mjedis me qira titrane  

 Online 15 lexues | 0 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 15 lexues | 0 njoftime ne pritje
800 Euro id:258642 - Jepet me qira ambient biznesi ne Vlore

Jepet Me Qira Ambient Biznesi Ne Vlore

Zone Periferike | Vlore
KM nga qendra
180.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Jepet ambient biznesi me qira prane spitalit psikiatrik vlore. ambienti eshte 150 m2 siperfaqe e brendshme dhe 30m2 verande, i pozicioniar buze rruges ku lidhet qendra dhe lungomare. ambienti i brendshem eshte ...

800 Euro

300 Euro id:53714 - Super Ambient Zyre, tek Komuna e Parisit (Zone Perfekte) Pallat i Ri | Instalime te Reja

Super Ambient Zyre, Tek Komuna E Parisit (zone Perfekte) Pallat I Ri | Instalime Te Reja

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1.74 KM nga qendra
45.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Super zyre tek komuna e parisit - zone super (pallat i rikonstruktuar - 2 ashensore) hapesire e bolleshme ndricim perfekt | tualet i rikonstruktuar | te gjitha instalimet e reja q2485 te dhenat e ndarjes:...

300 Euro

330 Euro id:16120 - Ambient 2+1+Tualet Tek Drejtoria E Policise (Myslym) Zone Fantastike Biznesi | Perfekt Per Zyre

Ambient 2+1+tualet Tek Drejtoria E Policise (myslym) Zone Fantastike Biznesi | Perfekt Per Zyre

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1.03 KM nga qendra
64.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ambient 2+1+tualet tek drejtoria e policise (myslym) zone fantastike biznesi | perfekt per zyre, me parket, kondicioner dhe cdo gje q2406 te dhenat e ndarjes: - 2 dhome gjumi - 1 sallon - 1 tualet ...

330 Euro

990 Euro id:29907 - Super Zyre me Qera ne location prenium | Stadiumi Dinamo, sistem led - Parket Super Cilesor

Super Zyre Me Qera Ne Location Prenium | Stadiumi Dinamo, Sistem Led - Parket Super Cilesor

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1.17 KM nga qendra
185.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

super zyre me qira ne location prenium | stadiumi dinamo , ne super vendodhje - hapesire gjigande dhe e pershtatshme per cdo lloj biznesi - ndricim te mire natyral dhe artifical - dekoruar me leter murale mar...

990 Euro

350 Euro Zyre me Qera, 70m2 tek Myslym Shyri Jepet Zyrë me Qera , 70m2 tek myslym Shyri. Zyrat organizohen nga 3 ambiente ,

Zyre Me Qera, 70m2 Tek Myslym Shyri

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.87 KM nga qendra
70.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

28.11.2020 (21:03): Jepet zyrë me qera , 70m2 tek myslym shyri. zyrat organizohen nga 3 ambiente , 1 tualet dhe 1 ballkon. pozicionohen në katin e i të një ndërtimi ekzistues, por janë të restauruara dhe investuara plotësisht. për më shumë informacion mos hez...

350 Euro

600 Euro Lokal Me Qera Tek Tower Bridge Jepet me qera lokal 107m2, tek kompleksi rezidencial "Tower Bridge". L

Lokal Me Qera Tek Tower Bridge

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
1.03 KM nga qendra
107.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

28.11.2020 (21:02): Jepet me qera lokal 107m2, tek kompleksi rezidencial "tower bridge". lokali eshte open-space, i investuar me punime ekstra, tub aspirimi, dhe hyrje me vetrate te levizshme.lokali eshte i pershtatshem per nje mori aktivitetesh tregtare, si bare, resto...

600 Euro

1,200 Euro Magazinë me Qira Jepet me qira magazine 800m2, 4m2 lartesi, plus 600m2 oborr i rrethuar me kangje

Magazinë Me Qira

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
4.63 KM nga qendra
800.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

28.11.2020 (21:01): Jepet me qira magazine 800m2, 4m2 lartesi, plus 600m2 oborr i rrethuar me kangjella.magazina ndodhet ne kombinat, vetem 10min larg sheshit shqiponja.cmimi dhe pozicioni strategjike e bejne nje mundesi mjaft te mire investimi per nje mori aktivitetesh...

1,200 Euro

350 Euro Zyra me Qira Tek Komuna e Parisit Zyra me Qira në Komunën e Parisit! Ofrohen ambiente të ndryshme duke filluar

Zyra Me Qira Tek Komuna E Parisit

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
1.62 KM nga qendra
117.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

28.11.2020 (21:01): Zyra me qira në komunën e parisit! ofrohen ambiente të ndryshme duke filluar nga 350 euro në muaj deri 500 euro në muaj. sip 100m2-130m2. pallati ku ndodhen zyrat është i ri dhe mjaftë i invetuar me teknologji të avancuar antisizmike.pozicio...

350 Euro

400 Euro Jepet me Qera Ambient Komercial në Myslym Shyri Jepet me qera ambient komercial open-space 100m2, tek "Myslym Shyri".

Jepet Me Qera Ambient Komercial Në Myslym Shyri

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.87 KM nga qendra
100.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

28.11.2020 (21:01): Jepet me qera ambient komercial open-space 100m2, tek "myslym shyri". ambienti pozicionohet në katin 0 të një pallati të ri dhe të mirëorganizuar. për më shumë informacion ose një vizitë në pronë jeni të ftuar të kontaktoni!...

400 Euro

1,300 Euro Jepen Zyra me Qera, tek Myslym Shyri. Jepen zyra me qera tek "Myslym Shyri", buzë rrugës kryesore. Zyrat j

Jepen Zyra Me Qera, Tek Myslym Shyri.

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.87 KM nga qendra
170.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

28.11.2020 (21:01): Jepen zyra me qera tek "myslym shyri", buzë rrugës kryesore. zyrat janë 170m2 dhe organizohen në 6 ambiente dhe dy tualete. ofrohen me çmim okazional prej vetëm 1300 euro/muaj me taksa të përfshira!...

1,300 Euro

2,000 Euro Objekt Biznesi me Qira në Vaqarr me Roje 24/7 ! Jepet me qira objekt biznesi 1400m2 në Vaqarr.Objekti organizohet nga 2 kate op

Objekt Biznesi Me Qira Në Vaqarr Me Roje 24/7 !

Zone Periferike | Tirane
KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

28.11.2020 (21:01): Jepet me qira objekt biznesi 1400m2 në vaqarr.objekti organizohet nga 2 kate open-space, secili 700m2 dhe një tualet për çdo katë.objekti është investuar me të gjitha instalimet elektrike dhe hidraulike dhe është veçanërisht i përshtatsh...

2,000 Euro

2,500 Euro Godine multifunksionale 5 kateshe ne qender te Shkodres Godine multifunksionale 5 kateshe ne qender te Shkodres rreth 750m2 me oborr rre

Godine Multifunksionale 5 Kateshe Ne Qender Te Shkodres

Qender | Shkoder
82.56 KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

28.11.2020 (19:33): Godine multifunksionale 5 kateshe ne qender te shkodres rreth 750m2 me oborr rreth 300m2. e pershtatshme per biznese administrative, shkolle, hotel etj....

2,500 Euro

100,000 Leke Ambient biznesi me qira tek Insituti Sun Real Estate ofron me qira ambient biznesi me:
Adrese: 📍 Instituti
Sipë

Ambient Biznesi Me Qira Tek Insituti

Qender | Shkoder
KM nga qendra
150.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

28.11.2020 (19:28): ...

100,000 Leke

400 Euro id:239115 - Jepet me qera ambient per FRUTA PERIME

Jepet Me Qera Ambient Per Fruta Perime

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane KAZA MARKET
2.90 KM nga qendra
100.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Jepet me qera ambient i jashtem per fruta perime. ambienti ndodhet ne hyrje te supermarketit. te interesuarit te kontaktojne....

400 Euro

400 Euro id:30965 - Ne Qender - Buze Rruge Kryesore, Ambient 100% i Rikonstruktuar me Parke & Kondicioner per Zyra

Ne Qender - Buze Rruge Kryesore, Ambient 100% I Rikonstruktuar Me Parke & Kondicioner Per Zyra

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.53 KM nga qendra
65.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Ambient i rikonstruktuar 100%, i pershtatshem per zyra, ne qender (15kateshi) lokacion perfekt | i investuar nga fillimi | parket | kondicioner | ndricim perfekt | te gjitha instalimet funksionale q2426 t...

400 Euro

300 Euro APARTAMENT ME QERA 1+1 🏡 Ne Vasil Shanto, ish Diplomat i I, Jepet me Qera Ambient për Zyra 🏡

Apartament Me Qera 1+1

Vasil Shanto | Tirane
3.77 KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

28.11.2020 (19:09): 🏡 ne vasil shanto, ish diplomat i i, jepet me qera ambient për zyra 🏡 💶 qera : 300 euro / muaj 📌vendndodhja : vasil shanto, ish diplomat i 📐sipërfaqe : 40 m² 🏡ambient me qera 1+1 në tiranë, vasil shanto is...

300 Euro

1,200 Euro AMBIENT BIZNESI ME QERA 2+1 🏡 Në Myslym Shyr, jepet Ambient Biznesi me Qera 2+1  🏡


💶 Qera :

Ambient Biznesi Me Qera 2+1

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.87 KM nga qendra
110.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

28.11.2020 (19:09): 🏡 në myslym shyr, jepet ambient biznesi me qera 2+1 🏡 💶 qera : 1200 euro / muaj 📌vendndodhja : myslym shyri 📐sipërfaqe : 110 m² 🏡ambient biznesi me qera 2+1, përball geox në myslym shyr, dyqani ka n...

1,200 Euro

300 Euro AMBJENT BIZNESI DUPEX PER QIRA 9-KATESHET Jepet me qira ambjent duplex me siperfaqe 70 m2. Ndodhet te Rruga "Kostandi

Ambjent Biznesi Dupex Per Qira 9-kateshet

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.38 KM nga qendra
70.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

28.11.2020 (19:01): Jepet me qira ambjent duplex me siperfaqe 70 m2. ndodhet te rruga "kostandin kristoforidhi" 9-kateshet . e pershtatshme per zyra ose biznes tjeter perveç bar - restorant. Çmimi 300 eur (i diskutueshem)...

300 Euro

80,000 Leke AMBJENT BIZNESI PER QIRA QENDER Jepet me qira ambjent biznesi me siperfaqe 80m2. Ndodhet ne qender prane Topt

Ambjent Biznesi Per Qira Qender

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.08 KM nga qendra
80.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

28.11.2020 (19:01): Jepet me qira ambjent biznesi me siperfaqe 80m2. ndodhet ne qender prane toptanit nje zone shume te mire te tiranes. cmimi : 80,000 leke ...

80,000 Leke

1,200 Euro JEPET ME QIRA MAGAZINE 600 M2 TEK GLOBE JEPET ME QIRA MAGAZINE 600 M2 TEK GLOBE.
Ambienti eshte pjese e nje garazhi te

Jepet Me Qira Magazine 600 M2 Tek Globe

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
600.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

28.11.2020 (17:21): Jepet me qira magazine 600 m2 tek globe. ambienti eshte pjese e nje garazhi te nje pallati te ri dhe afer rruges kryesore. ambienti ndodhet ne nje nga pikat kyce te tiranes nga ku mund te beni shperndarjen e mallit pa pasur friken e ngecjes ne traf...

1,200 Euro

80,000 Leke JEPET ME QIRA 2 AMBIENTE TEK KAFE FLORA JEPET ME QIRA 2 AMBIENTE NGA 32 M2 TEK KAFE FLORA , QENDER.
Ambienti i pare es

Jepet Me Qira 2 Ambiente Tek Kafe Flora

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
0.91 KM nga qendra
64.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

28.11.2020 (17:15): Jepet me qira 2 ambiente nga 32 m2 tek kafe flora , qender. ambienti i pare eshte ne katin 0 dhe eshte 32 m2 ne nje nga zonat me te frekuentuara te tiranes per zyra te ndryshme agjensi te ndryshme posta etj ambienti tjeter eshte duplex pra kati1 d...

80,000 Leke

700 Euro Tiranë jepet me qira shitet Dyqan Libri Universitar. Rruga Abdyl frashëri buzë rruge kryesore jepet me qira shitet Dyqan sipërfaqe

Tiranë Jepet Me Qira Shitet Dyqan Libri Universitar.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
0.86 KM nga qendra
53.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

28.11.2020 (17:15): Rruga abdyl frashëri buzë rruge kryesore jepet me qira shitet dyqan sipërfaqe 53m2, kati përdhe pa shkallë. organizuar në dyqan+tualet, me lartësi 4m, me fasadë xhami. dyqani është dokumentacion të regullt hipotekor. cmimi për qira 700€...

700 Euro

2,000 Euro Vile me qera per biznes te Liqeni Thate. Vile me qera per biznes te Liqeni Thate.
Vile me siperfaqe trualli 450 m2, dhe

Vile Me Qera Per Biznes Te Liqeni Thate.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2.45 KM nga qendra
450.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

28.11.2020 (17:14): Vile me qera per biznes te liqeni thate. vile me siperfaqe trualli 450 m2, dhe siperfaqe ndertimi 250 m2, me qera, te liqeni thate. e organizuar ne dy kate , nga 125 m2 per secilin kat. kati i pare eshte bar kafe ne gjendje pune i mobiluar. kati i...

2,000 Euro

300 Euro Jepet me qira magazine 100m2 21 Dhjetori 300€ Jepet me qira magazine 100m2 21 Dhjetori 300€

Jepet Me Qira Magazine 100m2 21 Dhjetori 300€

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1.09 KM nga qendra
100.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

28.11.2020 (15:59): Jepet me qira magazine 100m2 21 dhjetori 300€ ...

300 Euro

1,000 Euro id:123677 - Ambient Perfekt (120 m2) - Drejtoria e Policise (Myslym) Ne nje Ndertese Dedikuar per Biznese, me Sistem Alarmi, Ashensor Panoramik

Ambient Perfekt (120 M2) - Drejtoria E Policise (myslym) Ne Nje Ndertese Dedikuar Per Biznese, Me Si

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1.03 KM nga qendra
125.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Super ambient (120 m2) ne nje nga zonat me perfekte per biznes ne tirane (perballe drejtorise se policise - mes bllokut dhe myslymit) ne rruge kryesore, pjese e nje ndertese te re e dedikuar per biznese + ashen...

1,000 Euro

250 Euro Ambjente biznesi Kati i 2 nderteses me nje siperfaqe 176 m2, Kati ndahet ne 2 hyrje te vecanta me

Ambjente Biznesi

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2.31 KM nga qendra
176.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

28.11.2020 (15:59): Kati i 2 nderteses me nje siperfaqe 176 m2, kati ndahet ne 2 hyrje te vecanta me 3 hapsira zyre, 1 tualet dhe 2 ballkone secila nga hyrjet, ne total kati ka 6 hapsira zyra, 2 tualete, dhe 4 ballkone ndertesa gjendet ne vije te pare, ne kryqezim te r...

250 Euro

700 Euro JEPET ME QERA AMBENT BIZNESI 170 M2 NE RR. MYSLY SHYRI 700 euro/ muaj, Jepet me qera ambient biznesi open space ne katin 0 te nje palla

Jepet Me Qera Ambent Biznesi 170 M2 Ne Rr. Mysly Shyri

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.33 KM nga qendra
170.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

28.11.2020 (15:59): 700 euro/ muaj, jepet me qera ambient biznesi open space ne katin 0 te nje pallati me 5 kate, ndodhet ne rr. m. shyri, vije e dyte ngjitur me fushat e tenisit pas drejtorise se policise. ka akses nga rruga m. shyri si dhe nga ana e shallvareve (lanes...

700 Euro

400 Euro Jepet me qera ambient per FRUTA PERIME Jepet me qera ambient i jashtem per Fruta Perime. Ambienti ndodhet ne hyrje te S

Jepet Me Qera Ambient Per Fruta Perime

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2.90 KM nga qendra
100.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

28.11.2020 (15:59): Jepet me qera ambient i jashtem per fruta perime. ambienti ndodhet ne hyrje te supermarketit. te interesuarit te kontaktojne....

400 Euro

500 Euro Qira, Ambient Zyra, Bllok. PERSHKRIMI I PRONES:
Ndodhet ne Rrugen Ibrahim Rugova.
Siperfaqja Bruto: 70 m2

Qira, Ambient Zyra, Bllok.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
0.52 KM nga qendra
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

28.11.2020 (15:24): Pershkrimi i prones: ndodhet ne rrugen ibrahim rugova. siperfaqja bruto: 70 m2 ndodhet ne katin 2. organizohet ne: 2 ambiente te ndara; tualet. te dhena te tjera: ndertim i ri; ashensor; i investuar; lkacion shume i favorshem per biznese te ndry...

500 Euro

200 Euro id:233079 - Ambient me qera tek Lulishte 1 Maji.

Ambient Me Qera Tek Lulishte 1 Maji.

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
0.83 KM nga qendra
31.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Ambient me qera prane ish ekspozites tek lulishte 1 maji, 31m2. totalisht i inevstuar. e pershtateshme per cdo aktivitet. per me teper informacion na kontaktoni! ...

200 Euro

250 Euro Qira, Dyqan, Rruga Siri Kodra. PERSHKRIMI I PRONES:
Dyqani ndodhet ne Rrugen Siri Kodra, Prane Frigoriferit.

Qira, Dyqan, Rruga Siri Kodra.

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1.85 KM nga qendra
50.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

28.11.2020 (15:24): Pershkrimi i prones: dyqani ndodhet ne rrugen siri kodra, prane frigoriferit. siperfaqja 50 m2. ndodhet ne katin 0, buze rruges. organizohet ne: open space; tualet. te dhena te tjera: mundesi shume e mire per tu pershtatur per dyqan, sherbime te...

250 Euro

300 Euro Jepet me qira ambient per zyra ! Jepet me qira ambient per zyra !
📍Ish blloku
📐 30m2
🏡 1 dhome me dy

Jepet Me Qira Ambient Per Zyra !

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
0.86 KM nga qendra
30.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

28.11.2020 (14:45): Jepet me qira ambient per zyra ! 📍ish blloku 📐 30m2 🏡 1 dhome me dy poste pune 🛀🏻 1 tualet ...

300 Euro

30,000 Leke Jepet me qera ambient komercial prane ATSH! 30,000 ALL Jepet me qera ambient komercial prane ATSH!
Ambienti ndodhet ne nje nga zonat m

Jepet Me Qera Ambient Komercial Prane Atsh! 30,000 All

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
0.65 KM nga qendra
20.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

28.11.2020 (14:36): Jepet me qera ambient komercial prane atsh! ambienti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara prane qendres se tiranes.ndodhet ne katin 0 te nje pallati egzistues.ka nje siperfaqe 20m2 dhe organizohet ne nje hapsire open space dhe nje tualet. mund...

30,000 Leke

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim