mobilim zyrash  

 Online 9 lexues | 5 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 9 lexues | 5 njoftime ne pritje
280 Euro id:16120 - Super Amb i Pershtatshem per Zyra etj. Buze Rruge (BLLOK - Brigada e VIII) ZONE SUPER PERFEKTE Biznesi

Super Amb I Pershtatshem Per Zyra Etj. Buze Rruge (bllok - Brigada E Viii) Zone Super Perfekte Bizne

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
1.62 KM nga qendra
35.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Zyre e pershtatshem per shume lloje biznesi (bllok - brigada e viii) zone super perfekte per biznes | kondicioner q1698 te dhenat e ndarjes: -1 ambinete pune -1 tualet -1 korridor - sip totale: 35...

280 Euro

2,000 Euro id:114089 - Tek Turdiu Center, jepet super ambjent komercial me qira

Tek Turdiu Center, Jepet Super Ambjent Komercial Me Qira

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane Real Deal Properties
0.63 KM nga qendra
115.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tek turdiu center, jepet super ambjent komercial me qira , me nje lokacion fantastik ne qender. ambjenti eshte totalisht openspace dhe ne brendesi ka 1 tualet te kompletuar. aktualisht eshte i shtuar me pllaka,...

2,000 Euro

285 Euro id:53714 - Amb Open Space (Stadiumi Dinamo) Zone Perfekte Biznesi - Buze Rruge | Kondicioner | Fasade Xhami

Amb Open Space (stadiumi Dinamo) Zone Perfekte Biznesi - Buze Rruge | Kondicioner | Fasade Xhami

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1.64 KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ambient open space (stadiumi dinamo - pallatet ferrari) zone perfekte biznesi - buze rruge, reklamim perfekt | ambienti eshte i larte | pajisjur me tende - kondicioner | fasade xhami | hapesire e shfrytezueshme...

285 Euro

290 Euro id:29907 - Ambient Open Space I Investuar + Tualet (Rruga Bardhyl - Kryqezimi Brrylit)

Ambient Open Space I Investuar + Tualet (rruga Bardhyl - Kryqezimi Brrylit)

Brryli | Tirane
1.78 KM nga qendra
42.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

ambient open space i investuar + tualet (rruga bardhyl - kryqezimi brrylit) * pershtatshme per klinika mjeksore, laborator, farmaci, per ambient per konsulta ** vendodhje perfekte, reklamim perfekt q1557 ...

290 Euro

700 Euro id:114921 - Tek Stadiumi Dinamo, Jepet me Qira Bar-Restorant

Tek Stadiumi Dinamo, Jepet Me Qira Bar-restorant

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane Real Deal Properties
1.17 KM nga qendra
80.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Prane stadiumit dinamo jepet me qira bar-restorant totalisht i mobiluar me cdo pajisje te mundshme per ta vendosur ne funksion qe diten e pare si per restorant edhe per bar. ambienti ka lartesi dhe fasada xhami...

700 Euro

570 Euro Jepet me qera lokal gjendje pune:Astir Jepet me qera lokal gjendje pune 
Vendndodhja Astir 
Siperfaqja e brendshme 80

Jepet Me Qera Lokal Gjendje Pune:astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
KM nga qendra
177.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

22.02.2020 (00:40): Jepet me qera lokal gjendje pune vendndodhja astir siperfaqja e brendshme 80 m2 siperfaqja berende 100 m2 cmimi 700 mije leke muaj rruga mikel maruli...

570 Euro

1,550 Euro Qera, Lokal, Liqeni Artificial, Tiranë. Qera, Lokal, Liqeni Artificial, Tiranë.
Ambjenti ndodhet Në pallatin Nobis.

Qera, Lokal, Liqeni Artificial, Tiranë.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
140.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

22.02.2020 (00:36): Qera, lokal, liqeni artificial, tiranë. ambjenti ndodhet në pallatin nobis. ambjenti disponon: 2 ambjente, 1 tualet, 1 guzhinë, verandë 80m2, i investuar, i mobiluar, funksional, në gjëndje pune ambjenti ndodhet në një zonë që ofron të ...

1,550 Euro

35,000 Leke JEPET ME QIRA/SHITET LOKAL TE 'RRUGA NJAZI MEKA'!! JEPET ME QIRA/SHITET AMBIENT TE 'RRUGA NJAZI MEKA'
📐Siperfaqja: 40

Jepet Me Qira/shitet Lokal Te 'rruga Njazi Meka'!!

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

22.02.2020 (00:33): Jepet me qira/shitet ambient te 'rruga njazi meka' 📐siperfaqja: 40m2 📌ambienti funksionon si lokal dhe eshte totalisht i kompletuar, 📌 ndodhet prane spital amerikan 2 ne nje zone teper te preferuar . 💶cmimi per qira:35.000 leke 💶c...

35,000 Leke

390 Euro Lavazh dhe parking ne gjendje pune me te gjitha paisjet Jepet ambient lavazhi ne gjendje pune me te gjitha dok kasa  dhe paisjet  e

Lavazh Dhe Parking Ne Gjendje Pune Me Te Gjitha Paisjet

Kamez/Paskuqan | Tirane
KM nga qendra
220.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

21.02.2020 (22:00): Jepet ambient lavazhi ne gjendje pune me te gjitha dok kasa dhe paisjet e lavazhit. ose pranojne dhe me perqindje ambienti eshte me leje mjedisore lavazh dhe servis https://maps.app.goo.gl/ik4cn cel 0699689974...

390 Euro

1,500 Euro Qera, Ambjent Biznesi, Qytet Studenti, Tiranë. Qera, Ambjent Biznesi, Qytet Studenti, Tiranë.

Ambjenti është i ndarë në

Qera, Ambjent Biznesi, Qytet Studenti, Tiranë.

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
KM nga qendra
330.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

21.02.2020 (21:34): Qera, ambjent biznesi, qytet studenti, tiranë. ambjenti është i ndarë në dy kate: kati parë disponon: 1 ambjent open space, 2 tualete, i investuar për bar kafe, dhe mund të sherbej për menc fasfood dhe lloje te tilla biznesi pasi zona ka ...

1,500 Euro

1,500 Euro jepet lokal me qera te nobis parku i liqenit me kuzhine brenda

Jepet Lokal Me Qera Te Nobis Parku I Liqenit

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
80.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

21.02.2020 (21:12): Me kuzhine brenda...

1,500 Euro

4,000 Euro Vile per Qera ne Zonen e Kamzes Vila eshte e ndertuar nga tre kate ku perfshihen:Bodrumi me siperfaqe 475m2,kati

Vile Per Qera Ne Zonen E Kamzes

Kamez/Paskuqan | Tirane
KM nga qendra
475.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

21.02.2020 (20:57): Vila eshte e ndertuar nga tre kate ku perfshihen:bodrumi me siperfaqe 475m2,kati 0 me siperfaqe 101m2 dhe kati 1 me siperfaqe 200m2. vila ka nje lartesi prej 4.5m.vendndodhja eshte ne kamez tek ura e institutit.cmimi eshte 4.000 euro/muaj.per me shum...

4,000 Euro

600 Euro Bar-Caffe Me Qira Pranë 21 Dhjetorit Jepet me qira lokal 150m2 pranë 21 Dhjetorit. Lokali organizohet nga 80m2 sip e

Bar-caffe Me Qira Pranë 21 Dhjetorit

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
150.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

21.02.2020 (20:40): Jepet me qira lokal 150m2 pranë 21 dhjetorit. lokali organizohet nga 80m2 sip e brendshme dhe 70m2 verandë. ofrohet i arreduar plotësisht brenda ndërsa veranda është bosh.Çmimi përfshin edhe tatimin në burim, ndërsa veranda është pa taksa...

600 Euro

1,500 Euro Qera, Ambient, Petro Nini,Tirane PRI14844 Ambjenti ndodhet tek Petro Nini . . Informacion i përgjithshëm : • Sipërfaq

Qera, Ambient, Petro Nini,tirane Pri14844

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
50.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

21.02.2020 (20:33): Ambjenti ndodhet tek petro nini . . informacion i përgjithshëm : • sipërfaqja e ambjentit : 50 m2. • kati 0. detaje të tjera : • buzë rruges kryesore. • fasade xhami •sistem kamerash. • 1 tualet. • ambjenti eshte i përshtatshëm p...

1,500 Euro

500 Euro id:117165 - Ambjent Biznesi me Qera ne Lezhe, 262 m2, 500 Euro

Ambjent Biznesi Me Qera Ne Lezhe, 262 M2, 500 Euro

Tjeter zone | Tirane Albprona
1.25 KM nga qendra
262.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera ambjent biznesi ne lezhe - qender, kati 2 me hyrje indipendente nga rruga, siperfaqe 262 m2, vetrate e madhe nga rruga, 2 tualete, i pershtatshem per biznese te ndryshme. ne gjendje shume te m...

500 Euro

2,000 Euro id:185797 - Qera,Ambjent Biznesi,Autostrada Tirane-Durres,Future Home Real Estate

Qera,ambjent Biznesi,autostrada Tirane-durres,future Home Real Estate

Zone Periferike | Tirane Future Home - Info
15.47 KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera ambjent biznesi. ambjenti ndodhet ne autostraden tirane - durres, km7,ka siperfaqje totale 1000m2 dhe lartesi 4.5m, eshte i vendosur ne katin e 4 te nje godine biznesi. ambjenti eshte i perbere ng...

2,000 Euro

1,300 Euro id:30965 - Me Qera Super Ambient i Pershtatshem per Lokal - (Pazari i Ri - Qender) Cmimi Okazion

Me Qera Super Ambient I Pershtatshem Per Lokal - (pazari I Ri - Qender) Cmimi Okazion

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
0.26 KM nga qendra
200.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Me qera super ambient i pershtatshem per lokal - (pazari i ri - qender) zone perfekte - cmimi eshte okazion q1654 - sip totale:200 m - sip neto (e brendhme) : 200m - kati:1 - katet e pallatit - vit...

1,300 Euro

450 Euro Bar-Kafe me qira, ne Don Bosko Bar-Kafe me qira, ne Don Bosko
Jepet ambient me qira, me vendodhje ne Don Bosko

Bar-kafe Me Qira, Ne Don Bosko

Don Bosko | Tirane
KM nga qendra
86.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

21.02.2020 (20:31): Bar-kafe me qira, ne don bosko jepet ambient me qira, me vendodhje ne don bosko. ambienti eshte i shfrytezuar si bar-kafe, me nje siperfaqe 77.80 m2. ndodhet ne katin 0, disponon edhe nje depo me siperfaqe 18.50 m2....

450 Euro

500 Euro Qera, Ambjent Biznesi, Sheshi Willson, 500 Euro Pro+14438
Ambjenti ndodhet pranë sheshit Willson.
Informacion i përgjithshë

Qera, Ambjent Biznesi, Sheshi Willson, 500 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
45.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

21.02.2020 (20:16): Pro+14438 ambjenti ndodhet pranë sheshit willson. informacion i përgjithshëm mbi apartamentin : • sipërfaqja e ambjentit : 45 m2. • kati 0. detaje të tjera : • fasadë xhami. • spote ndricimi. • pranë rrugës kryesore. • ta...

500 Euro

400 Euro Qera, Ambjent, Zogu Zi, Tiranë. Cmimi 400 euro Qera, Ambjent, Zogu Zi, Tiranë.
Ambjenti ndodhet përball Ring Center, i përs

Qera, Ambjent, Zogu Zi, Tiranë. Cmimi 400 Euro

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
1.40 KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

21.02.2020 (20:00): Qera, ambjent, zogu zi, tiranë. ambjenti ndodhet përball ring center, i përshtatshëm për zyre. ambjenti disponon: 1 ambjent, 1 tualet, ambjenti është i investuar, me fasadë xhami, zone e aksesuehme,dhe e favorshme, i përshatshëm për zyra...

400 Euro

20,000 Leke Jepet dyqani per qira, te rruga e durresit Jepet dyqan per qira te rruga e durresit, i pershtatshem per cdo lloj biznesi.

Jepet Dyqani Per Qira, Te Rruga E Durresit

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
KM nga qendra
32.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

21.02.2020 (19:55): Jepet dyqan per qira te rruga e durresit, i pershtatshem per cdo lloj biznesi. dyqani ka siperfaqe 32m2 ndodhet ne katin 0. cmimi 20,000 leke....

20,000 Leke

700 Euro Qera, Lokal, Yzberisht, Tiranë 700 € /Muaj ID: PRI14892 Lokali ndodhet tek Rruga "3 Deshmorët",Yzberish.
Informacion mbi Lok

Qera, Lokal, Yzberisht, Tiranë 700 € /muaj Id: Pri14892

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
KM nga qendra
130.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

21.02.2020 (19:54): Lokali ndodhet tek rruga "3 deshmorët",yzberish. informacion mbi lokalin: • kati i 0 buze rruge• sipërfaqja e ambientit: 130 m2 • 2 tualet • 2 m fasade xhami • i investuar • i arreduar • ambienti është i gatshëm për lokal. ...

700 Euro

285 Euro Amb Open Space (Stadiumi Dinamo) Zone Perfekte Biznesi - Buze Rruge | Kondicioner | Fasade Xhami Ambient Open Space (Stadiumi Dinamo - Pallatet Ferrari) Zone Perfekte Biznesi -

Amb Open Space (stadiumi Dinamo) Zone Perfekte Biznesi - Buze Rruge | Kondicioner | Fasade

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1.64 KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

21.02.2020 (19:51): Ambient open space (stadiumi dinamo - pallatet ferrari) zone perfekte biznesi - buze rruge, reklamim perfekt | ambienti eshte i larte | pajisjur me tende - kondicioner | fasade xhami | hapesire e shfrytezueshme | cdo gje e pershtatshme per biznes ...

285 Euro

1,500 Euro Jepet me qera truall me nje siperfaqe prej 800 m2 truall + ndertim 250 m2 ne Laprake. Jepet me qera truall me nje siperfaqe prej 800 m2 truall + ndertim 250 m2 ne La

Jepet Me Qera Truall Me Nje Siperfaqe Prej 800 M2 Truall + Ndertim 250 M2 Ne Laprake.

Laprake | Tirane
KM nga qendra
1.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

21.02.2020 (19:40): Jepet me qera truall me nje siperfaqe prej 800 m2 truall + ndertim 250 m2 ne laprake. trualli ndodhet buze rruge kryesore. cmimi 1500 euro/muaj...

1,500 Euro

350 Euro Ne Bllok Jepet Ambient Me Qira Me Pozicionim Mjafte Te Favorshem ! Ne Bllok jepet me qira super ambient me pozicionim mjafte te mire. Ambienti ndod

Ne Bllok Jepet Ambient Me Qira Me Pozicionim Mjafte Te Favorshem !

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
70.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

21.02.2020 (19:24): Ne bllok jepet me qira super ambient me pozicionim mjafte te mire. ambienti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati te ri me ashensor dhe ka nje siperfaqe prej 50 m2. organizohet ne 1 ambient openspace me siperfaqe te bollshme, 1 dhome me e vogel qe mund...

350 Euro

300 Euro JEPET AMBJENT ME QIRA PER FURRE BUKE DHE PASTICERI. Ambjenti ndodhet buze rruge dhe ka nje siperfaqe te bollshme. Zona ne te cilen n

Jepet Ambjent Me Qira Per Furre Buke Dhe Pasticeri.

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
KM nga qendra
100.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

21.02.2020 (18:51): Ambjenti ndodhet buze rruge dhe ka nje siperfaqe te bollshme. zona ne te cilen ndodhet i jep perparesi biznesit. premium19044...

300 Euro

330 Euro id:123677 - Ambient ne Fillim te Ali Demit i Pershtatshem per Cdo Lloj Biznesi | Fasade Xhami | Kondicioner

Ambient Ne Fillim Te Ali Demit I Pershtatshem Per Cdo Lloj Biznesi | Fasade Xhami | Kondicioner

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
0.33 KM nga qendra
38.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ambient ne fillim te rruges ali demi qe mund te perdoret per cdo lloj biznesi | hapesire e bolleshme me strukture te rregullt, fasade xhami, ndricim dhe reklamim perfekt ne rruge kryesore | kondicioner | tualet...

330 Euro

30,000 Leke Ambjent me Qera 51m2 Jepet Ambjent me Qera ,51m2, kati 2 , pamje nga rruga, tualet .
Vendodhja : Afe

Ambjent Me Qera 51m2

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
51.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

21.02.2020 (18:49): Jepet ambjent me qera ,51m2, kati 2 , pamje nga rruga, tualet . vendodhja : afer 21 dhjetorit. cmimi : 300 mij /leke perfshir taksen. i pershtatshem per ambejnte te ndryshme biznesi : si zyre , klinike ,magazine ect. per me shume informacion mos ...

30,000 Leke

3,000 Euro Jepet me Qera Kapanon Multifunksional ne Vaqar  3000EURO/muaj Jepet me qera kakanon multifunksional ne Vaqar. Siperfaqja e tij eshte 1100M2 me

Jepet Me Qera Kapanon Multifunksional Ne Vaqar 3000euro/muaj

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
KM nga qendra
1000.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

21.02.2020 (18:43): Jepet me qera kakanon multifunksional ne vaqar. siperfaqja e tij eshte 1100m2 me lartesi 8.5m. organizohet nga nje hapesire e madhe e cila ka kolona nderprerese. cmimi eshte 3000euro/m2. per me shume info mos hezitoni te na kontaktoni!!!...

3,000 Euro

700 Euro AMBIENTE ME QIRA NE ASTIR JEPET AMBIENT KOMERCIAL ME QIRA

Ambiente Me Qira Ne Astir

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
KM nga qendra
300.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

21.02.2020 (18:26): Jepet ambient komercial me qira...

700 Euro

2,000 Euro Tek Turdiu Center, jepet super ambjent komercial me qira Tek Turdiu Center, jepet super ambjent komercial me qira , me nje lokacion fanta

Tek Turdiu Center, Jepet Super Ambjent Komercial Me Qira

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.63 KM nga qendra
115.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

21.02.2020 (18:11): Tek turdiu center, jepet super ambjent komercial me qira , me nje lokacion fantastik ne qender. ambjenti eshte totalisht openspace dhe ne brendesi ka 1 tualet te kompletuar. aktualisht eshte i shtuar me pllaka, ka fasade xhami e cila krijon mundesi p...

2,000 Euro

600 Euro id:127798 - Lezhe, Ambjent Biznesi 155 m2 me Qera, per Zyra / Call Center, i kompletuar

Lezhe, Ambjent Biznesi 155 M2 Me Qera, Per Zyra / Call Center, I Kompletuar

Tjeter zone | Tirane Albprona
0.52 KM nga qendra
155.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Ambjent zyre me qera, 155 m2 i kompletuar si call center, ne lezhe ne qender te lezhes, ne godine biznesi te re dhe me ashensor, japet me qera ne katin e 3-te, ambjent / zyre 155 m2 neto, ne gjendje shum...

600 Euro

500 Euro Ambjent Biznesi me Qera ne Lezhe, 262 m2, 500 Euro Jepet me Qera Ambjent Biznesi ne Lezhe - qender, Kati 2 me hyrje indipendente ng

Ambjent Biznesi Me Qera Ne Lezhe, 262 M2, 500 Euro

Tjeter zone | Tirane
1.25 KM nga qendra
262.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

21.02.2020 (18:11): Jepet me qera ambjent biznesi ne lezhe - qender, kati 2 me hyrje indipendente nga rruga, siperfaqe 262 m2, vetrate e madhe nga rruga, 2 tualete, i pershtatshem per biznese te ndryshme. ne gjendje shume te mire. qeraja 500 euro ne muaj. ...

500 Euro

25,000 Leke Ambjent komercial astir Ambjenti esht i pershtatshem per zyra qendra spitalore,laborator analizash,fason

Ambjent Komercial Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
KM nga qendra
80.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

21.02.2020 (18:06): Ambjenti esht i pershtatshem per zyra qendra spitalore,laborator analizash,fasoneri etj per me teper na kontaktoni ne numrin e telefonit...

25,000 Leke

2,200 Euro Qera, Ambient, Liqeni Artificial, Tirane PRI13371 Ambienti ndodhet në zonen e Liqenit artificial.•Informacion mbi ambientin:

Qera, Ambient, Liqeni Artificial, Tirane Pri13371

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
0.86 KM nga qendra
286.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

21.02.2020 (17:42): Ambienti ndodhet në zonen e liqenit artificial.•informacion mbi ambientin: •sipërfaqja totale: 286 m2 •kati 0 • i përshtatëshme për depo, palester dhe cdo lloj aktiviteti tjeter • 1 tualete. • për ta vizituar na kontaktoni!...

2,200 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim