lokale me qera ne tirane  

 Online 22 lexues | 0 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 22 lexues | 0 njoftime ne pritje
600 Euro id:16120 - Amb Perfekt per Zyra (80 m2) tek Drejtoria e Policise | PARKET* | Hapesire e Bolleshme me Ndricim

Amb Perfekt Per Zyra (80 M2) Tek Drejtoria E Policise | Parket* | Hapesire E Bolleshme Me Ndricim

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1.62 KM nga qendra
80.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Me qera super ambient per zyra (open space - 80 m2) tek drejtoria e policise (rr. sami frasheri) zone shume e preferuar dhe e favorshme per biznes | ambient i shtruar me parket | pallati eshte i ri me ashensor ...

600 Euro

2,300 Euro id:29907 - Cmim Okazion: Lokal/ Restorant (TOPTANI - QENDER) ne Gjendje Pune* |Bere Investimi me Arkitekt para 1 VITI

Cmim Okazion: Lokal/ Restorant (toptani - Qender) Ne Gjendje Pune* |bere Investimi Me Arkitekt Para

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1.78 KM nga qendra
390.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Cmim okazion: super amb per restorant ose cdo lloj tjeter biznes ne zemer te tiranes (toptani - qender) me dalje ne rruge kryesore| i super investuar 1 vit me pare** | ne gjendje pune| cdo gje eshte bere me ark...

2,300 Euro

450 Euro id:53714 - Amb 2+1+2WC (110 M2) I Persht. per Zyra (Myslym Shyr) PARKET | Pallat i Ri me Ashensor dhe Ndertime Cilesore

Amb 2+1+2wc (110 M2) I Persht. Per Zyra (myslym Shyr) Parket | Pallat I Ri Me Ashensor Dhe Ndertime

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1.64 KM nga qendra
110.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Ambient biznesi (110 m2) ne myslym shyr, i pershtatshem per cdo lloj zyre | pallat i ri me ashensor dhe ndertime cilesore | parket | hapesire e madhe | ndricim perfekt | izolim akustik | termoizolim | hidroiz...

450 Euro

1,500 Euro id:114089 - Komuna E Parisit, Jepet Me Qira Vile Me Hapesire Parkimi !

Komuna E Parisit, Jepet Me Qira Vile Me Hapesire Parkimi !

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane Real Deal Properties
0.63 KM nga qendra
430.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tek komuna e parisit, jepet me qira vile 3-kateshe me hapesire parkimi. vila eshte 3-kateshe dhe ka nje siperfaqe 144 m2 per cdo kat gjithashtu ka dhe nje bodrum qe mund te perdoret per lavandari. vila organizo...

1,500 Euro

2,800 Euro id:101551 - Qera ambjent duplex, 470 m² 2.800 Euro (Don Bosko) Pro15821

Qera Ambjent Duplex, 470 M² 2.800 Euro (don Bosko) Pro15821

Don Bosko | Tirane Future Home - Property
1.09 KM nga qendra
470.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Ambienti ndodhet ne don bosko. informacion mbi ambientin: • siperfaqja totale: 470 m2 • siperfaqja e katit 0: 350 m2 • siperfaqja e katit 1: 120 m2. • ambienti disponon: • 4 tualete • 1 sauna • si...

2,800 Euro

3,500 Euro Zyre me qera ne zonen e Komunes se Parisit perballe Kristal Center  (ID 4261311 ) Property ID : 4261311

Komuna e Parisit, perballe me Kristal Center, jepet me

Zyre Me Qera Ne Zonen E Komunes Se Parisit Perballe Kristal Center (id 4261311 )

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
703.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

03.06.2020 (09:12): Property id : 4261311 komuna e parisit, perballe me kristal center, jepet me qera ambjent komercial, bosh, open space, siperfaqe 703 m², kati i 1, 2 tualete, sistem aspirimi dhe kondicionimi, fasade xhami, mundesi reklamimi. i pershtatshem per ak...

3,500 Euro

320 Euro Zyre me qera ne zonen rrugen e Elbasanit prane 7 Xhuxhave (ID 4261374 ) Property ID : 4261374

Rruga e Elbasanit, prane 7 Xhuxhave, jepet Zyre me qera

Zyre Me Qera Ne Zonen Rrugen E Elbasanit Prane 7 Xhuxhave (id 4261374 )

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
KM nga qendra
45.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

03.06.2020 (09:12): Property id : 4261374 rruga e elbasanit, prane 7 xhuxhave, jepet zyre me qera, siperfaqe 45 m², kati 2, kondicioner, tualet, orientim me diell, zyra eshte e mobiluar, e pershtatshem per nje ser aktivitetesh si, call center, noteri, zyre kontabili...

320 Euro

2,500 Euro Magazine me qera ne zonen e Kombinatit prane Sheshit Garibaldi ne Tirane (ID 4281073 ) Property ID : 4281075

Kombinat, Sheshi Garibaldi, jepet me qera Magazine, bos

Magazine Me Qera Ne Zonen E Kombinatit Prane Sheshit Garibaldi Ne Tirane (id 4281073 )

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

03.06.2020 (09:11): Property id : 4281075 kombinat, sheshi garibaldi, jepet me qera magazine, bosh, siperfaqe totale 1300 m², lartesia maksimale 10 m, kati perdhe, e ndare ne 2 ambjente, linje 3 fazore, e pershtatshme per aktivitete te ndryshme tregtare. jepet me...

2,500 Euro

4,500 Euro Dyqan Bar Kafe me qera ne Bllok Rruga Ismail Qemali Tirane (ID 4271388) Property ID : 4271388

Ne Bllok, Rruga Ismail Qemali, jepet me qera dyqan bar

Dyqan Bar Kafe Me Qera Ne Bllok Rruga Ismail Qemali Tirane (id 4271388)

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
410.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

03.06.2020 (09:11): Property id : 4271388 ne bllok, rruga ismail qemali, jepet me qera dyqan bar kafe, sapo rikonstruktuar menyre moderne, siperfaqe 310 m² dhe 100 m² siperfaqe per parkim, dy ambiente ne total, kati i o, 2 tualet, kondicioner, aspirator, parket, gj...

4,500 Euro

1,470 Euro Ambjent Komercial me qera Rr. 5 Maji ne Tirane (ID 4271412) Property ID : 4271412

5 Maji, prane  Concord Center, jepet me qera ambjent ko

Ambjent Komercial Me Qera Rr. 5 Maji Ne Tirane (id 4271412)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
KM nga qendra
240.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

03.06.2020 (09:11): Property id : 4271412 5 maji, prane concord center, jepet me qera ambjent komercial, bosh, open space, siperfaqe 240 m², verand 70 m² kati i 0, tualete, sistem kondicionimi, fasade xhami, mundesi reklamimi. i pershtatshem per aktivitete te nd...

1,470 Euro

600 Euro Zyre me qera ne Rrugen e Durresit, prane Kafe Flores,  ne Tirane (ID 4261330) Property ID : 4261330

Rruga e Durresit, prane Kafe Flores, jepet me qera ambj

Zyre Me Qera Ne Rrugen E Durresit, Prane Kafe Flores, Ne Tirane (id 4261330)

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
KM nga qendra
140.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

03.06.2020 (09:11): Property id : 4261330 rruga e durresit, prane kafe flores, jepet me qera ambjent per zyra, e pershtatshme per biznese te ndryshme, call center, klinike dentare , zyre perfaqesie , noteri etj siperfaqe 140 m², kati 2 i banimit, bosh, me parket, 5...

600 Euro

500 Euro Zyre me Qera ne Myslym Shyre, prane Albtelecom, ne Tirane (ID 4171140) Property ID : 4171140

Myslym Shyri, prane Albtelecom, jepet me qera ambjent k

Zyre Me Qera Ne Myslym Shyre, Prane Albtelecom, Ne Tirane (id 4171140)

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
75.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

03.06.2020 (09:11): Property id : 4171140 myslym shyri, prane albtelecom, jepet me qera ambjent komercial zyre, siperfaqe 75 m², me hipoteke, bosh, open space, tualet, kati dyte (1 banim), fasade xhami, mundesi reklamimi, buze rruge. jepet me qera 500 euro...

500 Euro

250 Euro Zyre me qera ne zonen e 21-Dhjetorit tek Kompleksi Kontakt ne Tirane (ID 4261035 ) Property ID : 4261035

Kompleksi Magnet, prane 21 Dhjetorit, jepet me qera amb

Zyre Me Qera Ne Zonen E 21-dhjetorit Tek Kompleksi Kontakt Ne Tirane (id 4261035 )

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
37.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

03.06.2020 (09:10): Property id : 4261035 kompleksi magnet, prane 21 dhjetorit, jepet me qera ambient per zyre, 37 m² , kati i 3, ashensor, 1 wc, kondicioner, ballkon, bosh, ne gjendje te re dhe shume te mire, ne katin e 3. cmimi 250 euro...

250 Euro

3,300 Euro Dyqan me qera ne zonen 21- Dhjetori prane Kompleksit Kontakt ne Tirane (ID 4271415 ) Property ID : 4271415

21- Djetori.rruga Artan Lenja, prane Kompleksit Kontakt

Dyqan Me Qera Ne Zonen 21- Dhjetori Prane Kompleksit Kontakt Ne Tirane (id 4271415 )

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
624.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

03.06.2020 (09:10): Property id : 4271415 21- djetori.rruga artan lenja, prane kompleksit kontakt, jepet dyqan me qera ne pallat te ri, siperfaqe 500 m², por mund te zgjerohet deri ne 624 m², lartesi 4 metra, kati 0, open space, i paster i shtruar me pllaka, fasad ...

3,300 Euro

1,500 Euro id:30965 - Ambient Biznesi Gjigand (174 m2) ne Bllok (Petro Nini) i Pershtatshem per Call Center Zyra etj. Rast Perfekt

Ambient Biznesi Gjigand (174 M2) Ne Bllok (petro Nini) I Pershtatshem Per Call Center Zyra Etj. Rast

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
0.26 KM nga qendra
174.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Q2015 te dhenat e ndarjes: - 4 ambiente pune - 2 tualete - 2 tualete - sip totale: 174 m2 - sip neto : 166m2 - sip perbashket : 8 m2 - kati: 2 - katet e pallatit 6 karakteristika: ...

1,500 Euro

500 Euro id:117165 - Ambjent Biznesi me Qera ne Lezhe, 262 m2, 500 Euro

Ambjent Biznesi Me Qera Ne Lezhe, 262 M2, 500 Euro

Tjeter zone | Tirane Albprona
1.25 KM nga qendra
262.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera ambjent biznesi ne lezhe - qender, kati 2 me hyrje indipendente nga rruga, siperfaqe 262 m2, vetrate e madhe nga rruga, 2 tualete, i pershtatshem per biznese te ndryshme. ne gjendje shume te m...

500 Euro

2,000 Euro id:215074 - Ne Zonen e Brrylit, Jepet Me Qira Ambient Buze Rruges Kryesore!

Ne zonen e brrylit jepet ambient me qira! ambienti eshte i restauruar dhe eshte ne gjendje perfekte per cdo lloj aktiviteti. bar-i eshte i organizuar ne dy ambiente dhe nje verande. fakti qe ndodhet buze rruge ...

2,000 Euro

500 Euro Zyre me qera ne zonen e Bllokut prane Sheshit Wilson ne Tirane (ID 4261375 ) Property ID : 4261375

Bllok, prane Sheshit Willson, jepet Zyre me qera ne pal

Zyre Me Qera Ne Zonen E Bllokut Prane Sheshit Wilson Ne Tirane (id 4261375 )

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

03.06.2020 (09:10): Property id : 4261375 bllok, prane sheshit willson, jepet zyre me qera ne pallat te ri, siperfaqe 70 m², kati 2 me ashensor, kondicioner, tualet, orientim me diell, zyra eshte e ndare ne 2 ambjente eshte e pershtatshem per nje sere aktivitetesh s...

500 Euro

450 Euro Zyre me qera ne zonen e ish Restorant Durresit (ID 4261362 ) Property ID : 4261362

Rruga Ferit Xhajko, prane ish Restorant Durresit dhe Ti

Zyre Me Qera Ne Zonen E Ish Restorant Durresit (id 4261362 )

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
KM nga qendra
150.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

03.06.2020 (09:10): Property id : 4261362 rruga ferit xhajko, prane ish restorant durresit dhe tirana bank, jepet me qera ambjent per zyra, bosh, siperfaqe 150 m², kati i 3, 5 ambjente ne total, 2 tualete, i shtruar me parket, oientim me diell, i pershtatshem per ak...

450 Euro

1,600 Euro Magazine me qera ne Autostraden TR-DR prane City Park ne Tirane (ID 4281071) Property ID :4281071

Autostrada TR-DR, prane City Park, Jepet me qera magazin

Magazine Me Qera Ne Autostraden Tr-dr Prane City Park Ne Tirane (id 4281071)

Zone Periferike | Tirane
KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

03.06.2020 (09:08): Property id :4281071 autostrada tr-dr, prane city park, jepet me qera magazine, 1.000 m2, 2 ambjente per zyra , kati 2 me ashensor me kapacitet 1.5 ton, totali i kateve 2, 2 banjo, vendparkim, oborr, gjendja: e re, linje 3 fazor, ndricim ekonomi...

1,600 Euro

1,850 Euro Magazine me qera ne zonen e Kombinatit Property ID :4218072

Kombinat, prane Fabrikes se Qelqit, jepet me qera Magazi

Magazine Me Qera Ne Zonen E Kombinatit

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

03.06.2020 (09:08): Property id :4218072 kombinat, prane fabrikes se qelqit, jepet me qera magazine, siperfaqe totale 1850 m², nder te cilat 650 m² kapanon i mbuluar, 630 m² kapanon i zbuluar dhe 600 m² oborr, 3 ambjente per zyra, e pershtatshme per biznese te nd...

1,850 Euro

500 Euro Zyre me qera ne rrugen e Kavajes prane Xhamise ne Tirane (ID 4261373 ) Property ID : 4261373

Rruga e Kavajes, prane Xhamise, jepet Zyre me qera ne p

Zyre Me Qera Ne Rrugen E Kavajes Prane Xhamise Ne Tirane (id 4261373 )

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
115.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

03.06.2020 (09:08): Property id : 4261373 rruga e kavajes, prane xhamise, jepet zyre me qera ne pallat te ri, siperfaqe 115 m², bosh, kati 2 me ashensor, kondicioner, tualet, ballkon, orientim me diell, zyra eshte e ndare ne 3 ambjente eshte e pershtatshem per nje s...

500 Euro

1,500 Euro Vasil Shanto, prane KESH, jepet me qera Dyqan, siperfaqe 270 m² (ID 4271207 ) Property ID : 4271207

Vasil Shanto, prane KESH, jepet me qera Dyqan, siperfaq

Vasil Shanto, Prane Kesh, Jepet Me Qera Dyqan, Siperfaqe 270 M² (id 4271207 )

Vasil Shanto | Tirane
KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

03.06.2020 (09:05): Property id : 4271207 vasil shanto, prane kesh, jepet me qera dyqan, siperfaqe 270 m², kati 0, bosh, open space, sistem aspirimi, tualet, fasade xhami, mundesi reklamimi, i pershtatshem per aktivitete te ndryshme. jepet me qera 1500 euro ne mu...

1,500 Euro

700 Euro Zyre me qera ne zonen e Myslym Shyrit prane Albtelecomit ne Tirane (ID 4261361 ) Property ID : 4261361

Myslym Shyri, prane Albtelecomit, jepet Zyre me qera ne

Zyre Me Qera Ne Zonen E Myslym Shyrit Prane Albtelecomit Ne Tirane (id 4261361 )

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
100.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

03.06.2020 (09:03): Property id : 4261361 myslym shyri, prane albtelecomit, jepet zyre me qera ne pallat te ri, siperfaqe 100 m², kati 6 me ashensor, kondicioner, tualete, ballkon, e ndare 3 ambjente, shume e paster, e pershtateshme per call center, zyre noterie, ...

700 Euro

150 Euro Zyre me qera ne zonen e 21-Dhjetorit tek Kompleksi Kontakt (ID 4261034 ) Property ID : 4261034

Kompleksi Magnet, prane 21 Dhjetorit, jepet me qera amb

Zyre Me Qera Ne Zonen E 21-dhjetorit Tek Kompleksi Kontakt (id 4261034 )

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
25.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

03.06.2020 (09:03): Property id : 4261034 kompleksi magnet, prane 21 dhjetorit, jepet me qera ambient per zyre, siperfaqe 25 m2, kati i 3, ashensor, wc, kondicioner, ballkon, bosh, ne gjendje te re dhe shume te mire. cmimi 150 euro...

150 Euro

1,200 Euro Dyqan me qera Unaz e Re prane Fabrikes se Miellit ne Tirane (ID 4271414) Property ID : 4271414

Unaze e Re, prane Fabrikes se Miellit, jepet me qera dy

Dyqan Me Qera Unaz E Re Prane Fabrikes Se Miellit Ne Tirane (id 4271414)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
KM nga qendra
130.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

03.06.2020 (09:03): Property id : 4271414 unaze e re, prane fabrikes se miellit, jepet me qera dyqan, bosh, siperfaqe 130 m², i ndare ne 2 ambjente, mund te modifikohet ne open space, kati perdhe, i pershtatshem per aktivitete te ndryshme si zyra, call center, kli...

1,200 Euro

280 Euro id:123677 - Super Ambient Per Zyra Ne Super Lokacion (Myslym - Rr. Him Kolli) Me Internet perfshire ne Cmim | PARKET

Super Ambient Per Zyra Ne Super Lokacion (myslym - Rr. Him Kolli) Me Internet Perfshire Ne Cmim | Pa

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.33 KM nga qendra
38.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ambient per zyra ne super lokacion (myslym - rr. him kolli) planimetri perfekte | hapesire e bolleshme | parket i ri | tualet me hidrosanitare cilesore | te gjitha instalimet funksionale q2028 te dhenat ...

280 Euro

28,000 Leke Dyqan me qera ne zonen e Pazarit te Ri Rruga Hoxha Tahsim ne Tirane (ID 4271407 ) Property ID : 4271407

Pazari i Ri, Rruga Hoxha Tahsim, jepet me qera Dyqan, b

Dyqan Me Qera Ne Zonen E Pazarit Te Ri Rruga Hoxha Tahsim Ne Tirane (id 4271407 )

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
KM nga qendra
30.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

03.06.2020 (09:03): Property id : 4271407 pazari i ri, rruga hoxha tahsim, jepet me qera dyqan, bosh, siperfaqe 30 m², kati perdhe, ne pallat te ri, tualet, kondicioner, fasade xhami, mundesi reklamimi, tavan dekorativ, qepen. i pershtatshem per aktivitete te ndrysh...

28,000 Leke

300 Euro Zyre me qera ne qender  Ambjenti ndodhet prane pallatit te sportit. Eshte I gjithi me vetrate xhami ne R

Zyre Me Qera Ne Qender

Qender | Durres
KM nga qendra
60.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

03.06.2020 (08:19): Ambjenti ndodhet prane pallatit te sportit. eshte i gjithi me vetrate xhami ne rruge. ndodhet ne qender biznesi i pozicionuar ne katin e dyte. ambjenti ka nje hapesira te lire dhe vetem dy faqet e tij anesore jane me mure ndersa dy faqet e tjera me x...

300 Euro

200 Euro Jepet Dyqan / Magazin me qera n Fier .. Magazine /Dyqan per qera ne Sheq te Madh.
Hapesire e pershtatshme per cdo lloj

Jepet Dyqan / Magazin Me Qera N Fier ..

Qender | Fier
KM nga qendra
100.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

03.06.2020 (08:18): Magazine /dyqan per qera ne sheq te madh. hapesire e pershtatshme per cdo lloj biznesi. 100m2 .magazina eshte e pozicionuar ne vend strategjik me akses te menjehershem ne rrugen kryesore. me mundesi parkimi 🚚🚗...

200 Euro

1,200 Euro Jepet me qera dyqan ne bulevard Jepet me qera dyqani ne bulevad. Kati 0. Shikueshmeri maksimale. Ambjenti eshte

Jepet Me Qera Dyqan Ne Bulevard

Qender | Durres
KM nga qendra
100.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

02.06.2020 (23:45): Jepet me qera dyqani ne bulevad. kati 0. shikueshmeri maksimale. ambjenti eshte i hapur dhe te lejon modifikime. i pershtatshem per te gjitha llojet e bizneseve. per me teper info kontaktoni...

1,200 Euro

600 Euro id:127798 - Lezhe, Ambjent Biznesi 155 m2 me Qera, per Zyra / Call Center, i kompletuar

Lezhe, Ambjent Biznesi 155 M2 Me Qera, Per Zyra / Call Center, I Kompletuar

Tjeter zone | Tirane Albprona
0.52 KM nga qendra
155.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Ambjent zyre me qera, 155 m2 i kompletuar si call center, ne lezhe ne qender te lezhes, ne godine biznesi te re dhe me ashensor, japet me qera ne katin e 3-te, ambjent / zyre 155 m2 neto, ne gjendje shum...

600 Euro

25,000 Leke id:215796 - Ambjent komercial pran bar oslo

Ambjent Komercial Pran Bar Oslo

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
KM nga qendra
79.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ambjent komercial pran bar oslos astir,pallati meaaplik,ambjenti me hyrje te dedikuar per bizneset shum pran rruges kryesore. i investuar ndricim gips kondicionim per me teper na kontaktoni...

25,000 Leke

300 Euro Jepet me qera zyre  Jepet me qera zyre ne Vollga 30m, me pamje nga deti. Shume prane qendres, hyrjes

Jepet Me Qera Zyre

Currilat | Durres
KM nga qendra
35.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

02.06.2020 (23:45): Jepet me qera zyre ne vollga 30m, me pamje nga deti. shume prane qendres, hyrjes se portit etj. ndodhet ne katin e 3, me vetrat xhami ne rruge. mundesi zgjerimi ne siperfaqje dhe me zyra te tjera po ne te njejtin ambjent, duke filluar me 25m deri ne ...

300 Euro

30,000 Leke Ambjent Biznesi me qera 62m2 neto Ambjent biznesi me qera. Siperfaqe 62m2 neto e organizuar ne nje planimetri 1+1.

Ambjent Biznesi Me Qera 62m2 Neto

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
62.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

02.06.2020 (23:45): Ambjent biznesi me qera. siperfaqe 62m2 neto e organizuar ne nje planimetri 1+1. apartament i pabanuar me pare. ...

30,000 Leke

360 Euro AMBJENT BIZNESI ME QIRA KOMBINAT Jepet me qira objekti per biznes me siperfaqe 162m2 edhe me siperfaqe totale 350

Ambjent Biznesi Me Qira Kombinat

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
KM nga qendra
162.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

02.06.2020 (22:13): Jepet me qira objekti per biznes me siperfaqe 162m2 edhe me siperfaqe totale 350m2 ne rrugen leke zaharia ne kombinat pran f.sh.n. ofrohet per biznese te ndyshme si depo, magazina te ndyshme, punishte dyralumini, tornitor, etj. ne momentin qe klienti...

360 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim