - Te Prokuroria Ne Rrugen Mine Peza Jepet Me Qira Ambient Per Zyra I Mobiluar!

Te Prokuroria Ne Rrugen Mine Peza Jepet Me Qira Ambient Per Zyra I Mobiluar!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane Real Deal Properties
1.78 KM nga qendra
125.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Te prokuroria ne rrugen mine peza jepet me qera ambient per zyra i mobiluar! zyrat ndodhen ne katin e dyte te nje pallati te ri te mireadministruar dhe te pajisur me ashensor i cili pozicionohet ne nje zone mja...

1,000 Euro

1,000 Euro Te Prokuroria Ne Rrugen Mine Peza Jepet Me Qira Ambient Per Zyra I Mobiluar! Te prokuroria Ne Rrugen Mine Peza Jepet Me Qera Ambient Per Zyra I Mobiluar! Zyr

Te Prokuroria Ne Rrugen Mine Peza Jepet Me Qira Ambient Per Zyra I Mobiluar!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1.78 KM nga qendra
125.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

19.11.2019 (04:05): Te prokuroria ne rrugen mine peza jepet me qera ambient per zyra i mobiluar! zyrat ndodhen ne katin e dyte te nje pallati te ri te mireadministruar dhe te pajisur me ashensor i cili pozicionohet ne nje zone mjaft strategjike. ambienti ka nje siperfaq...

1,000 Euro

1,000 Euro BAR ME QIRA I KOMPLETUAR TEK STADIUMI "QEMAL STAFA" Jepet me qira bar i kompletuar prane stadiumit "Qemal Stafa".Lokali es

Bar Me Qira I Kompletuar Tek Stadiumi "qemal Stafa"

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
1.21 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

18.11.2019 (23:32): Jepet me qira bar i kompletuar prane stadiumit "qemal stafa".lokali eshte krejtesisht i kompletuar dhe i arreduar ne menyre moderne dhe organizohet nga 100m2 ambient i brendshem dhe 35m2 verande.cmimi eshte i diskutueshem.per me shume informacion mo...

1,000 Euro

800 Euro Jepet Dyqan me Qira prane Hipotekes kat 0 Per cdo lloj Bisnesi 🏢Ambjent biznesi me qira!
🕹LOCATION》Prane Hipotekes
📐 Siperfaqja》

Jepet Dyqan Me Qira Prane Hipotekes Kat 0 Per Cdo Lloj Bisnesi

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
KM nga qendra
101.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

18.11.2019 (23:23): 🏢ambjent biznesi me qira! 🕹location》prane hipotekes 📐 siperfaqja》100 m2. 💴 Çmimi》800 euro ambjent me qira kati 0, buze rruge, ambjenti eshte i rregulluar dhe gati per tu arreduar.shume afer me hipoteken,drejtorine e tatimeve,gj...

800 Euro

900 Euro Vile me 2 Kate, e INVESTUAR( Kondicioner/ Fasade Dopio Xham / Grile ) me 4 Vende PARKIMI ne 21Sh Vile Perfekte 260 m2 (21 Dhjetor - Ing. e Ndertimit) Kati 2-te & 3-te i pers

Vile Me 2 Kate, E Investuar( Kondicioner/ Fasade Dopio Xham / Grile ) Me 4 Vende Parkimi N

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.26 KM nga qendra
260.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

18.11.2019 (23:14): Vile perfekte 260 m2 (21 dhjetor - ing. e ndertimit) kati 2-te dhe 3-te i pershtatshme per zyra, fondacione, klinika ose dhe per banim | me mundesi parkimi deri ne 4 makina | cdo kat strukture 2+1+ kuzhine me vete + 1 wc | 8 ambiente pune te ndara | ...

900 Euro

20,000 Leke Ambient per zyre avokatie, financier, arkitekt etj. Ambient i shkelqyer per profesionin tuaj. Ambienti eshte i perbashket dhe nje mu

Ambient Per Zyre Avokatie, Financier, Arkitekt Etj.

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
45.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

18.11.2019 (22:53): Ambient i shkelqyer per profesionin tuaj. ambienti eshte i perbashket dhe nje mundesi e mire per te ndare shpenzimet mujore. ambienti ndodhet ngjitur me tregun cam. 50 metra nga rruga kryesore myslym shyri she 100 metra nga gjykata e larte....

20,000 Leke

350 Euro Jepet lokal te komuna parisit 350 euro Jepet lokal me qera i kompletuar me te gjitha paisjet .Lokali perbehet nga 46 m2

Jepet Lokal Te Komuna Parisit 350 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
46.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

18.11.2019 (22:46): Jepet lokal me qera i kompletuar me te gjitha paisjet .lokali perbehet nga 46 m2 hapsire e mbredeshme,dhe 20m2 hapsire jasht.ambient eshte i rregulluar ne menyre shume komode ,ku ambienti mbrenda perbehet nga 10 tavolin ,tv ,tualet,banak,ndersa jasht...

350 Euro

600 Euro AMBIENT BIZNESI PER QIRA ,VASIL SHANTO Jepet per qera objekti per biznes me siperfaqe 50m2 tek Bulevardi Bajram Curri p

Ambient Biznesi Per Qira ,vasil Shanto

Vasil Shanto | Tirane
KM nga qendra
50.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

18.11.2019 (22:44): Jepet per qera objekti per biznes me siperfaqe 50m2 tek bulevardi bajram curri prane gjykates se shkalles se pare, ne nje zone shum te mir te tiranes. ofrohet per biznese te ndyshme si agjenci udhetimesh, zyra avokatie, kancelari, dyqan perdesh, bu...

600 Euro

60,000 Leke Bar Kafe Dyqan me qera ne Rrugen “Muhamet Gjollesha”(ID 4271307) Property ID : 4271307

Rruga “Muhamet Gjollesha”, prane Mozaikut, jepet me

Bar Kafe Dyqan Me Qera Ne Rrugen “muhamet Gjollesha”(id 4271307)

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
KM nga qendra
100.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

18.11.2019 (22:40): Property id : 4271307 rruga “muhamet gjollesha”, prane mozaikut, jepet me qera ambjent bar caffe, e mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, siperfaqe 100 m², kati 1, kondicioner, tualet, verande, orientim me diell. jepet me qera 60.000 le...

60,000 Leke

550 Euro Jepet Lokal me Qera 50m2 JEPET Lokal me Qera , 50m2 + 50m2 verande , kati 1.
Eshte ne gjendje pune dhe i

Jepet Lokal Me Qera 50m2

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
50.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

18.11.2019 (22:36): Jepet lokal me qera , 50m2 + 50m2 verande , kati 1. eshte ne gjendje pune dhe i kompletuar me cdo gje. vendodhja : ish -ekspozita shqiperia sot. cmimi : 550 / € (euro) ne muaj. per me shume informacion mos hezitoni te kontaktoni ne : cel dhe w...

550 Euro

12,000 Euro id:127201 - Ne Bllok, Jepet me Qira Ambjent 900 m2 open space

Ne Bllok, Jepet Me Qira Ambjent 900 M2 Open Space

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane Exclusive Properties
0.86 KM nga qendra
900.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Exclusive! nje nder pronat me te mira ne zonen e bllokut, rr. abdyl frasheri, e listuar nga exclusive properties, jepet me qira. me nje siperfaqe prej 750 m2 te brendshme + 150 m2 verande, open space, vizibi...

12,000 Euro

900 Euro id:30965 - Vile me 2 Kate, e INVESTUAR( Kondicioner/ Fasade Dopio Xham / Grile ) me 4 Vende PARKIMI ne 21Sh

Vile Me 2 Kate, E Investuar( Kondicioner/ Fasade Dopio Xham / Grile ) Me 4 Vende Parkimi Ne 21sh

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.26 KM nga qendra
260.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Vile perfekte 260 m2 (21 dhjetor - ing. e ndertimit) kati 2-te dhe 3-te i pershtatshme per zyra, fondacione, klinika ose dhe per banim | me mundesi parkimi deri ne 4 makina | cdo kat strukture 2+1+ kuzhine me v...

900 Euro

4,000 Euro Tirane, jap me qera ambjent biznesi 800 m² 4.000 Euro (Rruga e Elbasanit ,Sauk) Jepet ambient biznesi me qira, ne zonen e Saukut. 

Ambienti ka nje siperfaqe

Tirane, Jap Me Qera Ambjent Biznesi 800 M² 4.000 Euro (rruga E Elbasanit ,sauk)

Sauk | Tirane
3.25 KM nga qendra
800.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

18.11.2019 (19:50): Jepet ambient biznesi me qira, ne zonen e saukut. ambienti ka nje siperfaqe prej 800 m2, perbehet nga 4 kate mbitoke dhe kati -1. secili kat ka nje siperfaqe prej 160 m2, open space, fasada e nderteses eshte e gjithe me xham, objekti eshte i ...

4,000 Euro

1,800 Euro Tirane- jap me qera ambjent biznesi,super luks, Kati 9, 150 m² 1.800 Euro (Rruga e Kavajës) Jap me qera ambjent biznesi modern, kati 9 ,150 m², 1800 Euro (Rruga e Kavajës

Tirane- Jap Me Qera Ambjent Biznesi,super Luks, Kati 9, 150 M² 1.800 Euro (rruga E Kavaj

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.41 KM nga qendra
150.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

18.11.2019 (19:50): Jap me qera ambjent biznesi modern, kati 9 ,150 m², 1800 euro (rruga e kavajës, prane kishes). jepet ambient biznesi me qera ne pallat te ri, qender te tiranes. ambienti ka nje siperfaqe prej 150 m², hapesire e bollshme, ndodhet ne katin 9 ...

1,800 Euro

450 Euro Ambient biznesi me qera tek alfa bank Jeper me qera ambient biznesi tek alfa bank,ambienti ndodhet ne katin e 1 me fa

Ambient Biznesi Me Qera Tek Alfa Bank

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
KM nga qendra
115.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

18.11.2019 (19:42): Jeper me qera ambient biznesi tek alfa bank,ambienti ndodhet ne katin e 1 me fasade xhami dhe eshte i ndare ne 4 ambiente dhe nje tualet.ambienti eshte i pajisur me sistem ngrohje-ftohje. ...

450 Euro

4,300 Euro JEPET ME QIRA LOKAL NE GJENDJE PUNE "GENIUS" TEK RRUGA E ELBASANIT ! Ambienti eshte i pozicionuar ne katin zero buze rruges. Ka funksionuar si biznes

Jepet Me Qira Lokal Ne Gjendje Pune "genius" Tek Rruga E Elbasanit !

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
KM nga qendra
338.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

18.11.2019 (19:19): Ambienti eshte i pozicionuar ne katin zero buze rruges. ka funksionuar si biznes bar kafe por mund te sherbeje per te zhvilluar cdo aktivitet tregtar ose biznes te mundshem pasi zona ne te cilen ndodhet eshte mjaft e favorshme dhe nje mundesi e shkel...

4,300 Euro

800 Euro Bar Cafè Me Qira i Kompletuar dhe në Gjëndje Pune! Jepet me qira bar i kompletuar dhe në gjëndje pune,në rrugën "Mine Peza

Bar Cafè Me Qira I Kompletuar Dhe Në Gjëndje Pune!

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
0.93 KM nga qendra
155.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

18.11.2019 (18:57): Jepet me qira bar i kompletuar dhe në gjëndje pune,në rrugën "mine peza".ambienti organizohet nga 55 m2 sip. e brendëshme dhe 230m2 verandë.ambienti ofrohet me cmim okazional, pasi taksat janë të përfshira! për me tepër informacion, jeni t...

800 Euro

15,000 Leke Dyqan i vogel me qera. Qender te Tiranes Prsh! Po jap nje ambjent te vogel me qera ne qender te Tiranes prane Kafe Flores

Dyqan I Vogel Me Qera. Qender Te Tiranes

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
KM nga qendra
10.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

18.11.2019 (18:56): Prsh! po jap nje ambjent te vogel me qera ne qender te tiranes prane kafe flores.perpara dyqani ka qene zyre i dhenies se makinave me qera.gjithashtu dyqani ka dhe tabele me drit sipur ti per reklamimin e biznesit tuaj. dhenia e qerase gjithashtu pe...

15,000 Leke

20,000 Leke Jepet Dyqan me Qera sip 30 m2 (Rr. Durresit) DYQAN PER QERA. RRUGA E DURRESIT
Dyqani ka siperfaqe 30m2+ 1 tualet.
Ndodhet n

Jepet Dyqan Me Qera Sip 30 M2 (rr. Durresit)

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
KM nga qendra
30.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

18.11.2019 (18:52): Dyqan per qera. rruga e durresit dyqani ka siperfaqe 30m2+ 1 tualet. ndodhet ne katin 0. eshte ne gjendje mjaft te mire pune cmimi : 200 leke te reja elite albania capital ...

20,000 Leke

1,200 Euro Tirane, jepet me qera ambjent Kati 2,150 m² 1.200 Euro (Tek Presidenca) Jepet me qera ambient biznesi bosh,pallat i ri tek Presidenca,perbehet 3+1+2 ban

Tirane, Jepet Me Qera Ambjent Kati 2,150 M² 1.200 Euro (tek Presidenca)

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
150.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

18.11.2019 (18:48): Jepet me qera ambient biznesi bosh,pallat i ri tek presidenca,perbehet 3+1+2 banjo + 2 ballkone, siperfaqe totale 150 m2,kati 2. eshte i pershtatshem per zyra, fondacione ose call center. preferohet qira afatgjate. cmimi 1200 euro/muaj....

1,200 Euro

230 Euro Prane Gjykates Se Shkalles I Jepet Zyre 40 m2 Me Qira! Prane Gjykates se Shkalles I jepet zyre 49 m2 me qira. Zyra eshte e ndare ne 2 a

Prane Gjykates Se Shkalles I Jepet Zyre 40 M2 Me Qira!

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

18.11.2019 (18:30): Prane gjykates se shkalles i jepet zyre 49 m2 me qira. zyra eshte e ndare ne 2 ambiente, tualeti eshte jashte ambientit te zyres. eshte e pajisur me kondicionere. zyra mund te sherbeje per aktivitete te ndryshme si noteri, zyre avokatie, zyre konsule...

230 Euro

250 Euro id:123677 - Ambient 2+1+Ballkon (73 m2) i Pershtatshem per Zyra tek Mozaiku, Super Zone Biznesi

Ambient 2+1+ballkon (73 M2) I Pershtatshem Per Zyra Tek Mozaiku, Super Zone Biznesi

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
0.33 KM nga qendra
73.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Me qera ambient 2+1+ballkon (73 m2) i pershtatshem per zyra ,kontabiliteti ,programimesh,laboratore tek mozaiku (rr. naim frasheri) | hapesire e shfrytezueshme | planimetri e rregullt | dritare dopio xham | izo...

250 Euro

2,000 Euro id:130601 - Ambiente biznesi me qera

Ambiente Biznesi Me Qera

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1.02 KM nga qendra
400.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Usluga shpk jep ambiente tregetare me qira me sistem aspirim + kondicionim qendror, duke filluar nga 3 euro/m2 – 8 euro/m2. adresa: rruga reshit petrela, kompleksi usluga, tirane 1- siperfaqe 290 m2 ka...

2,000 Euro

420 Euro Qera, Ambjent, Rruga e Elbasanit, Tirane,PRI13078 Ambienti ndodhet tek Rruga e Elbasanit, Informacion mbi Ambientin: • Buzë rru

Qera, Ambjent, Rruga E Elbasanit, Tirane,pri13078

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
KM nga qendra
72.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

18.11.2019 (17:53): Ambienti ndodhet tek rruga e elbasanit, informacion mbi ambientin: • buzë rruge • kati i 0 • sipërfaqja e ambientit: 72m2 • 1 tualet • fasada xhami. • i investuar • me dokumentacion të rregullt hipotekor. • ambienti është i përs...

420 Euro

350 Euro Apartament 2+1 me qira Bulevardi Zog i 1 
Jepet me qira apartament 2+1 ne Bulevardin Zog i 1, prane Maternitetit.
Apart

Apartament 2+1 Me Qira Bulevardi Zog I 1

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
KM nga qendra
121.00 m2 Siperfaqa
12 Kati

18.11.2019 (17:40): jepet me qira apartament 2+1 ne bulevardin zog i 1, prane maternitetit. apartamenti ndodhet ne katin e 12 te nje pallati te ri, eshte i organizuar: 2 dhoma gjumi 1 kuzhine+dhome ndenje 1 tualet. ka te perfshire edhe nje ballkon te bollshem. ka...

350 Euro

1,500 Euro Qera, Ambjent Biznesi, Myslym Shyri, 1500 euro, 160 m2 Ambjenti ndodhet në Rrugën Myslym Shyrit.
 Informacion mbi Ambjentin : • Ka

Qera, Ambjent Biznesi, Myslym Shyri, 1500 Euro, 160 M2

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
160.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

18.11.2019 (17:38): Ambjenti ndodhet në rrugën myslym shyrit. informacion mbi ambjentin : • kati 2 • sipërfaqa 160 m2 • tualeti • fasade xhami me pamje nga rruga kryesore •i investuar • aktualisht me qera parukeri dhe qender estetike • jepet me q...

1,500 Euro

650 Euro 2+1+2wc (121 m2) i Persht. per Zyra, Call Center etj (BLLOK-SPAR) Pallat i RI | Ashensor | Kondicioner | Planimetri Super e Rregullt Apartament 2+1+2WC, Gjigand (121 m2) i Pershtatshem per Zyra, Call Center etj. (

2+1+2wc (121 M2) I Persht. Per Zyra, Call Center Etj (bllok-spar) Pallat I Ri | Ashensor |

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
1.64 KM nga qendra
121.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

18.11.2019 (17:22): Apartament 2+1+2wc, gjigand (121 m2) i pershtatshem per zyra, call center etj. (bllok - rr. perlat rexhepi) zone perfekte biznesi | ndertese e re me ashensor | planimetri super e rregullt | kondicioner | shtruar me pllake cilesore | ndricim perfekt |...

650 Euro

2,000 Euro id:127798 - Lezhe, Ambjent Biznesi 524 m2 me Qera, per Zyra / Call Center

Lezhe, Ambjent Biznesi 524 M2 Me Qera, Per Zyra / Call Center

Tjeter zone | Tirane Albprona
0.52 KM nga qendra
524.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Lezhe, ambjent biznesi 524 m2 me qera, ne qender te qytetit. 2 kate nga 262 m2, kati 0 dhe kati 1, ambjent ne gjendje te mire dhe i pershtatshem per biznese te ndryshme / call center. qeraja 2.000 euro ne m...

2,000 Euro

2,500 Euro Qera, Bar-Kafe, Rruga e Kavajes Lokali ndodhet në Rrugën Kavajës tek Qendra Globe. Informacion mbi lokalin:

Qera, Bar-kafe, Rruga E Kavajes

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
300.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

18.11.2019 (17:17): Lokali ndodhet në rrugën kavajës tek qendra globe. informacion mbi lokalin: • buzë rruge • kati i 0 • sipërfaqja e ambjentit: 300 m2 • verandë 150 m2 • mobilim i ri • tualet • fasadë xhami • i investuar në detaje • aktualish...

2,500 Euro

60,000 Leke Qera, Ambjent, Myslym Shyri, 60000 leke Ambjent ndodhet në Rrugën Myslym Shyri. • Kati 0 • Sipërfaqa 17 m2. Inf

Qera, Ambjent, Myslym Shyri, 60000 Leke

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
17.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

18.11.2019 (17:15): Ambjent ndodhet në rrugën myslym shyri. • kati 0 • sipërfaqa 17 m2. informacion mbi ambjentin: • ne fillim te rruges myslym shyri • tualet • mundesi ideale per investim. zone e preferuar per biznes. për ta vizituar na kontaktoni!0693...

60,000 Leke

2,000 Euro Qera, Ambjent Biznesi, Bllok, prane Lsi 2000 euro Ambjenti ndodhet ne zonen e Bllokut pranë Lsi. Informacion mbi Ambjentin: •

Qera, Ambjent Biznesi, Bllok, Prane Lsi 2000 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
264.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

18.11.2019 (17:13): Ambjenti ndodhet ne zonen e bllokut pranë lsi. informacion mbi ambjentin: • kati 1 •sipërfaqja e ambjenti: 264 m2 • aktualisht i ndare ne 6 ambjente mundesi per open space • tualet • fasade xhami •i investuar • ambjeti është i p...

2,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim