makina me qera  

 Online 24 lexues | 1 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 24 lexues | 1 njoftime ne pritje
600 Euro id:16120 - Amb Perfekt per Zyra (80 m2) tek Drejtoria e Policise | PARKET* | Hapesire e Bolleshme me Ndricim

Amb Perfekt Per Zyra (80 M2) Tek Drejtoria E Policise | Parket* | Hapesire E Bolleshme Me Ndricim

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1.62 KM nga qendra
80.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Me qera super ambient per zyra (open space - 80 m2) tek drejtoria e policise (rr. sami frasheri) zone shume e preferuar dhe e favorshme per biznes | ambient i shtruar me parket | pallati eshte i ri me ashensor ...

600 Euro

2,300 Euro id:29907 - Cmim Okazion: Lokal/ Restorant (TOPTANI - QENDER) ne Gjendje Pune* |Bere Investimi me Arkitekt para 1 VITI

Cmim Okazion: Lokal/ Restorant (toptani - Qender) Ne Gjendje Pune* |bere Investimi Me Arkitekt Para

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1.78 KM nga qendra
390.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Cmim okazion: super amb per restorant ose cdo lloj tjeter biznes ne zemer te tiranes (toptani - qender) me dalje ne rruge kryesore| i super investuar 1 vit me pare** | ne gjendje pune| cdo gje eshte bere me ark...

2,300 Euro

450 Euro id:53714 - Amb 2+1+2WC (110 M2) I Persht. per Zyra (Myslym Shyr) PARKET | Pallat i Ri me Ashensor dhe Ndertime Cilesore

Amb 2+1+2wc (110 M2) I Persht. Per Zyra (myslym Shyr) Parket | Pallat I Ri Me Ashensor Dhe Ndertime

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1.64 KM nga qendra
110.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Ambient biznesi (110 m2) ne myslym shyr, i pershtatshem per cdo lloj zyre | pallat i ri me ashensor dhe ndertime cilesore | parket | hapesire e madhe | ndricim perfekt | izolim akustik | termoizolim | hidroiz...

450 Euro

1,500 Euro id:114089 - Komuna E Parisit, Jepet Me Qira Vile Me Hapesire Parkimi !

Komuna E Parisit, Jepet Me Qira Vile Me Hapesire Parkimi !

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane Real Deal Properties
0.63 KM nga qendra
430.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tek komuna e parisit, jepet me qira vile 3-kateshe me hapesire parkimi. vila eshte 3-kateshe dhe ka nje siperfaqe 144 m2 per cdo kat gjithashtu ka dhe nje bodrum qe mund te perdoret per lavandari. vila organizo...

1,500 Euro

2,800 Euro id:101551 - Qera ambjent duplex, 470 m² 2.800 Euro (Don Bosko) Pro15821

Qera Ambjent Duplex, 470 M² 2.800 Euro (don Bosko) Pro15821

Don Bosko | Tirane Future Home - Property
1.09 KM nga qendra
470.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Ambienti ndodhet ne don bosko. informacion mbi ambientin: • siperfaqja totale: 470 m2 • siperfaqja e katit 0: 350 m2 • siperfaqja e katit 1: 120 m2. • ambienti disponon: • 4 tualete • 1 sauna • si...

2,800 Euro

470 Euro Jepet ambient zyre me qira ne qender te Tiranes! Per me shume info, klikoni ketu: [urlcode]https://homeland.al/property/jepet-me-

Jepet Ambient Zyre Me Qira Ne Qender Te Tiranes!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
31.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

02.06.2020 (16:06): Per me shume info, klikoni ketu: [urlcode]https://homeland.al/property/jepet-me-qira-zyre-prane-qendres-se-tiranes-3/[/urlcode]...

470 Euro

500 Euro Jepet me qera ambjent tek Rruga 4 Deshmoret Rruga 4 Deshmoret buze rruge jepet me qera restorant, komod, funksional me te gj

Jepet Me Qera Ambjent Tek Rruga 4 Deshmoret

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
KM nga qendra
200.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

02.06.2020 (15:59): Rruga 4 deshmoret buze rruge jepet me qera restorant, komod, funksional me te gjitha ambientet e duhura, 2 tualete, pozicion fantastik, zone e qete dhe shume e mire, mundesi parkimi. per cdo lloj informacioni ju lutem na kontaktoni....

500 Euro

700 Euro Ofrohet me qira ambient biznesi Bllok (Shkolla 11-Janari). Ofrohet me qira ambient biznesi , i pozicionuar ne nje zone shume te frekuentuar

Ofrohet Me Qira Ambient Biznesi Bllok (shkolla 11-janari).

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
25.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

02.06.2020 (15:55): Ofrohet me qira ambient biznesi , i pozicionuar ne nje zone shume te frekuentuar dhe te preferuar ne tirane.i pershtatshem per aktivitete te ndryshme. siperfaqe e konsiderueshem dhe lehtesisht e shfrytezueshme. per me shume informacion apo nje vizit...

700 Euro

40,000 Leke Ambjent me qera ne bllok Ambjent me qera ne bllok, ka funksionuar gjithmone si zyre por mund te perdoret

Ambjent Me Qera Ne Bllok

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
105.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

02.06.2020 (15:53): Ambjent me qera ne bllok, ka funksionuar gjithmone si zyre por mund te perdoret dhe per biznese te tjera....

40,000 Leke

30,000 Leke AMBIENT PER ZYRE ME QIRA ,BLLOK Jepet me qira zyre ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes ne Bllok .

Nd

Ambient Per Zyre Me Qira ,bllok

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

02.06.2020 (15:52): Jepet me qira zyre ne nje nga zonat me te preferuara te tiranes ne bllok . ndodhet ne katin e 1 me nje siperfaqe 40 m2.ambienti eshte i pershtatshem per  aktivitete te ndryshme. zyra eshte e ndare ne 2 ambiente . cmimi i qirase neto eshte 3000...

30,000 Leke

470 Euro Jepet me Qira Zyre te Torre Drin Jepet me Qira zyre te Torre Drin. Ambienti organizohet ne nje siperfaqe te vetem

Jepet Me Qira Zyre Te Torre Drin

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
31.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

02.06.2020 (15:52): Jepet me qira zyre te torre drin. ambienti organizohet ne nje siperfaqe te veteme 31 m2 dhe jepet i mobiluar si dhe ndodhet ne katin e 2 pozicionohet ne nje nga ndertesat me prestigjoze ku ndodhen ambasada dhe biznese te ndryshme te huaja, ndertesa k...

470 Euro

400 Euro Qera, Ambjent, Myslym Shyr Pro+16013 
Ambjent ndodhet në Rrugën Myslym Shyri. Informacion mbi apartament

Qera, Ambjent, Myslym Shyr

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
50.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

02.06.2020 (15:52): Pro+16013 ambjent ndodhet në rrugën myslym shyri. informacion mbi apartamentin: • siperfaqe 50 m2 • kati 0 organizimi: • open space • tualetdetaje te tjera: • me parket • spote ndricimi • i investuar • i pershtatshem per banim dhe...

400 Euro

280 Euro Qera, Ambient, Jordan Misja, Tiranë OPP15899
Ambienti ndodhet në rrugën Jordan Misja.
Informacion mbi Ambientin:

Qera, Ambient, Jordan Misja, Tiranë

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
KM nga qendra
100.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

02.06.2020 (15:46): Opp15899 ambienti ndodhet në rrugën jordan misja. informacion mbi ambientin: • buzë rruge • kati i 2 • sipërfaqja e ambientit: 100m2 • 1 tualet • fasadë xhami • i investuar • me dokumentacion të rregullt hipotekor. • a...

280 Euro

700 Euro Ne Myslym Shyr, Jepet Me Qira Super Zyre !!! Ne rrugen Myslym Shyri ne nje ndertim rezidencial prane Albtelekom jepet me qira

Ne Myslym Shyr, Jepet Me Qira Super Zyre !!!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
106.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

02.06.2020 (15:46): Ne rrugen myslym shyri ne nje ndertim rezidencial prane albtelekom jepet me qira super apartament 2+1 i pamobiluar, i sapo perfunduar per zyra. apartamenti ndodhet ne kati e 6-te dhe ka siperfaqe 106 m2. apartamenti eshte i organizuar ne 3 hapesira (...

700 Euro

1,500 Euro id:30965 - Ambient Biznesi Gjigand (174 m2) ne Bllok (Petro Nini) i Pershtatshem per Call Center Zyra etj. Rast Perfekt

Ambient Biznesi Gjigand (174 M2) Ne Bllok (petro Nini) I Pershtatshem Per Call Center Zyra Etj. Rast

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
0.26 KM nga qendra
174.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Q2015 te dhenat e ndarjes: - 4 ambiente pune - 2 tualete - 2 tualete - sip totale: 174 m2 - sip neto : 166m2 - sip perbashket : 8 m2 - kati: 2 - katet e pallatit 6 karakteristika: ...

1,500 Euro

500 Euro id:117165 - Ambjent Biznesi me Qera ne Lezhe, 262 m2, 500 Euro

Ambjent Biznesi Me Qera Ne Lezhe, 262 M2, 500 Euro

Tjeter zone | Tirane Albprona
1.25 KM nga qendra
262.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera ambjent biznesi ne lezhe - qender, kati 2 me hyrje indipendente nga rruga, siperfaqe 262 m2, vetrate e madhe nga rruga, 2 tualete, i pershtatshem per biznese te ndryshme. ne gjendje shume te m...

500 Euro

2,000 Euro id:215074 - Ne Zonen e Brrylit, Jepet Me Qira Ambient Buze Rruges Kryesore!

Ne zonen e brrylit jepet ambient me qira! ambienti eshte i restauruar dhe eshte ne gjendje perfekte per cdo lloj aktiviteti. bar-i eshte i organizuar ne dy ambiente dhe nje verande. fakti qe ndodhet buze rruge ...

2,000 Euro

1,800 Euro Jepet Qera Godine Biznesi  Autostrada Tirane-Durres  Ambjenti ndodhet ne zonen e autostrades se Tiranes. 
 Informacion i pergjithsh

Jepet Qera Godine Biznesi Autostrada Tirane-durres

Tjeter zone | Tirane
KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

02.06.2020 (15:29): Ambjenti ndodhet ne zonen e autostrades se tiranes. 
 informacion i pergjithshem : • 6 kateshe • siperfaqja: cdo kate ka nje siperfaqje prej 510m2, kati minus ka nje siperfaqje prej 1600m2. •oborri ka nje siperfaqje prej 1000m2. detaje te tj...

1,800 Euro

3,500 Euro Qera,Kapanon,Autostrada Tiranë-Durrës,PRI12956 Kapanoni ndodhet tek Autostrada Tiranë-Durrës, pranë City Park. • Informaci

Qera,kapanon,autostrada Tiranë-durrës,pri12956

Zone Periferike | Tirane
KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

02.06.2020 (15:28): Kapanoni ndodhet tek autostrada tiranë-durrës, pranë city park. • informacion mbi kapanonin: •sipërfaqja totale: 2000 m2 •lartësia: 5 m2 •organizimi: • kati 1 :• sipërfaqa 1000 m2 • kati 2 :• sipërfaqa 1000 m2 • 3 ambiente zy...

3,500 Euro

600 Euro Qera,Ambient,Unaza E Re ,Tirane PRI15908 • Ambjenti është i pozicionuar në zonën e Astirit • Informacion mbi ambj

Qera,ambient,unaza E Re ,tirane Pri15908

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
KM nga qendra
180.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

02.06.2020 (15:27): • ambjenti është i pozicionuar në zonën e astirit • informacion mbi ambjentin: • ndertim i ri • kati 0 • sipërfaqja e ambjenti:180 m2 • orientim: buze rruge• dokumentacioni: me hipoteke • organizimi : • 2 tualete • e investu...

600 Euro

900 Euro Qera, Ambient, Qender, Tirane. Ambienti ndodhet ne qender te Tiranes.
Informacion mbi Ambientin:
• Buze rru

Qera, Ambient, Qender, Tirane.

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
114.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

02.06.2020 (15:18): Ambienti ndodhet ne qender te tiranes. informacion mbi ambientin: • buze rruge • kati i 1 • siperfaqja e ambientit: 114 m2 • 1 tualet • fasade xhami • i investuar • ambienti eshte i pershtatshem per zyre, klinika apo studio ligj...

900 Euro

600 Euro Qera, Ambient, Rruga E Elbasanit, Tiranë. Ambienti ndodhet në rrugën e Elbasanit, pranë ETC.
Informacion mbi Ambientin

Qera, Ambient, Rruga E Elbasanit, Tiranë.

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
KM nga qendra
62.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

02.06.2020 (15:17): Ambienti ndodhet në rrugën e elbasanit, pranë etc. informacion mbi ambientin: • buzë rruge. • kati i 1. • sipërfaqja e ambientit: 62 m2. • 1 tualet. • 3 ambiente / zyra të ndara. • me ambient pritjeje. • i investuar. • ...

600 Euro

420 Euro Prane Ish-Ekspozites, Jepet Dyqan Me Qira! Ne Bulevardin Bajram Curri prane Palmes se Arte, ne rruge kryesore jepet me qira

Prane Ish-ekspozites, Jepet Dyqan Me Qira!

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
KM nga qendra
50.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

02.06.2020 (15:14): Ne bulevardin bajram curri prane palmes se arte, ne rruge kryesore jepet me qira ambient komercial per dyqan, zyra, farmacie etj. ambienti ndodhet ne nje zone mjat te preferuar buze rruges kryesore, me fasade xhami dhe lartesi mbi 4 m. ambienti eshte...

420 Euro

20,000 Leke Jepet me qira ambient biznesi në Kamëz Jepet me qira kati i 4-t i një godine me 4 kate, ndodhet pranë rrugës kryesor

Jepet Me Qira Ambient Biznesi Në Kamëz

Kamez/Paskuqan | Tirane
KM nga qendra
92.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

02.06.2020 (15:14): ...

20,000 Leke

1,000 Euro JEPET AMBIENT ME QERA PER BIZNES NE BLLOK Jepet me qira ambient per aktivitete te ndryshme biznesi si zyra, klinike dentar

Jepet Ambient Me Qera Per Biznes Ne Bllok

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
135.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

02.06.2020 (15:08): Jepet me qira ambient per aktivitete te ndryshme biznesi si zyra, klinike dentare , etj. ambienti ndodhet ne bllok dhe ka siperfaqe te brendshme 122m2. organizohet nga recepsioni, 3 ambiente pune, 1 kuzhine, 1 depo, 2 tualete dhe 1 ballkon. ne cmim p...

1,000 Euro

1,500 Euro Ambient Biznesi Gjigand (174 m2) ne Bllok (Petro Nini) i Pershtatshem per Call Center Zyra etj. Rast Perfekt Q2015

Te dhenat e ndarjes:

- 4 ambiente pune 
- 2 tualete 
- 2 tualete

Ambient Biznesi Gjigand (174 M2) Ne Bllok (petro Nini) I Pershtatshem Per Call Center Zyra

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
0.26 KM nga qendra
174.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

02.06.2020 (15:03): Q2015 te dhenat e ndarjes: - 4 ambiente pune - 2 tualete - 2 tualete - sip totale: 174 m2 - sip neto : 166m2 - sip perbashket : 8 m2 - kati: 2 - katet e pallatit 6 karakteristika: jepet me qira ambient super! - ndrici...

1,500 Euro

280 Euro id:123677 - Super Ambient Per Zyra Ne Super Lokacion (Myslym - Rr. Him Kolli) Me Internet perfshire ne Cmim | PARKET

Super Ambient Per Zyra Ne Super Lokacion (myslym - Rr. Him Kolli) Me Internet Perfshire Ne Cmim | Pa

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.33 KM nga qendra
38.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ambient per zyra ne super lokacion (myslym - rr. him kolli) planimetri perfekte | hapesire e bolleshme | parket i ri | tualet me hidrosanitare cilesore | te gjitha instalimet funksionale q2028 te dhenat ...

280 Euro

850 Euro Qera,Ambient,Bllok,Tirane. 850 € /Muaj ID: PRI15489 Ambient ndodhet ne zonen e Bllokut• Informacion mbi ambientin: • Sipërfaqja

Qera,ambient,bllok,tirane. 850 € /muaj Id: Pri15489

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
50.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

02.06.2020 (14:35): Ambient ndodhet ne zonen e bllokut• informacion mbi ambientin: • sipërfaqja e ambientit: 50m2. • pozicionuar në katin 0 • me hipoteke. • e përshtatshme për aktivitete të ndryshme biznesi. • 1 tualet • buzë rrugës kryesore. • fa...

850 Euro

4,000 Euro Bllok jepet me qira Restorant Jepet me qira ambient biznesi ne Bllok, eshte i organizuar ne menyre perfekte me

Bllok Jepet Me Qira Restorant

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
170.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

02.06.2020 (14:24): Jepet me qira ambient biznesi ne bllok, eshte i organizuar ne menyre perfekte me hapsira te bollshme dhe totalisht te shfrytezueshme, aktualisht funksionon si restorant me klientel te rregullt, eshte i mobiluar me te gjitha mobiljet dhe paisjet e gu...

4,000 Euro

1,200 Euro Qera,Ambient,Bllok,Tirane, 1,200 € /Muaj ID: PRI15556 Ambienti ndodhet ne zonen e Bllokut• Informacion mbi ambientin: • Sipërfaqj

Qera,ambient,bllok,tirane, 1,200 € /muaj Id: Pri15556

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
120.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

02.06.2020 (14:21): Ambienti ndodhet ne zonen e bllokut• informacion mbi ambientin: • sipërfaqja e ambientit: 120m2. • pozicionuar në katin 0 • me hipoteke. • e përshtatshme për aktivitete të ndryshme biznesi. • 2 tualete• buzë rrugës • fasadë xh...

1,200 Euro

280 Euro Super Ambient Per Zyra Ne Super Lokacion (Myslym - Rr. Him Kolli) Me Internet perfshire ne Cmim | PARKET Ambient Per Zyra Ne Super Lokacion (Myslym - Rr. Him Kolli) Planimetri Perfekte

Super Ambient Per Zyra Ne Super Lokacion (myslym - Rr. Him Kolli) Me Internet Perfshire Ne

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.33 KM nga qendra
38.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

02.06.2020 (14:13): Ambient per zyra ne super lokacion (myslym - rr. him kolli) planimetri perfekte | hapesire e bolleshme | parket i ri | tualet me hidrosanitare cilesore | te gjitha instalimet funksionale q2028 te dhenat e ndarjes: - 1 ambiente pune - 1 tu...

280 Euro

600 Euro id:127798 - Lezhe, Ambjent Biznesi 155 m2 me Qera, per Zyra / Call Center, i kompletuar

Lezhe, Ambjent Biznesi 155 M2 Me Qera, Per Zyra / Call Center, I Kompletuar

Tjeter zone | Tirane Albprona
0.52 KM nga qendra
155.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Ambjent zyre me qera, 155 m2 i kompletuar si call center, ne lezhe ne qender te lezhes, ne godine biznesi te re dhe me ashensor, japet me qera ne katin e 3-te, ambjent / zyre 155 m2 neto, ne gjendje shum...

600 Euro

25,000 Leke id:215796 - Ambjent komercial pran bar oslo

Ambjent Komercial Pran Bar Oslo

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
KM nga qendra
79.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ambjent komercial pran bar oslos astir,pallati meaaplik,ambjenti me hyrje te dedikuar per bizneset shum pran rruges kryesore. i investuar ndricim gips kondicionim per me teper na kontaktoni...

25,000 Leke

300 Euro Zyre me Qera tek Rr. Elbasanit Zyra ka nje siperfaqe 36 m² dhe me 2 tualete. Ndodhet ne nje kompleks zyrash ne

Zyre Me Qera Tek Rr. Elbasanit

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
KM nga qendra
36.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

02.06.2020 (14:12): Zyra ka nje siperfaqe 36 m² dhe me 2 tualete. ndodhet ne nje kompleks zyrash ne katin e 3, me roje 24 ore dhe ashensor.  adresa: rruga e elbasanit perballe liceut, buze rruge.  cmimi i padiskutueshem...

300 Euro

300 Euro Myslym Shyri,  Jepet me Qera Apartament 1+1 pranë Vodafone Rruga Myslym Shyri prane Vodafone, Jepet me Qera Apartament 1+1 i ndare ne 3

Myslym Shyri, Jepet Me Qera Apartament 1+1 Pranë Vodafone

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
60.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

02.06.2020 (13:54): Rruga myslym shyri prane vodafone, jepet me qera apartament 1+1 i ndare ne 3 ambjente (sallon + kuzhin, 1 dhome, 1 depo, 1 tualet ne ditare) dhe me ndricim shume te mire natyral. ambjenti eshte i pershtatshem per zyra te profileve te ndryshme ...

300 Euro

45,000 Leke Shitet dyqan ne shengjin Shitet dyqani ne shengjin i pershtatshem per cdo lloj biznesi ne rrjesht te dyte

Shitet Dyqan Ne Shengjin

Shengjin | Lezhe
KM nga qendra
42.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

02.06.2020 (13:53): Shitet dyqani ne shengjin i pershtatshem per cdo lloj biznesi ne rrjesht te dyte nga plazhi ...

45,000 Leke

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim