objekt biznesi me qera korce  

 Online 23 lexues | 8 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 23 lexues | 8 njoftime ne pritje
600 Euro id:16120 - Amb Perfekt per Zyra (80 m2) tek Drejtoria e Policise | PARKET* | Hapesire e Bolleshme me Ndricim

Amb Perfekt Per Zyra (80 M2) Tek Drejtoria E Policise | Parket* | Hapesire E Bolleshme Me Ndricim

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1.62 KM nga qendra
80.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Me qera super ambient per zyra (open space - 80 m2) tek drejtoria e policise (rr. sami frasheri) zone shume e preferuar dhe e favorshme per biznes | ambient i shtruar me parket | pallati eshte i ri me ashensor ...

600 Euro

2,300 Euro id:29907 - Cmim Okazion: Lokal/ Restorant (TOPTANI - QENDER) ne Gjendje Pune* |Bere Investimi me Arkitekt para 1 VITI

Cmim Okazion: Lokal/ Restorant (toptani - Qender) Ne Gjendje Pune* |bere Investimi Me Arkitekt Para

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1.78 KM nga qendra
390.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Cmim okazion: super amb per restorant ose cdo lloj tjeter biznes ne zemer te tiranes (toptani - qender) me dalje ne rruge kryesore| i super investuar 1 vit me pare** | ne gjendje pune| cdo gje eshte bere me ark...

2,300 Euro

450 Euro id:53714 - Amb 2+1+2WC (110 M2) I Persht. per Zyra (Myslym Shyr) PARKET | Pallat i Ri me Ashensor dhe Ndertime Cilesore

Amb 2+1+2wc (110 M2) I Persht. Per Zyra (myslym Shyr) Parket | Pallat I Ri Me Ashensor Dhe Ndertime

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1.64 KM nga qendra
110.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Ambient biznesi (110 m2) ne myslym shyr, i pershtatshem per cdo lloj zyre | pallat i ri me ashensor dhe ndertime cilesore | parket | hapesire e madhe | ndricim perfekt | izolim akustik | termoizolim | hidroiz...

450 Euro

1,500 Euro id:114089 - Komuna E Parisit, Jepet Me Qira Vile Me Hapesire Parkimi !

Komuna E Parisit, Jepet Me Qira Vile Me Hapesire Parkimi !

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane Real Deal Properties
0.63 KM nga qendra
430.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tek komuna e parisit, jepet me qira vile 3-kateshe me hapesire parkimi. vila eshte 3-kateshe dhe ka nje siperfaqe 144 m2 per cdo kat gjithashtu ka dhe nje bodrum qe mund te perdoret per lavandari. vila organizo...

1,500 Euro

2,800 Euro id:101551 - Qera ambjent duplex, 470 m² 2.800 Euro (Don Bosko) Pro15821

Qera Ambjent Duplex, 470 M² 2.800 Euro (don Bosko) Pro15821

Don Bosko | Tirane Future Home - Property
1.09 KM nga qendra
470.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

Ambienti ndodhet ne don bosko. informacion mbi ambientin: • siperfaqja totale: 470 m2 • siperfaqja e katit 0: 350 m2 • siperfaqja e katit 1: 120 m2. • ambienti disponon: • 4 tualete • 1 sauna • si...

2,800 Euro

200 Euro Qira, Dyqan, Pazari i Ri. PERSHKRIMI I PRONES:
Ndodhet ne Rrugen Tefta Tashko-Koco.
Siperfaqja: 40 m2.

Qira, Dyqan, Pazari I Ri.

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
KM nga qendra
40.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

05.06.2020 (20:48): Pershkrimi i prones: ndodhet ne rrugen tefta tashko-koco. siperfaqja: 40 m2. kati 0, buze rruge. fasade xhami 4 m, me qepena. organizohet ne : open space, kubature e rregullt; 1 tualet. zone e aksesueshme nga kalimtaret dhe automjete. mundes...

200 Euro

450 Euro Amb 2+1+2WC (110 M2) I Persht. per Zyra (Myslym Shyr) PARKET | Pallat i Ri me Ashensor dhe Ndertime Cilesore Ambient Biznesi (110 M2) Ne Myslym Shyr, I Pershtatshem Per Cdo Lloj Zyre | Pall

Amb 2+1+2wc (110 M2) I Persht. Per Zyra (myslym Shyr) Parket | Pallat I Ri Me Ashensor Dhe

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1.64 KM nga qendra
110.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

05.06.2020 (20:30): Ambient biznesi (110 m2) ne myslym shyr, i pershtatshem per cdo lloj zyre | pallat i ri me ashensor dhe ndertime cilesore | parket | hapesire e madhe | ndricim perfekt | izolim akustik | termoizolim | hidroizolim | tualetet me hidrosanitare te mire...

450 Euro

2,300 Euro Cmim Okazion: Lokal/ Restorant (TOPTANI - QENDER) ne Gjendje Pune* |Bere Investimi me Arkitekt para 1 VITI Cmim Okazion: Super Amb per Restorant ose Cdo Lloj Tjeter Biznes ne Zemer te Tir

Cmim Okazion: Lokal/ Restorant (toptani - Qender) Ne Gjendje Pune* |bere Investimi Me Arki

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1.78 KM nga qendra
390.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

05.06.2020 (19:40): Cmim okazion: super amb per restorant ose cdo lloj tjeter biznes ne zemer te tiranes (toptani - qender) me dalje ne rruge kryesore| i super investuar 1 vit me pare** | ne gjendje pune| cdo gje eshte bere me arkitekt*| investim marramendes| vendndodhj...

2,300 Euro

500 Euro Ambjent Biznesi me Qera ne Lezhe, 262 m2, 500 Euro Jepet me Qera Ambjent Biznesi ne Lezhe - qender, Kati 2 me hyrje indipendente ng

Ambjent Biznesi Me Qera Ne Lezhe, 262 M2, 500 Euro

Tjeter zone | Tirane
1.25 KM nga qendra
262.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

05.06.2020 (19:39): Jepet me qera ambjent biznesi ne lezhe - qender, kati 2 me hyrje indipendente nga rruga, siperfaqe 262 m2, vetrate e madhe nga rruga, 2 tualete, i pershtatshem per biznese te ndryshme. ne gjendje shume te mire. qeraja 500 euro ne muaj. ...

500 Euro

1,000,000 Leke AMBJENT BIZNESI PER QIRA ,SELVIA Jepet me qira objekti per biznes me siperfaqe 65m2 ne Rrugen e Dibres prane Komp

Ambjent Biznesi Per Qira ,selvia

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
KM nga qendra
65.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

05.06.2020 (19:30): Jepet me qira objekti per biznes me siperfaqe 65m2 ne rrugen e dibres prane kompleksi halilit, ne nje zone shume te mire te tiranes. ofrohet per biznese te ndyshme si agjensi udhtimesh, farmaci, fast-food, etj. cmimi:1.000.000 all...

1,000,000 Leke

1,000 Euro Qera ambjent biznesi Kati 1, 125 m² 1.000 Euro (Muhamet Gjollesha) Pro15672 Ambienti ndodhet ne Rrugen Muhamet Gjollesha. Informacion mbi ambientin: • Kat

Qera Ambjent Biznesi Kati 1, 125 M² 1.000 Euro (muhamet Gjollesha) Pro15672

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
KM nga qendra
125.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

05.06.2020 (19:28): Ambienti ndodhet ne rrugen muhamet gjollesha. informacion mbi ambientin: • kati 1 banim • siperfaqja: 125 m2. ambienti disponon: • open space • fasade xhami • tualet • sistem kondicionimi • i investuar • kubature e rregullt. per ta vi...

1,000 Euro

1,500 Euro Qera ambient biznesi Kati 5, 180 m² 1.500 Euro Bulevardi Bajram Curri Pro15427 Ambienti ndodhet tek Bulevardi Bajram Curri. Informacion mbi ambientin: • Kati

Qera Ambient Biznesi Kati 5, 180 M² 1.500 Euro Bulevardi Bajram Curri Pro15427

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
KM nga qendra
180.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

05.06.2020 (19:28): Ambienti ndodhet tek bulevardi bajram curri. informacion mbi ambientin: • kati 5 • sipërfaqja e ambientit : 180 m2. ambienti disponon: • mundesi reklamimi • lokacion të favorshëm gjeografik • buze rruge • i organizuar mirë • i persh...

1,500 Euro

600 Euro Lezhe, Ambjent Biznesi 155 m2 me Qera, per Zyra / Call Center, i kompletuar Ambjent  Zyre me Qera,  155 m2 i kompletuar si Call Center,  ne Lezhe
Ne Qender

Lezhe, Ambjent Biznesi 155 M2 Me Qera, Per Zyra / Call Center, I Kompletuar

Tjeter zone | Tirane
0.52 KM nga qendra
155.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

05.06.2020 (18:51): Ambjent zyre me qera, 155 m2 i kompletuar si call center, ne lezhe ne qender te lezhes, ne godine biznesi te re dhe me ashensor, japet me qera ne katin e 3-te, ambjent / zyre 155 m2 neto, ne gjendje shume te mire. salle open space rreth 130...

600 Euro

1,200 Euro Jepet me qera dyqan ne bulevard Jepet me qera dyqani ne bulevad. Kati 0. Shikueshmeri maksimale. Ambjenti eshte

Jepet Me Qera Dyqan Ne Bulevard

Qender | Durres
KM nga qendra
100.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

05.06.2020 (17:55): Jepet me qera dyqani ne bulevad. kati 0. shikueshmeri maksimale. ambjenti eshte i hapur dhe te lejon modifikime. i pershtatshem per te gjitha llojet e bizneseve. per me teper info kontaktoni...

1,200 Euro

1,500 Euro id:30965 - Ambient Biznesi Gjigand (174 m2) ne Bllok (Petro Nini) i Pershtatshem per Call Center Zyra etj. Rast Perfekt

Ambient Biznesi Gjigand (174 M2) Ne Bllok (petro Nini) I Pershtatshem Per Call Center Zyra Etj. Rast

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
0.26 KM nga qendra
174.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Q2015 te dhenat e ndarjes: - 4 ambiente pune - 2 tualete - 2 tualete - sip totale: 174 m2 - sip neto : 166m2 - sip perbashket : 8 m2 - kati: 2 - katet e pallatit 6 karakteristika: ...

1,500 Euro

500 Euro id:117165 - Ambjent Biznesi me Qera ne Lezhe, 262 m2, 500 Euro

Ambjent Biznesi Me Qera Ne Lezhe, 262 M2, 500 Euro

Tjeter zone | Tirane Albprona
1.25 KM nga qendra
262.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera ambjent biznesi ne lezhe - qender, kati 2 me hyrje indipendente nga rruga, siperfaqe 262 m2, vetrate e madhe nga rruga, 2 tualete, i pershtatshem per biznese te ndryshme. ne gjendje shume te m...

500 Euro

2,000 Euro id:215074 - Ne Zonen e Brrylit, Jepet Me Qira Ambient Buze Rruges Kryesore!

Ne zonen e brrylit jepet ambient me qira! ambienti eshte i restauruar dhe eshte ne gjendje perfekte per cdo lloj aktiviteti. bar-i eshte i organizuar ne dy ambiente dhe nje verande. fakti qe ndodhet buze rruge ...

2,000 Euro

25,000 Leke JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN PARTIZANI, ELBASAN Jepet me qira dyqani në lagjen Partizani, Elbasan. Dyqani ka lokacion të favor

Jepet Me Qira Ambient Biznesi NË Lagjen Partizani, Elbasan

Qender | Elbasan
KM nga qendra
117.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

05.06.2020 (17:45): Jepet me qira dyqani në lagjen partizani, elbasan. dyqani ka lokacion të favorshëm pranë rrugës kryesore dhe afër shkollës bardhyl popa . mund të përdoret për shumë aktivitete biznesi, farmaci, zyra, lokal etj.. sipërfaqja e dyqanit ësh...

25,000 Leke

2,800 Euro Jepet me Qera Super Ambjent 400 m2 Jepet me qera ambjent ne zonen e Unazes Se Re.Ambjenti është i pozicionuar në

Jepet Me Qera Super Ambjent 400 M2

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
KM nga qendra
400.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

05.06.2020 (17:17): Jepet me qera ambjent ne zonen e unazes se re.ambjenti është i pozicionuar në zonën e unazës se re, pranë kompleksit molla, buzë rruge. informacion mbi ambjentin: • kati 0 •buzë rruge • sipërfaqa totale : 400 m2 • 3 tualete • i inv...

2,800 Euro

580 Euro Jepet me Qera Magazine 313 m2 Ambjenti është i pozicionuar në zonën e Misto Mames,Rruga "Besim Alla&q

Jepet Me Qera Magazine 313 M2

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
KM nga qendra
313.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

05.06.2020 (17:17): Ambjenti është i pozicionuar në zonën e misto mames,rruga "besim alla". informacion mbi ambjentin : • sipërfaqja 313 m2 • pozicion i favorshëm • hapësirë e bollshme • i investuar • i përshtatshëm për magazinë ose biznese të ndr...

580 Euro

700 Euro Qera, Ambjent, Qendër Pro+15796

Ambjenti ndodhet në Qendër te Tiranës tek Torre Drin.
Informaci

Qera, Ambjent, Qendër

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
70.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

05.06.2020 (17:16): Pro+15796 ambjenti ndodhet në qendër te tiranës tek torre drin. informacione mbi ambjentin : • sipërfaqja 70 m2. • kati 2 banim • 70 m2 verandë detaje mbi ambjentin : • i investuar. • sistem kondicionimi. • me parket. ambjenti ...

700 Euro

2,800 Euro Qera, Ambjent, Bllok Ambjenti ndodhet ne Bllok, Rruga Perlat Rexhepi.
 Informacion mbi ambjentin:

Qera, Ambjent, Bllok

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
192.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

05.06.2020 (17:15): Ambjenti ndodhet ne bllok, rruga perlat rexhepi. informacion mbi ambjentin: • siperfaqe 192 m2 • verande 80 m2 • open space • fasade xhami • 2 hyrje • sistem kondicionimi • tualete • per nje vizite ne prone na kontaktoni!...

2,800 Euro

1,600 Euro Qera, Ambjent, Myslym Shyr 
Pro+16039
Ambjenti ndodhet ne Myslym Shyr.
Informacione mbi ambjentin : •

Qera, Ambjent, Myslym Shyr

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
58.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

05.06.2020 (17:15): pro+16039 ambjenti ndodhet ne myslym shyr. informacione mbi ambjentin : • sipërfaqja 58 m2. • kati 0, fasade xhami detaje te tjera : • buze rrugës kryesore. • ambjenti jepet me qera bosh. • depo • tualet. zona ku ndodhet ambjenti...

1,600 Euro

780 Euro Qera, Ambjent, 71 m1, Kompleki Nobis Pro+15722

Ambjenti ndodhet ne Rrugen Sami Frasheri tek Kompleksi Nobis.
Info

Qera, Ambjent, 71 M1, Kompleki Nobis

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
71.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

05.06.2020 (17:14): Pro+15722 ambjenti ndodhet ne rrugen sami frasheri tek kompleksi nobis. informacion mbi ambjentin: • kati 2 • siperfaqe 71 m2 • open space • fasade xhami • tualet • opsion ideal per zyra, klinika, qendr estetike. per nje vizite ne ...

780 Euro

4,950 Euro Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 0, 550 m² 4.950 Euro (Pallatet Agimi) Jepet me qera ambjent tek Pallatet Agimi.
Informacion mbi ambjentin: •Struktu

Tirane, Jap Me Qera Ambjent Biznesi Kati 0, 550 M² 4.950 Euro (pallatet Agimi)

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
550.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

05.06.2020 (17:14): Jepet me qera ambjent tek pallatet agimi. informacion mbi ambjentin: •strukture 2-katshe • kati 0 me siperfaqe 400 m2 dhe kati 1 me siperfaqe 150 m2 •siperfaqe totale 550 m2 • ambjenti disponon: •fasade xhami • tualet • kubature e r...

4,950 Euro

35,000 Leke Qera,Ambjent, Myslym Shyr Pro+15362
Ambjenti ndodhet në Myslym Shyr.
Informacion i përgjithshem mbi am

Qera,ambjent, Myslym Shyr

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
31.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

05.06.2020 (17:13): Pro+15362 ambjenti ndodhet në myslym shyr. informacion i përgjithshem mbi ambjentin : • siperfaqja e ambjentit : 31 m2. • kati 2. detaje të tjera : • fasadë xhami. • buzë rrugës. • sistem kondicionimi. • tualet. ambjenti e...

35,000 Leke

270 Euro id:123677 - Super Ambient Per Zyra Ne Super Lokacion (Myslym - Rr. Him Kolli) Me Internet perfshire ne Cmim | PARKET

Super Ambient Per Zyra Ne Super Lokacion (myslym - Rr. Him Kolli) Me Internet Perfshire Ne Cmim | Pa

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
0.33 KM nga qendra
38.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ambient per zyra ne super lokacion (myslym - rr. him kolli) planimetri perfekte | hapesire e bolleshme | parket i ri | tualet me hidrosanitare cilesore | te gjitha instalimet funksionale q2028 te dhenat ...

270 Euro

1,000 Euro Qera, Ambjent, Myslym Shyr Pro+15831
Ambjenti ndodhet ne Myslym Shyr. Informacione mbi ambjentin : • Sip

Qera, Ambjent, Myslym Shyr

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
KM nga qendra
50.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

05.06.2020 (17:13): Pro+15831 ambjenti ndodhet ne myslym shyr. informacione mbi ambjentin : • sipërfaqja 50m2. • kati 0. detaje te tjera : • buze rrugës kryesore. • ambjenti jepet me qera bosh. • cmim pak i diskutueshem. zona ku ndodhet ambjenti eshte mja...

1,000 Euro

650 Euro Qera, Ambjent, Bllok, 650 euro  Ambjenti ndodhet ne Bllok. 
Informacion mbi ambjentin: • Siperfaqe 122.2 m2

Qera, Ambjent, Bllok, 650 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
122.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

05.06.2020 (17:13): Ambjenti ndodhet ne bllok. informacion mbi ambjentin: • siperfaqe 122.2 m2 • kati 7 banim detaje te tjera: • mobiluar per zyra • sistem kondicionimi • me parket • ndertim i ri • me ashensor • mundesi e mire investimi • zona k...

650 Euro

2,000 Euro Ne Zonen e Brrylit, Jepet Me Qira Ambient Buze Rruges Kryesore! Ne Zonen e Brrylit Jepet Ambient Me Qira! Ambienti eshte i restauruar dhe eshte

Ne Zonen E Brrylit, Jepet Me Qira Ambient Buze Rruges Kryesore!

Brryli | Tirane
KM nga qendra
125.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

05.06.2020 (17:13): Ne zonen e brrylit jepet ambient me qira! ambienti eshte i restauruar dhe eshte ne gjendje perfekte per cdo lloj aktiviteti. bar-i eshte i organizuar ne dy ambiente dhe nje verande. fakti qe ndodhet buze rruge te jep mundesine e brandimit perfekt dhe...

2,000 Euro

2,500 Euro Qera, Ambjent, Sheshi Wilson, Tiranë Pro+15174
Ambjenti ndodhet tek Sheshi Wilson. Informacione mbi ambjentin : •

Qera, Ambjent, Sheshi Wilson, Tiranë

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
176.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

05.06.2020 (17:12): Pro+15174 ambjenti ndodhet tek sheshi wilson. informacione mbi ambjentin : • sipërfajqa 176 m2. • kati 1. organizmi : • 7 ambjente. • 2 tualete. detaje të tjera : • recepsion. • me parket. • sistem kondicionimi ne cdo ambjent. • ...

2,500 Euro

600 Euro id:127798 - Lezhe, Ambjent Biznesi 155 m2 me Qera, per Zyra / Call Center, i kompletuar

Lezhe, Ambjent Biznesi 155 M2 Me Qera, Per Zyra / Call Center, I Kompletuar

Tjeter zone | Tirane Albprona
0.52 KM nga qendra
155.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Ambjent zyre me qera, 155 m2 i kompletuar si call center, ne lezhe ne qender te lezhes, ne godine biznesi te re dhe me ashensor, japet me qera ne katin e 3-te, ambjent / zyre 155 m2 neto, ne gjendje shum...

600 Euro

1,200 Euro Qera, Ambjent, Shallvaret, 1200 euro Ambjenti ndodhet te Shallvaret, perbalë Taiwanit.
Informacion mbi ambjentin:

Qera, Ambjent, Shallvaret, 1200 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
0.52 KM nga qendra
138.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

05.06.2020 (17:12): Ambjenti ndodhet te shallvaret, perbalë taiwanit. informacion mbi ambjentin: • siperfaqja 138 m2 • kati 1 detaje të tjera : • me taksa të përfshira. • 3 ambjente • 1 tualet • hapësirë e bollshme • kubaturë e rregullt ...

1,200 Euro

450 Euro Jepet me Qira Ambient Komercial tek Rruga Dora D'istria!! Jepet me Qera Ambient Komercial tek rruga Dora D'Istria, 54m2, fasade xham,

Jepet Me Qira Ambient Komercial Tek Rruga Dora D'istria!!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
KM nga qendra
54.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

05.06.2020 (17:09): Jepet me qera ambient komercial tek rruga dora d'istria, 54m2, fasade xham, buze rruges kryesore, e pershteatshme per aktivitete te ndryshme biznesi....

450 Euro

700 Euro Rruga e Durresit, prane Mullirit te Vjeter, jepet me qera ambient per zyre ID E Prones : 4261117
Rruga e Durresit, prane Mullirit te Vjeter, jepet me qera

Rruga E Durresit, Prane Mullirit Te Vjeter, Jepet Me Qera Ambient Per Zyre

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
31.18 KM nga qendra
0.00 m2 Siperfaqa
0 Kati

05.06.2020 (17:02): Id e prones : 4261117 rruga e durresit, prane mullirit te vjeter, jepet me qera ambient per zyre, me siperfaqe 90 m², kati 0, bosh, i rikonstruktuar totalisht, i ndare ne 3 ambiente pune, kuzhine me vete, tualet, 2 kondicioner, ambienti ndodhet ne...

700 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim