magazine disqe durres  

 Online 46 lexues | 0 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 46 lexues | 0 njoftime ne pritje
400 Euro id:16120 - Perfekt: Ambient Modern i Pershtatshem per Zyra (Panorama - St. i Trenit) Spote LED | Kondicioner

Perfekt: Ambient Modern I Pershtatshem Per Zyra (panorama - St. I Trenit) Spote Led | Kondicioner

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1.29 KM nga qendra
99.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Perfekt: ambient i pershtatshem per zyra, (panorama - st. i trenit) me hapesire te mjaftueshme, planimetri te rregullt, ndricim me spote led dhe kondicioner | termoizolim | hidroizolim | izolim akustik | tualet...

400 Euro

2,000 Euro id:114089 - Tek Turdiu Center, jepet super ambjent komercial me qira

Tek Turdiu Center, Jepet Super Ambjent Komercial Me Qira

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane Real Deal Properties
0.63 KM nga qendra
115.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tek turdiu center, jepet super ambjent komercial me qira , me nje lokacion fantastik ne qender. ambjenti eshte totalisht openspace dhe ne brendesi ka 1 tualet te kompletuar. aktualisht eshte i shtuar me pllaka,...

2,000 Euro

1,950 Euro id:53714 - Zyre Absolute - Open Space (Vesa Center) Rruge Kryesore, BLLOK

Zyre Absolute - Open Space (vesa Center) Rruge Kryesore, Bllok

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
0.86 KM nga qendra
160.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

jepet me qera zyre luksoze e kompletuar 160 m2 ne bllok , tek vesa center , rruge kryesore me fasade supet te gjere q1150 ndarjet e ambientit : - 1 dhome e madhe open space , me ndarje shume te reg...

1,950 Euro

360 Euro id:29907 - Ambient 2+1 (120 m2) per Zyra, i Investuar- tek 21 Dhjetori (Rezidenca Alba)|Pallat i Ri | Parket

Ambient 2+1 (120 M2) Per Zyra, I Investuar- Tek 21 Dhjetori (rezidenca Alba)|pallat I Ri | Parket

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.78 KM nga qendra
120.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera ambient 2 + 1 (120 m2) per zyra tek 21 dhjetori (rezidenca alba) - pallat i ri me sistem sigurie | shume e investuar brenda | me parket e gjitha | mundesi parkimi ne zone | ndricim gjate gjithe ...

360 Euro

850 Euro id:114921 - Prane Zogut Zi, Jepet me Qera Ambjent Open Space Per Zyra Dhe Dy Poste Parkimi!

Prane Zogut Zi, Jepet Me Qera Ambjent Open Space Per Zyra Dhe Dy Poste Parkimi!

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane Real Deal Properties
2.23 KM nga qendra
186.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

prane zogut zi, jepet me qera ambjent open space per zyra dhe dy poste parkimi!!! ambjenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri i pajisur me ashensor ku dy katet e para jan ambjente komerciale. ambjent...

850 Euro

400 Euro Jepen me qera zyra/ambjent sherbimi 76 m2 ne rrugen Frosina Plaku. Jepen me qera zyra/ambjent sherbimi 76 m2 ne rrugen Frosina Plaku. Ne rruge krye

Jepen Me Qera Zyra/ambjent Sherbimi 76 M2 Ne Rrugen Frosina Plaku.

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.64 KM nga qendra
76.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

18.01.2020 (10:10): Jepen me qera zyra/ambjent sherbimi 76 m2 ne rrugen frosina plaku. ne rruge kryesore ofrohen per qera zyra me siperfaqe 76m2 te ndodhur ne katin e pare . prona ndodhet aty ku jane te perqendruara zyra, banka, bare, restorante etj. eshte e organizuar ...

400 Euro

1,500 Euro Tirane, jap me qera lokal Kati 1, 120 m² (Bulevardi Bajram Curri) Lokal me qera,120 m2 + verande 150 m2, buze rruges kryesore, ne bulevardin Bajra

Tirane, Jap Me Qera Lokal Kati 1, 120 M² (bulevardi Bajram Curri)

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
0.44 KM nga qendra
120.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

18.01.2020 (09:35): Lokal me qera,120 m2 + verande 150 m2, buze rruges kryesore, ne bulevardin bajram curri, prane kompleksit delijorgji. eshte i kompletuar totalisht, me arkitekt dhe me xhiro te kenaqshme. preferohet qira afatgjate! ...

1,500 Euro

60,000 Leke Qeradhenie per zyre, prane Gjykates se Krimeve te Renda dhe Sherbimit te Proves Jepet ambient per qera per aktivitet avokat,noter,sherbime financiare(call cente

Qeradhenie Per Zyre, Prane Gjykates Se Krimeve Te Renda Dhe Sherbimit Te Proves

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1.02 KM nga qendra
67.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

18.01.2020 (09:31): Jepet ambient per qera per aktivitet avokat,noter,sherbime financiare(call center) etj.pozicion strategjik prane gjykates dhe prokurorise se krimeve te renda,arkives se shtetit,universiteti beder,hipotekes bkt-se.vlera e qerase e perllogaritur me cmi...

60,000 Leke

1,500 Euro JEPET ME QERA VILE 2 KATESHE PER ZYRA. Rruga Elbasanit Jepet me qera Vile per zyra ne Rr.Elbasanit perball ekonomikut.
Vila eshte me 2

Jepet Me Qera Vile 2 Kateshe Per Zyra. Rruga Elbasanit

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
2.25 KM nga qendra
300.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

18.01.2020 (09:31): Jepet me qera vile per zyra ne rr.elbasanit perball ekonomikut. vila eshte me 2 kate 300/m2. parkim per 5 makina,me rrethim,gjelberim,ndricim.vil ka dhe nje magazin per magazinim ne funksion te objektit. jepet me qera per vetem 1.500 euro/muaj( ...

1,500 Euro

500 Euro Ambjent per Zyra pranë Sheshit Skendërbej Rruga e Kavajës  pranë Sheshit Skëndërbej, Jepet me Qira Apartament 2+1 me

Ambjent Per Zyra Pranë Sheshit Skendërbej

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.41 KM nga qendra
108.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

18.01.2020 (09:31): Rruga e kavajës pranë sheshit skëndërbej, jepet me qira apartament 2+1 me hapsira të bollshme, i përshtatshëm për zyra ( zyra kontabiliteti, zyra finance, zyra marketingu, studio arkitekture, klinik dentare), sepse ambjenti ofron pamj...

500 Euro

400 Euro Zyre qera Ambjent per zyre me qera ne afersi te shkolles partizani (rruga
4 deshmoret) je

Zyre Qera

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
1.24 KM nga qendra
90.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

18.01.2020 (09:31): Ambjent per zyre me qera ne afersi te shkolles partizani (rruga 4 deshmoret) jepet ambjent i pershtatshem per zyre 90 m2 kati 1 mbi dyqane, hyrje nga para, pallat i ri me ashensor, kondicioner 1, e shtruar me parket....

400 Euro

600 Euro JEPET ME QIRA BAR RESTORANT TE STADIUMI DINAMO Jepet me qera Bar Restorant te Stadiumi Dinamo. Ambienti ka siperfaqe 100m2 dhe

Jepet Me Qira Bar Restorant Te Stadiumi Dinamo

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1.17 KM nga qendra
100.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

18.01.2020 (09:04): Jepet me qera bar restorant te stadiumi dinamo. ambienti ka siperfaqe 100m2 dhe eshte i gjithi i kompletuar dhe i arreduar me stil bashkekohor per nje bar- restorant. ndodhet ne nje zone shume te mire dhe te populluar. bari ka edhe ambiente jasht te ...

600 Euro

800 Euro Jepet me Qira ambient Open Space ne Qender Jepet me Qira ambient open space + nje zyre me vete ne qender.
Ndodhet ne kat t

Jepet Me Qira Ambient Open Space Ne Qender

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.41 KM nga qendra
140.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

18.01.2020 (09:02): Jepet me qira ambient open space + nje zyre me vete ne qender. ndodhet ne kat te pare banim ne fillim te rruges se kavajes. ambienti ka siperfaqe 140m2 dhe eshte pershtatshem per aktivitete te ndryshme. eshte i pajisur me dy tualete dhe nje ambie...

800 Euro

1,000 Euro Jepet Dyqan me Qira prane Hipotekes kat 0 Per cdo lloj Bisnesi 🏢Ambjent biznesi me qira!
🕹LOCATION》Prane Hipotekes
📐 Siperfaqja》

Jepet Dyqan Me Qira Prane Hipotekes Kat 0 Per Cdo Lloj Bisnesi

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
1.73 KM nga qendra
101.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

18.01.2020 (09:00): 🏢ambjent biznesi me qira! 🕹location》prane hipotekes 📐 siperfaqja》100 m2. 💴 Çmimi》1000 euro ambjent me qira kati 0, buze rruge, ambjenti eshte i rregulluar dhe gati per tu arreduar.shume afer me hipoteken,drejtorine e tatimeve,g...

1,000 Euro

1,800 Euro id:186229 - Jepet me qera ambient biznesi (open space) Rruga Elbasanit prane Stadiumit Qemal Stafa

Jepet Me Qera Ambient Biznesi (open Space) Rruga Elbasanit Prane Stadiumit Qemal Stafa

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane Royal Property Albania
2.25 KM nga qendra
300.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera ambient biznesi (open space) rruga elbasanit prane stadiumit qemal stafa ambjent mjaft mire i organizuar ne nje nga zonat me te mira te tiranes ndodhet ne katin e 2 te nje pallati 10 katesh. am...

1,800 Euro

1,500 Euro id:185212 - Bllok, Ambjent Komercial Open - Space ideal per Zyra

Bllok, Ambjent Komercial Open - Space Ideal Per Zyra

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
1.14 KM nga qendra
255.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Prane xheko imperial ne zonen e bllokut, jepet me qira ambjent komercial me siperfaqe 254.5 m2 open space, ne katin e 1 teknik te nje pallati te ri. ambjenti ka hyrje te dedikuar, nje holl prites rreth 20...

1,500 Euro

2,300 Euro id:30965 - Cmim Okazion: Lokal/ Restorant (TOPTANI - QENDER) ne Gjendje Pune* |Bere Investimi me Arkitekt para 1 VITI

Cmim Okazion: Lokal/ Restorant (toptani - Qender) Ne Gjendje Pune* |bere Investimi Me Arkitekt Para

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.26 KM nga qendra
390.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Cmim okazion: super amb per restorant ose cdo lloj tjeter biznes ne zemer te tiranes (toptani - qender) me dalje ne rruge kryesore| i super investuar 1 vit me pare** | ne gjendje pune| cdo gje eshte bere me ark...

2,300 Euro

1,500 Euro Bllok, Ambjent Komercial Open - Space ideal per Zyra Prane Xheko Imperial ne zonen e Bllokut, Jepet me Qira Ambjent Komercial me Si

Bllok, Ambjent Komercial Open - Space Ideal Per Zyra

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
1.14 KM nga qendra
255.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

18.01.2020 (08:59): Prane xheko imperial ne zonen e bllokut, jepet me qira ambjent komercial me siperfaqe 254.5 m2 open space, ne katin e 1 teknik te nje pallati te ri. ambjenti ka hyrje te dedikuar, nje holl prites rreth 20m2 ku mund te perdoret si recepsion, ...

1,500 Euro

600 Euro Prane Ambasades Amerikane Jepet Me Qira Apartament 2+1 Per Zyra . Prane Ambasades Amerikane, ne rrugen Dervish Hima, jepet me qira apartament 2+1

Prane Ambasades Amerikane Jepet Me Qira Apartament 2+1 Per Zyra .

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
KM nga qendra
88.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

18.01.2020 (08:40): prane ambasades amerikane, ne rrugen dervish hima, jepet me qira apartament 2+1 per zyra. ndodhet ne katin e trete te nje ndertimi te ri, i pajisur me ashensor dhe i mireadministruar. apartamenti eshte i ndare ne 3 ambiente, nje prej te cileve me si...

600 Euro

550 Euro Tek 9 Kateshet, Jepet me Qera per Zyra. Shume afer qendres, tek 9 kateshet, ne rrugen Kostandin Kristoforidhi, jepet me

Tek 9 Kateshet, Jepet Me Qera Per Zyra.

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
110.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

18.01.2020 (08:27): Shume afer qendres, tek 9 kateshet, ne rrugen kostandin kristoforidhi, jepet me qira apartament 2+1+2 , per zyra, me siperfaqe 110m2 dhe cmim 550 euro, apartamenti ndodhet ne katin e 13 te nje pallati 15 katesh te mireadministruar dhe me dy ashensor....

550 Euro

400 Euro Perfekt: Ambient Modern i Pershtatshem per Zyra (Panorama - St. i Trenit) Spote LED | Kondicioner Perfekt: Ambient i Pershtatshem per Zyra, (Panorama - St. i Trenit) me Hapesire

Perfekt: Ambient Modern I Pershtatshem Per Zyra (panorama - St. I Trenit) Spote Led | Kond

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1.29 KM nga qendra
99.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

18.01.2020 (08:20): Perfekt: ambient i pershtatshem per zyra, (panorama - st. i trenit) me hapesire te mjaftueshme, planimetri te rregullt, ndricim me spote led dhe kondicioner | termoizolim | hidroizolim | izolim akustik | tualet me hidrosanitare cilesore | instalimet ...

400 Euro

500 Euro DISPONOJ RESTORANTE. PER QERA. NE ZONA TE NDRYSHME Disponoj disa restorante me qera ne zona shume te mira si Stadiumi Dinamo, RTSH-

Disponoj Restorante. Per Qera. Ne Zona Te Ndryshme

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
KM nga qendra
100.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

18.01.2020 (01:46): Disponoj disa restorante me qera ne zona shume te mira si stadiumi dinamo, rtsh-ja, fakulteti i shkencave, gjimnazi partizani, etj me siperfaqe te ndryshme dhe cmime qe variojne nga 500€ deri ne 2000€. per me shume informacione me kontaktoni....

500 Euro

30,000 Leke Dyqan me qera te Rruga Kavajes prane Raiffeisen Bank ne Tirane (ID 4271330 ) Property ID : 4271330

Rruga Kavajes prane Raiffeisen Bank, jepet me qera dyqa

Dyqan Me Qera Te Rruga Kavajes Prane Raiffeisen Bank Ne Tirane (id 4271330 )

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
20.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

18.01.2020 (00:27): Property id : 4271330 rruga kavajes prane raiffeisen bank, jepet me qera dyqan ne pallat te ri, bosh, siperfaqe 20 m², kati 0, kondicioner, tualete, parket, fasad xhami, buze rruge, mundesi reklamimi. jepet me qera 30000 lek....

30,000 Leke

2,000 Euro Qera, Ambjent, Bllok, Tirane, 2000 Euro PRI13407 Ambjenti ndodhet ne zonen e Bllokut. Informacion mbi Ambjentin: • Kati 0 • S

Qera, Ambjent, Bllok, Tirane, 2000 Euro Pri13407

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
0.86 KM nga qendra
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

17.01.2020 (22:58): Ambjenti ndodhet ne zonen e bllokut. informacion mbi ambjentin: • kati 0 • siperfaqa e ambjenti: 60 m2 • i investuar • fasade xhami •tualet per ta vizituar na kontaktoni!...

2,000 Euro

500 Euro Dyqan me qera ne Rrugen e Elbasanit Property ID : 4271346

Rruga e Elbasanit, Prane Shtate Xhuxhave, jepet me qera

Dyqan Me Qera Ne Rrugen E Elbasanit

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
2.25 KM nga qendra
59.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

17.01.2020 (21:35): Property id : 4271346 rruga e elbasanit, prane shtate xhuxhave, jepet me qera ambjent dyqani, e pershtatshme per biznese te ndryshme, bosh, siperfaqe 59 m², 2 ambjente, kati perdhe, e rikonstruktuar, magazine, qepen elektrik, sistem alarmi, munde...

500 Euro

330 Euro Ambjent biznesi per qira ne Astir. epet per qira ambient biznesi i cili sherben si lokal. Totalisht i kompletuar me

Ambjent Biznesi Per Qira Ne Astir.

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
3.04 KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

17.01.2020 (20:52): Epet per qira ambient biznesi i cili sherben si lokal. totalisht i kompletuar me te gjithe aksesoret, karrige , tavolina te reja. ambienti eshte i organizuar ne 2 kate, kati perdhe dhe 1 kat nentoke. ambient perjashta per vendosjen e karrigeve dhe ta...

330 Euro

368 Euro id:123677 - Ambient (70 m2) ne Vendodhje perfekte (Rr. E Durresit) Mundesi Reklamimi | Oborr i Shfrytezueshem

Ambient (70 M2) Ne Vendodhje Perfekte (rr. E Durresit) Mundesi Reklamimi | Oborr I Shfrytezueshem

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
0.84 KM nga qendra
70.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ambient biznesi (70 m2) tek rruga e durresit - hapesire e shfrytezueshme, me oborr dhe mundesi reklamimi | cdo gje e sistemuar dhe te gjithe instalimet funksionale q1564 te dhenat e ndarjes: - 2 ambien...

368 Euro

2,300 Euro Kapanon ne autostrade 📌 Pozicionohet ne Autostraden Tirane - Durres
📐 Siperfaqja 1300m²
📌

Kapanon Ne Autostrade

Zone Periferike | Durres
26.84 KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

17.01.2020 (20:33): 📌 pozicionohet ne autostraden tirane - durres 📐 siperfaqja 1300m² 📌 fasade xhami 👌 i ndare ne dy ambjente provizorisht 📌 ashensor industrial 😎 📌 parkim 🤩 ...

2,300 Euro

800 Euro Ambjent me qera 150m ne qender Ambjent me qera prane bulevardit. Mundesi e mire per biznese. Fasade xhami e cil

Ambjent Me Qera 150m Ne Qender

Qender | Durres
1.50 KM nga qendra
150.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

17.01.2020 (20:33): Ambjent me qera prane bulevardit. mundesi e mire per biznese. fasade xhami e cila te jep mundesi per tu rreklamuar ne bulevard. sistem aspirimi dhe ndricim led...

800 Euro

368 Euro Ambient (70 m2) ne Vendodhje perfekte (Rr. E Durresit) Mundesi Reklamimi | Oborr i Shfrytezueshem Ambient Biznesi (70 m2) tek Rruga e Durresit - Hapesire e Shfrytezueshme, me Obo

Ambient (70 M2) Ne Vendodhje Perfekte (rr. E Durresit) Mundesi Reklamimi | Oborr I Shfryte

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
0.84 KM nga qendra
70.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

17.01.2020 (19:34): Ambient biznesi (70 m2) tek rruga e durresit - hapesire e shfrytezueshme, me oborr dhe mundesi reklamimi | cdo gje e sistemuar dhe te gjithe instalimet funksionale q1564 te dhenat e ndarjes: - 2 ambiente - 1 ballkon i mbyllur - 1 tualet ...

368 Euro

600 Euro JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI BAR-KAFE, TEK RRUGA ASIM VOKSHI, TIRANË Jepet me qira ambient bar-kafe, tek rruga Asim Vokshi, tek Shkolla Hary Fultz, T

Jepet Me Qira Ambient Biznesi Bar-kafe, Tek Rruga Asim Vokshi, TiranË

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
KM nga qendra
65.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

17.01.2020 (19:25): Jepet me qira ambient bar-kafe, tek rruga asim vokshi, tek shkolla hary fultz, tiranë. ambienti ndodhet buzë rrugës kryesore, 65 m², dhe verand të shfrytëzueshme 30 m². Është totalisht i kompletuar si bar-kafe, me punë dhe klientel të ngri...

600 Euro

2,000 Euro id:127798 - Lezhe, Ambjent Biznesi 524 m2 me Qera, per Zyra / Call Center

Lezhe, Ambjent Biznesi 524 M2 Me Qera, Per Zyra / Call Center

Tjeter zone | Tirane Albprona
0.52 KM nga qendra
524.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Lezhe, ambjent biznesi 524 m2 me qera, ne qender te qytetit. 2 kate nga 262 m2, kati 0 dhe kati 1, ambjent ne gjendje te mire dhe i pershtatshem per biznese te ndryshme / call center. qeraja 2.000 euro ne m...

2,000 Euro

500 Euro JEPET ME QIRA ZYRE + POST PARKIMI NE FILLIM TE DON BOSKO! Jepet zyre open space me qera ne katin e pare siper dyqaneve ne nje ndertim te r

Jepet Me Qira Zyre + Post Parkimi Ne Fillim Te Don Bosko!

Don Bosko | Tirane
1.92 KM nga qendra
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

17.01.2020 (18:53): Jepet zyre open space me qera ne katin e pare siper dyqaneve ne nje ndertim te ri buze rruge ne don bosko. ambienti ka siperfaqe totale 70 m2 dhe e brendshme, eshte open space dhe pershtatet shum mire per zyra te ndyshme si call center, zyra ojq-je,...

500 Euro

300 Euro Jepet me qera zyre 60 m2 tek rruga e Kavajes ! Zyra eshte me siperfaqe 60 m2 e brendshme dhe ka pammje nga rruga kryesore.
Org

Jepet Me Qera Zyre 60 M2 Tek Rruga E Kavajes !

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.41 KM nga qendra
60.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

17.01.2020 (18:53): Zyra eshte me siperfaqe 60 m2 e brendshme dhe ka pammje nga rruga kryesore. organizohet me 2 dhoma pune, 1 tualet dhe 1 ballkon. zyra eshte shume e pershtatshme per aktivitete te ndryshme biznesi. kati 3 ne cmim perfshihet edhe 15% i tatimit. k...

300 Euro

400 Euro JEPET ME QIRA APP PER ZYRE TEK SELVIA! Jepet per qira apartamenti i pershtatshem per zyre me nje siperfaqe prej 100 m2

Jepet Me Qira App Per Zyre Tek Selvia!

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
1.24 KM nga qendra
100.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

17.01.2020 (18:53): Jepet per qira apartamenti i pershtatshem per zyre me nje siperfaqe prej 100 m2 tek selvia. zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor dhe shume i mireadministruar. organizohet nga 3 dhoma pune, 1 tualet dhe 1 ballkon me pamje d...

400 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim